Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Την περιμένουμε ξανά στην Σαλονίκη την Ερίκα, με είπε ότι Οκτώβρη θα ξανάρθει, πάντα πάω αν και με αρέσουν οι μπαμπάτσικες, είναι αδύνατη για τα γούστα μου αλλά όχι κοκκάλι, μπεσαλού, καθαρή και ξέρει αυταρχικό
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Επέστρεψε χτες,μίλησα μαζί της στο προσωπικό της τηλέφωνο και έκλεισα για σήμερα,περιμένω πως και πως την ώρα που θα την ξαναδώ να με υποτάξει,
  • Μου αρέσει που με ξεφτιλίζει ακόμα και αν πονάει ο κώλος μου νοιώθω και καύλα στο σταπάρισμα έχει καταφέρει να με κάνει να τελειώνω και από πίσω με μασάζ προστάτη και φίστινκ ,στο μπαλκόνι έχω κάνει το καλύτερο sesssion,κορυφαία Αφέντρα και έχω κατασταλάξει μόνο σε αυτήν
Ευχαριστώ την είδα χτες χαμαιλέων ειναι μαυρισμένη και ανανεωμενη ,μετά το bondage και το cbt με πήρε και με στράπ και όπως πάντα μασάζ προστάτη με άφησε και την λάτρεψα σε όλο της το σώμα και τις πατούσες της,μετά λουρί και στην βεράντα με τάπα πίσω μου να της γλύφω τα πόδια να κάθεται πάνω στο πρόσωπο μου facesiiting και μετά την χρυσή της βροχή στο επίμαχο σημείο και καθάρισμα με την γλώσσα μου,μου έκανε πολλά τι να πρωτοπεριγράψω
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Την περιμένουμε Σαλονίκη ηφαίστειο είναι η Ερίκα μας έμαθε βδσμ, με είπε ότι θα έρθει το Οκτώβρη, η μόνη που κάθετα είκοσι μέρες έχει πολύ δουλειά στην Σαλονίκη
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Την περιμένουμε Σαλονίκη ηφαίστειο είναι η Ερίκα μας έμαθε βδσμ, με είπε ότι θα έρθει το Οκτώβρη, η μόνη που κάθετα είκοσι μέρες έχει πολύ δουλειά στην Σαλονίκη
Και Αθήνα η καλύτερη μαζί με την λόλα,το έχει γράψει στο προφίλ της ότι θα έρθει τον Οκτώβρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom