Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Την περιμένουμε ξανά στην Σαλονίκη την Ερίκα, με είπε ότι Οκτώβρη θα ξανάρθει, πάντα πάω αν και με αρέσουν οι μπαμπάτσικες, είναι αδύνατη για τα γούστα μου αλλά όχι κοκκάλι, μπεσαλού, καθαρή και ξέρει αυταρχικό
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
110
Πόντοι
1
Επέστρεψε χτες,μίλησα μαζί της στο προσωπικό της τηλέφωνο και έκλεισα για σήμερα,περιμένω πως και πως την ώρα που θα την ξαναδώ να με υποτάξει,
  • Μου αρέσει που με ξεφτιλίζει ακόμα και αν πονάει ο κώλος μου νοιώθω και καύλα στο σταπάρισμα έχει καταφέρει να με κάνει να τελειώνω και από πίσω με μασάζ προστάτη και φίστινκ ,στο μπαλκόνι έχω κάνει το καλύτερο sesssion,κορυφαία Αφέντρα και έχω κατασταλάξει μόνο σε αυτήν
Ευχαριστώ την είδα χτες χαμαιλέων ειναι μαυρισμένη και ανανεωμενη ,μετά το bondage και το cbt με πήρε και με στράπ και όπως πάντα μασάζ προστάτη με άφησε και την λάτρεψα σε όλο της το σώμα και τις πατούσες της,μετά λουρί και στην βεράντα με τάπα πίσω μου να της γλύφω τα πόδια να κάθεται πάνω στο πρόσωπο μου facesiiting και μετά την χρυσή της βροχή στο επίμαχο σημείο και καθάρισμα με την γλώσσα μου,μου έκανε πολλά τι να πρωτοπεριγράψω
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Την περιμένουμε Σαλονίκη ηφαίστειο είναι η Ερίκα μας έμαθε βδσμ, με είπε ότι θα έρθει το Οκτώβρη, η μόνη που κάθετα είκοσι μέρες έχει πολύ δουλειά στην Σαλονίκη
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
110
Πόντοι
1
Την περιμένουμε Σαλονίκη ηφαίστειο είναι η Ερίκα μας έμαθε βδσμ, με είπε ότι θα έρθει το Οκτώβρη, η μόνη που κάθετα είκοσι μέρες έχει πολύ δουλειά στην Σαλονίκη
Και Αθήνα η καλύτερη μαζί με την λόλα,το έχει γράψει στο προφίλ της ότι θα έρθει τον Οκτώβρη
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
156
Πόντοι
0
Την πήρα προχτές τηλέφωνο δεν είναι Αθήνα οπότε έκλεισα για την Τρίτη ,θέλω να με ξαναβάλει στον σταυρό να μου κάνει δυνατό ballbasting και έλεγχο οργασμού,στο στράπ που είναι και το μεγάλο της ατού ας μου το κάνει όπου θέλει αν και προτιμώ στο κρεβάτι που με δένει κιόλας και με μπουκώνει με τα πόδια της
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
156
Πόντοι
0
Έχω πάει τρεις φορές στην κυρία Ερικα και η μόνη «κριτική» που έχω είναι δεν έχει δονητή αρκετά μεγάλο για μένα όποτε βάζει 2-3 μέσα. Είναι καταπληκτική σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και φαίνεται ότι γουστάρει αυτό που κάνει
Δεν ξέρω για παλιά τώρα έχει από μικρά στράπ μέχρι τεράστια πιο μεγάλα και από το χέρι της αν και προτιμώ μετά το στράπ το φίστινκ που μου κάνει
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
168
Πόντοι
1
Όλοι την περιμένουμε την ericca αν και έχει γράψει ότι θα ξαναφύγει για Θεσσαλονίκη εκτός το strap- on στα mind games δεν πιάνεται,με αφήνει και την λατρεύω σε όλο της το σώμα εφόσον πρώτα με ντύνει κοριτσάκι και κάνουμε ρόλους είτε ότι είμαι το πουτανάκι της είτε ότι είμαστε δύο φιλενάδες λεσβίες που εκείνη είναι η ενεργητική,η αφέντρα που με εκπαίδευσε και κατάφερα να τελειώσω και από πίσω,την εμπιστεύομαι είναι πεντακάθαρη και κούκλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom