Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Η ρωσίδα τι ρόλο βαράει την Ερίκα την ξέρω

Η ρωσίδα τι ρόλο βαράει την Ερίκα την ξέρω
Σε εμένα μου άρεσε η Ρωσίδα kinky φάση και ταιριάζουν στο duo
Τρομερή ιστορία!!! Πάντως από τις φωτογραφίες που κυκλοφορούν καταλαβαίνεις ότι μάλλον είναι κακή περίπτωση εμφανισιακά. Επίσης, γελάω όταν γράφουν τύπου "αν την πετύχεις στο τηλέφωνο - είναι πολύ δύσκολο - δεν έχει χρόνο κλπ κλπ" αλλά κάθε δύο μέρες έχει καινούργια αγγελία στο kanesex.

Η ρωσίδα τι ρόλο βαράει την Ερίκα την ξέρω
Προσωπικά πέρασα καλά και με τις δύο η Ρωσίδα kinky φάση για την έρικα έχω γράψει ήδη τα καλύτερα
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Συμφωνώ η Ερίκα είναι μπεσαλού σωστής σε όλα της, αυτή μας έμαθε τα πάντα στο βδσμ στην Σαλονίκη και η Αλεξάνδρα
Δεν ξέρω για Θεσσαλονίκη αλλά η έρικα και η Αλεξάνδρα είναι οι καλύτερες με διαφορά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Αντικειμενικά πως είναι εμφανισιακά; Στις φωτογραφίες φαίνεται αρκετά πειραγμενη και δεν θέλω να ρισκάρω
Δεν ρισκάρεις φίλε με την έρικα η γυναίκα το έχει και το ζει
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Ραντεβού χτες με την έρικα την ξέρω από το 2016 καλύτερη από ποτέ, στραπάρισμα σε όλες τις στάσεις ,δέσιμο και cbt ταυτόχρονα είχε γυρίσει ανάποδα και μου είχε βάλει μία τάπα με δόνηση και μετά από δική της εντολή γλύψιμο στον κώλο της ,ακολούθησαν πολλά fisting και βεβαίως ουρολαγνεία ,πεντακάθαρη και μουνάρα έχει αλλάξει πολύ, καρέ ξανθό μαλλί και σφιχτό κορμί στο λεκτικό έδωσε τα ρέστα της κάνει και σκληρά session σαν γνήσια σαδίστρια που είναι αλλά βάζει κωδικούς ασφάλειας η μόνη αφέντρα που ξεκίνησε στα 19 της και συνεχίζει να είναι ακούραστη και κορυφαία
 

katiacross34

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
8
Like
17
Πόντοι
0
σκέφτομαι καιρό να την επισκεφτώ έχω διιαβασει τα καλύτερα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
είναι η καλύτερη τι να λέμε αλλά δεν είναι Αθήνα είναι διακοπές
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Και αν είσαι και cross σε βάφει σε ντύνει σε μεταμορφώνει
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Πλέον συνεργάζεται με μία άλλη μία Ρωσίδα πήγα καλά πέρασα η Ρωσίδα τούμπανο, δεν καπελώνει η μία την άλλη
Την είδα την ιρινα απι
Ραντεβού χτες με την έρικα την ξέρω από το 2016 καλύτερη από ποτέ, στραπάρισμα σε όλες τις στάσεις ,δέσιμο και cbt ταυτόχρονα είχε γυρίσει ανάποδα και μου είχε βάλει μία τάπα με δόνηση και μετά από δική της εντολή γλύψιμο στον κώλο της ,ακολούθησαν πολλά fisting και βεβαίως ουρολαγνεία ,πεντακάθαρη και μουνάρα έχει αλλάξει πολύ, καρέ ξανθό μαλλί και σφιχτό κορμί στο λεκτικό έδωσε τα ρέστα της κάνει και σκληρά session σαν γνήσια σαδίστρια που είναι αλλά βάζει κωδικούς ασφάλειας η μόνη αφέντρα που ξεκίνησε στα 19 της και συνεχίζει να είναι ακούραστη και κορυφαία
Και εμένα η ericca με μύησε στο bdsm και απλά την λατρεύω και την σέβομαι
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Πήγαινε και κάνε duo με την Ρωσίδα πολύ καλή όχι τόσο σκληρή όσο η Έρικα αλλά θα περάσεις καλά ψηλή γυναίκα και ωραίο κορμί,kinky φάση είναι τα χώνει καλά στο λεκτικό και έχει πολύ όμορφα πόδια

Πήγαινε και κάνε duo με την Ρωσίδα πολύ καλή όχι τόσο σκληρή όσο η Έρικα αλλά θα περάσεις καλά ψηλή γυναίκα και ωραίο κορμί,kinky φάση είναι τα χώνει καλά στο λεκτικό και έχει πολύ όμορφα πόδια
Έχω πάει μου άρεσε πολύ η ιρίνα αλλά η αφέντρα μου είναι η ericca πιστός της σκλάβος για πάντα
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
έχω κάνει session στις βεράντες της και στο σκυλόσπιτο και στην άλλη βεράντα με τις μπαμπού καρέκλες δεν με έχει καλέσει στην βίλλα που γράφεται αλλά είναι κορυφή σε όλα το ζει γεννημένη κυρίαρχη
Είναι διακοπές περιμένω να επιστρέψει να με ξαναδέσει να μου κάνει στράπ να λατρέψω τα πόδια της και όλο της το σώμα και να με ντύσει κοριτσάκι
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
  • Έχει ψυχή και είναι τύπισσα και το πιο σημαντικό αυτό που γράφουν όλοι δεν κρατάει ρολόι βέβαια πρέπει να βγει και χημεία βέβαια αλλά μαζί της νιώθω άνετα,
    Είναι κορυφή τι να λέμε τα δίνει όλα και όταν με γαμάει χύνει το ζει συν ότι είναι πεντακάθαρη, μασάζ προστάτη που μου έχει κάνει έλιωσα στην κυριολεξία,cbt, δέσιμο και καθαρή και η ίδια και ο χώρος της,κορυφή στο strap και στα mind games, sounding σκέτη καύλα και δεμένος,δεν παίζεται η τύπισσα πάντα με ωραίο ντύσιμο και τα πόδια της περιποιημένα,βαμμένα κόκκινα,μασάζ προστάτη ενώ με είχε δεμένο και έλεγχο οργασμού είναι top



Πότε γυριζει ακόμα το τηλέφωνο της ειναι απεργοποιημενο
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Πολύ καλή η ιρίνα
Στην Σαλονίκη δεν είχε έρθει αυτή μόνο η Ερίκα και άραξε 20 μέρες έχει πολύ δουλειά Σαλονίκη και το κλειδί της πόλης θα της δώσουμε, φιλότιμη, μπεσαλού λίγα κιλά να πάρει όπως ήταν πριν τέσσερα χρόνια με πιασίματα, στο βδσμ η καλύτερη
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Πότε γυριζει ακόμα το τηλέφωνο της ειναι απεργοποιημενο
Επέστρεψε χτες,μίλησα μαζί της στο προσωπικό της τηλέφωνο και έκλεισα για σήμερα,περιμένω πως και πως την ώρα που θα την ξαναδώ να με υποτάξει,
  • Μου αρέσει που με ξεφτιλίζει ακόμα και αν πονάει ο κώλος μου νοιώθω και καύλα στο σταπάρισμα έχει καταφέρει να με κάνει να τελειώνω και από πίσω με μασάζ προστάτη και φίστινκ ,στο μπαλκόνι έχω κάνει το καλύτερο sesssion,κορυφαία Αφέντρα και έχω κατασταλάξει μόνο σε αυτήν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Ραντεβού χτες με την έρικα την ξέρω από το 2016 καλύτερη από ποτέ, στραπάρισμα σε όλες τις στάσεις ,δέσιμο και cbt ταυτόχρονα είχε γυρίσει ανάποδα και μου είχε βάλει μία τάπα με δόνηση και μετά από δική της εντολή γλύψιμο στον κώλο της ,ακολούθησαν πολλά fisting και βεβαίως ουρολαγνεία ,πεντακάθαρη και μουνάρα έχει αλλάξει πολύ, καρέ ξανθό μαλλί και σφιχτό κορμί στο λεκτικό έδωσε τα ρέστα της κάνει και σκληρά session σαν γνήσια σαδίστρια που είναι αλλά βάζει κωδικούς ασφάλειας η μόνη αφέντρα που ξεκίνησε στα 19 της και συνεχίζει να είναι ακούραστη και κορυφαία
Είναι μία κατηγορία μόνη της και όντως άρχισε στην ηλικία που γράφεις έχει και φωτογραφίες μου τις έχει δείξει όταν ξεκίνησε
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Επιτέλους την ξαναείδα κάθε session μαζί της και διαφορετικό ,μήπως έχω καψουρευτεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom