Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Ευχαριστώ την είδα χτες χαμαιλέων ειναι μαυρισμένη και ανανεωμενη ,μετά το bondage και το cbt με πήρε και με στράπ και όπως πάντα μασάζ προστάτη με άφησε και την λάτρεψα σε όλο της το σώμα και τις πατούσες της,μετά λουρί και στην βεράντα με τάπα πίσω μου να της γλύφω τα πόδια να κάθεται πάνω στο πρόσωπο μου facesiiting και μετά την χρυσή της βροχή στο επίμαχο σημείο και καθάρισμα με την γλώσσα μου,μου έκανε πολλά τι να πρωτοπεριγράψω
είχα χτες session μαζί της στο πρίαμος μέσα στο τζακούζι με άδειασε στην κυριολεξία ,το session έγινε μέσα στο τζακούζι από πόδια που τα έγλυφα ,στράπ ,ουρολαγνεία τα χέρια μου δεμένα με χειροπέδες και με έκανε ότι ήθελε εννοείται cbt,φτύσιμο,σφαλιάρες ,στο μασάζ προστάτη απογειώθηκα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Το είδα στο κάνε σεξ και καλώς να μας έρθει η Ερίκα, μπεσαλού και ξέρει βδσμ Σαλονίκη η καλύτερη που έχει έρθει, αλλιώς μόνο η Αριάδνη αξίζει στην Σαλονίκη
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
237
Like
86
Πόντοι
1
Το είδα στο κάνε σεξ και καλώς να μας έρθει η Ερίκα, μπεσαλού και ξέρει βδσμ Σαλονίκη η καλύτερη που έχει έρθει, αλλιώς μόνο η Αριάδνη αξίζει στην Σαλονίκη
Θεσσαλονίκη δεν έχετε και πολλές επιλογές οπότε όποια και να έρθει να πάτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom