Νέα

Δήμητρα Παπαδοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hellasmilfhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
H

hellasmilfhunter

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
149
Like
328
Πόντοι
21
τύπε αυτό με τις μανάδες μήπως πρέπει να το αραιώσεις με δεδομένο ότι μιλάς με αγνώστους που δεν γνωρίζεις την οικογενειακη τους κατάσταση?

Ούτε στο δημοτικό δε βρίζουν μάνες κάθε δεύτερη κουβ,
Λαμπρα....αφου λοιπον και εσεις δεν ξερετε με ποιον μιλατε, καντε μια κρατη ολοι σας αλλιως δεν σας βλεπω καθολου καλα, ουτε ξερετε ποιος ειμαι ουτε θελετε να μαθετε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε σε βλέπω να τα καταφέρνεις.
Μωρη πουστρα κατσεε στα 4 τωρα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Λαμπρα....αφου λοιπον και εσεις δεν ξερετε με ποιον μιλατε, καντε μια κρατη ολοι σας αλλιως δεν σας βλεπω καθολου καλα, ουτε ξερετε ποιος ειμαι ουτε θελετε να μαθετε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
τύπε στο Ίντερνετ είσαι ότι φαίνεσαι...γιαυτο μπορεί να πρέπει εσύ να κανείς λίγο κράτη στο τι φαίνεσαι

τι θα μας κανείς τύπε? θα μας βγάλεις αναφερόμενους? :confused::badair:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.058
Πόντοι
12.756
ΝΗΜΑΤΑΡΑ ... και δεν του το ειχα οταν ξεκίνησε , λεω άπατο θα παει :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
τύπε στο Ίντερνετ είσαι ότι φαίνεσαι...γιαυτο μπορεί να πρέπει εσύ να κανείς λίγο κράτη στο τι φαίνεσαι

τι θα μας κανείς τύπε? θα μας βγάλεις αναφερόμενους? :confused::badair:
@hellasmilfhunter τα μισα να μου ελεγε ο τυπος σαουλ θα ειχε γινει μεγαλο μπερδεγουει :coffee:
 
OP
OP
H

hellasmilfhunter

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
149
Like
328
Πόντοι
21
τύπε στο Ίντερνετ είσαι ότι φαίνεσαι...γιαυτο μπορεί να πρέπει εσύ να κανείς λίγο κράτη στο τι φαίνεσαι

τι θα μας κανείς τύπε? θα μας βγάλεις αναφερόμενους? :confused::badair:
τύπε στο Ίντερνετ είσαι ότι φαίνεσαι...γιαυτο μπορεί να πρέπει εσύ να κανείς λίγο κράτη στο τι φαίνεσαι

τι θα μας κανείς τύπε? θα μας βγάλεις αναφερόμενους? :confused::badair:
Tυπε το τι θα κανω ειναι θεμα δικο μου, μερικα καλοπαιδα ας κανουν λιγο πισω για να μην παμε πουθενα αλλου, γιατι οπως ειπες και εσυ δεν ξερεις με ποιον μιλας, εγω μπορει να ειμαι τρελαρα και να καθαρισω κανεναν, λεω εγω τωρα....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
οποιο νιαμου πατησει αναφορά σε τυπο ελλασμιλφ ΓΑΜΙΕΤΑΙ.
το σαη εχει αναγκη απο περισσοτερο μπάχαλο :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
@hellasmilfhunter τα μισα να μου ελεγε ο τυπος σαουλ θα ειχε γινει μεγαλο μπερδεγουει :coffee:
τα μισά του είπα τύπε...είχα να πω και χειρότερα αλλά κρατήθηκα γιατί λέω από μέσα μου κάτσε μην είναι όντος τόσο άγριος όσο φαίνεται
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: linear
OP
OP
H

hellasmilfhunter

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
149
Like
328
Πόντοι
21
τα μισά του είπα τύπε...είχα να πω και χειρότερα αλλά κρατήθηκα γιατί λέω από μέσα μου κάτσε μην είναι όντος τόσο άγριος όσο φαίνεται
βρε μαλακες και σορυ για το μαλακες....κανω ενα thread, ερχονται καλοπαιδα και γαμουν το thread και μου την λενε, και στους καιρους που ζουμε θελετε να μην τα παρω;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Tυπε το τι θα κανω ειναι θεμα δικο μου, μερικα καλοπαιδα ας κανουν λιγο πισω για να μην παμε πουθενα αλλου, γιατι οπως ειπες και εσυ δεν ξερεις με ποιον μιλας, εγω μπορει να ειμαι τρελαρα και να καθαρισω κανεναν, λεω εγω τωρα....
Τύπε, μήπως είσαι σεφ στο επάγγελμα;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Tυπε το τι θα κανω ειναι θεμα δικο μου, μερικα καλοπαιδα ας κανουν λιγο πισω για να μην παμε πουθενα αλλου, γιατι οπως ειπες και εσυ δεν ξερεις με ποιον μιλας, εγω μπορει να ειμαι τρελαρα και να καθαρισω κανεναν, λεω εγω τωρα....
έχεις σκεφτεί να συνεργαστείς με κανέναν τράπερ τύπε?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.058
Πόντοι
12.756
οχι ρε τυπαρα παρεξήγησες και ειναι κριμας.

σε σενα μιλαω και σε προτρέπω να μπαχαλεψεις:takethis::takethis::takethis:
φιλαρακο ήρθες να μπαχαλάψεις ;; γιατι αν ηρθες για μπαχαλο θα γαμηθεις να ξέρεις :coffee:
εδω θα εισαι κύριος
 
OP
OP
H

hellasmilfhunter

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
149
Like
328
Πόντοι
21
Τύπε, μήπως είσαι σεφ στο επάγγελμα;οχι ρε αποστρατος ειμαι

Τύπε, μήπως είσαι σεφ στο επάγγελμα;
οχι ρε αδελφε αποστρατος ειμαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχεις σκεφτεί να συνεργαστείς με κανέναν τράπερ τύπε?
Ας το αδελφε το γαμησαμε και ψοφησε το thread
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
βρε μαλακες και σορυ για το μαλακες....κανω ενα thread, ερχονται καλοπαιδα και γαμουν το thread και μου την λενε, και στους καιρους που ζουμε θελετε να μην τα παρω;
ε όχι βέβαια ρε τύπε....και εγώ θα τα γκρέμιζα όλα μπροστά μου αν μου είχαν μπαχαλεψει το θρεντ για τέτοιο διαχρονικό υπερμουναρο :rockon:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
μιλαμε για μεγαλη γκαυλα :wanker::wanker::wanker:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom