Νέα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πολύ λεπτή σήμερα, σχεδόν κοκκάλο.

Δίπλα στη Στικούδη έδειχνε μισή.

Δεν είδα, αλλά λίγο από το βιντεάκι που βλέπω εδώ με λινκ από το γιουτιομπ , οι ποδάρες της ανώτερες από της στικούδη.
Τσοντάρα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Κατάλληλη για έντονο ξέσκισμα κωλοτρυπίδας  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

FixerAO

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
630
Like
746
Πόντοι
86
Για πρωινά κατουρήματα και αυστηρά μόνο κωλο
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Η Δημήτρα Αλεξανδράκη "αδειάζει" το My Style rocks: " Προσπαθούν να σε ξεφτιλίσουν και να σου βγάλουν τον χειρότερο εαυτό"

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη μίλησε για το My Style Rocks και την συμμετοχή της και το άδειασε λέγοντας πως "προσπαθού να σε ξεφτιλίσουν και να σου βγάλουν τον χειρότερο εαυτό που έχεις μέσα σου". Τι ανέφερε για τις συμπαίκτριες της;

Λίγες ημέρες μετά την προβολή του επεισοδίου της αποχώρησης της η ίδια έδωσε συνέντευξη στο κανάλι του Αλέξανδρου Κοψιάλη στο youtube και αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στο παιχνίδι μόδας.

“Πραγματικά ήταν η χειρότερη συνεργασία που έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου. Ήταν μια εμπειρία το My Style Rocks που δεν ήταν καλή και στεναχωριέμαι που δεν ήταν καλή” σημείωσε χαρακτηριστικά η μελαχρινή καλλονή προσθέτοντας πως “όταν πας να κάνεις ένα πρόγραμμα που στο παρουσιάζουν με έναν συγκεκριμένο τρόπο, περιμένεις πως θα γίνει με τον τρόπο αυτόν. Όχι να προσπαθούν να σε ξεφτιλίσουν και να σου βγάλουν τον χειρότερο εαυτό που έχεις μέσα σου. Δεν ξέρω εάν έγινε by accident, που λένε, ή εσκεμμένα αλλά τα νεύρα που μου βγήκαν δεν τα έχω νιώσει σε άλλη δουλειά”.Η Δήμητρα Αλεξανδράκη έχει φέρει πολλές αντιδράσεις στο παιχνίδι. Μάλιστα, μια ημέρα ήταν η αφορμή που ο Στέλιος Κουδουνάρης κλειδώθηκε στο καμαρίνι του.

“Όταν ένας άνθρωπος προσπαθεί να μειώσει την προσωπικότητα σου και να σου βάλει μια ταμπέλα, σώνει και ντε, δεν μπορώ να δεχτώ πως με το ζόρι θα προσπαθεί να βγάλει κάτι που δεν είμαι. Επειδή μίλησα με τον αγαπημένο μου φίλο, σχεδιαστή Βασίλειο Κωστέτσο και μου είπε κάποια πράγματα, κάποιοι άνθρωποι έχουν πρόβλημα μαζί του, προφανώς ξεσπούσαν πάνω μου εξαιτίας εκείνου. Επειδή φορά τα ρούχα του και το σποτάκι μου το έκανα στο ατελιέ του” πρόσθεσε.


 

Συνημμένα

  • dimitra.jpg
    dimitra.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 268

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
 Καυλαρος  η  Δημητρουλα , Καυλαρος  και   χωρις  υαλουρονικα  και   σιλικον  φτιασιδια  πανω της ,  καυλαρος  με την  εκφυλη   φατσαρα  της και με  το  ποδι  χιλιομετρο η τυπα ,  καλα   εκανε  και   εφυγε  απ  τις  φλομπες  και  3οδευτερες  του  Style Rocks , σιγα  μην  κατσει  να  παιξει  την  καργιολα  με  τα  22χρονα  του  βοθροκαναλου ,  καλα   εκανε  και  που   εφυγε  και  που  τους   εκραξε  :birdman: :birdman: :s&m_2:  
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.170
Πόντοι
6.056
  Καυλαρος  η  Δημητρουλα , Καυλαρος  και   χωρις  υαλουρονικα  και   σιλικον  φτιασιδια  πανω της ,  καυλαρος  με την  εκφυλη   φατσαρα  της και με  το  ποδι  χιλιομετρο η τυπα ,  καλα   εκανε  και   εφυγε  απ  τις  φλομπες  και  3οδευτερες  του  Style Rocks , σιγα  μην  κατσει  να  παιξει  την  καργιολα  με  τα  22χρονα  του  βοθροκαναλου ,  καλα   εκανε  και  που   εφυγε  και  που  τους   εκραξε  :birdman: :birdman: :s&m_2: 
καραμουναρα δεν λες τιποτα σκυλι για εναλλαξ σφαλιαρες και μπουκωμα
αλλα το χωρις  "υαλουρονικα  και   σιλικον  φτιασιδια" τι το ηθελες?
το ανω χειλος προεξεχει σαν ανοιχτο συρταρι απο το φουσκωμα

οχι οτι με χαλαει βεβαια
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
 Καυλαρος  η  Δημητρουλα , Καυλαρος  και   χωρις  υαλουρονικα  και   σιλικον  φτιασιδια  πανω της ,  καυλαρος  με την  εκφυλη   φατσαρα  της και με  το  ποδι  χιλιομετρο η τυπα ,  καλα   εκανε  και   εφυγε  απ  τις  φλομπες  και  3οδευτερες  του  Style Rocks , σιγα  μην  κατσει  να  παιξει  την  καργιολα  με  τα  22χρονα  του  βοθροκαναλου ,  καλα   εκανε  και  που   εφυγε  και  που  τους   εκραξε  :birdman: :birdman: :s&m_2:  

εκανε ένα up με τζαμπα περασμα απ το γυαλι μια βδομαδουλα και αυξησε τις μετοχες της τυπε  :heavymetalbig:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
 Μα  κι  εγω  γι αυτο   πιστευα  οτι   μπηκε  για  να  κραταει   ζεστη  καπως  την  μετοχη  της  ,  επειδη   ειχε   καιρο  να   φανει  στα  media ,  απλα   ημουν   περιεργος  αν  θα   βγαλει   μηνα  και   ποσο  θα   αντεξει  με  ολα  αυτα   τα  τσολια  εκει  μεσα ,  anyway παντως  ειναι   δυνατη    μουνα  η  Δημητρα  και   σιγουρα  οχι  τοσο  ζωον  και  αμορφωτη   οσο  τα  καμμενα  του  Style Rocks   :grin: :grin: :s&m_2:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
 Μα  κι  εγω  γι αυτο   πιστευα  οτι   μπηκε  για  να  κραταει   ζεστη  καπως  την  μετοχη  της  ,  επειδη   ειχε   καιρο  να   φανει  στα  media ,  απλα   ημουν   περιεργος  αν  θα   βγαλει   μηνα  και   ποσο  θα   αντεξει  με  ολα  αυτα   τα  τσολια  εκει  μεσα ,  anyway παντως  ειναι   δυνατη    μουνα  η  Δημητρα  και   σιγουρα  οχι  τοσο  ζωον  και  αμορφωτη   οσο  τα  καμμενα  του  Style Rocks   :grin: :grin: :s&m_2:

αυτές που είναι στο pic της καριερας τους μαλλον μπαινουν κατοπιν συνεννόησης μια βδομαδουλα μεσα  :undecided:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Έχει σοβαρευτεί τώρα η Δημητρούλα δεν είναι όπως παλιά έκφυλο πουτανακι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
Τη χωριατικη προφορα να μην ειχε....  :undecided:
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Ρε η συγκεκριμενη δεν αξιζει πανω απο 100 ευρω για μενα. Βρισκεις βιζιτακια εξω φρεσκα με 70 ευρω. Παμε για φρεσκο αιμα.
 

gkavlorapano

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
21
Like
3
Πόντοι
0
τι δημητρουλα απλα την γαμασ ετσι για τα παλια χοντρα που μασ εκανε να μαζεβουμε για παρτυ της!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Ρε η συγκεκριμενη δεν αξιζει πανω απο 100 ευρω για μενα. Βρισκεις βιζιτακια εξω φρεσκα με 70 ευρω. Παμε για φρεσκο αιμα.

Έχεις δίκιο αλλά είναι άτιμη η αναγνωρισημότητα.

Άλλο να λες πήγα με ένα γκομενακι μούρλια και άλλο να λες πήγα με την Αλεξανδάκη.

Την πέτυχα στο A for Athens με πρώην της, μόλις είχε επιστρέψει από το nomads.

Τότε που είχε γίνει το θέμα στα μπουζούκια με την Μπέλλα και τον νυν της.

Απλή, χαλαρή, χωρίς βάψιμο.


Σχεδόν δεν την γνώριζες.


Ήταν όμως η άτιμη μια καύλα.

Τον είχε τρελάνει τον τύπο ... κ εμας ναουμ !
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Αλεξανδράκη σε Σκορδά: «Με εκθέσατε με αναληθείς πληροφορίες» (vid) :S :S

«Θέλω να ξεκινήσω με κάτι που είπε ο Πλάτων...  :headbang: Οι άνθρωποι κρίνουν γενικά από τα φαινόμενα, παρά την πραγματικότητα, γιατί η όραση ανήκει σε όλους, ενώ η αντίληψη σε λίγους. Είμαι πολύ απογοητευμένη από εσάς, γιατί, χωρίς να διασταυρώσετε την συγκεκριμένη πληροφορία, την βγάλατε στον αέρα. Όπως μιλάγαμε πριν καιρό για διάφορα, και με τους συνεργάτες σου και με σένα, και με καλούσαν για διάφορα, καθόλου σημαντικά θέματα, έτσι και τώρα θα μπορούσε κάποιος να με καλέσει, πριν να με εκθέσετε με αναληθείς πληροφορίες.

Από εδώ και πέρα, όποτε θα βγαίνω έξω, θα πρέπει να σκέφτομαι με ποιον είμαι, επειδή δεν είμαι με τον πρώην σύντροφό μου; Δεν θα μπορώ να είμαι σε παρέα έξω με τους φίλους μου να διασκεδάζω και να έχω αυτό το άγχος; Είμαι μόνη μου και περνάω πολύ ωραία. Είναι κίτρινος τύπος αυτό που μετέφερε η κυρία Νάνσυ».

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom