Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν είπα το αντίθετο. Ο καθένας εδώ μέσα είναι όπως είναι αλλά τα ποστ σου είναι μια μικρογραφία του εαυτού σου. Με τις βλακείες που γράφεις δείχνεις το ποιος είσαι και τα πιστεύω σου. Το μόνο που είπα είναι ότι είσαι λάθος. Προσωπική γνώμη μπορείς να έχεις αλλά δε σημαίνει ότι είναι σωστή. Είσαι αντικειμενικά λάθος και μέσα στο ψέμα. Κάποιος που απλά παρατηρεί και δεν έχει κάψει φλάντζα εδώ μέσα μπορεί άνετα να το δει. Κάθεσαι και αραδιάζεις ένα σωρό χαζά με υφάκι λες και κάνεις κήρυγμα στους νέους, δίνεις λάθος ιδέες που ένας πιτσιρικάς εδώ μέσα μπορεί να ακούσει και να τα κάνει σκατα. Τις γυναίκες πρέπει να τις σέβεσαι, όπως και όλον τον κόσμο. Και σε αυτό μίλησα για το φόρουμ γιατί όταν αγοράζεις την συντροφιά και το σώμα μιας γυναίκας, ο σεβασμός για τον οποίο μίλησα πάει απ’ το παράθυρο. Εγώ πιστεύω αυτό που σε ενόχλησε περισσότερο ήταν ότι σε έβαλα μαζί με τα υπόλοιπα μέλη στο ίδιο σακί. Όλοι εκεί είμαστε, δεν είσαι τίποτα το ιδιαίτερο παλικάρι. Κατέβα απ’ τα σύννεφα. Με τέτοια μυαλά και να παντρευτείς, προκοπή δε θα δεις.


Λες τις γυναικες πρεπει να τις σεβεσαι οπως τον υπολοιπο κοσμο. Λες οτι δεν θα δω προκοπη αν παντρευτω. Λες οτι ειμαι σε συννεφα.

Ακου καλα αυτο που θα σου πω.

Δεν με ξερεις. Οταν δεν ξερουμε καποιον, δεν του λεμε μαλακιες σε προσωπικο επιπεδο. Και μονο που μπαινεις στη διαδικασια να με κραζεις ενω δεν εχω πει κατι σε εσενα δειχνει οτι σε τσουζουν τα οσα λεω ή απλα εχεις θεματα και θες να τρωγεσαι με καποιον για να καλυψεις τα θεματα σου. Γενικα μιλαω παντα, οποιος δεν του αρεσει παει παρακατω.

Και μονο που λες να σεβομαστε τις γυναικες σημαινει οτι δεν εχεις ιδεα απο γυναιικες και εισαι τερμα μουνοδουλος και αμπαλος και πως ο μονος που ειναι σε συννεφα εισαι εσυ γιατι εχεις πλασει μια αλλη πραγματικοτητα για τη ζωη και τις γυναικες που σε βολευει γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να αντεξεις τη πραγματικη πραγματικοτητα γυρω σου.

Τερμα τωρα. Αν εχεις κατι να πεις γυρω απο το θεμα πες το και σταματα να ασχολεισαι με τη παρτυ μου. Αν δεν σου αρεσουν τα οσα γραφω, τραβα παρακατω. Κανεις δεν σε διορισε τον αγαπητικο του θαλαμου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
White knights defenders providers simps παντου...εχει γεμισει το φορουμ.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
εχουν γεμισει ολα τα dating sites με  40 φευγα μαλακισμενες  που ψαχνουν το κοροιδο να τους  πληρωνει εξωσωματικες ... :cheesy:

ισα  ρε μπαζολες ... το  χασατε το τραινο ....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
εχουν γεμισει ολα τα dating sites με  40 φευγα μαλακισμενες  που ψαχνουν το κοροιδο να τους  πληρωνει εξωσωματικες ... :cheesy:

ισα  ρε μπαζολες ... το  χασατε το τραινο ....

Ακριβως ετσι και χειροτερα. Το προβλημα ομως ειναι σε αυτους που μπαινουν σε αυτα τα σαιτ και δεν βγαινουν εξω στη κανονικη ζωη να γνωρισουν κοπελες.

Βρισκουν και τα κανουν, δεν φταινε αυτες αν εχουμε γεμισει μαλακες παντου και σε καθε επιπεδο. Καλα κανουν μαγκια τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
εχουν γεμισει ολα τα dating sites με  40 φευγα μαλακισμενες  που ψαχνουν το κοροιδο να τους  πληρωνει εξωσωματικες ... :cheesy:

Τα dating sites είναι γεμάτα από μπάκουρες 25-40 που ψάχνουν γυναίκα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
:cool2:
 

Συνημμένα

  • original.jpg
    original.jpg
    38,3 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

Το βιντεάκι δείχνει το Ματ να προτείνει στο Μαράκι συναινετικά μη μονογαμική σχέση. Δε νομίζω ότι είναι το ζητούμενο της πλειοψηφίας εδώ μέσα, μια σχέση αυτού του είδους....
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ακριβως ετσι και χειροτερα. Το προβλημα ομως ειναι σε αυτους που μπαινουν σε αυτα τα σαιτ και δεν βγαινουν εξω στη κανονικη ζωη να γνωρισουν κοπελες.

Βρισκουν και τα κανουν, δεν φταινε αυτες αν εχουμε γεμισει μαλακες παντου και σε καθε επιπεδο. Καλα κανουν μαγκια τους.

τι μαγκια  τους ρε φιλε ;;; ολες αγαμητες ειναι με γατες και σκυλια παραμαζωμα .. :2funny:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
20190207_ethnos.jpg


πρωτη μουρη στην πατσαβουροφυλλαδα του μαρινακη

ειναι που ο κουλης θα ασκησει δεξια-ακροδεξια πολιτικη :2funny: :2funny:
Το Έθνος είναι του Σαββίδη κ στηρίζει Σύριζα.
Βέβαια, μέσα στα παραληρήματα περί βόρειας Κορέας, αυτό είναι πταίσμα.
 

Aris1101

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
59
Like
7
Πόντοι
0
White knights defenders providers simps παντου...εχει γεμισει το φορουμ.

Εμείς φταίμε που δε σου κάθεται καμία και κανείς τα πάντα για να αποδείξεις ότι οι γυναίκες είναι λάθος και όχι εσυ; Κάνε την αυτοκριτική σου και μην ταράζεσαι με εμένα, είμαι σίγουρος ότι σε δουλεύουν και εκτός φόρουμ αλλά δε στο λένε. Μην μπερδεύεις το «μουνοδουλος» με το στοιχειώδη σεβασμό προς τον απέναντι σου ανεξάρτητα με το φύλο. Πας και αλλάζεις τα πάντα για να τα φέρεις εκεί που θες στην συζήτηση. Γιατί δε παραδέχεσαι απλά ότι δε σε θέλει καμία και έχεις γίνει ένας 40αρης μισογύνης με προδιεγραμμενη πορεία να μείνεις μόνος μέχρι τα γεράματα; Εκτός αυτού κλαις γιατί και καλά πήγα σε προσωπικό επίπεδο και μετά προσπαθείς να με θίξεις λέγοντας ότι δεν ξέρω από γυναίκες. Να σου πω κάτι και αν θες το κρατάς. Ο κόσμος έχει δυο όψεις. Αυτούς που γελάνε και αυτούς που κλαίνε. «Γέλα και ο κόσμος θα γελάει μαζί σου. Κλάψε και θα κλαις μόνος.» Για να το πω σε απλά ελληνικά μη μας ζαλίζεις με τις εμπειρίες και το δήθεν σου, είσαι σαν εκείνα τα παιδιά που πλάθουν ένα δικό τους κόσμο και δε τα βλέπει ο ήλιος. Τα ηλίθια διδάγματα που πας να δώσεις με το ζόρι είναι λάθος. Δεν υπάρχει «μα μα γνώμη μου είναι μα μα φύγε μα μα εγώ έχω περάσει πολλά». Πάψε. Κάτι τέτοια φρούτα σαν εσένα κάνουν παιδιά και μετά την πληρώνουν αυτά. Άμα θες δουλικο, να μην κανείς ποτέ παιδιά σου εύχομαι. Κάτσε να στα τρώνε οι πουτάνες και να τους λες τις ίδιες βλακίες στο σοσιαλ για να έχουν μετά να γελάνε με τις φίλες τους.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Πολυ σημαντικες παρατηρησεις.
Μακαρι να ακουσουν οσοι θελουν να κανουν κατι σοβαρο.

Σε ευχαριστω φιλε αλλα θα ελεγα καλυτερα ( οσοι θελουν να βαλουν το μυαλο τους να σκεφτει )
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ακριβως ετσι και χειροτερα. Το προβλημα ομως ειναι σε αυτους που μπαινουν σε αυτα τα σαιτ και δεν βγαινουν εξω στη κανονικη ζωη να γνωρισουν κοπελες.

Βρισκουν και τα κανουν, δεν φταινε αυτες αν εχουμε γεμισει μαλακες παντου και σε καθε επιπεδο. Καλα κανουν μαγκια τους.

Φιλε γιατι δεν παραδεχεσαι οτι εισαι απογοητευμενος σχεσακιας και αγαπουλης; Οι γνησιοι μοναχικοι μπουρδελιαρηδες δεν μπαινουν καν στον κοπο να σκεφτουν αυτα που λες γιατι τους αρκει να γαμανε πουτανες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ακριβως ετσι και χειροτερα. Το προβλημα ομως ειναι σε αυτους που μπαινουν σε αυτα τα σαιτ και δεν βγαινουν εξω στη κανονικη ζωη να γνωρισουν κοπελες.

Βρισκουν και τα κανουν, δεν φταινε αυτες αν εχουμε γεμισει μαλακες παντου και σε καθε επιπεδο. Καλα κανουν μαγκια τους.

Οι γυναίκες έχουν το πλεονέκτημα πώς όποτε και να αποφασίσουν ότι θέλουν γάμο και παιδί,στάνταρ θα βρουν κάποιον να παντρευτούν.Πάει ας πούμε η άλλη 28-30 και λέει 'τώρα θα βρω κάποιον να παντρευτώ'.Ε θα βρει,γιατί άντρες που θέλουν κι αυτοί να παντρευτούν λόγω μοναξιάς ή κοινωνικής πίεσης ή γιατί θέλουν κι αυτοί παιδιά υπάρχουν και θα υπάρχουν.

Από την άλλη,φτάνει ένας άντρας 32,35,37,έχει δουλειά  και λέει κι αυτός 'θέλω να παντρευτώ'.Εαν δεν είναι όμως πολύ κοινωνικός ή όλες γύρω του είναι ήδη παντρεμένες ή δεν τον βλέπουν σαν άντρα,άντε πες πού θα βρει αυτός γυναίκα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι γυναίκες έχουν το πλεονέκτημα πώς όποτε και να αποφασίσουν ότι θέλουν γάμο και παιδί,στάνταρ θα βρουν κάποιον να παντρευτούν.Πάει ας πούμε η άλλη 28-30 και λέει 'τώρα θα βρω κάποιον να παντρευτώ'.Ε θα βρει,γιατί άντρες που θέλουν κι αυτοί να παντρευτούν λόγω μοναξιάς ή κοινωνικής πίεσης ή γιατί θέλουν κι αυτοί παιδιά υπάρχουν και θα υπάρχουν.

Από την άλλη,φτάνει ένας άντρας 32,35,37,έχει δουλειά  και λέει κι αυτός 'θέλω να παντρευτώ'.Εαν δεν είναι όμως πολύ κοινωνικός ή όλες γύρω του είναι ήδη παντρεμένες ή δεν τον βλέπουν σαν άντρα,άντε πες πού θα βρει αυτός γυναίκα.
γιατι ρε τυπε να εχει καψα ο αντρας να παντρευτει?
τον βαρεσαν τα οιστρογονα στον εγκεφαλο οτι θελει να γινει μανα?
ή βλεπει το βιολογικο του ρολοι να δειχνει τελος γονιμοτητας?

αυτα μονο τις γυναικες πιεζουν, συνελθε, μην σκεφτεσαι οπως οι γυναικες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Φιλε γιατι δεν παραδεχεσαι οτι εισαι απογοητευμενος σχεσακιας και αγαπουλης; Οι γνησιοι μοναχικοι μπουρδελιαρηδες δεν μπαινουν καν στον κοπο να σκεφτουν αυτα που λες γιατι τους αρκει να γαμανε πουτανες.
αφου σου αρκει να γαμας πουτανες τοτε

α)γιατι πληρωσες να σου γαμησουν τον κωλο πουτανες?

β)γιατι εβγαλες φωτο τον κωλο σου στο ιντερνετ να βρεις πελατη να στον γαμησει?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
αφου σου αρκει να γαμας πουτανες τοτε

α)γιατι πληρωσες να σου γαμησουν τον κωλο πουτανες?

β)γιατι εβγαλες φωτο τον κωλο σου στο ιντερνετ να βρεις πελατη να στον γαμησει?

Πουτανας γιε πληρωνω για να γαμησω. Κωλοδαχτυλο εχω δεχτει ελαχιστες φορες για ποικιλια στο σεξ. Πες μας για τη μανα σου την ξεκωλιαρα καλυτερα. Εχει αγγελια;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
γιατι ρε τυπε να εχει καψα ο αντρας να παντρευτει?
τον βαρεσαν τα οιστρογονα στον εγκεφαλο οτι θελει να γινει μανα?
ή βλεπει το βιολογικο του ρολοι να δειχνει τελος γονιμοτητας?

αυτα μονο τις γυναικες πιεζουν, συνελθε, μην σκεφτεσαι οπως οι γυναικες

Ανέφερα κάποιους λόγους.Μοναξιά (που μετά τα 30-35 γαμάει εαν δεν έχεις και πολλές κοινωνικές επαφές) και απόκτηση παιδιών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom