Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
γιατι  διαφωνει  ο πικερισμος  στο οτι  πρεπει να ριχνουμε κανα  μπερτακι  ξυλο  στις καριολες;;;;;;

Φυσικα. Γιατι βια; Εμεις ειμαστε φιλελευθεροι ανθρωποι που θελουμε οι γυναικες να ερχονται στα ισια και να μας λενε την τιμη τους. Να γαμαμε με ειλικρινεια και χωρις σχεσεις και δεσμευσεις. Να γεννανε τα παιδια τους χωρις να ξερουν καν ποιος ειναι ο πατερας και να δουλευουν στα μπουρδελα (η να τις χρηματοδοτει το κρατος) για να τα μεγαλωσουν.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Φυσικα. Γιατι βια; Εμεις ειμαστε φιλελευθεροι ανθρωποι που θελουμε οι γυναικες να ερχονται στα ισια και να μας λενε την τιμη τους. Να γαμαμε με ειλικρινεια και χωρις σχεσεις και δεσμευσεις. Να γεννανε τα παιδια τους χωρις να ξερουν καν ποιος ειναι ο πατερας και να δουλευουν στα μπουρδελα (η να τις χρηματοδοτει το κρατος) για να τα μεγαλωσουν.

μα και  ο  σαββιδης  πιο πανω  λεει πως ξερουν  οι γκομενες για τα γαμησια που ριχνουν απο  εδω και απο  εκει η  φυλη του ..
ειλικρινεια ειναι αυτο .δεν το κρυβουν πως γαμανε και αλλες!
οι  φλωροι  τυπου στεκας 72  χεζονται  να το πουν στη γυναικα τους.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν μπορει να τις αντιμετωπισει, εχει αποτυχει και απλα επεσε με τα μουτρα στα εργαζομενα κοριτσια. Δικαιωμα του.

Και μονο το γεγονος οτι δεν σου αρκει το να γαμας πουτανες και ψαχνεις για γκομενες σε κανει μουνοδουλο και αδυναμο ανθρωπακι που χρησιμοποιει το ψεμα για να γαμα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Οι πικεριστες που εχουν ομολογησει οτι ειναι 100% ΣΤΡΕΙΤ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ και γουσταρουν ξεσκισμα ειτε με δαχτυλα ή με γερους επι πληρωμη, τι δουλεια εχουν σε αυτο το νημα;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
μα και   ο  σαββιδης  πιο πανω  λεει πως ξερουν  οι γκομενες για τα γαμησια που ριχνουν απο  εδω και απο  εκει η  φυλη του ..
ειλικρινεια ειναι αυτο .δεν το κρυβουν πως γαμανε και αλλες!

Λαθος τον εχεις ψυχολογησει. Πουθενα δεν τα λεει. Ενα υπουλο αρχιλαμογιο pickup artist λεει πως ειναι.  :hi:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Οι πικεριστες που εχουν ομολογησει οτι ειναι 100% ΣΤΡΕΙΤ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ και γουσταρουν ξεσκισμα ειτε με δαχτυλα ή με γερους επι πληρωμη, τι δουλεια εχουν σε αυτο το νημα;

με γερους επι πληρωμη  πας εσυ  σε  τσοντοσινεμα ...
ακομα και  το αντιτιμο των  7  ευρω ζητιανευεις να σε βαλουν μεσα παλιο λεχριτη ομοφυλοφιλε ...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ειμαι περιεργος, αν ειμασταν απο κοντα θα ελεγες τα ιδια που λες τωρα πισω απο τα πληκτρα; Δεν νομιζω.

Αραξε εκει που εισαι, κανε οτι θελεις στη ζωη σου, γραφε αυτα που θελεις να γραφεις και σταματα να κραζεις ανθρωπους που δεν ξερεις.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
με γερους επι πληρωμη  πας εσυ  σε  τσοντοσινεμα ...
ακομα και  το αντιτιμο των  7  ευρω ζητιανευεις να σε βαλουν μεσα παλιο λεχριτη ομοφυλοφιλε ...


Αυτες ειναι μαλακιες και ψεματα που μονο μια ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΑΡΑ θα διεδιδε.

Φυσικα, αν απο μερους σας οταν μιλατε για γαμο και δημιουργια οικογενειας εννοειτε ΓΚΕΙ ΓΑΜΟΥΣ που πλεον εγιναν πολλοι, γινατε και μοδα παναθεμα σας, πασο, δε θα σας κρινουμε για τις επιλογες σας, δικη σας ειναι η σουφρα, οτι θελετε την κανετε.

 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Αυτες ειναι μαλακιες και ψεματα που μονο μια ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΑΡΑ θα διεδιδε.

Φυσικα, αν απο μερους σας οταν μιλατε για γαμο και δημιουργια οικογενειας εννοειτε ΓΚΕΙ ΓΑΜΟΥΣ που πλεον εγιναν πολλοι, γινατε και μοδα παναθεμα σας, πασο, δε θα σας κρινουμε για τις επιλογες σας, δικη σας ειναι η σουφρα, οτι θελετε την κανετε.

ελα μωρη πουσταρδελα ενα  σωρο μελη μου εχουν στειλει πμ που σε παιρνουν ματι εκει ....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ειμαι περιεργος, αν ειμασταν απο κοντα θα ελεγες τα ιδια που λες τωρα πισω απο τα πληκτρα; Δεν νομιζω.

Αραξε εκει που εισαι, κανε οτι θελεις στη ζωη σου, γραφε αυτα που θελεις να γραφεις και σταματα να κραζεις ανθρωπους που δεν ξερεις.

Φιλε δεν σου τη λεω. Συγνωμη αν περασε ετσι. Οι οροι "σιχαμενο λαμογιο" κτλ ειναι οροι που χρησιμοποιω για να περιγραψω μια συγκεκριμενη συμπεριφορα. Απλα θελω να καταλαβει ο Souker οτι δεν εχεις καμια σχεση με εμας. Εσυ χρησιμοποιεις κατα κορον το ψεμα για να γαμας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
ελα μωρη πουσταρδελα ενα  σωρο μελη μου εχουν στειλει πμ που σε παιρνουν ματι εκει ....


Ωραια. Βγαλε στη φορα τα πιμια και αποδειξε οτι αυτος που σου λενε τα μελη ειμαι εγω. Ελα μωρη ΠΟΥΣΤΡΑ ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΗ.

Περιμενω ακομα αποδειξεις οτι ειμαι ο blackdove ο maximos και το λουρι της μανας, γιατι την ευκαιρια να μετανοησεις την εχασες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Λαθος τον εχεις ψυχολογησει. Πουθενα δεν τα λεει. Ενα υπουλο αρχιλαμογιο pickup artist λεει πως ειναι.  :hi:
Πικερ-μίξερ,άστο καλύτερα.Μην συγκρίνεσαι.. Ο Σαββίδης είναι ένας άξιος συναγωνιστής, γνήσιος βετεράνος και με αποψη στο είδος.Επισης εχει κατι σοβαρο να πει απο τις εμπειρίες του. Ενω εσυ ολο ατακες για Δωδεκάχρονα είσαι, με ανωριμη συμπεριφορά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φιλε δεν σου τη λεω. Συγνωμη αν περασε ετσι. Οι οροι "σιχαμενο λαμογιο" κτλ ειναι οροι που χρησιμοποιω για να περιγραψω μια συγκεκριμενη συμπεριφορα. Απλα θελω να καταλαβει ο Souker οτι δεν εχεις καμια σχεση με εμας. Εσυ χρησιμοποιεις κατα κορον το ψεμα για να γαμας.

Γιατι ρε πικερ αυτες νομιζεις λενε την αληθεια;

Στα αρχιδια μου τις γραφω. Οποια κατσει απο αυτες που γουσταρω, γαμησι ξυλο και παρατημα. Δεν γουσταρεις αυτη τη τακτικη...; Κανε τη δικη σου τακτικη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πικερ-μίξερ,άστο καλύτερα.Μην συγκρίνεσαι.. Ο Σαββίδης είναι ένας άξιος συναγωνιστής, γνήσιος βετεράνος και με αποψη στο είδος.Επισης εχει κατι σοβαρο να πει απο τις εμπειρίες του. Ενω εσυ ολο ατακες για Δωδεκάχρονα είσαι, με ανωριμη συμπεριφορά.

Ενα ακομα ελληνικο λαμογιο ειναι που με τη συμπεριφορα του κανει τις γκομενες ακομα πιο κομπλεξικες. Δεν διαφερει σε κατι απο τους πολλους. Εγω ειμαι ετη φωτος μπροστα απο τον μεσο Ελληνα σε νοοτροπια.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ωραια. Βγαλε στη φορα τα πιμια και αποδειξε οτι αυτος που σου λενε τα μελη ειμαι εγω. Ελα μωρη ΠΟΥΣΤΡΑ ΞΕΦΩΝΗΜΕΝΗ.

Περιμενω ακομα αποδειξεις οτι ειμαι ο blackdove ο maximos και το λουρι της μανας, γιατι την ευκαιρια να μετανοησεις την εχασες.

δεν βγαζω στη φορα κανενα  πμ διοτι  ετσι μου ζητησαν να κανω .
αυτο ομως  που σου εγγυώμαι ειναι να σε ξεφτιλιζω συνεχεια παλιο ξεφωνημενε  κρυφοομοφυλοφιλε των γκει σινεμα..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σιγα μη καθομαι να λεω την αληθεια στη καθε γαμιολα που βγαινω εξω μαζι της. Ουτε για γυναικα τη θελω ουτε καποιος σεβασμος της αξιζει. Εχουν σεβασμο απο πολλα αγορακια που τα εχουν στη σειρα και περιμενουν με την ελπιδα μηπως και γαμησουν.

Στελνουν συνεχεια μηνηματακια απελπισιας και πεινας-μουνοδουλιασης και η κυρια οποια παιδακια δει οτι ειναι φορτωμενα τα περναει μετα στο επομενο επιπεδο:

Τις πηγαινουν και για φαγητο, σινεμα, βολτες, δωρακια, διακοπες...ξερεις τι καλα παιδια ειναι...;

Εκει να δεις αληθειες μετα...ερωτες αγαπες ναζια...και τσουπ...να η εγκυμοσυνη.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
δεν βγαζω στη φορα κανενα  πμ διοτι  [size=20pt]δεν εχω κανενα πμ[/size] .
αυτο ομως  που σου εγγυώμαι ειναι να σε ξεφτιλιζω συνεχεια παλιο ξεφωνημενε  κρυφοομοφυλοφιλε των γκει σινεμα..



Έτσι. Οπότε ετοιμάσου να υποστείς τις συνέπειες.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Όλοι εδώ μέσα θεωρούν τον εαυτό τους "κελεπούρι" που οι πονηρές ελλεεινίδες προσπαθούν να τυλίξουν. Ευτυχώς όμως έχουν καταλάβει το ύπουλο σχέδιό τους και φυλάγονται!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom