Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατι τρωγεστε γενικα και ειδικα εδω μεσα και χαλαμε τα νηματα με μαλακιες;

Αν θελετε να τα βρειτε, κανονιστε με πμ ενα ραντεβου καπου και πειτε τα σαν αντρες. Το φορουμ ειναι χωρος να γραφουμε τις αποψεις του ο καθενας, να διαβαζουμε των αλλων, να περναμε τον ελευθερο μας χρονο και οχι για να τρωγομαστε σαν 15χρονα.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Εγω ειμαι ετη φωτος μπροστα απο τον μεσο Ελληνα σε νοοτροπια.
Ετη φωτος πισω.. μπορει.Ενα κουνελίσιο των 10 εισαι, τιποτε αλλο. Τι σε κανει δηλαδη να ξεχωριζεις απο εναν παντρεμενο 70αρη που τρέχει στα Βοu. Εχεις βγαλει ποτε απο καμακι εστω μια γκομενα,αλλοδαπη ή εγχωρια; Γνωριζεις αριστα εστω μια ξενη γλωσσα; Τι να λέμε τώρα. Δεν κανω τον δικηγορο κανενός, αλλά ο τυπος Σαββιδης δεν ειναι πυρφόρος. Φαίνεται άλλωστε, όποιος ασχολείται ενεργα στο στίβο του ποδόγυρου καταλαβαίνει τι θέλει να πει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οταν παιζεις με κοπελες κατω του 7 που προσπαθουν και αυτες να εχουν λιγο πιο νορμαλ συμπεριφορα μηπως και τους κατσει κατι...τοτε ναι. Ολες καλες ειναι και δεν υπαρχει κανενα θεμα.

Ανεβα πανω απο το 7..και θα δεις εναν αλλο κοσμο με εντελως διαφορετικους κανονες και δομη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
ετοιμασου να σε γαμησουν ακαποτα  οι γεροι  στα σινεμα παλιο πουστρα


Συνέχισε να λες τα ΨΕΜΑΤΑ ΣΟΥ σα ΓΝΗΣΙΑ 100% ΠΟΥΣΤΡΑ που είσαι και εγώ θα είμαι εδώ να σου βιάζω τα όνειρα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Γιατι τρωγεστε γενικα και ειδικα εδω μεσα και χαλαμε τα νηματα με μαλακιες;

Αν θελετε να τα βρειτε, κανονιστε με πμ ενα ραντεβου καπου και πειτε τα σαν αντρες. Το φορουμ ειναι χωρος να γραφουμε τις αποψεις του ο καθενας, να διαβαζουμε των αλλων, να περναμε τον ελευθερο μας χρονο και οχι για να τρωγομαστε σαν 15χρονα.


:thumbsup:

Τέλος από μενα με την ΠΟΥΣΤΡΑ, θα του βιάζω τα όνειρα εκεί που συχνάζει, στο νήμα με τους ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΤΗ ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥΣ.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ελα μωρη πουσταρδελα ενα  σωρο μελη μου εχουν στειλει πμ που σε παιρνουν ματι εκει ....

δε τονε γαμει κανενας ουτε στα τσοντοσινεμα πλεον γιατι κανει σαν υστερικια και ζηταει συνεχως χαρτζιλικι.  :S :S
τελευταια φορα στο αντουλτ τον πλακωσε μια κροσσ γιατι πηγε να της παρει τον γαμια. :rockon: :rockon:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Συνέχισε να λες τα ΨΕΜΑΤΑ ΣΟΥ σα ΓΝΗΣΙΑ 100% ΠΟΥΣΤΡΑ που είσαι και εγώ θα είμαι εδώ να σου βιάζω τα όνειρα.

τι να βιασεις εσυ μωρη υστερικια ? ουτε να γαμισεις μπορεις αλλα και δε σε γαμανε ετσι οπως εισαι και κανεις. αλλωστε με μεσο ορο 27 μνμ τη μερα που να βρεις χρονο για σεξ :S :S
και πουσε, εδω γραφουμε για δημιουργια οικογενειας οχι για γαμους πουστιδων....οποτε το στριγκακι σου και σε αλλη παραλια :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Γέμισε το νήμα ΠΟΥΣΤΑΡΔΕΣ, όσοι συμμετέχετε το νου σας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Και για του λόγου το αληθές.....


ρε φιλε γιατι μιλας ετσι ? αμα δε σου αρεση ο νομος μην τον ακολουθας αλλα μη μιλας ετσι στον αρχηγο :S :S ο πικερ εινε ωρεος τυπας και εμης οι πικεριστες καλα πεδια :rockon: :rockon: :rockon:


άλλος ένας 100% ΣΤΡΕΙΤ ΠΟΥΣΤΗΣ του κινήματος των πικεριστών (τρομάρα τους).
 

Aris1101

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
59
Like
7
Πόντοι
0
Αυτο με τις τροφες δεν ισχυει. Και εγω τα ιδια ετρωγα με ολους τους υπολοιπους και τα δικα μας παιδια τα ιδια τρωνε τωρα αλλα δεν εχουμε και δεν εχουν καμια σχεση με τους μπουληδες που βλεπεις παντου εξω.

Οι πιο πολλοι ειναι φλωροι, τεμπεληδες, μουνοδουλοι, δειλοι να παρουν τη ζωη στα χερια τους, αμπαλοι, ανικανοι, αχρηστοι και αλλα πολλα. Για αυτο και δεν τους θελουμε στη παρεα μας, γιατι πολυ απλα δεν ειναι αντρες. Φερονται σαν κοριτσια, πονηρα.

Δεν εχει καμια σχεση η διατροφη.

Ο κλασικος αντρας εδω στην Ελλαδα ειναι αυτος που κανει η γυναικα κουμαντο στο σπιτι και ειναι ο κλασικος παντοφλακιας που και καλα σκιζει γατες αλλα καποιος αλλος του σκιζει τη γυναικα στα 4.

Τωρα πλεον, ουτε καν για αστειο να πει οτι σκιζει γατες...θα του γαμησει τη ζωη μονο και μονο για αυτο η αλλη.

Καλα τους κανουν, ειναι αξιοι της μοιρας τους οι μαλακες. ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. Ευτυχως αυτο το εχουμε φροντισει καλα.

Αν ποτε δεις απο κοντα το τροπο που ζουμε και περασεις μερικα 24ωρα μαζι μας θα καταλαβεις τι θελω να πω. Δεν εχουμε καμια σχεση με αυτο που φανταζεσαι και νομιζεις.

Μην προσπαθεις να ριξεις την ευθυνη στα φαγητα-ορμονες κτλπ για να καλυψεις τη μαλακια του ελληνα και της ελληνιδας τραγικης σε ολα τα επιπεδα μανας που χτιζει ενα μπουλη κακομαθημενο και τον αμολαει μετα στη ζωη να τον φανε τα θηρια και καταληγει ενας μαλακας και μισος ανωμαλος μουνοζητιανος κομπλεξικος φοβικος ηλιθιος.

Όταν κάποιος εκθειάζει τόσο πολύ κάτι και το πλασάρει ως αυτό είναι και τίποτε άλλο, σημαίνει πως θα ήθελε πολύ να το έχει αλλά δεν το έχει. Προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του οτι έχει δίκιο και πως αυτή είναι η πραγματικότητα. Όλα αυτά που είπες περί διαφορών ή μαλθακών αντρών ή υπεροπτικών γυναικών απλά συμβαίνουν. Δεν σημαίνει οτι όλος ο κόσμος είναι έτσι, ούτε καν η πλειοψηφία. Οποίος μιλάει πολύ με ύφος ότι έχει ζήσει, δεν έχει ζήσει και πολλά. Έτσι μιλάνε αυτοί που σκέφτονται πολύ, όχι αυτοί με τις εμπειρίες. Το μόνο που αποπνέεις είναι μιζέρια και συνάμα μίσος για τις γυναίκες.

Επιπλέον το να είσαι στο φόρουμ αυτό από μόνο του σημαίνει ότι έχεις θέματα, μικρά ή μεγάλα, και πολύ πιθανόν με γυναίκες. Δεν βγάζω την ουρά μου από έξω, και εγώ εδώ είμαι. Αλλά το να λες τέτοια πράγματα είναι διαφορετικό. Τα έχεις πει σίγουρα πολλές φορές μέχρι να αρχίσεις να τα πιστεύεις. Δεν ξέρω δεν τι περιβάλλον μεγάλωσες αλλά κάνε μια ψυχοθεραπεία και άλλαξε παραστάσεις. Βοηθάει.

Και για να μείνω στο θέμα, ο γάμος κατά τη γνώμη μου αξίζει όταν και οι δυο είναι οικονομικά ανεξάρτητοι. Δεν υπάρχει χειρότερο για μένα από το να μπλέκονται τα σόγια σε μια οικογένεια. Να κρατάνε παιδιά, να χώνονται, όλοι μαζί διακοπές το καλοκαίρι, τα παιδιά να κλαίνε, κλπ. Αν είσαι ώριμος και χορτασμένος, κανείς οικογένεια. Αν δεν είσαι, μη κανείς ποτέ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Όταν κάποιος εκθειάζει τόσο πολύ κάτι και το πλασάρει ως αυτό είναι και τίποτε άλλο, σημαίνει πως θα ήθελε πολύ να το έχει αλλά δεν το έχει. Προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του οτι έχει δίκιο και πως αυτή είναι η πραγματικότητα. Όλα αυτά που είπες περί διαφορών ή μαλθακών αντρών ή υπεροπτικών γυναικών απλά συμβαίνουν. Δεν σημαίνει οτι όλος ο κόσμος είναι έτσι, ούτε καν η πλειοψηφία. Οποίος μιλάει πολύ με ύφος ότι έχει ζήσει, δεν έχει ζήσει και πολλά. Έτσι μιλάνε αυτοί που σκέφτονται πολύ, όχι αυτοί με τις εμπειρίες. Το μόνο που αποπνέεις είναι μιζέρια και συνάμα μίσος για τις γυναίκες.

Επιπλέον το να είσαι στο φόρουμ αυτό από μόνο του σημαίνει ότι έχεις θέματα, μικρά ή μεγάλα, και πολύ πιθανόν με γυναίκες. Δεν βγάζω την ουρά μου από έξω, και εγώ εδώ είμαι. Αλλά το να λες τέτοια πράγματα είναι διαφορετικό. Τα έχεις πει σίγουρα πολλές φορές μέχρι να αρχίσεις να τα πιστεύεις. Δεν ξέρω δεν τι περιβάλλον μεγάλωσες αλλά κάνε μια ψυχοθεραπεία και άλλαξε παραστάσεις. Βοηθάει.

Και για να μείνω στο θέμα, ο γάμος κατά τη γνώμη μου αξίζει όταν και οι δυο είναι οικονομικά ανεξάρτητοι. Δεν υπάρχει χειρότερο για μένα από το να μπλέκονται τα σόγια σε μια οικογένεια. Να κρατάνε παιδιά, να χώνονται, όλοι μαζί διακοπές το καλοκαίρι, τα παιδιά να κλαίνε, κλπ. Αν είσαι ώριμος και χορτασμένος, κανείς οικογένεια. Αν δεν είσαι, μη κανείς ποτέ.

Δηλαδη θελεις να πεις οτι εδω μεσα ειναι μονο οι προβληματικοι;

Ο καθενας διαθετει τον χρονο του οπου γουσταρει. Αν δεν ξερεις καποιον ανθρωπο σε προσωπικο επιπεδο και βγαζεις συμπερασματα και λες αυτα που λες...ναι αυτο ειναι προβλημα και να πας να το κοιταξεις.

Φορουμ ειναι και ο καθενας εχει δικαιωμα να μπει και να αρχισει να γραφει. Μη θεωρεις οτι ολα τα μελη εδω ειναι του ιδιου στυλ ανθρωποι.

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Αντε να πω και εγω την γνωμη ως εχωω μια μεγαλη εμπειρια διοτι λογο δευτερης δουλειας που την κανω εδω και 28 χρονια απο παντρεμενα ζευγαρια ουκο λιγα.
Και για να εξηγουμε...... Διοργανωση γαμων.

Ειναι αληθεια οτι τα 7 στα 10 ζευγαρια που παντρευονται υπαρχει μεταξυ τους καποιο ειδος συμβιβασμου. Φαινεται ακομα και απο τον τροπο για το πως θα στηθει η εκδηλωση του γαμου. Δεν δινουν και τοσο βαρος σε μια σημαντικη βραδυα και για τους δυο και σε αφηνουν ανοιχτο να κανεις οτι καταλαβενεις. Το τριτο ματι ανετα μπορει να το καταλαβει αυτο ακομα και απο τους τσακωμους η τις εντασεις που γινονται μπροστα μου την ωρα της κουβεντας.
Υπαρχουν και αυτα τα ζευγαρια που πραγματικα αγαπιουνται και ξερουν τι θελουν και που πανε.
Λιγα..... αλλα υπαρχουν.

Το θεμα γιατι συμβαινει αυτο ειναι απλο κατα την δικη μου γνωμη.
Οταν εισαι ενας συγκροτημενος ανθρωπος με χαρακτηρα με ηθος και ξερεις το τι θελεις στην ζωη αλλα και το που θα το βρεις εχεις πολλες πιθανοτητες να κανεις εναν σωστο γαμο.
Οταν ψαχνεις σε σημεια που δεν σου ταιριαζουν τοτε ναι εκει θα πεσεις σε λουμπα και θα ειναι μεγαλη.

Π.χ Ενας τυπος που εκανε τον γαμο του καπου βορεια αττικη με χρημα αρκετο να ζησει δεκα γυναικες με σπουδες και γενικα ενας τυπος που του αρεσε η ποιο κουλτουδιαρικη ζωη ετυχε να παει μια φορα σε μπουζουκια του την επεσε μια απο εκει μεσα τελειος αλλης κλασης ( αλλα μουναρα γιατι ηταν μπροστα οταν μιλαγαμε για τον γαμο ) και ο τυπος την δαγκωσε γερα.Ακομα και μεσα στην κουβεντα που καναμε για το πως να στησουν τον γαμο οι διαφορες ηταν φανερες.Που πας ρε κακομοιρε? Δεν βλεπεις οτι ειστε τα ακρα αντιθετα και αυτο καποτε θα βγει και θα τρεχεις και δεν θα φτανεις?
Αρα μαγκες ποιος φταιει??
Καθαρα και μονο οι επιλογες που κανουμε εμεις οι ιδιοι.Ειτε γυναικες ειτε αντρες.

Αυτα τα λιγα και οποιος θελει κραταει την γνωμη μου οποιος παλι οχι την πεταει στα σκουπιδια.

Πολυ σημαντικες παρατηρησεις.
Μακαρι να ακουσουν οσοι θελουν να κανουν κατι σοβαρο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Η καθε γυναικα θα σου φερθει αναλογα με το πως σε εχει κοψει. Η ιδια γυναικα μπορει να φαει ενα χαστουκι απο τον χ αντρα και να τον τρεχει αστυνομιες κτλπ η ιδια γυναικα μπορει να φαει ξυλο απο τον ψ αντρα και να μη κανει τιποτα.

Με τις ελληνιδες ομως ειναι ολα πιθανα. Μεινε απλα μακρυα τους, δεν αξιζουν το οτιδηποτε. Εμεις ποτε δεν εχουμε ασχοληθει με καμια τους. Οταν καποιος μαλακας απο εμας ασχοληθει με καποια απο αυτες (ενας στους 1000) τοτε αυτοματως γνωριζει οτι θα ειναι εκτος παρεας πλεον μιας και εκανε μαλακια σαν αντρας και ασχοληθηκε σοβαρα με γυναικα που δεν ειναι απο τα μερη μας. Να ριξει καμια πουτσα και να φυγει δεν υπαρχει προβλημα. Να κανει σχεση-γαμο κτλπ εννοω.

Ενα αλλο που επισης ειναι σημαντικο ειναι το γεγονος οτι οι δικες μας γυναικες μπορει να βγαινουν (σπανιο αυτο) και να εχουν μαζι τους καμια "φιλη" ελληνιδα αλλα ποτε μα ποτε δεν θα ειναι μπροστα της οπως ειναι μονες τους μεταξυ τους. Τις εχουν απλα μαζι, τις παρατηρουν, ακουν τις μαλακισμενες αποψεις τους και μετα απο πισω τους τις κραζουν. Ακομα και οι γυναικες ΤΙΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ. Πολλες φορες βεβαια τις εχω δει να τις κραζουν και μες στα μουτρα. Τα κοριτσια παντως που δουλευουν νυχτα, ουτε να τις δουν δεν θελουν.

Σχετικα με αυτο που ειπες με το θεμα κυκλος κτλπ. Ακομα και να βρεις τη προσβαση να μπεις (πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο) δεν προκειται ποτε να σου φερθουν οπως μεταξυ μας. Θα εισαι για παντα η μυγα μεσα στο γαλα. Πολλοι προσπαθησαν να μπουν μηπως και γαμησουν αλλα ουτε γαμησαν ουτε τους κρατησαν μεσα στο κυκλο ουτε και οι ιδιοι περασαν καλα. Αλλιως εχετε μεγαλωσει, αλλα ηθη, αλλες νοοτροπιες, αλλοι ανθρωποι γενικοτερα δεν θα κουμπωσεις ποτε. Η ιδια η παρεα θα ξενερωσει που καποιος απο εμας εφερε καποιον ξεκαρφωτο. Οι ρωσοποντιακοι κυκλοι ειναι απο τους πιο κλειστους κυκλους, μπορει και ο πιο κλειστος. Πολυ πιο ευκολα μπαινεις σε κυκλο με ανθρωπους απο αλλα κρατη παρα σε εμας.

Το θεμα παρανομιας που ανεφερες. Δεν ειναι ολα τα παιδια παρανομα ουτε μαφιοζοι. Οι πιο πολλοι εχουν νομιμες δουλειες οπως και εγω. Λιγοι ειναι που ασχολουνται με παρανομιες και συνηθως αυτους τους θεωρουμε οτι ειναι κατωτεροι σαν ανθρωποι. Κατι χαζογκομενες ασχολουνται μαζι τους και αυτο ειναι ολο. Ολοι αυτοι που ξερω οι πιο πολλοι εχουν δικες τους δουλειες ή εργαζονται σε συγγενικες δουλειες. Τωρα επειδη απο τους 1000 υπαρχουν και οι 10 που πηραν αλλο δρομο αυτο δεν σημαινει οτι τους παιρνει η μπαλα ολους. Απλα μας εχει βγει το ονομα γιατι ειμαστε πολυ πιο σκληροι σαν ανθρωποι σε ολα τα επιπεδα.

Σχετικα με το τι να κανεις. Απλα μην ασχολεισαι με ελληνιδες. Καν. 1000 φορες να ασχοληθεις με αλβανιδες (μια χαρα κοριτσια ειναι σε σχεση με τις ελληνιδες) ή με οτι αλλο βρεις αλλα σε καμια περιπτωση με ελληνιδες.

Οταν λεω να ασχοληθεις, καμια πουτσα για καποιες μερες και τελος δρομο. Παντα να φροντιζεις να εχεις 2-3 που να παιζεις ταυτοχρονα για να μην σε αγγιζουν οι μαλακιες τους. Αν εχεις μονο μια επιλογη, μη παιξεις καθολου. Οποιος μπορει να καταλαβει τι λεω...καταλαβε.

να σαι καλα, thanks για τις πληροφοριες.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
20190207_ethnos.jpg


πρωτη μουρη στην πατσαβουροφυλλαδα του μαρινακη

ειναι που ο κουλης θα ασκησει δεξια-ακροδεξια πολιτικη :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το παρακατω βιντεο δειχνει αυτο που συμβαινει στο 90% των γαμων που τερματιζουν σημερα, τη πραγματικη αιτια.

Σε καθε περιπτωση γαμου ή του μενουμε μαζι, ο καθε αντρας προσπαθει να φερεται ομορφα μεσα σε αυτη τη σχεση απεναντι στη γυναικα του.

Αυτο ακριβως ειναι το μοιραιο λαθος. Με αυτο το τροπο τους δινεις να καταλαβουν οτι ζητας την επιβεβαιωση τους. Την αποδοχη τους. Την αξιολογηση τους. Αυτο ακριβως ειναι που τους ξεκαυλωνει και αρχιζουν τα διαφορα προβληματα με τα χιλιαδες σεναρια.

Οταν εισαι σωστος, σημαινει οτι ζητας επιβεβαιωση. Σημαινει οτι δεν εχεις επιλογες. Εισαι το καλο παιδι.

Οταν τις γραφεις στα αρχιδια σου εντελως και δεν σε απασχολει τι θα πουν και τι θα κανουν και δειχνεις με τα εργα σου οτι δεν σε αγγιζουν αυτα. οτι δεν πεινας για μουνι γιατι εχεις και αλλα μουνια να τρως...τοτε ειναι που καυλωνουν με τη παρτη σου και μπαινουν αυτες πλεον στο παιχνιδακι της επιβεβαιωσης και της προσπαθειας να σε κατακτησουν με καθε τροπο.

Τοτε ακριβως σε σεβονται ως αντρα και τους βγαινει η γυναικεια ομορφη πλευρα τους.

Δειτε στο κοροιδο που τη σεβαστηκε και ηταν μια χαρα πως του φερθηκε και δειτε πως φερεται και πως νιωθει για τον αλλον.

Καλη θεαση, οποιος καταλαβε καταλαβε. Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη.

 

Aris1101

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
59
Like
7
Πόντοι
0
Δηλαδη θελεις να πεις οτι εδω μεσα ειναι μονο οι προβληματικοι;

Ο καθενας διαθετει τον χρονο του οπου γουσταρει. Αν δεν ξερεις καποιον ανθρωπο σε προσωπικο επιπεδο και βγαζεις συμπερασματα και λες αυτα που λες...ναι αυτο ειναι προβλημα και να πας να το κοιταξεις.

Φορουμ ειναι και ο καθενας εχει δικαιωμα να μπει και να αρχισει να γραφει. Μη θεωρεις οτι ολα τα μελη εδω ειναι του ιδιου στυλ ανθρωποι.

Δεν είπα το αντίθετο. Ο καθένας εδώ μέσα είναι όπως είναι αλλά τα ποστ σου είναι μια μικρογραφία του εαυτού σου. Με τις βλακείες που γράφεις δείχνεις το ποιος είσαι και τα πιστεύω σου. Το μόνο που είπα είναι ότι είσαι λάθος. Προσωπική γνώμη μπορείς να έχεις αλλά δε σημαίνει ότι είναι σωστή. Είσαι αντικειμενικά λάθος και μέσα στο ψέμα. Κάποιος που απλά παρατηρεί και δεν έχει κάψει φλάντζα εδώ μέσα μπορεί άνετα να το δει. Κάθεσαι και αραδιάζεις ένα σωρό χαζά με υφάκι λες και κάνεις κήρυγμα στους νέους, δίνεις λάθος ιδέες που ένας πιτσιρικάς εδώ μέσα μπορεί να ακούσει και να τα κάνει σκατα. Τις γυναίκες πρέπει να τις σέβεσαι, όπως και όλον τον κόσμο. Και σε αυτό μίλησα για το φόρουμ γιατί όταν αγοράζεις την συντροφιά και το σώμα μιας γυναίκας, ο σεβασμός για τον οποίο μίλησα πάει απ’ το παράθυρο. Εγώ πιστεύω αυτό που σε ενόχλησε περισσότερο ήταν ότι σε έβαλα μαζί με τα υπόλοιπα μέλη στο ίδιο σακί. Όλοι εκεί είμαστε, δεν είσαι τίποτα το ιδιαίτερο παλικάρι. Κατέβα απ’ τα σύννεφα. Με τέτοια μυαλά και να παντρευτείς, προκοπή δε θα δεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτο που εχω να πω ως απαντηση στο θεμα του νηματος στο καθε αντρα που σκεφτεται να παντρευτει ή οχι ειναι το εξης απλο και συντομο:

Εισαι αληταρας; Εισαι καλο παιδι; Τι απο τα δυο εισαι;

Αν εισαι το πρωτο, μαλλον πλακα μας κανεις και λες μαλακιες να γελασουμε περι γαμου. Που παμε αποψε;

Αν εισαι το δευτερο, ανοιξε καλα τα στραβα σου το βιντεο και δες οτι οταν θα σε φερει στο σημειο να κλαις (στανταρ θα γινει με τον οποιο τροπο-μεθοδο) αυτη απλα θα σκεφτεται τον αλλον που της εχει γαμησει καθε τρυπα στο σωμα και στο μυαλο και εσυ θα κλαις καπου ως γνησιος μαλακας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom