Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 479K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πολυ καλο καναλι, δειτε τα βιντεο.



Δεν μισω τις γυναικες, απλα ξερω πως παιζεται το παιχνιδι, ξερω πως πραγματικα ειναι. Αυτο ειναι ενα απο τα πολυ σωστα που λεει το παληκαρι στο βιντεο.


Οσοι δεν εχετε κανει ακομα τη μαλακια, δειτε το βιντεο μηπως και ξυπνησετε και γλυτωσετε.

Εχετε ακουσει ποτε τι συζητουν οι γυναικες μεταξυ τους οταν ακουν οτι καποια θα παντρευτει;
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
θα του την πεσουν οι δεξιοι-ακροδεξιοι παντοφλακηδες και θα τον πουν αριστερο ασχετα αν κουναει σημαιακι του τραμπ :2funny: :2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Δεν μισω τις γυναικες, απλα ξερω πως παιζεται το παιχνιδι,
μηπως και ξυπνησετε και γλυτωσετε.
Εχετε ακουσει ποτε τι συζητουν οι γυναικες μεταξυ τους οταν ακουν οτι καποια θα παντρευτει;
Μπράβο τον κουκούλωσες; Λένε ..  *P
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μπράβο τον κουκούλωσες; Λένε ..  *P

Αστα...μια καριολα που γαμουσα για κανα μηνα μου λεει παντρευομαι σε λιγο. Της λεω τι μωρη βρηκες κοροιδο να σε παντρευτει; Μου λεει οχι, εχω ηδη. Ειμαστε αρραβωνιασμενοι.

Η καριολα γαμιοταν μαζι μου παντου οταν βγαιναμε για ποτα και δεν μου ειχε πει καν οτι εχει αρραβωνα και παει για γαμο. Ο τυπος εχει μια καλη επιχειρηση αλλα μαλακας απο οτι φανηκε. Ειχα δει στο προφιλ της καριολας ενα αλλο ξεκωλακι και της λεω κανονισε μωρη να βγουμε οι 3 μας την επομενη φορα. Την εφερε. Μετα απο 2-3 ποτα που ρουφηξαν πεταξα το θεμα γαμου, ρωτησα αν ειναι και αυτη παντρεμενη κτλπ. Απαντηση της δευτερης γαμιολας: Εγω δεν καταφερα ακομα βρω αυτο που θελω ακομα. Εχω μερικους που με παρακαλανε αλλα δεν ειναι αυτο που θελω. Δηλαδη...της λεω. Χρηστο μου θελω να δω ποιος απο ολους αυτους ειναι ο πιο μαλακας, δεν θελω μαγκιες και μαλακιες. Να κανω και κανα παιδι και μετα δρομο. Νεα ειμαι ακομα, ας πληρωσει ο μαλακας και τετοια.

Δηλαδη θεωρουν οτι το ολο θεμα γαμος ειναι απλα μια ενοικιαση που θα πληρωσει ο μαλακας για να την εχει για εως να μεινει εγκυος και μετα τελος. Θα παρει αυτο που θελει, θα δειξει στις αλλες οτι βρηκε το μαλακα να τη κανει μανουλα, αν εχει και λεφτα θα του ρουφηξει οσα πιο πολλα μπορει και μετα ξανα μπροστα στις επαλξεις για πουτσοσαφαρι.

Δεν θα παντρευτει επειδη αγαπα την οικογενεια παιδια κτλπ. Οχι. Απλα θελει να δειξει στις αλλες καριολες οτι τα καταφερε. Οτι εν ετη 2019 καταφερε και βρηκε το μαλακα που την εκανε κυρια και μανα. Μετα απο αυτο τελος.

Οταν τις ρωτησεις για τις αλλες ελαχιστες κοπελες που κρατανε γαμο παιδια κτλπ σου λενε οτι αυτες ειναι χαζες, ανικανες και πως δεν εχουν μυαλο.

Γουσταρουν το ξεφτιλικι, τη παρακμη, τη πουτσα απο ολες τις τρυπες. Αν τη σεβαστεις, αυτοματα σε εχει για β κατηγορια μαλακα παροχο.

Κανενα σεβασμο, πουτσα και ξυλο και παρατημα. Αυτο θελουν.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
Μία δοκιμή με τη κατάλληλη θα σας πείσει
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Αστα...μια καριολα που γαμουσα για κανα μηνα μου λεει παντρευομαι σε λιγο. Της λεω τι μωρη βρηκες κοροιδο να σε παντρευτει; Μου λεει οχι, εχω ηδη. Ειμαστε αρραβωνιασμενοι.

Η καριολα γαμιοταν μαζι μου παντου οταν βγαιναμε για ποτα και δεν μου ειχε πει καν οτι εχει αρραβωνα και παει για γαμο. Ο τυπος εχει μια καλη επιχειρηση αλλα μαλακας απο οτι φανηκε. Ειχα δει στο προφιλ της καριολας ενα αλλο ξεκωλακι και της λεω κανονισε μωρη να βγουμε οι 3 μας την επομενη φορα. Την εφερε. Μετα απο 2-3 ποτα που ρουφηξαν πεταξα το θεμα γαμου, ρωτησα αν ειναι και αυτη παντρεμενη κτλπ. Απαντηση της δευτερης γαμιολας: Εγω δεν καταφερα ακομα βρω αυτο που θελω ακομα. Εχω μερικους που με παρακαλανε αλλα δεν ειναι αυτο που θελω. Δηλαδη...της λεω. Χρηστο μου θελω να δω ποιος απο ολους αυτους ειναι ο πιο μαλακας, δεν θελω μαγκιες και μαλακιες. Να κανω και κανα παιδι και μετα δρομο. Νεα ειμαι ακομα, ας πληρωσει ο μαλακας και τετοια.

Δηλαδη θεωρουν οτι το ολο θεμα γαμος ειναι απλα μια ενοικιαση που θα πληρωσει ο μαλακας για να την εχει για εως να μεινει εγκυος και μετα τελος. Θα παρει αυτο που θελει, θα δειξει στις αλλες οτι βρηκε το μαλακα να τη κανει μανουλα, αν εχει και λεφτα θα του ρουφηξει οσα πιο πολλα μπορει και μετα ξανα μπροστα στις επαλξεις για πουτσοσαφαρι.

Δεν θα παντρευτει επειδη αγαπα την οικογενεια παιδια κτλπ. Οχι. Απλα θελει να δειξει στις αλλες καριολες οτι τα καταφερε. Οτι εν ετη 2019 καταφερε και βρηκε το μαλακα που την εκανε κυρια και μανα. Μετα απο αυτο τελος.

Οταν τις ρωτησεις για τις αλλες ελαχιστες κοπελες που κρατανε γαμο παιδια κτλπ σου λενε οτι αυτες ειναι χαζες, ανικανες και πως δεν εχουν μυαλο.

Γουσταρουν το ξεφτιλικι, τη παρακμη, τη πουτσα απο ολες τις τρυπες. Αν τη σεβαστεις, αυτοματα σε εχει για β κατηγορια μαλακα παροχο.

Κανενα σεβασμο, πουτσα και ξυλο και παρατημα. Αυτο θελουν.
το 90% των περιπτωσεων ετσι  σκεφτεται..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Απο αυτες που ειναι 8αρακι και πανω πιστευω οτι ειναι το 100% ετσι και χειροτερα.

Υπαρχουν κοπελες που ειναι αστερια και ζουν σε ανατολικα κρατη και ΟΧΙ σε μεγαλες πολεις. Οσο ειναι στη φτωχια και σε μικρες πολεις ειναι οκ, υπαρχει περιπτωση να βρεις και καποια με λιγο μυαλο. Αν τις ιδιες κοπελες τις πας σε μεγαλουπολη ή ακομα χειροτερα τις φερεις εδω...γινονται χειροτερες ακομα και απο τις ελληνιδες.

Πουτσα ξυλο ξεφτιλικι παρατημα, δεν υπαρχει κανενας λογος να κανει καποιος οικογενεια και να υποθηκευσει το μελλον του απλα για να εχει μια τρυπα να βαζει τη πουτσα του.

Ας κατσει ο καθενας να βελτιωσει τον εαυτο του, τη συνολικη εικονα του, να μαθει να μιλαει και να ντυνεται και θα βαρεθει να γαμαει.

Οταν βλεπω γαμους κτλπ απλα γελαω με τη καταντια του καθε μαλακα γαμπρου και ακομα χειροτερα με τους μαλακες "φιλους" του που ειναι καλεσμενοι στο γαμο με τις γυναικες τους και αυτοι τα παιδια τους και γενικα ολο το πακετο.

Η καθε ξεχειλωμενη πατσαβουρα βρηκε ενα μαλακα που εχυσε μεσα της και την εκανε μανα. Δεν εχουν ουτε ανθρωπινη συμπεριφορα, ουτε φινετσα σαν ανθρωποι, ουτε πραγματικη ομορφια ουτε τιποτα. Δεκα κιλα σοβα η καθε μια, γεματες ψυχολογικα, ανηθικες, αδιστακτες, σερνουν το μαλακα μαζι με τα μουλικα που του φορτωσαν και τρεχουν να πανε στο γαμο της "φιλης" τους να σταξουν χολη για τους παντες και αν τους κατσει και καμια γνωριμια για καμια πουτσα θα ειναι και η αμοιβη τους για ολο αυτο που τραβηξαν εως να πανε στο γαμο. Αλλιως...θα μεινουν με αυτο το αμηχανο μαλακισμενο υφακι τους...που δεν καταφεραν να κερδισουν τη σημασια-ενδιαφερον κανενος και που δεν θα φανε πουτσα.

Το τι παιχνιδι γινεται στους γαμους δεν φανταζεστε. Της πουτανας στη κυριολεξια. Φτανει να ξερεις να τις κοβεις και να παιζεις οπως τους αρμοζει. Οσο παραπανω ξεφτιλας εισαι και αληταρας τοσο πιο πολυ καυλωνουν.

Τελευταια μοδα της εποχης μας, να γαμιεται η νυφη τις ημερες πριν το γαμο να βγαλει τα απωθημενα της λενε...για να ειναι σωστη μετα. Παει μετα στο γαμο ξεσκισμενη και τις επομενες ημερες του τρωει τη ψυχη του μαλακα που τη παντρευτηκε. Γιατι; Γιατι τωρα σου λεει τελειωσε η διασκεδαση. Συντομα ομως οι "φιλες" της θα τη βγαλουν απο την ανια απο το μαρτυριο και ξανα προς τη δοξα τραβα. Μολις μεινει εγκυος θα αρχισουν και τα προβληματα...και μετα ποιος τη πιανει.

Μετα...διαζυγιο και ωραια και μοιραια στα μπαρακια. Παρατημα το παιδι στη μανα της φιλη της οπου να ναι..και βολτες με τις "φιλες" παντου. Ουζερι κουτουκια μπαρακια ταβερνες καφε παντου ειναι γεματα απο τετοιες παρεες.

Σαφαρι κανονικο και ο μαλακας πληρωνει και του γαμαει και τη ψυχη με εργαλειο πιεσης το παιδι.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
100αδες πατριωτισες μου ρωσοποντιες εκαναν παιδι με δικο μας παληκαρι ρωσοποντιο. Κλασικη περιπτωση, της γαμησε το μυαλο με το να μη τη σεβεται, ουτε λεφτα στο σπιτι ουτε σεβασμο ουτε μεριμνα για τα παιδια, μπροστα στα ματια της μηνυματα με καριολακια και ανεβασμα φωτο μαζι τους, κλαματα η αλλη φωνες. ξυλο ο τυπος τις πατανε κατω.

Χωριζουν επειδη κλασικα τη παρατησε για αλλες μικροτερες. Που και που πηγαινει να δει το παιδι του αν ειναι αγορι.

Η αλλη ειναι ακομα 25 με 35. Βρισκει το μαλακα το καλο παιδι και του φορτωνεται.

Το κορυφαιο; Ακομα για το πρωτο κλαιει και καυλωνει και οποτε μπορει του στηνεται στα 4 και το παρακαλαει να τη γαμησει. Το τι φωτο στελνουν και τι μηνυματα ειναι να γελας.

Γιατι; Γιατι με αυτον καυλωσε και ειναι ακομα καυλωμενη.

Γιατι; ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ, ΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΕΔΟ.

Αντε να ακουσεις πως μιλαει για αυτον στις "φιλες" της και αντε να ακουσεις πως μιλαει για το καλο παιδι που τη φορτωθηκε.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ενα χαστουκι να της ριξει ο αλλος το καλο παιδι θα παει στην αστυνομια ή θα βαλει να τον θαψουν.

Την εχει λιωσει στο ξυλο ο αλλος και ολα οκ και το μουνι της σταζει ακομα για αυτον.

Ετσι ειναι, οποιος τα εχει ζησει θα καταλαβει τι θελω να πω.

Τα καλα παιδια για ολες τις γυναικες ειναι οι β αντρες οι μαλακες που δεν τους σεβονται καν. Απλα τους εχουν ως παροχους και προσκυνητες να ανεβαινει ο εγωισμος τους.

Καυλωνουν οταν τις ξεφτιλιζεις, οταν δεν σεβεσαι τιποτα. Αν μπορεις να ζεις ετσι και εισαι ετσι γνησιος αληταρας μια χαρα θα περνας.

Τωρα ο καθενας θα πει τα δικα του τη γνωμη του. Δικαιωμα του. Ας τη πει.

 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
100αδες πατριωτισες μου ρωσοποντιες εκαναν παιδι με δικο μας παληκαρι ρωσοποντιο. Κλασικη περιπτωση, της γαμησε το μυαλο με το να μη τη σεβεται, ουτε λεφτα στο σπιτι ουτε σεβασμο ουτε μεριμνα για τα παιδια, μπροστα στα ματια της μηνυματα με καριολακια και ανεβασμα φωτο μαζι τους, κλαματα η αλλη φωνες. ξυλο ο τυπος τις πατανε κατω.

Χωριζουν επειδη κλασικα τη παρατησε για αλλες μικροτερες. Που και που πηγαινει να δει το παιδι του αν ειναι αγορι.

Η αλλη ειναι ακομα 25 με 35. Βρισκει το μαλακα το καλο παιδι και του φορτωνεται.

Το κορυφαιο; Ακομα για το πρωτο κλαιει και καυλωνει και οποτε μπορει του στηνεται στα 4 και το παρακαλαει να τη γαμησει. Το τι φωτο στελνουν και τι μηνυματα ειναι να γελας.

Γιατι; Γιατι με αυτον καυλωσε και ειναι ακομα καυλωμενη.

Γιατι; ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ, ΤΗΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΕΔΟ.

Αντε να ακουσεις πως μιλαει για αυτον στις "φιλες" της και αντε να ακουσεις πως μιλαει για το καλο παιδι που τη φορτωθηκε.

μωρε καλα τις κανετε ..
πηγα κι εγω μια φορα στο  μενιδι  σε ενα γνωστο φιλο ποντιο ,... τον ειχε  η τυπισσα πασα στα γιαννενα ..
μαγειρεμα  , φαγητα και οχι μαγκες  και παντοφλα ... εμφανιζοταν ΜΟΝΟ  οποτε αυτος της ελεγε ..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ακου να δεις. Ετσι εχουμε μαθει απο μικροι. Αυτο προσπαθω να πω και οποιος ακουσει απλα να σωθει.

Μουναρες οι πιο πολλες, ολες στη τριχα. Ολες τους ξερουν οτι γαμαμε οτι κινειται και ειναι ανω του 8. Ξαδερφες τους φιλες τους γνωστες τους τα παντα. Φωναζουν, κραζουν αλλα μεχρι εκει. Τους ριχνεις ενα μπινελικι και καμια σφαλιαρα και φευγεις να πας στα πουτανακια Καλλιθεα Μενιδι Ασπροπυργο Αιγαλεω Ελευσινα. Οι πιο πολλες στριπερ σε μαγαζια, εχουν και αυτες τα κοροιδα να τις πληρωνουν τα εξοδα αλλα οταν καυλωνουν βγαινουν μαζι μας.

Το βλεπει η αλλη, τις στελνουν viber φωτο οι φιλες της να ειδαμε τον δικο σου με τη ταδε πουτανα κτλπ. Τα ξερουν, δεν κρυβεσαι.

Τι κανουν; Κραζουν αλλα μετα λενε σε εμενα θα ερθει, εγω τον εχω.

Οσο πιο μεγαλος αληταρας εισαι και δεν μασας να βαρας και να σπας, τοσο πιο πολυ σε σεβονται και ξερουν οτι εισαι αρσενικο και οχι φλωρος.

Αν σε κοψουν οτι δεν εχεις επιλογες (μουνακια να γαμας) σε θεωρουν μαλακα και τρως σουτ.

Συνηθως εμεις τις παραταμε, σπανια καποιος να μην εχει επιλογες και να φαει σουτ επειδη ειναι μαλακας.

Υπαρχουν περιπτωσεις δικων μας που ενω ειχαν επιλογες, φεροντουσαν καλα στο σπιτι κτλπ. Γαμησε τα. Τους εχουν σουταρει ή κοντευουν για διαζυγιο.

Για αυτο φροντιζουμε να εχουμε πολυ κλειστο κυκλωμα και να εχουν προσβαση μονο οι δικοι μας. Αυτη ειναι η δυναμη μας, το κυκλωμα.

Γνωστος μου, την εχει παρατησει με 2 παιδια. Λεφτα μηδεν. Σημασια μηδεν. Παρουσια μια φορα στο μηνα και αν. αληταρας γνησιος. Του στελνει ενας δικος μας οτι την ειδε στο χ μαγαζι με ενα φλωρο. Αρα καπου αφησε τα παιδια για να βγει...σωστα;

Πηγε εκει που ηταν και τη πατησε κατω. Ξυλο κανονικο.

Ακομα του στελνει viber να τα ξαναβρουν να γυρισει πισω να παει εστω να τη γαμησει κτλπ.

Τη γυναικεια τους φυση που γουσταρει ενας αντρας θα τη βγαλουν μονο στα αληταρια. Στους υπολοιπους...ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΣ.

Η ιδια γυναικα παντα, αναλογα ποιος εισαι.

 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ακου να δεις. Ετσι εχουμε μαθει απο μικροι. Αυτο προσπαθω να πω και οποιος ακουσει απλα να σωθει.

Μουναρες οι πιο πολλες, ολες στη τριχα. Ολες τους ξερουν οτι γαμαμε οτι κινειται και ειναι ανω του 8. Ξαδερφες τους φιλες τους γνωστες τους τα παντα. Φωναζουν, κραζουν αλλα μεχρι εκει. Τους ριχνεις ενα μπινελικι και καμια σφαλιαρα και φευγεις να πας στα πουτανακια Καλλιθεα Μενιδι Ασπροπυργο Αιγαλεω Ελευσινα. Οι πιο πολλες στριπερ σε μαγαζια, εχουν και αυτες τα κοροιδα να τις πληρωνουν τα εξοδα αλλα οταν καυλωνουν βγαινουν μαζι μας.

Το βλεπει η αλλη, τις στελνουν viber φωτο οι φιλες της να ειδαμε τον δικο σου με τη ταδε πουτανα κτλπ. Τα ξερουν, δεν κρυβεσαι.

Τι κανουν; Κραζουν αλλα μετα λενε σε εμενα θα ερθει, εγω τον εχω.

Οσο πιο μεγαλος αληταρας εισαι και δεν μασας να βαρας και να σπας, τοσο πιο πολυ σε σεβονται και ξερουν οτι εισαι αρσενικο και οχι φλωρος.

Αν σε κοψουν οτι δεν εχεις επιλογες (μουνακια να γαμας) σε θεωρουν μαλακα και τρως σουτ.

Συνηθως εμεις τις παραταμε, σπανια καποιος να μην εχει επιλογες και να φαει σουτ επειδη ειναι μαλακας.

Υπαρχουν περιπτωσεις δικων μας που ενω ειχαν επιλογες, φεροντουσαν καλα στο σπιτι κτλπ. Γαμησε τα. Τους εχουν σουταρει ή κοντευουν για διαζυγιο.

Για αυτο φροντιζουμε να εχουμε πολυ κλειστο κυκλωμα και να εχουν προσβαση μονο οι δικοι μας. Αυτη ειναι η δυναμη μας, το κυκλωμα.

Γνωστος μου, την εχει παρατησει με 2 παιδια. Λεφτα μηδεν. Σημασια μηδεν. Παρουσια μια φορα στο μηνα και αν. αληταρας γνησιος. Του στελνει ενας δικος μας οτι την ειδε στο χ μαγαζι με ενα φλωρο. Αρα καπου αφησε τα παιδια για να βγει...σωστα;

Πηγε εκει που ηταν και τη πατησε κατω. Ξυλο κανονικο.

Ακομα του στελνει viber να τα ξαναβρουν να γυρισει πισω να παει εστω να τη γαμησει κτλπ.

Τη γυναικεια τους φυση που γουσταρει ενας αντρας θα τη βγαλουν μονο στα αληταρια. Στους υπολοιπους...ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΣ.

Η ιδια γυναικα παντα, αναλογα ποιος εισαι.
:hi:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Ρε αρχηγε christo savvidi, εμεις που ειμαστε εξω απο ποντιακους κυκλους και εχουμε σιχτηρισει με το νταραβερι με τις ελλεεινιδες,
πως θα γινει να βρουμε καμια κοπελα της προκοπης, με αυτες τις αρχες, ας πουμε πόντια;

Γιατι αμα το παιξεις αληταρας στην ελλεεινιδα, θα σε πηδηξει και θα τρεχεις στην αστυνομια και στα δικαστηρια στην καλυτερη περιπτωση...
Και για να γινω εγω μαφιοζος και να της δειξω τι σημαινει αντρας με σπασιμο-ξυλο κλπ, sorry αλλα δεν ειναι στο στυλ μου. Αλλα και να το κανεις, αν το κανεις σε λαθος γυναικα, την εβαψες.

Ναι, τα δεχονται, αλλα αμα πει να σε ξεσκισει, με τους νομους που εχουν ψηφιστει σε Ελλαδα και Δυση, μπορει να το κανει.
Μπορει να σε αφησει αστεγο, να σου πιει το αιμα...

Εχουν περασει ολους τους νομους υπερ τους. Βλεπεις εδω δεν ειναι ουτε Ρωσια, ουτε ανατολικη Ευρωπη, δυστυχως...



 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.862
Like
118
Πόντοι
16
Γι αυτο μαγκες, ό,τι λεφτα κανετε ή βρηκατε, πολυ πριν παντρευτειτε (να μη μαθει οτι τα εχετε οταν σας γνωρισει) κρυψτε τα σε τραπεζες του εξωτερικου, κατα προτιμηση φορολογικους παραδεισους και κανονιστε με δικηγορο τι θα γινουν αν παθετε κατι.


Οι Αμερικανοι ειναι και σε αυτο το ζητημα ετη φωτος μπροστα, με το προγαμιαιο συμβολαιο, που στην Ελλαδα δυστυχως δεν ισχυει :S
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.862
Like
118
Πόντοι
16
κατι μου ειπε η δικηγορος μου οτι το μεγιστο που μπορει να σου παρουν σε διατροφες, ολες οι πρωην συζυγοι , ολα τα παιδια που εχεις ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΟ 1/3 ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΣΟΥ.

και φαινεται λογικο, αν δηλαδη εσυ κανεις 2 τετοιους αποτυχημενους γαμους τι θα επρεπε? να δινεις 1800 και να μπαινεις καθε μηνα 100 ευρω και να μην μπορεις να ζησεις? δεν κολλαει,
ενω ετσι σου λεει αν βγαζεις 3.000 δωσε τα 1.000 για τις παλιες σου αμαρτιες, αν βγαζεις 900 δωσε 300 ωστε να μπορεις και εσυ να ζησεις με 600.

οποτε μαλλον ο φιλος επαιρνε 1800 και εδινε ΣΥΝΟΛΙΚΑ για μανα και παιδι 600, εκτος αν ειχε τιποτα αλλα εισοδηματα απο νοικια κλπ

Αν καποιος ειναι ανεργος/χωρις εισοδημα το γινεται σ αυτην την περιπτωση;
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Αντε να πω και εγω την γνωμη ως εχωω μια μεγαλη εμπειρια διοτι λογο δευτερης δουλειας που την κανω εδω και 28 χρονια απο παντρεμενα ζευγαρια ουκο λιγα.
Και για να εξηγουμε...... Διοργανωση γαμων.

Ειναι αληθεια οτι τα 7 στα 10 ζευγαρια που παντρευονται υπαρχει μεταξυ τους καποιο ειδος συμβιβασμου. Φαινεται ακομα και απο τον τροπο για το πως θα στηθει η εκδηλωση του γαμου. Δεν δινουν και τοσο βαρος σε μια σημαντικη βραδυα και για τους δυο και σε αφηνουν ανοιχτο να κανεις οτι καταλαβενεις. Το τριτο ματι ανετα μπορει να το καταλαβει αυτο ακομα και απο τους τσακωμους η τις εντασεις που γινονται μπροστα μου την ωρα της κουβεντας.
Υπαρχουν και αυτα τα ζευγαρια που πραγματικα αγαπιουνται και ξερουν τι θελουν και που πανε.
Λιγα..... αλλα υπαρχουν.

Το θεμα γιατι συμβαινει αυτο ειναι απλο κατα την δικη μου γνωμη.
Οταν εισαι ενας συγκροτημενος ανθρωπος με χαρακτηρα με ηθος και ξερεις το τι θελεις στην ζωη αλλα και το που θα το βρεις εχεις πολλες πιθανοτητες να κανεις εναν σωστο γαμο.
Οταν ψαχνεις σε σημεια που δεν σου ταιριαζουν τοτε ναι εκει θα πεσεις σε λουμπα και θα ειναι μεγαλη.
Π.χ Ενας τυπος που εκανε τον γαμο του καπου βορεια αττικη με χρημα αρκετο να ζησει δεκα γυναικες με σπουδες και γενικα ενας τυπος που του αρεσε η ποιο κουλτουδιαρικη ζωη ετυχε να παει μια φορα σε μπουζουκια του την επεσε μια απο εκει μεσα τελειος αλλης κλασης ( αλλα μουναρα γιατι ηταν μπροστα οταν μιλαγαμε για τον γαμο ) και ο τυπος την δαγκωσε γερα.Ακομα και μεσα στην κουβεντα που καναμε για το πως να στησουν τον γαμο οι διαφορες ηταν φανερες.Που πας ρε κακομοιρε? Δεν βλεπεις οτι ειστε τα ακρα αντιθετα και αυτο καποτε θα βγει και θα τρεχεις και δεν θα φτανεις?
Αρα μαγκες ποιος φταιει??
Καθαρα και μονο οι επιλογες που κανουμε εμεις οι ιδιοι.Ειτε γυναικες ειτε αντρες.

Αυτα τα λιγα και οποιος θελει κραταει την γνωμη μου οποιος παλι οχι την πεταει στα σκουπιδια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Απο αυτες που ειναι 8αρακι και πανω πιστευω οτι ειναι το 100% ετσι και χειροτερα.

Υπαρχουν κοπελες που ειναι αστερια και ζουν σε ανατολικα κρατη και ΟΧΙ σε μεγαλες πολεις. Οσο ειναι στη φτωχια και σε μικρες πολεις ειναι οκ, υπαρχει περιπτωση να βρεις και καποια με λιγο μυαλο. Αν τις ιδιες κοπελες τις πας σε μεγαλουπολη ή ακομα χειροτερα τις φερεις εδω...γινονται χειροτερες ακομα και απο τις ελληνιδες.

Πουτσα ξυλο ξεφτιλικι παρατημα, δεν υπαρχει κανενας λογος να κανει καποιος οικογενεια και να υποθηκευσει το μελλον του απλα για να εχει μια τρυπα να βαζει τη πουτσα του.

Ας κατσει ο καθενας να βελτιωσει τον εαυτο του, τη συνολικη εικονα του, να μαθει να μιλαει και να ντυνεται και θα βαρεθει να γαμαει.

Οταν βλεπω γαμους κτλπ απλα γελαω με τη καταντια του καθε μαλακα γαμπρου και ακομα χειροτερα με τους μαλακες "φιλους" του που ειναι καλεσμενοι στο γαμο με τις γυναικες τους και αυτοι τα παιδια τους και γενικα ολο το πακετο.

Η καθε ξεχειλωμενη πατσαβουρα βρηκε ενα μαλακα που εχυσε μεσα της και την εκανε μανα. Δεν εχουν ουτε ανθρωπινη συμπεριφορα, ουτε φινετσα σαν ανθρωποι, ουτε πραγματικη ομορφια ουτε τιποτα. Δεκα κιλα σοβα η καθε μια, γεματες ψυχολογικα, ανηθικες, αδιστακτες, σερνουν το μαλακα μαζι με τα μουλικα που του φορτωσαν και τρεχουν να πανε στο γαμο της "φιλης" τους να σταξουν χολη για τους παντες και αν τους κατσει και καμια γνωριμια για καμια πουτσα θα ειναι και η αμοιβη τους για ολο αυτο που τραβηξαν εως να πανε στο γαμο. Αλλιως...θα μεινουν με αυτο το αμηχανο μαλακισμενο υφακι τους...που δεν καταφεραν να κερδισουν τη σημασια-ενδιαφερον κανενος και που δεν θα φανε πουτσα.

Το τι παιχνιδι γινεται στους γαμους δεν φανταζεστε. Της πουτανας στη κυριολεξια. Φτανει να ξερεις να τις κοβεις και να παιζεις οπως τους αρμοζει. Οσο παραπανω ξεφτιλας εισαι και αληταρας τοσο πιο πολυ καυλωνουν.

Τελευταια μοδα της εποχης μας, να γαμιεται η νυφη τις ημερες πριν το γαμο να βγαλει τα απωθημενα της λενε...για να ειναι σωστη μετα. Παει μετα στο γαμο ξεσκισμενη και τις επομενες ημερες του τρωει τη ψυχη του μαλακα που τη παντρευτηκε. Γιατι; Γιατι τωρα σου λεει τελειωσε η διασκεδαση. Συντομα ομως οι "φιλες" της θα τη βγαλουν απο την ανια απο το μαρτυριο και ξανα προς τη δοξα τραβα. Μολις μεινει εγκυος θα αρχισουν και τα προβληματα...και μετα ποιος τη πιανει.

Μετα...διαζυγιο και ωραια και μοιραια στα μπαρακια. Παρατημα το παιδι στη μανα της φιλη της οπου να ναι..και βολτες με τις "φιλες" παντου. Ουζερι κουτουκια μπαρακια ταβερνες καφε παντου ειναι γεματα απο τετοιες παρεες.

Σαφαρι κανονικο και ο μαλακας πληρωνει και του γαμαει και τη ψυχη με εργαλειο πιεσης το παιδι.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ.
Τύπε κεντάς, άξιος συγχαρητηρίων. Έχεις καταλάβει πραγματικά τι παίζει..
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.688
Πόντοι
216
Απο αυτες που ειναι 8αρακι και πανω πιστευω οτι ειναι το 100% ετσι και χειροτερα.

Υπαρχουν κοπελες που ειναι αστερια και ζουν σε ανατολικα κρατη και ΟΧΙ σε μεγαλες πολεις. Οσο ειναι στη φτωχια και σε μικρες πολεις ειναι οκ, υπαρχει περιπτωση να βρεις και καποια με λιγο μυαλο. Αν τις ιδιες κοπελες τις πας σε μεγαλουπολη ή ακομα χειροτερα τις φερεις εδω...γινονται χειροτερες ακομα και απο τις ελληνιδες.

Πουτσα ξυλο ξεφτιλικι παρατημα, δεν υπαρχει κανενας λογος να κανει καποιος οικογενεια και να υποθηκευσει το μελλον του απλα για να εχει μια τρυπα να βαζει τη πουτσα του.

Ας κατσει ο καθενας να βελτιωσει τον εαυτο του, τη συνολικη εικονα του, να μαθει να μιλαει και να ντυνεται και θα βαρεθει να γαμαει.

Οταν βλεπω γαμους κτλπ απλα γελαω με τη καταντια του καθε μαλακα γαμπρου και ακομα χειροτερα με τους μαλακες "φιλους" του που ειναι καλεσμενοι στο γαμο με τις γυναικες τους και αυτοι τα παιδια τους και γενικα ολο το πακετο.

Η καθε ξεχειλωμενη πατσαβουρα βρηκε ενα μαλακα που εχυσε μεσα της και την εκανε μανα. Δεν εχουν ουτε ανθρωπινη συμπεριφορα, ουτε φινετσα σαν ανθρωποι, ουτε πραγματικη ομορφια ουτε τιποτα. Δεκα κιλα σοβα η καθε μια, γεματες ψυχολογικα, ανηθικες, αδιστακτες, σερνουν το μαλακα μαζι με τα μουλικα που του φορτωσαν και τρεχουν να πανε στο γαμο της "φιλης" τους να σταξουν χολη για τους παντες και αν τους κατσει και καμια γνωριμια για καμια πουτσα θα ειναι και η αμοιβη τους για ολο αυτο που τραβηξαν εως να πανε στο γαμο. Αλλιως...θα μεινουν με αυτο το αμηχανο μαλακισμενο υφακι τους...που δεν καταφεραν να κερδισουν τη σημασια-ενδιαφερον κανενος και που δεν θα φανε πουτσα.

Το τι παιχνιδι γινεται στους γαμους δεν φανταζεστε. Της πουτανας στη κυριολεξια. Φτανει να ξερεις να τις κοβεις και να παιζεις οπως τους αρμοζει. Οσο παραπανω ξεφτιλας εισαι και αληταρας τοσο πιο πολυ καυλωνουν.

Τελευταια μοδα της εποχης μας, να γαμιεται η νυφη τις ημερες πριν το γαμο να βγαλει τα απωθημενα της λενε...για να ειναι σωστη μετα. Παει μετα στο γαμο ξεσκισμενη και τις επομενες ημερες του τρωει τη ψυχη του μαλακα που τη παντρευτηκε. Γιατι; Γιατι τωρα σου λεει τελειωσε η διασκεδαση. Συντομα ομως οι "φιλες" της θα τη βγαλουν απο την ανια απο το μαρτυριο και ξανα προς τη δοξα τραβα. Μολις μεινει εγκυος θα αρχισουν και τα προβληματα...και μετα ποιος τη πιανει.

Μετα...διαζυγιο και ωραια και μοιραια στα μπαρακια. Παρατημα το παιδι στη μανα της φιλη της οπου να ναι..και βολτες με τις "φιλες" παντου. Ουζερι κουτουκια μπαρακια ταβερνες καφε παντου ειναι γεματα απο τετοιες παρεες.

Σαφαρι κανονικο και ο μαλακας πληρωνει και του γαμαει και τη ψυχη με εργαλειο πιεσης το παιδι.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ.

σκληρές αλήθειες επικού πορνοχύστη  :takethis: :takethis: :rockon: :rockon:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
19
Like
7.205
Πόντοι
3.346
Υπάρχουν πολλοί που έχουν τα ίδια πιστεύω με τα δικά μου όσο αφορά τις Ελληνίδες γυναίκες και ότι κάνουν μπίζνες εις βάρος των αντρών απαιτώντας  να τις παντρευτούμε. Δυστυχώς μετά λύπης μου βλέπω πως η ελληνική οικογένεια που δημιούργησε η γενιά του πολυτεχνείου είναι μια ατομική βόμβα στα κοινωνικά θεμέλια. Έχει δημιουργήσει ανώριμους ''μπούλιδες'' και ανώριμες ''μπούλες'' που δεν έχουν το θάρρος να πάρουν τη ζωή στα χέρια τους και να την στίψουν αλλά ψάχνουν το βόλεμα με κάθε είδους τρόπο. Οι γυναίκες ψάχνουν το βόλεμα με έναν πλούσιο γάμο και μετέπειτα όταν βαρεθούν την μπίζνα με μια παχουλή διατροφή από ένα διαζύγιο. Αντίθετα οι άντρες ψάχνουν το βόλεμα μέσα από το μέσο που θα βάλει η οικογένεια του να τον διορήσει σε μια κρατική θέση ή για να πάρει μια αναπηρική σύνταξη και να  ξύνει τα παπάρια του όλη μέρα διότι είναι μαμόθρευτος και δεν μπορεί να εργαστεί σκληρά όπως όλοι οι υγειός σκεπτόμενοι άνθρωποι στον πλανήτη γη.

Y.Γ. εγώ την συνταγή και το λίκνο που μου δίνει ενέργεια και ζωντανια το έχω βρεί, πηγαίνω αποκλειστικά με ιερόδουλες και δεν ασχολούμαι διόλου με Ελληνίδες επίσης κάνω όσο μπορώ και μου το επιτρέπει η τσέπη μου και η δουλειά εξορμήσεις στις χώρες της πρώην ΕΣΣΔ.

Εφαρμόστε τα και θα με θυμηθείτε ότι θα αλλάξει η οπτική γωνία που βλέπετε τα πράγματα, γράψτε τις Ελληνίδες και τα πολλά κόμπλεξ τους στα παπάρια σας και γαμάτε μόνο βίζιτες και κάντε όσο περισσότερα ταξίδια στο εξωτερικό για σεξοτουρισμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom