Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.218
Πόντοι
3.346

ξεχασα να συμπεριλαβω και εσενα βαλκανιε, ειμαστε ταγμενοι εραστες τις σλαβικης ιδονης

καποια στιγμη στη ζωη μας μας να το ξερεις οτι θα θολωσει το ματι μας απο ροζαλι μουνακι καποιας μικρης σλαβας και τα φλοκια θα πανε κατευθειαν στις ωοθηκες.

καπως ετσι το βλεπω το εργο  :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ξεχασα να συμπεριλαβω και εσενα βαλκανιε, ειμαστε ταγμενοι εραστες τις σλαβικης ιδονης

καποια στιγμη στη ζωη μας μας να το ξερεις οτι θα θολωσει το ματι μας απο ροζαλι μουνακι καποιας μικρης σλαβας και τα φλοκια θα πανε κατευθειαν στις ωοθηκες.

καπως ετσι το βλεπω το εργο  :hi:

Και εγώ έτσι το βλέπω το εργο,δίνοντας μάλιστα μεγάλες πιθανότητες αυτή η στιγμή να συμβεί τις 2 τελευταίες εβδομάδες αυτού του μήνα,με όποια κορασίδα δεχτεί το super cash price :grin: για casting με ακάπωτο κρεμπιέ  :grin:

Αν είναι γραφτό να γίνει μητέρα του παιδιού μου μια 18χρονη Τσέχα που θα την έχω επιλέξει μεσα από φωτογραφίες επειδή είναι μουνάρα,ας γίνει :rockon:

 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
444
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
1
ξερω μια με μεγαλη περιουσια αλλά δεν βλεπεται. Τι προτείνετε, να την παντρευτώ ή θα το μετανοιώσω;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και εγώ έτσι το βλέπω το εργο,δίνοντας μάλιστα μεγάλες πιθανότητες αυτή η στιγμή να συμβεί τις 2 τελευταίες εβδομάδες αυτού του μήνα,με όποια κορασίδα δεχτεί το super cash price :grin: για casting με ακάπωτο κρεμπιέ  :grin:

Αν είναι γραφτό να γίνει μητέρα του παιδιού μου μια 18χρονη Τσέχα που θα την έχω επιλέξει μεσα από φωτογραφίες επειδή είναι μουνάρα,ας γίνει :rockon:
Καλά τα ξημερώματα ζωγραφιςατε εδω...Αυτό το ποστ σου είναι ρεσιτάλ ...μαλακίας!
Σου περνάει απο το μυαλό να γκαστρώσεις ένα 18άχρονο που θα έρθει να πάρει χαρτζιλίκι πουλώντας το μουνί του;Άντε και γίνει..Μας το παρουσιάζεις λες και είσαι περιφανος για αυτό;
Και σκέψου η μικρή μετά να βρει κανέναν Τούρκο η Αλβανό ( που δεν το έχουν σε τίποτα αποδεδειγμένα) και το παιδάκι σου απο τα 3,5 χρόνια να στο ξεπατώνουν όταν μάθουν πως είναι Ελληνάκι  αυτοί και φίλοι τους αφρικάνοι μαζί;

Το πιο πιθανό είναι να τρολάρεις και να μην σου έχει περάσει απο το μυαλό πως θέλεις να γίνει  και να το λες έτςι για τη ...βαλκανική μαγκιά της υπόθεςης και μόνο!


 

edika

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
0
Κοιταξε και εγω το ιδιο κανω και μαλιστα σε πολυ πιο διευρυμενο γεωγραφικά φάσμα απο οτι εσυ !! :grin: :grin:
Και το κανω εδω και τριαντα χρονια με ενα μικρο διαλειμα.

Ετσι "ντριπλαρω" το κορεσμο μου μεσω της ψευδαισθησης.

Το ζητημα που τιθεται ειναι αλλο. Η απολαυση που το σεξ μπορει να σου δωσει ειναι απλα πεπερασμενη.
Με αλλα λογια "Μετά το σεξ τι .... ???".

Υπαρχει κατι αλλο που μπορουν να σου δωσουν οι γυναικες ??

Δεν παω να κανω το ξυπνιο και ξερω καλα οτι δεν γραφω στο cosmopolitan. Αλλα καλο ειναι να "ανοιγουμε" λιγο την οπτικη μας.

Καποιοι εχουν απλα  αχρωματοψια και δεν εχει πολυ νοημα να τους μιλας για χρωματα.

Καποιοι αλλοι αρνιουνται να παραδεχθουν αυτο που βλεπουν η νοιωθουν γιατι θα μειωθει το "αντριλικι" τους.

Εχεις ρωτησει τον αδερφο σου πως νοιωθει για το παιδι του ?? Πιστευεις οτι θελει η μπορει να στο περιγραψει ειλικρινα και με ακριβεια ??

Ξερω πολλους παντρεμενους αντρες που νοιωθουν οτι ειναι στη πρεσα και κλαιγονται. Χωριζουν και μετα εξακολουθουν να κλαιγονται που ειναι μονοι. Μαλλον δεν φταιει λοιπον ο γαμος αλλα ο καλος που εχουν στο μυαλο και τη ψυχη τους.

Ξερω ομως και πολλους αλλους παντρεμενους που ζουν ευχαριστημενοι με τις γυνσικες τους ακομη κσι αν αυτες γινονται "κουβαριστρες". Υπσρχουν οι πουτανες για τις σεξουαλικες αναγκες τους και τις χρησιμοποιουν.

Αν ηξεραν οι παντρεμενες ποσα πραγματα χρωστανε στις πουτανες δεν θα μιλαγαν ποτε ετσι οπως συνηθως μιλανε για αυτες. Αυτο ομως ειναι αλλη ιστορια.

Τελος υπαρχουν και αντρες που απλα γουσταρουν τις γυναικες τους περα απο το σεξ 2-3 η δεκατρεις φορες την εβδομαδα.

Γουσταρουν να ειναι μαζι τους με ενα τροπο που εχει κατι κοινο με το τροπο που γουσταρουν να εινσι με τα φιλαρακια τους και να λενε απο τα εσωψυχα τους μεχρι  μαλακιες  του κερστά.

Ειναι "κατακτηση". Κοινη και για τους δυο κατακτηση. Ειναι σπανιο.Ισως ουτοπικο για καποιους ανθρωπους με βαση την ιδιοσυγκρασια και τα βιωματα τους.

Αλλα ειναι υπαρκτο, πολυτιμο και αληθινο.
συμφωνώ 100%
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Νομίζω ότι η δημιουργία οικογένειας είναι ότι καλύτερο. Προσωπικά, τα επίπεδα ευτυχίας μου, από τότε που έγινα πατέρας έχουν αυξηθεί κατακόρυφα.

Π
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Νομίζω ότι η δημιουργία οικογένειας είναι ότι καλύτερο. Προσωπικά, τα επίπεδα ευτυχίας μου, από τότε που έγινα πατέρας έχουν αυξηθεί κατακόρυφα.

Π


Αμα δεν στα κανει μανταρα η x γυναικα, καλα ειναι...
Αν στα κανει ομως, βλαστημας την ωρα που το πηρες αποφαση....αναθεμα....
Ειπαμε, στις δυτικες κοινωνιες ο εχω οικογενεια, ειναι στα κεφια της γυναικος....
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Αμα δεν στα κανει μανταρα η x γυναικα, καλα ειναι...
Αν στα κανει ομως, βλαστημας την ωρα που το πηρες αποφαση....αναθεμα....
Ειπαμε, στις δυτικες κοινωνιες ο εχω οικογενεια, ειναι στα κεφια της γυναικος....

Πώς μπορει να στα κάνει μαντάρα?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Πώς μπορει να στα κάνει μαντάρα?

Ειναι ερωτηση αυτη;;;;

Με το να μη σε σεβεται, με το να θελει να περνα το δικο της, με το να ειναι σπαταλη, με το να μην νοιαζεται αληθινα για σενα, με το να σε απειλει με διαζυγιο και χιλιους δυο τροπους...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Το θέμα ειναι πως ζεί κάποιος χωρίς οικογένεια.. δηλαδή γερνάει μονος σε ένα σπίτι κτλ..

Εγω μένω μονος 10 χρόνια και καμιά φορά σκέφτομαι πολύυυυυυ ησυχία..

Παλεύετε αυτό?
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Το θέμα ειναι πως ζεί κάποιος χωρίς οικογένεια.. δηλαδή γερνάει μονος σε ένα σπίτι κτλ..

Εγω μένω μονος 10 χρόνια και καμιά φορά σκέφτομαι πολύυυυυυ ησυχία..

Παλεύετε αυτό?

Θα προτιμούσες φασαρία τύπε;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Θα προτιμούσες φασαρία τύπε;

Τύπε απ τη άλλη παω στην αδερφή μου που χει δύο γιούς και βλέπω ποοοοσο ζωηροί ειναι.. και λέω ποτε εγώ τέτοιο σκηνικό.. δε θα το άντεχα..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Τύπε απ τη άλλη παω στην αδερφή μου που χει δύο γιούς και βλέπω ποοοοσο ζωηροί ειναι.. και λέω ποτε εγώ τέτοιο σκηνικό.. δε θα το άντεχα..
Νομίζεις οτι δεν θα αντεχες!!! :grin:

Ο ανθρωπος κατανοει τις αντοχες του μονο οταν φτανει στα ορια του. Και συνηθως τοτε εκπλησεται απο τον εαυτό του.

Σαν διαδικασια ειναι μαλλον επωδυνη, αλλα σιγουρα ενδιαφερουσα υπο τον ορο οτι σου αρεσει να εξελισεσαι σαν ανθρωπος.

 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύπε απ τη άλλη παω στην αδερφή μου που χει δύο γιούς και βλέπω ποοοοσο ζωηροί ειναι.. και λέω ποτε εγώ τέτοιο σκηνικό.. δε θα το άντεχα..

Είδες τύπε; Μια χαρά είσαι.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Είδες τύπε; Μια χαρά είσαι.
Νομίζεις οτι δεν θα αντεχες!!! :grin:

Ο ανθρωπος κατανοει τις αντοχες του μονο οταν φτανει στα ορια του. Και συνηθως τοτε εκπλησεται απο τον εαυτό του.

Σαν διαδικασια ειναι μαλλον επωδυνη, αλλα σιγουρα ενδιαφερουσα υπο τον ορο οτι σου αρεσει να εξελισεσαι σαν ανθρωπος.

Δε θα άντεχα γιατι δεν αντέχω και σαν θείος και απ οτι βλέπω ουτε η αδερφή μου ουτε ο γαμπρός μου τα κουμαντάρουν.. δε τα κάνεις καλά ουτε με το καλό ούτε με το άσχημο.. μιλάμε για αστείρευτη ενέργεια Non Stop... Πολυυυυ φασαρία και οταν ακούω και την sister να τσιρίζει.. την κάνω με ελαφρά.. χαχαχα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το θέμα ειναι πως ζεί κάποιος χωρίς οικογένεια.. δηλαδή γερνάει μονος σε ένα σπίτι κτλ..

Εγω μένω μονος 10 χρόνια και καμιά φορά σκέφτομαι πολύυυυυυ ησυχία..

Παλεύετε αυτό?
Πες σε καποια λοιπον να συζησετε και θα σου φυγει η απορια.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Τι να την κανεις τύπε? Να εχεις διαρκως το αγχος οτι θα σε παρατησει?
Ρε αμπελαλε μην γίνεσαι σαν τις έλλεινιδες και εσυ.. :grin:
Αλλά γιατί μόνο με πουτάνες;;
Δεν λέω,καλές είναι αλλά άλλη φάση να έχεις το γκομενακι σου...

Ντάξει βγαίνω που και που και με καμία..
Κυριακή εχω κανονίσει καφέ.. μουνάρα δε τη λές.. δουλειά έχει μόνη της μένει.. στη κουβέντα νορμάλ κοπέλα φαίνετε, με χαλάει λιγο που ναι 34 και γώ 36, θα ηθελα μέχρι 30 κάποια..  Αλλά επειδή με ξέρω, παίζει το ίδιο βράδυ κιόλας να κλείσω και ραντεβού με τάνα.. Ίδωμεν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom