Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Είσαι σιχαμενος και μόνο που το σκέφτηκες. Καταλαβαίνεις ότι αν τη κολλήσεις και4με αυτά που γράφεις εδώ μπορεί να σου τραβήξει μήνυση και να της πληρώσεις όλα τα έξοδα στη καλύτερη. Σιχαμενε...


Κάτι τέτοιοι τύποι νοσούνε από αφροδίσια που προκαλούν στείρωση ,παντρεύονται κάνουν παιδιά,πολλάαα παιδιά και μετα από καιρο ανακαλύπτουν ότι δεν μπορούσαν να κάνουν παιδιά λόγο του αφροδισίου που κόλησαν κάποτε αυτοί και μετέδωσαν και στη καριόλα την άπιστη,είναι η χειρότερη τιμωρία και αληθινό περιστατικό που έχει συμβεί σε γνωστό μου!!
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Σοβαρά τώρα....σ'αυτό δε φταίει αυτή. Έφταιγε η ολλανδέζα!

Αυτή πρέπει να την πληρώσεις με το ίδιο νόμισμα. Ξεφώνισε την, πες το στους δικούς της, στην παρέα της, στο fb

Αλλά ξαναλέω: Δώσε και σε μας το τηλ της να τη χαρούμε με 60. Είναι ευκαιρία. Και θα σου δίνουμε και σένα 10 κι έτσι σιγά σιγά θα το βγάλεις το κερατιάτικο. Σκέψου επιχειρηματικά!
εδω λεω να της κοψω την δουλεια να πεινασει και συ μου λες να την συστησω? σκεφτομαι και καρφωμα στο ηθων..
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
φιλε οχι μονο οι λεκεδες ηταν που με οδηγησαν στον γιατρο..ελπιζω αργοτερα μην χειροτερεψει γιατι δεν σκοπευω να κανω θεραπεια..30 μερες βαρια αντιβιωση πως να την αντεξω?


αν δε κάνεις θεραπεία τη πούτσισες!! ασε που αν σε πιάσουν όλα τα συμπτώματα δε θα τη παλέψεις θα πας!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εδω λεω να της κοψω την δουλεια να πεινασει και συ μου λες να την συστησω? σκεφτομαι και καρφωμα στο ηθων..


ρε μη γίνεσαι κιλότα άπλυτη!!μη ξηγιέσαι αλμυρό φυστίκη
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
αν με ρωτουσα τε πως νιωθω..εχω να σας πω πως στην αρχη με επιασε απελπισια..τωρα νιωθω σαν να οπλοφορω με ενα δυνατο οπλο..το βλεπω ετσι θεςτικα για να το αντεξω τυποι..
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
πως θα το αποδειξει ρε παλιατσο? για πες μας..
Θα σου πω πολύ απλά, επειδή απειλείς  την υγεία ένας ανθρώπου, καο μάλιστα με σοβαρή ασθένεια, έστειλα το link της συζήτησης στη δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος... Καλή συνέχεια και καλή τύχη
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αν με ρωτουσα τε πως νιωθω..εχω να σας πω πως στην αρχη με επιασε απελπισια..τωρα νιωθω σαν να οπλοφορω με ενα δυνατο οπλο..το βλεπω ετσι θεςτικα για να το αντεξω τυποι..


αυτό φοβόμαστε ότι οπλοφορείς τύπε με επικίνδυνο ιό στα σώβρακα σου!
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
εδω λεω να της κοψω την δουλεια να πεινασει και συ μου λες να την συστησω? σκεφτομαι και καρφωμα στο ηθων..
Σκέψου το σαν κέρατο. Ξέρεις πόσοι παντρεμένοι υπάρχουν που έχουν δώσει για το σπίτι τους (στην ουσία για τη γυναίκα τους) περιουσίες ολόκληρες και μετά μαθαίνουν ότι τους τα φόραγαν κανονικότατα και για πολλά χρόνια οι καριόλες? Δε τρέχουν στο ηθών όμως ούτε τις κολλάνε αρρώστιες. Απλά την κάνουν και μαθαίνουν απ'τα λάθη τους. Ενίοτε πέφτει και καμιά σφαλιάρα αλλά στις μέρες μας δεν το συνιστώ.
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Θα σου πω πολύ απλά, επειδή απειλείς  την υγεία ένας ανθρώπου, καο μάλιστα με σοβαρή ασθένεια, έστειλα το link της συζήτησης στη δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος... Καλή συνέχεια και καλή τύχη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Θα σου πω πολύ απλά, επειδή απειλείς  την υγεία ένας ανθρώπου, καο μάλιστα με σοβαρή ασθένεια, έστειλα το link της συζήτησης στη δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος... Καλή συνέχεια και καλή τύχη


ουπς  :o :o
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εσυ δεν εχεις να φοβηθεις τπτ τυπε..δεν σκοπευω να στον φορμαρω!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτό κατάλαβες  :jerking: ''δημόσιο κίνδυνο'' σε αποκάλεσα,εσυ με τετοια φόρα που έχεις πάρει θα μας γαμήσεις όλους!!μάκρυα από εμένα γιατι θα πέσουν σφαλιάρες τύπε!!πισοκέντης δεν είμαι
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.437
Πόντοι
9.931
Τύπε μην γίνεσαι περισσοτερο μαλακας απ οτι εισαι...έτσι είναι η ζωή κάποιοι είναι έξυπνοι και κάποιοι ηλίθιοι....deal with it.
 

GeorgeMan8

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
152
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Δεν επρεπε ποτε μα ποτε να την πιστέψεις τυπε μεγα λαθος σου... Ναι την πάτησες επειδη την λυπήθηκες κατανοητό. Αλλα η πιο μεγαλη μαλακια είναι οτι πιστεψες οτι δεν κάνει και αλλες βιζιτες και τετοιες πιπες.. Την ολη φαση έπρεπε να την παρεις καθαρα οτι ειναι η κοπελα που γουσταρεις να γαμιεσε και τις τα ακουμπάς , αντι να πηγαινεις με αλλες "διάσημες" του χωρου που τις εχει παρει ολη η αθηνα.Και δεν πιστευω να περιμενες τιποτα "σοβαρο" απο αυτη την κοπελα ετσι... Εγω θα σου έλεγα να μην ασχοληθείς τυπε.
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Προς δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος: Εγώ πλάκα του έκανα να μας δώσει το τηλ της κοπέλας επειδή νόμιζα ότι και αυτός μας κοροιδεύει τόση ώρα. Σε καμία περίπτωση δεν πηγαίνω με ιερόδουλες! Σέβομαι και αγαπώ όλες τις γυναίκες. Και αν δείτε προηγούμενα μηνύματα μου, τον αποτρέπω απ'το να κάνει αυτό που έχει στο μυαλό του.
Με εκτίμηση, Νίκος

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δεν επρεπε ποτε μα ποτε να την πιστέψεις τυπε μεγα λαθος σου... Ναι την πάτησες επειδη την λυπήθηκες κατανοητό. Αλλα η πιο μεγαλη μαλακια είναι οτι πιστεψες οτι δεν κάνει και αλλες βιζιτες και τετοιες πιπες.. Την ολη φαση έπρεπε να την παρεις καθαρα οτι ειναι η κοπελα που γουσταρεις να γαμιεσε και τις τα ακουμπάς , αντι να πηγαινεις με αλλες "διάσημες" του χωρου που τις εχει παρει ολη η αθηνα.Και δεν πιστευω να περιμενες τιποτα "σοβαρο" απο αυτη την κοπελα ετσι... Εγω θα σου έλεγα να μην ασχοληθείς τυπε.


όλοι αυτό του λέμε αλλα αυτος την έχει δει κλιντ ιστγουρκ που θα εξοντώσει τη πόρνη με τον σωβρακογεμιστήρα του  :uzi: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Δεν επρεπε ποτε μα ποτε να την πιστέψεις τυπε μεγα λαθος σου... Ναι την πάτησες επειδη την λυπήθηκες κατανοητό. Αλλα η πιο μεγαλη μαλακια είναι οτι πιστεψες οτι δεν κάνει και αλλες βιζιτες και τετοιες πιπες.. Την ολη φαση έπρεπε να την παρεις καθαρα οτι ειναι η κοπελα που γουσταρεις να γαμιεσε και τις τα ακουμπάς , αντι να πηγαινεις με αλλες "διάσημες" του χωρου που τις εχει παρει ολη η αθηνα.Και δεν πιστευω να περιμενες τιποτα "σοβαρο" απο αυτη την κοπελα ετσι... Εγω θα σου έλεγα να μην ασχοληθείς τυπε.
πολυ σωστο ποστ..καταλαβες ακριβως τι συνεβη..μπραβο..το κακο ειναι οτι τσιμπηθηκα λιγο για αυτο και την μισω ετσι τωρα..απ την αλλη εχω καποιες αναστολες..φοβαμαι μην εχω τυψεις μετα.. :S
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
πολυ σωστο ποστ..καταλαβες ακριβως τι συνεβη..μπραβο..το κακο ειναι οτι τσιμπηθηκα λιγο για αυτο και την μισω ετσι τωρα..απ την αλλη εχω καποιες αναστολες..φοβαμαι μην εχω τυψεις μετα.. :S

θα εχεις εφιαλτες ολο το βραδυ μαν.
θα σκεφτεσαι να την πηδαει ο αλλος με 50 ευρω και εσυ θα χαπακωνεσαι με αντιβιωσεις.
η ζωη ειναι σκληρη .
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
θα εχεις εφιαλτες ολο το βραδυ μαν.
θα σκεφτεσαι να την πηδαει ο αλλος με 50 ευρω και εσυ θα χαπακωνεσαι με αντιβιωσεις.
η ζωη ειναι σκληρη .
ρε κωστακη γι αυτο θελοω να την κολλησω..να περασει λουκι κι αυτη..θα γινει καλα..αλλα θα ταλαιπωρηθει..αυτο ακριβως θελω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom