Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
αυτη η νιοβη πως ειναι εμφανισιακα??
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να ξαναπάω για μασαζ και έτσι επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πήρα Πόπη (μια και δεν ήθελα δυνατό μασάζ). Το μασαζ ικανοποιητικό. Από την αρχή έμεινε μόνο με τα απολύτως απαραίτητα ρούχα. Στο τέλος αφού απελευθερώθηκε και από τα απολύτως απαραίτητα ρούχα προσέφερε πολύ γλυκό φραπέ με το απαραίτητο καλαμάκι. Δεν προχώρησα σε περισσότερα μια και το προσφερόμενο ρόφημα που σερβιριζόταν ήταν εξαιρετικό.
Κόστος το γνωστό 80άρι, χρόνος μια ώρα.
Οι δουλειές τους φαίνεται να είναι πεσμένες. Θα αρχίσουμε να ελπίζουμε σε "προσφορές" και εκεί.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να ξαναπάω για μασαζ και έτσι επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πήρα Πόπη (μια και δεν ήθελα δυνατό μασάζ). Το μασαζ ικανοποιητικό. Από την αρχή έμεινε μόνο με τα απολύτως απαραίτητα ρούχα. Στο τέλος αφού απελευθερώθηκε και από τα απολύτως απαραίτητα ρούχα προσέφερε πολύ γλυκό φραπέ με το απαραίτητο καλαμάκι. Δεν προχώρησα σε περισσότερα μια και το προσφερόμενο ρόφημα που σερβιριζόταν ήταν εξαιρετικό.
Κόστος το γνωστό 80άρι, χρόνος μια ώρα.
Οι δουλειές τους φαίνεται να είναι πεσμένες. Θα αρχίσουμε να ελπίζουμε σε "προσφορές" και εκεί.
Ναι αλλα εχει γινει βουβαλακι!

Χωρις τα εξτρα το διπλό τοχουνε 120
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μονο καλαμακι και φραπε το πολυ εχει το μαγαζι
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα τη Δευτέρα απο το συγκεκριμένο ίδρυμα. Αναζητούσα καλό μασάζ με φραπέ. Στην είσοδο η Βάνα που με ρώτησε αν είχα ξαναπάει και τα σχετικά. Βαρούσαν μύγες - εκτός απο τη Βάνα ήταν και μια εμφανισιακά αδιάφορη Ασιάτισσα (δεν συγκράτησα όνομα - Λίντα?).

Ούτε η Βάνα μου έκανε κλικ και ξέροντας ότι κατά 99.9% δεν θα ψώνιζα της έκανα νύξη ;) για παλιότερη μου συνάντηση με την Πένυ (μούφα) και πήρε υφάκι ότι δεν καταλαβαίνει  :o Το 99.9% έγινε 100% και της είπα ίσως μια άλλη φορά. Απαντάει "να ξέρεις ότι είμαστε εδώ αν θέλεις ένα καλό μασάζ στα 80€".

Ευτυχώς που δεν έχει κίνηση γιατί θα έκλαιγα τον χαμένο μου χρόνο για ταξίδι στο κέντρο της Αθήνας.

ΥΓ: Αν και δεν μπήκα στα ενδότερα ο χώρος δεν μου έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση.
 

giorgos.b

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να γράψει η να μου στείλει το τηλέφωνο;; Ευχαριστω...
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
το καλαμακι σου το έκανε με κουστούμι ή ακαπέλα ;

Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να ξαναπάω για μασαζ και έτσι επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πήρα Πόπη (μια και δεν ήθελα δυνατό μασάζ). Το μασαζ ικανοποιητικό. Από την αρχή έμεινε μόνο με τα απολύτως απαραίτητα ρούχα. Στο τέλος αφού απελευθερώθηκε και από τα απολύτως απαραίτητα ρούχα προσέφερε πολύ γλυκό φραπέ με το απαραίτητο καλαμάκι. Δεν προχώρησα σε περισσότερα μια και το προσφερόμενο ρόφημα που σερβιριζόταν ήταν εξαιρετικό.
Κόστος το γνωστό 80άρι, χρόνος μια ώρα.
Οι δουλειές τους φαίνεται να είναι πεσμένες. Θα αρχίσουμε να ελπίζουμε σε "προσφορές" και εκεί.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
μετα απο τις διακοπες ηθελα να κανω και ενα μασαζακι για να μπω στον σεπτεμβρη ορεξατοσ και μιας και ειμαι μονιμος πελατης στον εν λογο ιδρυμα χτυπησα τηλεφωνακι (παλι καλα που δεν πηγα απο εκει)και εμεινα με την χαρα μιας και  στο ιδρυμα ειναι μονο η ευα η οποια κανει μονο μασαζ ολες οι υπολοιπες εχουν αδεια και γυριζουν απο σεπτεμβρη και η λιντα σταματησε τελειως. ελπιζω μονο να αντικαταστησουν την λιντα με κατι παρομοιο μιας και παντα το κανανε . παλια ηταν η ροζα η οποια αντικατασταθηκε απο την ελισαβετ η οποια αντικατασταθηκε απο την λιντα.
αν καποιος περασει απο κει ας μας ενημερωσει.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
το καλαμακι σου το έκανε με κουστούμι ή ακαπέλα ;

Η αρχή, αρκετά φροντίδα της περί ου ο λόγος περιοχής,  έγινε ακαπέλα (για καλό διάστημα) η συνέχεια και το τέλος με κουστούμι (δικό μου).
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Η αρχή, αρκετά φροντίδα της περί ου ο λόγος περιοχής,  έγινε ακαπέλα (για καλό διάστημα) η συνέχεια και το τέλος με κουστούμι (δικό μου).

αχ βρε λέοντα, με μπέρδεψες
εννοείς έγλυψε την βάση της πούτσας χωρίς και την κεφαλί με προφυλακτήρα.
το προφυλακτικό το απαιτεί ή το έβαλες με δική σου προτοβουλία ;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Όπως τα λές.
Έπεσε γλύψιμο στη περιοχή εκτός από το κεφάλι. Μετά με ρώτησε αν έχω προφυλακτικό. Αφού της το έδωσα και μου το φόρεσε (το  προφυλακτικό εννοώ για να μη παρεξηγηθώ), συνέχισε μέχρι τελικής πτώσεως. Δεκτική στην δακτυλοσπόπιση.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Όπως τα λές.
Έπεσε γλύψιμο στη περιοχή εκτός από το κεφάλι. Μετά με ρώτησε αν έχω προφυλακτικό. Αφού της το έδωσα και μου το φόρεσε (το  προφυλακτικό εννοώ για να μη παρεξηγηθώ), συνέχισε μέχρι τελικής πτώσεως. Δεκτική στην δακτυλοσπόπιση.

Αν δεν το γνωρίζεις όταν ήταν στην Ομήρου έδινε μπριζόλα άνετα. Μετά στην Δεριγνύ αφαίρεσε τις μπριζόλες απ το πρόγραμμα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
συναγωνιστες εχει παει κανεις τωρα τελευταια  στο ιδρυμα? τι παιζει απο κορασιδες? γιατι την προηγουμενη εβδομαδα ηταν μονο καποια ευα και αυτη την εβδομαδα που επαιρνα τηλ για να κανω κανα μασαζ δεν το σηκωνε κανεις? εκλεισε? ξερει κανεις τιποτα?
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Στην Δεριγνί έγινε ανακαίνιση και άνοιξε προχθές 12/9/11
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Έχει κάνει κανείς καμιά πρόσφατη επίσκεψη?
Πήρα τηλ. την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν οτι έχουν νέες κοπέλες.Άκουσα 3 ή 4 καινούρια ονόματα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι(έχουμε και μια ηλικία). Βάνα, Στέλλα, Πόπη πάντα εκεί.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αν δεν το γνωρίζεις όταν ήταν στην Ομήρου έδινε μπριζόλα άνετα. Μετά στην Δεριγνύ αφαίρεσε τις μπριζόλες απ το πρόγραμμα

Έπεσε στην υγιεινή "διατροφή" λόγω ανεβασμένων τριγλυκεριδίων φαίνεται..... :cheesy:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom