Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

greekn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ από εμενα. Χρονια πολλά σε όλους κ καλή ανάσταση. Πέρασα μια γρήγορη βολτα από το σημείο για να ξερω που είναι αλλα λεεί Δεριγύ 14 Α σε μια πολυκατοικια! σε αυτο είναι; Δεν ειμαι σχετικός κ το ματι μου δε κοβει σε αυτα τα θεματα. τι θα λεει στο κουδουνι; (αραγε υπαρχει;)
Ως πρωτη φορα να ζητησω κατι καλο η να το αφησω στην τυχη;;
Ευχαριστω εκ των προταιρων!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Είναι δύο 14. Πας στο σκέτο 14 και χτυπάς το κουδούνι που γράφει HOME SPA. Τωρα τι θα γίνει με την πρώτη σου επίσκεψη τίποτα δεν είναι σίγουρο. Αν σε ενδιαφέρει μόνο το καλό μασάζ πάρε Νιόβη ή Λίντα, αν θες περισσότερα σίγουρα όχι Νιόβη.
 

greekn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση!
Μια άλλη ερώτηση που μου βγήκε τώρα. Αν παει κάποιος με καποια κ την επόμενη φορα με άλλη υπάρχει περιπτωση να του πουν τπτ; (ετσι κ αλλιως αυτες μεταξυ τους μιλανε. μηπως παιχτει τπτ μεταξυ τους vs εσενα)
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για την απάντηση!
Μια άλλη ερώτηση που μου βγήκε τώρα. Αν παει κάποιος με καποια κ την επόμενη φορα με άλλη υπάρχει περιπτωση να του πουν τπτ; (ετσι κ αλλιως αυτες μεταξυ τους μιλανε. μηπως παιχτει τπτ μεταξυ τους vs εσενα)
Φιλε ο πελατης εχει παντα δικαιο
διαλεγεις οποιαν θελεις και ανεξαρτητα απο την προηγούμενη φορα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια η καλια εφυγε;;;
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
καμμια επισκεψη απο κανεναν στο εν λογω ιδρυμα? ειναι ακομα οι γνωστες κοπελες η ειχαμε καμμια καινουρια αφιξη???
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ευχαριστώ για την απάντηση!
Μια άλλη ερώτηση που μου βγήκε τώρα. Αν παει κάποιος με καποια κ την επόμενη φορα με άλλη υπάρχει περιπτωση να του πουν τπτ; (ετσι κ αλλιως αυτες μεταξυ τους μιλανε. μηπως παιχτει τπτ μεταξυ τους vs εσενα)

πως φαίνεται ο νέος και άπειρος.....λές μια πουτάνα να παρεξηγηθεί επειδή προτίμησες άλλη πουτάνα? εδω γελάνε.....αγόρι μου,δεν είναι η γκόμενά σου να σου κάνει σκηνή επειδή βγηκες με άλλη....κατά την ίδια λογική,κι εσύ πρέπει να θυμώσεις διοτι μετά απο σένα αυτή πηδηχτηκε με καμμια 20αριά ακόμα.... :rockon:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
6
Like
667
Πόντοι
96
πως φαίνεται ο νέος και άπειρος.....λές μια πουτάνα να παρεξηγηθεί επειδή προτίμησες άλλη πουτάνα? εδω γελάνε.....αγόρι μου,δεν είναι η γκόμενά σου να σου κάνει σκηνή επειδή βγηκες με άλλη....κατά την ίδια λογική,κι εσύ πρέπει να θυμώσεις διοτι μετά απο σένα αυτή πηδηχτηκε με καμμια 20αριά ακόμα.... :rockon:

χαχαχαχα πολύ καλό. Όταν θα τη φυστικώσει το παλικάρι περιμένει να του πεί οτι δεν κάνει τέτοια, πρωτη φορά γαμιέται γιατί τον είδε και έπαθε κάτι. Εχ και σου λέει τώρα μη γαμήσω άλλη αύριο και πάθει κατάθλιψη η άλλη
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
.λές μια πουτάνα να παρεξηγηθεί επειδή προτίμησες άλλη πουτάνα?
----
κι ομως  ... συμβαίνει... Ψαχνουν αγαπουληδες ---- και αμα γνωριστείς  ...
 σου   τρίβονται ...  και ενιοτε σου κανουν σκηνές  :cheesy:
μονο βεβαια , για να  παιρνεις   αυτες ,  και εκεινες  να παιρνουν  τα πιο  πολλα ραντεβου...
Και σε  μενα και σε φιλο μου  εχει συμβεί/ σε μασσαζ, να  έρθει γνωστή  και να κολοτριβεται
ενώ ήδη  την περιμενε πελάτης στο δωμάτιο /
Αξιώνοντας  να  μην πάρεις  άλλη  και να  την .. περιμενεις .. μεχρι να τελειωσει  :2funny: :headbang:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
.λές μια πουτάνα να παρεξηγηθεί επειδή προτίμησες άλλη πουτάνα?
----
κι ομως  ... συμβαίνει... Ψαχνουν αγαπουληδες ---- και αμα γνωριστείς  ...
 σου   τρίβονται ...  και ενιοτε σου κανουν σκηνές  :cheesy:
μονο βεβαια , για να  παιρνεις   αυτες ,  και εκεινες  να παιρνουν  τα πιο  πολλα ραντεβου...
Και σε  μενα και σε φιλο μου  εχει συμβεί/ σε μασσαζ, να  έρθει γνωστή  και να κολοτριβεται
ενώ ήδη  την περιμενε πελάτης στο δωμάτιο /
Αξιώνοντας  να  μην πάρεις   άλλη   και να   την .. περιμενεις .. μεχρι να τελειωσει   :2funny: :headbang:


:rockon: :rockon: :rockon:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
κανενασ επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα τωρα τελευταια? εχει ερθει κανενα καινουριο κομματι η ακομα τα ιδια ειναι?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ρε φίλε,πριν 15 μέρες πάλι τα ίδια ρώταγες.....γιατί δεν κάνεις μια βόλτα απο κεί να μας πεις κι εμας? εκτός πια,και αν είσαι εκεί και θέλεις να έρθουμε κι εμεις.....με πιάνεις?
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Φραπέ με 80αριές στη... γειτονιά των αγγέλων!
Κάτι πρέπει να αλλάξει, για να γίνει ελκυστικό το πακέτο.

Η η τιμη να πέσει.
Η να σερβίρονται κοψίδια.
Η να... μεταφερθεί η Δεριγνύ στο Κολωνάκι :)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Δίκιο έχεις για το 80αρι (πρέπει να πέσει) αλλά τουλάχιστον είναι πολύ καθαρό και έχει και πολύ καλό μασάζ.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Σίγουρα είναι πολυτελέστερο από τις 4 rotisserie που έχω επισκεφθεί, το σωστό - σωστό!
(και ατμοσφαιρική χαλαρωτική μουσική, όχι... Χατζηγιάννης ;) )
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Φραπέ με 80αριές στη... γειτονιά των αγγέλων!
Κάτι πρέπει να αλλάξει, για να γίνει ελκυστικό το πακέτο.

Η η τιμη να πέσει.
Η να σερβίρονται κοψίδια.
Η να... μεταφερθεί η Δεριγνύ στο Κολωνάκι :)
η να κλεισει να ησυχασουμε.....
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Ρε φίλε,πριν 15 μέρες πάλι τα ίδια ρώταγες.....γιατί δεν κάνεις μια βόλτα απο κεί να μας πεις κι εμας? εκτός πια,και αν είσαι εκεί και θέλεις να έρθουμε κι εμεις.....με πιάνεις?
η αληθεια οτι εχω κατι ορθοστατες τωρα τελευταια και μαλλον θα κανω καμμια επισκεψη για αυτο ρωταω τι παιζει για να παω πληροφορημενος. οταν παω θα στειλω πληροφοριες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
η αληθεια οτι εχω κατι ορθοστατες τωρα τελευταια και μαλλον θα κανω καμμια επισκεψη για αυτο ρωταω τι παιζει για να παω πληροφορημενος. οταν παω θα στειλω πληροφοριες.

απο αυτά που διαβάζω,έχω την αίσθηση οτι είναι "δύσκολο" μαγαζί,στο οποιο πρέπει να "επενδύσεις" αρκετά για να λάβεις υπηρεσίες επιπέδου....υπάρχουν καλύτερες,και ασφαλώς φθηνότερες λύσεις....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom