Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
απο αυτά που διαβάζω,έχω την αίσθηση οτι είναι "δύσκολο" μαγαζί,στο οποιο πρέπει να "επενδύσεις" αρκετά για να λάβεις υπηρεσίες επιπέδου....υπάρχουν καλύτερες,και ασφαλώς φθηνότερες λύσεις....
οχι καθολου δυσκολο απο τα μαγαζια που παιζει συγουρα φραπεδια!!! ειμαι τακτικος πελατης και επειδη εχω καιρο να παω ειπα να παρω καμμια πληροφορια αν παιζει τιποτα καινουριο εκει.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
οχι καθολου δυσκολο απο τα μαγαζια που παιζει συγουρα φραπεδια!!! ειμαι τακτικος πελατης και επειδη εχω καιρο να παω ειπα να παρω καμμια πληροφορια αν παιζει τιποτα καινουριο εκει.

Και γω έχω να το επισκεφτώ αρκετό καιρό. Αν πας ρίξε καμιά ενημέρωση.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
οπως ειχα πει τελικα εγινε επισκεψη στο ιδρυμα. πενυ εχει φυγει λιντα εχει αδεια ητανε μονο βανα και μια καινουρια με το ονομα ευα. πως με πιανει η μ@λ@κι@ στον εγκεφαλο και ειπα να δοκιμασω το φρεσκο πραμα το οποιο Σ Κ Υ Λ Ο Μ Ε Τ Α Ν Ι Ω Σ Α . Η κοπελα ειναι για τα μπαζα απο μασαζ σκατα της ειπα να μου κανει λιγο πιο δυνατο ειχε βαλει πολυ λιγο λαδι λες και το τσιγκουνευοτανε ( μαλλον εν καιρω κρισης κανουν και εκει οικονομια)και κατα το μασαζ με ποναγε μου ξεκολοσε τις τριχες απο τα ποδια για φραπεδια δεν παιζει με τιποτα γιατι οταν τις ειπα να μου κανει λιγο πιο πανω αναμεσα απο τα ποδια γυριζει και μου λεει εκει να κανεις μονος σου!!!! ακομα κλαιω τα 80 γιουρια πιο πολυ επειδη δεν ειχε happy end. κατι τετοιες ειναι που χαλανε την εικονα και πρεπει να φυγουν απο το μαγαζι γιατι θα χασουν και αλλους πελατες οπως πανε. ας βαλουνε κοπελες που κανουν σιγουρη φραπεδια και τελος!!!!!!! τελικα οι μονες που αξιζουν εκει μεσα ειναι λιντα και βανα τελος!!!!!!!!
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
κι εσυ πηγες σαν αρνι σε σφαγη..ας ρωταγες απο την αρχη αν κανει τιποτα..τετοιες εποχες δεν τα πεταμε ετσι για να τα κλαιμε μετα...παθημα-μαθημα
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
κι εσυ πηγες σαν αρνι σε σφαγη..ας ρωταγες απο την αρχη αν κανει τιποτα..τετοιες εποχες δεν τα πεταμε ετσι για να τα κλαιμε μετα...παθημα-μαθημα
Οι γνωσεις πληρωνονται !!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
οπως ειχα πει τελικα εγινε επισκεψη στο ιδρυμα. πενυ εχει φυγει λιντα εχει αδεια ητανε μονο βανα και μια καινουρια με το ονομα ευα. πως με πιανει η μ@λ@κι@ στον εγκεφαλο και ειπα να δοκιμασω το φρεσκο πραμα το οποιο Σ Κ Υ Λ Ο Μ Ε Τ Α Ν Ι Ω Σ Α . Η κοπελα ειναι για τα μπαζα απο μασαζ σκατα της ειπα να μου κανει λιγο πιο δυνατο ειχε βαλει πολυ λιγο λαδι λες και το τσιγκουνευοτανε ( μαλλον εν καιρω κρισης κανουν και εκει οικονομια)και κατα το μασαζ με ποναγε μου ξεκολοσε τις τριχες απο τα ποδια για φραπεδια δεν παιζει με τιποτα γιατι οταν τις ειπα να μου κανει λιγο πιο πανω αναμεσα απο τα ποδια γυριζει και μου λεει εκει να κανεις μονος σου!!!! ακομα κλαιω τα 80 γιουρια πιο πολυ επειδη δεν ειχε happy end. κατι τετοιες ειναι που χαλανε την εικονα και πρεπει να φυγουν απο το μαγαζι γιατι θα χασουν και αλλους πελατες οπως πανε. ας βαλουνε κοπελες που κανουν σιγουρη φραπεδια και τελος!!!!!!! τελικα οι μονες που αξιζουν εκει μεσα ειναι λιντα και βανα τελος!!!!!!!!


Δεν έπαιρνες Νιόβη να ευχαριστηθείς μασάζ τουλάχιστον?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
παιδιά στη σάουνα με κοπέλα τι παίζει? γυμνη η κοπέλα? επίσης, μια σύντομη περιγραφή για την  εμφάνιση των  τεμαχίων?
 

FantomFantasma

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά στη σάουνα με κοπέλα τι παίζει? γυμνη η κοπέλα? επίσης, μια σύντομη περιγραφή για την  εμφάνιση των  τεμαχίων?

Με την Λίντα που έχω κάνει μασάζ καθόταν κολλητά μπροστά μου με μπικίνι και μου έκανε μασάζ στην πλάτη.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
παιζει τπτ καλο?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

Μάλλον τα ίδια. Εγώ έχω πολύ καιρό να πάω από τι φαίνεται πρέπει να έχει Πόπη, Στέλλα, Βανα, Λίντα, Νιόβη και κάποια Εύα ήταν και μια Πένυ, αλλά απότι λέει  ένας συναγωνιστής που το επισκέφτηκε τελευταία, μάλλον έφυγε.

Βλέπεις χάσαμε και τον περίεργο που ήταν καλός ανταποκριτής!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εγινε τηλεφωνική έρευνα (χτες μεσημεράκι) και δούλευαν Βανα, Λίντα, Στέλα. Νιόβη λέει το ρεπό της  και Ποπη μάλλον άρρωστη.
Τιμές οι ίδιες. Επίσκεψη δεν έγινε.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Χτες μεσημέρι δούλευαν: Βάννα, Λίντα, Πόπη, Στέλλα.
Δεν πέρασα στα ενδότερα γιατί είχα δουλειά. Απότι φαίνεται υπάρχει και μια Εύα αλλά δεν είναι σταθερή. Δεν ρώτησα για την απογευματινή βάρδια.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εχει κανενα κωλομπαρο εκει κοντα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Νομίζω οτι κάτι υπάρχει λιγο πριν το ίδρυμα στο αριστερό (όπως ανεβαίνεις) πεζοδρόμιο. Στο μεσο περίπου της απόστασης από Σεπτεμβρίου προς Πατησίων.
 

Ice and Fire

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη : Πρωτη φορα - Πρωινη ωρα – Πριν μια εβδομαδα
Χωρος : Κυριλε
Επιλογες : Λιντα (5/10), Ευη (6/10) ,Στεζα ( νομιζω αυτο ειναι το ονομα.. Ουτε την θυμαμαι πως ειναι..),Βανα (7/10 )
Τιμη :  80 μονο μασαζ οπως μου τονισε η Βανα..μετα απο πιεστικες ερωτησεις μου..
Υπηρεσιες :  Δεν βρηκα τη φημισμενη Νιοβη οποτε αποχωρησα..

Σχολια :  Το εγραψα και σε αλλο μηνυμα..Σεβομαι τα γουστα καθε συναγωνιστη..η χημεια ειναι κατι τελειως υποκειμενικο..αλλα οταν ειδα τη Λιντα..απορησα, να ειμαι ειλικρινης..Η κοπελα μπορει να κανει το τελειο μασαζ αλλα, για εμενα, δεν βλεπεται..Αληθεια,τι εθνικοτητας ειναι ? Ετοιμος ειμουν να παρω την Βανα καθως εκτιμω το καλο μασαζ ( αφου εχω διαβασει οτι οντως κανει καλο ) αλλα ειπα να το αναβαλλω αφου σχηματισω γνωμη και για την Νιοβη σε αμεση μελλοντικη επισκεψη..

Και για να το σιγουρεψω , σας προτρεπω να συμμετασχετε στο εξης  δημοψηφισμα :
Βάνα ή Νιοβη ?

Οποιος εχει διαθεση ας απαντησει τεκμηριωμενα..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αν δεν κάνω λάθος η Νιόβη πάει μόνο απόγευμα και κάνει ισως το καλύτερο μασάζ εκεί μέσα.
Κάνει μόνο μασάζ (έκανε πριν ένα χρόνο τώρα δεν ξέρω αν άλλαξε)!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα.
Πόπη στη πόρτα, όπως την είδα μου φάνηκε ότι έχει πάρει μερικά κιλά. Ο χώρος όπως πάντα άψογος. Παρούσες Στέλλα,  Βάνα και Λίντα.
Πέρασα με Λίντα. Εμφανισιακά δεν έιναι σίγουρα καλονή, αλλά  δε συμφωνώ με συναγωνιστή που έγραψε ότι δε βλέπεται. είναι αδύνατη με κλασσική ασιατική εμφάνιση θα την έλεγα συμπαθητική. Ομιλιτική και ευγενική, προτιμάει κουβεντούλα στα αγγλικά. Το μασαζ δυνατό,  το προτείνω για όσους θέλουν κάτι παραπάνω από ένα απλο λαδοτρίψιμο. Μετα αισθανόμουνα σαν παιδάκι. Καφεδάκι στο τέλος. Το σύνολο 80.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom