Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Τρίτη επίσκεψη, παρασκεύη μεσημέρι, λίντα-βάνα δούλευαν.
Συνεδρία με πένυ,μόλις πήγα να κάνω κίνηση για ΄κάτι παραπάνω΄ έκανε την ανήξερη και προς το τέλος μου είπε ότι αν αυτή ήταν πελάτισα και δεν έπαιρνε αυτό που ήθελε δεν θα ξαναπήγαινε στο ίδιο μαγαζί.
Κοινώς μου είπε διακριτκά να μην ξανάρθω.
Απ΄ ότι φαίνεται με είχαν πάρει με κακό μάτι από την πρώτη φορά που πήγα.
Κρίμα πάντως γιατί μ άρεσε το μαγαζί.....
φιλαρακο κατι δεν κανεις καλα.εχω κανεις μασαζ με ολες που ανεφερες και απο την πρωτη φορα μαζι τους μου καναν φραπεδια στο τελος. θα λες οτι εχεις ξαναπαει πολλες φορες για μασαζ εκει η ακομα καλυτερα να κλεινεις ραντεβου πριν πας. εμενα παντως η βανα εκτος απο φραπεδια μου πεταξε εξω και τους  :tits: και το παντελονι της. ενω οταν ειχα κανει με πενυ και φραπεδια και χουφτωμα!!!!
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
φιλαρακο κατι δεν κανεις καλα.εχω κανεις μασαζ με ολες που ανεφερες και απο την πρωτη φορα μαζι τους μου καναν φραπεδια στο τελος. θα λες οτι εχεις ξαναπαει πολλες φορες για μασαζ εκει η ακομα καλυτερα να κλεινεις ραντεβου πριν πας. εμενα παντως η βανα εκτος απο φραπεδια μου πεταξε εξω και τους  :tits: και το παντελονι της. ενω οταν ειχα κανει με πενυ και φραπεδια και χουφτωμα!!!!

ρε παιδιά, η φραπεδιά είναι με προφυλακτικό η χωρίς? Συγνώμη για το αφελές της ερώτησης αλλά δεν έχω πολύ εμπειρία σε μασαζερί.  :think:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ρε παιδιά, η φραπεδιά είναι με προφυλακτικό η χωρίς? Συγνώμη για το αφελές της ερώτησης αλλά δεν έχω πολύ εμπειρία σε μασαζερί.  :think:


Η σκετη άνευ. Οταν έχει καλαμάκι με.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εμενα παντως η ελισαβετ μου εκανε καλαμακι χωρις
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επισκέφτηκα το περί ου ο λόγος ίδρυμα και η συνεδρία έγινε με την Πόπη.
Το μασάζ μπορείς να το πεις καλό. Στο τέλος προσεφέρθη φραπέ με καλαμάκι πολύ καλά σερβιρισμένος. Διευκρινίζω οτι μπριζόλα δεν ζήτησα (απόλαυσα το πολύ καλό καλαμάκι).
Ο χρόνος (με μπάνιο πριν και μετά) ήταν 60 γεμάτα λεπτά. Το κόστος 80 ευρώ.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Επισκέφτηκα το περί ου ο λόγος ίδρυμα και η συνεδρία έγινε με την Πόπη.
Το μασάζ μπορείς να το πεις καλό. Στο τέλος προσεφέρθη φραπέ με καλαμάκι πολύ καλά σερβιρισμένος. Διευκρινίζω οτι μπριζόλα δεν ζήτησα (απόλαυσα το πολύ καλό καλαμάκι).
Ο χρόνος (με μπάνιο πριν και μετά) ήταν 60 γεμάτα λεπτά. Το κόστος 80 ευρώ.

με ποια έκανες?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Με την Πόπη.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Με κουστούμι!
Προσωπικά δεν κάνω τίποτα χωρίς προφύλαξη. Είμαι φαν του ρητού "Προσέχουμε για να έχουμε!"
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Με κουστούμι!
Προσωπικά δεν κάνω τίποτα χωρίς προφύλαξη. Είμαι φαν του ρητού "Προσέχουμε για να έχουμε!"

στα γλωσσοφυλα που δεν μπαινει κουστουμι τι κανεις?
τα αποφευγεις ή παίρνεις το ρίσκο?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αλβανό έχει παντρευτεί?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
και όμως φίλε τα γλωσσόφυλα είναι όλα τα λεφτά , όλη η γλύκα καλύτερα και από το σεξ.

Συμφωνώ.
Απλά συνήθως δεν τα επιδιώκω. Ειδικά τα αποφεύγω όταν το άτομο δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη.
Τώρα θα ρωτήσεις που υπάρχει εμπιστοσύνη? Τι να πω αυτό είναι πολύ σχετικό μπορεί να σου κάτσει από οπουδήποτε.

Βασικά μια και παλιά δούλευε το κάτω κεφάλι ποιο πολύ από το πάνω τώρα προσέχω περισσότερο (τη γλύτωσα τη δεκαετία του 80 στην αμερική και 91-94 αγγλία - ολανδία - γερμανία εποχές έιτζ και τρελών αγελάδων).
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom