Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρες,σημερινή (πρώτη) επίσκεψη στο εν λόγω ινστιτούτο.
Συνεδρία με Λίντα, πολύ καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί  :( :( :(
Ισως έφταιξε το νεαρό της ηλικίας μου.....
Καμια συμβουλή για να πιώ κ εγώ κανά φραπεδακί?
Θα ξαναπροσπαθήσω όμως....
Το τιμολόγιο γνωστό 1 ώρα 80ε....
....εξτρα χρημα.....σπασε κουμπαρα....εγω βεβαια θα σου προτεινα σε αλλα μαγαζια....
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρες,σημερινή (πρώτη) επίσκεψη στο εν λόγω ινστιτούτο.
Συνεδρία με Λίντα, πολύ καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί  :( :( :(
Ισως έφταιξε το νεαρό της ηλικίας μου.....
Καμια συμβουλή για να πιώ κ εγώ κανά φραπεδακί?
Θα ξαναπροσπαθήσω όμως....
Το τιμολόγιο γνωστό 1 ώρα 80ε....
γιατι τι ηλικια εχεις? αμα σε ρωτανε πρωτη φορα ειναι? θα λες οχι εχω ξανα ερθει αλλα πριν κανα μηνα. ( σιγα μην θυμουνται ολους τους πελατες τους)και αν σε ρωτανε με ποια/ποιες κοπέλες εχεις κανει συνεδρια πεσ κανα δυο ονοματα. εδω μεσα  λεει αρκετα ονοματα κοριτσιων που δουλευουν /δουλευαν στο συγκεκριμενο ιδρυμα
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
στις 2 πρωτες ςπισεκεψεις φραπεδια και στην 3 φραπεδια με καλαμακι
2Χ80=160........+80 την τριτη φορα για το καλαμακι=240 ευρωπαιους για ενα καλαμακι,το φραπε δεν πιανεται.....με 240 την σημερον αν σκασεις σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αλλο μαγαζι,θα τις παρεις ολες μαζι στο δωματιο..... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
2Χ80=160........+80 την τριτη φορα για το καλαμακι=240 ευρωπαιους για ενα καλαμακι,το φραπε δεν πιανεται.....με 240 την σημερον αν σκασεις σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αλλο μαγαζι,θα τις παρεις ολες μαζι στο δωματιο..... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

όντος έτσι είναι αλλά εξαρτάται και από τις προτερεότητες του καθενός.
υπάρχουν και κάποιοι που προτιμούν Δεριγνύ λόγο καθαριότητας ή φοβούνται την μπρίζόλα και τα καλαμάκια μην πιάσουν αρρώστειες.
με άλλα λόγια αυτό που είναι παράλογο για σένα είναι λογικά για άλλους και vice verca.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
γιατι τι ηλικια εχεις? αμα σε ρωτανε πρωτη φορα ειναι? θα λες οχι εχω ξανα ερθει αλλα πριν κανα μηνα. ( σιγα μην θυμουνται ολους τους πελατες τους)και αν σε ρωτανε με ποια/ποιες κοπέλες εχεις κανει συνεδρια πεσ κανα δυο ονοματα. εδω μεσα  λεει αρκετα ονοματα κοριτσιων που δουλευουν /δουλευαν στο συγκεκριμενο ιδρυμα

Προσοχή: Θυμούνται, θυμούνται ...!!! :woldman:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
2Χ80=160........+80 την τριτη φορα για το καλαμακι=240 ευρωπαιους για ενα καλαμακι,το φραπε δεν πιανεται.....με 240 την σημερον αν σκασεις σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αλλο μαγαζι,θα τις παρεις ολες μαζι στο δωματιο..... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Μη ξεχνάς και τον παράγοντα ΜΑΣΑΖ. Στο συγκεκριμένο η λαδοκόρη που λέει ο φίλος εκανε το καλύτερο μασάζ και σέρβιρε και φραπέ. Οταν έφευγες από εκεί ήσουν άλλος άνθρωπος.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Μη ξεχνάς και τον παράγοντα ΜΑΣΑΖ. Στο συγκεκριμένο η λαδοκόρη που λέει ο φίλος εκανε το καλύτερο μασάζ και σέρβιρε και φραπέ. Οταν έφευγες από εκεί ήσουν άλλος άνθρωπος.
ετσι ακριβως ειναι σου κανει τελειο μασαζ και οντως φευγεις αλλος ανθρωπος απο εκει + φραπεδια. εγω να σου πω αυτο προτιμω ενα καλο μασαζ με εκτονωση στο τελος. στα + του ιδρυματος πρεπει να πουμε οτι ειναι και τα  ντους  μεσα στα δωματια οπως επισης δεν υπαρχει περιπτωση να συναντηθεις με αλλους πελατες ετσι οπως ειναι σχεδιασμενο. ενω σε αλλα που ειναι εκτος τα ντους περπατας στους διαδρομους με την πετσετα και σε βλεπει ο οποιοσδηποτε.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
οπως ειχα πει εγινε επισκεψη στο μαγαζι. κορασιδα λιντα. τελειο μασαζ πρωτη φορα καναμε μαζι και στο τελος φραπεδια που μου το προτεινε απο μονη της. φραπεδια τελειαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!το μονο που με ρωτησε πριν την φραπεδια ηταν αν ημουν αστυνομος γιατι φοβοταν. της εκανα συζητηση και για καλαμακι αλλα μου ειπε οτι ειναι εχτρα.οπως επισης οτι ειναι πρωτη φορα μαζι και δεν μπορει να κανει πολλα μεχρι να με γνωρισει καλυτερα.απο οτι καταλαβα στην επομενη επισκεψη θα παιξει και καλαμακι και χωρις τα εχτρα.οταν μπηκα πορτιερισα ηταν η Βανα η οποια με ρωτησα αν ειχα ξαναπαει και απαντησα ναι ( ειχα κανει μαζι της μια φορα αλλα δεν μου αρεσε )δεν της ειπα βεβαια οτι ειχα κανει μαζι της την τελευταια φορα μην ξενερωση.αυτα τα ολιγα προτεινω Λιντα ανεπιφυλαχτα και δυνατο μασαζ και τελεια φραπεδια.


να ρωτησω και κατι ξεκαρφωτο? εχει πει κανενας στις κορασιδες για το συγκεκριμενο σαιτ? γιατι σε ερωτηση της λιντας που εμαθα για αυτην απαντησα απο φιλο που την εχει επισκευτει  και οτι μου αρεσει αυτο το ειδος μασαζ που κανουν οι ασιατισες μιας και η προηγουμενη ασιατισα ηταν η ελισαβετ που μου εκανε μασαζ
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
...
να ρωτησω και κατι ξεκαρφωτο? εχει πει κανενας στις κορασιδες για το συγκεκριμενο σαιτ?
...

Οι πιο πολλές γνωρίζουν και ενημερώνονται μετά μανίας :coffee:, αλλά δεν βάζουν και μυαλό (για βελτίωσή τους) διαβάζοντας τις κριτικές (όχι όλες) ...!!! :idiot:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή ρε μάγκες για να καταλάβω, για να κάνεις εκεί ενα καλό μασσάζ και μετά τα υπόλοιπα, μέχρι και μπριζόλα δλδ, πόσα πρέπει να στάξεις? Ή δεν είναι στάνταρ αυτό και εξαρτάται από την κοπέλα?
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
ρε παιδια ..γινεται να μεταφρασει κανεις τι ειναι φραπες, φραπες με καλαμακι, μπριζολα κλπ???
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
...τοσο λαιρο τα βλεπω και δεν εχω ρωτησει...αντε λοιπον ...κανενας καλοθελητης?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
...τοσο λαιρο τα βλεπω και δεν εχω ρωτησει...αντε λοιπον ...κανενας καλοθελητης?
φίλε χωρις να είμαι σίγουρος καθότι πιατσομπουρδελιαρης  :rockon: αν έχω καταλαβει σωστά φραπες=μαλακία, καλαμάκι= πιπα, μπριζόλα οτα ημουν φοιτητής λεγαμε το χόρτο  :2funny: αλλα  εδώ λογικά ειναι το  :fuck2:
ελπίζω να βοήθησα χωρις να παραπληροφόρισα
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
φίλε χωρις να είμαι σίγουρος καθότι πιατσομπουρδελιαρης  :rockon: αν έχω καταλαβει σωστά φραπες=μαλακία, καλαμάκι= πιπα, μπριζόλα οτα ημουν φοιτητής λεγαμε το χόρτο  :2funny: αλλα  εδώ λογικά ειναι το  :fuck2:
ελπίζω να βοήθησα χωρις να παραπληροφόρισα

Σωστος!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Δηλαδή ρε μάγκες για να καταλάβω, για να κάνεις εκεί ενα καλό μασσάζ και μετά τα υπόλοιπα, μέχρι και μπριζόλα δλδ, πόσα πρέπει να στάξεις? Ή δεν είναι στάνταρ αυτό και εξαρτάται από την κοπέλα?

Αν διαβάσεις λίγες σελίδες από το νήμα αυτό θα δεις οτι εκεί δεν κάνουν όλες τα πάντα. Π.χ. πολύ καλό μασάζ κάνουν η Νιοβη και η Λίντα. Φραπέ (με ή χωρίς καλαμάκι) σερβίρουν αρκετές όχι όμως η Νιόβη (από την μέχρι τώρα εμπειρεία μου). Μπριζόλα λέγεται οτι κάποιες σερβίρουν, εγώ πάντως δεν έχω δοκιμάσει αλλά και δεν την έχω ζητήσει. Εκεί πάω για τον χώρο και για το μασάζ. Δεν έχω δώσει ποτέ πάνω από 80 ευρω.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Αν διαβάσεις λίγες σελίδες από το νήμα αυτό θα δεις οτι εκεί δεν κάνουν όλες τα πάντα. Π.χ. πολύ καλό μασάζ κάνουν η Νιοβη και η Λίντα. Φραπέ (με ή χωρίς καλαμάκι) σερβίρουν αρκετές όχι όμως η Νιόβη (από την μέχρι τώρα εμπειρεία μου). Μπριζόλα λέγεται οτι κάποιες σερβίρουν, εγώ πάντως δεν έχω δοκιμάσει αλλά και δεν την έχω ζητήσει. Εκεί πάω για τον χώρο και για το μασάζ. Δεν έχω δώσει ποτέ πάνω από 80 ευρω.
ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι συμφωνω μαζι σου για αυτο εχω γινει τακτικος πελατης στο εν λογω ιδρυμα. ωραιος χωρος , καλο μασαζ(οχι απο ολες) και στο τελος  :cum:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom