Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
α) Τά είχε?
β) Αν τα είχε τα έγραψες στ'αρχίδια σου και δρόμο?
γ) Πως είναι τώρα οι σχέσεις σας?
α.
ναι
β.
ναι
γ.
αποκαταστημένες με αλληλοσεβασμό αλλά όχι με εξάρτηση.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
α.
ναι
β.
ναι
γ.
αποκαταστημένες με αλληλοσεβασμό αλλά όχι με εξάρτηση.
αυτο ελειπε.....
46 χρονων γοριλανθρωπος
να τον χρηματοδοτει ο πατερας του
αν λες αληθεια: ΕΥΓΕ αν σηκωθηκες και εφυγες 22 ετων και εγραψες στα παπαρια σου την πατρικη περιουσια
+19140000000000000000000000000000000000000000
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτο ελειπε.....
46 χρονων γοριλανθρωπος
να τον χρηματοδοτει ο πατερας του
αν λες αληθεια: ΕΥΓΕ αν σηκωθηκες και εφυγες 22 ετων και εγραψες στα παπαρια σου την πατρικη περιουσια
+19140000000000000000000000000000000000000000

λίγα είπες...
60 κάντα να σαι μέσα.....
 

Επισκέπτης
και γω τα εχω μαλάκα.
απλά δεν τα χρειάζομαι.

ε ωραια τι γουσγιεσαι τοτε και λες μαλακιες και μου χωνεσαι με υπονοουμενα και υφακι κλαψε και ετσι?
Εγω τα εχω και τα χρειαζομαι αλλα παλι με ενα 600ρικο σπιτι δεν ανοιγεις. :jerking: Οσο και να κωλοκτυπιεσαι στην φιλοσοφια αν το πουλιι και το στομαχι ρε παλιομαλακες δεν χορτενει ευτυχια δεν υπαρχει.
σαλτα και γαμηεθηται λοιπον οι διαφοροι νεοπλουτοι μαλακες που ηρθαν να πουλησουν και φιλοσοφια περι αληθινων σχεσεων :2funny:
 

Επισκέπτης
α.
ναι
β.
ναι
γ.
αποκαταστημένες με αλληλοσεβασμό αλλά όχι με εξάρτηση.

Τελικά μαλάκα μου έχουμε αρκετά κοινά,δεν ξέρω μήπως πρέπει ν'ανησυχώ :2funny:

Μόνο που στο γ) έχω ένα επιπλέον πρόβλημα. Είναι κομματάρχης Νεοδημοκράτης :headbang:και έχει φαγωθεί να με βάλει σε σειρά! :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Τελικά μαλάκα μου έχουμε αρκετά κοινά,δεν ξέρω μήπως πρέπει ν'ανησυχώ :2funny:

Μόνο που στο γ) έχω ένα επιπλέον πρόβλημα. Είναι κομματάρχης Νεοδημοκράτης :headbang:και έχει φαγωθεί να με βάλει σε σειρά! :2funny:
αργησες νατσο
τωρα σε 12 χρονια παλι η νδ....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ε ωραια τι γουσγιεσαι τοτε και λες μαλακιες και μου χωνεσαι με υπονοουμενα και υφακι κλαψε και ετσι?
Εγω τα εχω και τα χρειαζομαι αλλα παλι με ενα 600ρικο σπιτι δεν ανοιγεις. :jerking: Οσο και να κωλοκτυπιεσαι στην φιλοσοφια αν το πουλιι και το στομαχι ρε παλιομαλακες δεν χορτενει ευτυχια δεν υπαρχει.
σαλτα και γαμηεθηται λοιπον οι διαφοροι νεοπλουτοι μαλακες που ηρθαν να πουλησουν και φιλοσοφια περι αληθινων σχεσεων :2funny:

παπαράκο όταν είπα άντε γαμήσου ζούσα με εξακόκια (200 χιλιάρια μισθός δρχ, 100 νοίκι και έξοδα σπιτιού).
Εφαγα και φέτα με ψωμάκι και έμεινα από βενζίνη ρέστος για καμμιά δεκαριά μέρες.
αλλά παρακάλι δεν έκανα να μου δώσει ένα τάληρο τότε να γεμίσω το ρεζέρβι.
Η αξιοπρέπεια και ο σεβασμός δεν αγοράζεται, επιβάλλεται. πάνε τώρα να ζητήσεις το 50άρι να πας στο μπουρδέλο να ξεχαρμανιάσεις. Η μαλακία δεν πληρώνεται αλλά έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα. Η πούτσα δεν ξεφτιλίζεται. 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τελικά μαλάκα μου έχουμε αρκετά κοινά,δεν ξέρω μήπως πρέπει ν'ανησυχώ :2funny:

Μόνο που στο γ) έχω ένα επιπλέον πρόβλημα. Είναι κομματάρχης Νεοδημοκράτης :headbang:και έχει φαγωθεί να με βάλει σε σειρά! :2funny:

δε φαντάζεσαι πόσο κοντά είμαστε...... απλά ο δικός μου έχει φαγωθεί ολάκερος αλλά σειρά δεν έβαλε... όλα μπουρδέλο είναι ακόμα.
 

Επισκέπτης
δε φαντάζεσαι πόσο κοντά είμαστε...... απλά ο δικός μου έχει φαγωθεί ολάκερος αλλά σειρά δεν έβαλε... όλα μπουρδέλο είναι ακόμα.

Έβαλε χθες βουλευτή φίλο του να με πάρει τηλ. να γραφτώ και να ψηφίσω την Κυριακή :2funny: :2funny: :2funny:,και με πέτυχε ο δύσμοιρος πάνω στο 4-0,και.... :2funny:φαντάζεσαι τη συνέχεια :ak: :ak: :cussing: :cussing:
Έρχεται ο πατέρας το πρωί στο μαγαζί και αρχίζει να μου τα πρήζει για το κάπνισμα
Ξέρεις τώρα.......λαγέ που ειναι το κράνος σου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ξέρεις τώρα.......λαγέ που ειναι το κράνος σου? :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:

μαλάκα πριν φύγω θυμάμαι απίστευτο σκηνικό..
έχει γίνει πόλεμος σπίτι.....
μου λέει δε θα πάρεις το αυτοκίνητο..
όχι θα το πάρω και θα φύγω... 3 η ώρα ξημέρωμα αυτά.....
καινούριο το τουτού....και καλά δώρο για της πανελλήνιες....
το παίρνω τελικά και το γύρισα μισό....
ααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
σαλτα και γαμηεθηται λοιπον οι διαφοροι νεοπλουτοι μαλακες που ηρθαν να πουλησουν και φιλοσοφια περι αληθινων σχεσεων :2funny:

Έτσιιιιιιιιιιιιι....

Πες τους τα παιχταρά μου...εμένα δεν με καταλαβαίνουν τα μουνιά !!!!

:2funny:

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έτσιιιιιιιιιιιιι....

Πες τους τα παιχταρά μου...εμένα δεν με καταλαβαίνουν τα μουνιά !!!!

:2funny:


εσύ είσαι μια κατηγορία από μόνος σου.
μόνος σου και όλοι μας.....
ααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα
μη ξεχνάς τι σου είχα πει.......
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
και καλα κανει.

οι γκομενες ψαχνουν για κοροιδα να τις υπηρετουν μια ζωη.  ;)

και χρησιμοποιουν το μουνι τους ,(γιατι μυαλο δεν εχουν για επιχειρησεις και δουλειες)

ως το υπερτατο οπλο για να κανουν οτι θελουν ενα απειρο ,και ανασφαλες αρσενικο. (πολλα στις μερες μας)

επομενως η μανα του που δεν εχει ουτε τις καβλες του, και σημαντικοτερο επειδη ξερει πως σκεφτεται

μια γυναικα και αν ειναι ικανη να κρατησει σπιτι, μπορει να του πει την γνωμη της

για την γυναικα που προκειται να αρραβωνιαστει.

και η γνωμη της μητερας και του πατερα θα ειναι η μονη που πρεπει να παρει σοβαρα,

γιατι οι φιλοι του στα αρχιδια τους ,και ασχετοι ειναι οι ιδιοι,αλλα και ουτε θα καιγονται τοσο πολυ

για το αν εχει κανει τη σωστη επιλογη.ολο γενικοτητες, και ευγενικες μαλακιες θα του λενε. ;)

οι γυναικες παντα τρεμουν τις πεθερες τους και εχουν τρομερη νευρικοτητα γιατι ξερουν οτι

ειναι ¨"γυμνες¨" μπροστα τους.
Φίλε είσαι ΘΕΟΣ.
Μόνο αυτό έχω να σου πω.100% ΔΙΚΙΟ ο παίχτης.Και δεν μιλάμε για μεμωνομένες περιπτώσεις αλλά για την πλειονότητα συνάδελφοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom