Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι, 30 χρονών και υπολογίζει τη γνώμη της μανούλας και του μπαμπάκα για το αν πρέπει να την παντρευτεί.

I rest my case  :sunglasses:
να την ακουτε αυτην. εχει που απογαλακτιστηκε απο 8 χρονων. καθαριζε τζαμια στα φαναρια μεχρι που πηγε 18 και αρχισε τις βιζιτες. μετα συνεχισε ακτιβιστρια στη greenpeace και εχει επιτελεσει και ταμιας στην επιτροπη διελευκανσης του φορεματος της μονικας λεβινσκι.

φάκιου!
 

Επισκέπτης
ακριβως να μη παντρευονται.

απλα να εχουν σχεση. γιατι με 600 ευρω ο καθενας σπιτικο δεν κανεις.ουτε μωρο μεγαλωνεις αξιοπρεπως.

εκτος αν θες να σε συντηρουν οι γονεις σου.επομενως αυτοματα αποκτουν λογο στο σπιτι σου.

και γινονται ολα μπουρδελο. επιπλεον ακομα κι ετσι,γονεις δεν θα υπαρχουν για παντα.

οι απαιτησεις μεγαλωσαν. αν δεν ξεπερασετε το φραγμα των 1000 ευρω ο καθενας

μην διανοηθειτε γαμο. μπορειτε να ειστε απλα συντροφοι μεχρι τα γεραματα αν

αγαπιεστε τοσο πολυ. ;)

Ρε πολυ συμφωνουμε τελευταια να ανησυχω λες? :grin:

ελεος ρε μαλακες καλα σας λεει...τι σπιτικο να κανεις με 600 ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
600 ευρω ειναι το φαγητο μου μονο τον μηνα χωρις στεγαση διασκεδαση κτλ:headbang: και οι αλλες καρακαξες λενε για γαμο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε πολυ συμφωνουμε τελευταια να ανησυχω λες? :grin:

ελεος ρε μαλακες καλα σας λεει...τι σπιτικο να κανεις με 600 ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
600 ευρω ειναι το φαγητο μου μονο τον μηνα χωρις στεγαση διασκεδαση κτλ:headbang: και οι αλλες καρακαξες λενε για γαμο? :2funny: :2funny: :2funny:

μα τι τρως?

πες μου ενα αγαπημενο σου φαγητο που θα παραγγειλεις σε ενα εστιατοριο.

οχι τα τετριμμενα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ρε πολυ συμφωνουμε τελευταια να ανησυχω λες? :grin:

ελεος ρε μαλακες καλα σας λεει...τι σπιτικο να κανεις με 600 ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
600 ευρω ειναι το φαγητο μου μονο τον μηνα χωρις στεγαση διασκεδαση κτλ:headbang: και οι αλλες καρακαξες λενε για γαμο? :2funny: :2funny: :2funny:
600 ευρω σε μυωνες ομως.....
 

Επισκέπτης
αυτά τα σύγχρονα κοινωνικά νορμάλ έχουν κάνει αμπνόρμαλ όλα τα σημερινά μπάσταρδα.
και για να κόψουμε τη μαλακία εδώ μέσα,  οι γονείς μου παντρεύτηκαν ξυπόλητοι, εργαζόταν μόνο ο πατέρας, δεν είχαν να πληρώσουν τη ΔΕΗ πολλές φορές, έκαναν δύο παιδιά, εκαναν σιγά σιγά πολλή περιουσία με στερήσεις και αγώνα. Δεν έλειψε ποτέ στα παιδιά τους τίποτα.
Βεβαίως δεν άλλαζαν ούτς παπούτσια, ούτε ρούχα, ούτε κινητά, ουτε ψυγεία 2 φορές το χρόνο, δεν πήγαιναν στα μπουζούκια δεν πέταγαν λεφτά δεξιά και αριστερά και κάναν μια χαρά ζωή με στερήσεις και καλές και κακές στιγμές.
Βεβαίως μετα απο 50 χρόνια είναι ακόμα μαζί γιατί έμαθαν να εκτιμούν δεν έκαναν πίπες από τα 15 τους, δε τα βρήκαν όλα έτοιμα στο πιάτο και μεγάλωσαν ορφανοί μέχρι να γίνουν άνθρωποι.

Να τη χέσω και τη μόρφωσή σας και τις ανέσεις σας και τα λεφτά σας εάν δεν έχετε όνειρα και δυνατές σχέσεις.
Γιατομπούτσο είναι όλα όσα γράφετε....

Μια ζωη που να πρεπει να την βγαζω με μιση φραντζολα ψωμι την εβδομαδα να μην μπορω να αφιερωσω λιγο χρονο στον εαυτο μου ουτε για ενα γυμναστηριο και να εχω και ενα μυξιαρικο που θα θελει τιν μιση φραντζολα μου και μια πατσαβουρα που ουτε λεφτα για μανον δεν θα εχει να βγαλουμε και γουστο καμια ποδολαγνεια (να μην ξεχνιομαστε) ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΑΣΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εκ του ασφαλους με τα οικοπεδα και τα φραγκα του μπαμπα ο καθενας κανει κηρυγμα περι "αληθινων" σχεσεων
για κανετο εσυ ομως ρε μαλακα μονος σουαυτο.
Δωσε μου εμενα τα εκατομυρια σου τις στριπτιζουδες σου και τιν μερσεντες σου και τραβα να δουλεψεις με 600 ευρω παραδουλευτρα στον καθε ιδιωτη και να παντρευτεις καμια τσιγκανοπουλα και ελα μετα να μου μιλισεις για δυσκολιες στις σχεσεις και αληθινη αγαπη :jerking:

 

Επισκέπτης
μα τι τρως?

πες μου ενα αγαπημενο σου φαγητο που θα παραγγειλεις σε ενα εστιατοριο.

οχι τα τετριμμενα.

δεν πηγαινω φιλε σε εστιατοριο.
Φαντασου και να πηγαινα...γαμησετα...
Απλα τρωγω 10 μπριζολες την μερα τουλαχιστον απο κρεατα.
Κοστιζουν οι ατιμες :grin:

600 ευρω σε μυωνες ομως.....
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
εμ γι αυτο τα παιδια τους θα βγουν μαλακομπουκωνμένα και θα λενε οτι ειναι αδυνατο να ζησει ανθρωπος με λιγοτερα απο 1500 ευρω το μηνα.

ας βαλουμε τους νεοπλουτους και περσονες κτλ να ζησουν με 1500 ευρω τον μηνα με νοικι κτλ και ας ερθουν μετα απο κανα 6μηνο να μας πουν την γνωμη τους.
Με 1500 ευρω ειναι η αληθεια την παλευεις πιστευω τον μηνα αλλα μεχρι εκει...οριακα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ας βαλουμε τους νεοπλουτους και περσονες κτλ να ζησουν με 1500 ευρω τον μηνα με νοικι κτλ και ας ερθουν μετα απο κανα 6μηνο να μας πουν την γνωμη τους.
Με 1500 ευρω ειναι η αληθεια την παλευεις πιστευω τον μηνα αλλα μεχρι εκει...οριακα.

έλα καραγκιοζάκο...
από τα 22 μου δουλεύω και συντηρούμαι χωρίς τα λεφτά και τα οικόπεδα και τα σπίτια του μπαμπα...
τράβα να κάνεις πιπες στον δικό σου να σου δώκει λεφτά για το τζυμ.
εγώ του είπα άντε γαμήσου όταν έπρεπε. Γι αυτό δεν έγλειψα κατουρημένα μουνιά και σκατόψυχες πουτάνες.
κλάψε τώρα.
και όταν σταματήσει το χαρζιλίκι να αρχίσεις το κλάμα. θα είναι αργά τότε.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
έλα καραγκιοζάκο...
από τα 22 μου δουλεύω και συντηρούμαι χωρίς τα λεφτά και τα οικόπεδα και τα σπίτια του μπαμπα...
τράβα να κάνεις πιπες στον δικό σου να σου δώκει λεφτά για το τζυμ.
εγώ του είπα άντε γαμήσου όταν έπρεπε. Γι αυτό δεν έγλειψα κατουρημένα μουνιά και σκατόψυχες πουτάνες.
κλάψε τώρα.
και όταν σταματήσει το χαρζιλίκι να αρχίσεις το κλάμα. θα είναι αργά τότε.
και τα οικοπεδα και τα σπιτια τι εγιναν;
πηγαν τιμης ενεκεν για ισαακ σολωμο;
η δοθηκαν ως εμβασματα στην μαμα ρωσια;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
έλα καραγκιοζάκο...
από τα 22 μου δουλεύω και συντηρούμαι χωρίς τα λεφτά και τα οικόπεδα και τα σπίτια του μπαμπα...
τράβα να κάνεις πιπες στον δικό σου να σου δώκει λεφτά για το τζυμ.
εγώ του είπα άντε γαμήσου όταν έπρεπε. Γι αυτό δεν έγλειψα κατουρημένα μουνιά και σκατόψυχες πουτάνες.
κλάψε τώρα.
και όταν σταματήσει το χαρζιλίκι να αρχίσεις το κλάμα. θα είναι αργά τότε.


τι δουλεια κανεις?
 

Επισκέπτης
έλα καραγκιοζάκο...
από τα 22 μου δουλεύω και συντηρούμαι χωρίς τα λεφτά και τα οικόπεδα και τα σπίτια του μπαμπα...
τράβα να κάνεις πιπες στον δικό σου να σου δώκει λεφτά για το τζυμ.
εγώ του είπα άντε γαμήσου όταν έπρεπε. Γι αυτό δεν έγλειψα κατουρημένα μουνιά και σκατόψυχες πουτάνες.
κλάψε τώρα.
και όταν σταματήσει το χαρζιλίκι να αρχίσεις το κλάμα. θα είναι αργά τότε.

και τωρα τι ?μου την λες και καλα?
Εσενα τι εγινε?στα 22 σου δεν σε χαρτζιλικωνε καλα ο μπαμπας σου?
Ναι ρε λακαμα μπαρμπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ κλαψε γιατι εγω καραγκιοζη δεν εχω παραπονο.Και τα σπιτια μου εχω και τα οικοπεδα μου ετοιμα :2funny:
Και γουσταρω.Καθομαι τα ξυνω και εχω ετοιμα φραγκα.Αλλα οχι να ακουω μαλακιες οτι και με 600 ευρωπουλα ανοιγεις σπιτι.Σαλτα και γαμησου λοιπον :uglystupid:
Πηγαινε να κανεις μαθηματα ηθικης σε φτωχομπινεδες η σε αστεγους

ΥΓ.Τι δουλεια εκανες στα 22 σου?
Βοηθος βιδωτη καπακιων βοθρου? :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και τωρα τι ?μου την λες και καλα?
Εσενα τι εγινε?στα 22 σου δεν σε χαρτζιλικωνε καλα ο μπαμπας σου?
Ναι ρε λακαμα μπαρμπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ κλαψε γιατι εγω καραγκιοζη δεν εχω παραπονο.Και τα σπιτια μου εχω και τα οικοπεδα μου ετοιμα :2funny:
Και γουσταρω.Καθομαι τα ξυνω και εχω ετοιμα φραγκα.Αλλα οχι να ακουω μαλακιες οτι και με 600 ευρωπουλα ανοιγεις σπιτι.Σαλτα και γαμησου λοιπον :uglystupid:
Πηγαινε να κανεις μαθηματα ηθικης σε φτωχομπινεδες η σε αστεγους

ΥΓ.Τι δουλεια εκανες στα 22 σου?
Βοηθος βιδωτη καπακιων βοθρου? :jerking:
και γω τα εχω μαλάκα.
απλά δεν τα χρειάζομαι.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Αν κατάλαβα καλά οι γονείς σου ψυχράθηκαν από μια φράση της κοπελιάς. Θα έλεγα να τα πάρεις τα πράγματα από την αρχή και να μην προσπαθείς να ικανοποιήσεις πότε τους γονείς σου και πότε τη σύντροφο σου. Καταρχήν η κοπέλα σου, από τη στιγμή που σε αγαπάει θα πρέπει να περιμένει λιγάκι. Θα φροντίσετε απο κοινού αυτό το χρόνο να αποκαταστήσετε τις σχέσεις με τα πεθερικά για να σας φύγει αυτό το βάρος. Στη συνέχεια θα προχωρήσετε όπως έχετε ονειρευτεί. Από τη στιγμή που ζείτε μαζί και περνάτε καλά, έχετε το χρονικό περιθώριο να αναβάλετε το γάμος μερικούς μήνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom