Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
πορνοσταρ δεν εισαι .

απλα καμμενη απο αντρα εισαι.λιγο πριν το γαμο. ;)
εγω δεν εχω προβλημα, ας ερθει να ΜΗΝ την εγκρινουν ο μπαμπουλης και η μανουλιτσα μου και να τη χωρισω γιατι θα φοβαμαι οτι ισως χρειαστει να ξεσκατωνομαι μονος μου  :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ρουμάνα όμωωωωωωωωωςςςςς...  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

αν εισαι ρουμανα εχεις πιθανοτητα να βρεις καποιον στο μελλον να παντρευτεις.

αν εισαι ελληνιδα,ματαιος κοπος.στο ραφι θα μεινεις.

αλλαξε τα χαρτια σου σε ρουμανα σε αυτη την περιπτωση. :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ωιμέ ωιμέ θα φάω κι άλλον κουραμπιέεεεεε
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
 πως σε αφηνει "παγερα αδιαφορο" κατι που δεν εχεις γνωρισει(παιδια
 ειδικα);
 Ευθυνοφοβια μου ακουγεται,φιλοτομαρισμος,υπερεγω,ενα τετοιο πραμα
  Μωρε,οταν ερθει η ωρα σου,θα την "φας κατακουτελα" και θα εισαι και αρνι
Nα ξέρεις κάτι, πιο σημαντικό απ'όλα είναι να χεις το γνώθι σ'αυτόν. Yπάρχουν άνθρωποι που δεν κάνουν για οικογένεια,γάμο και τα σχετικά. Θα ήταν μέγα λάθος να μπλέξουν λοιπόν διοτι το πιθανότερο θα ήταν να αποτύχουν,και θα ήταν κ δυστυχισμένοι.
Ξέρω αρκετούς φιλοτομαριστές με υπερεγώ που δυστυχήσανε γιατι προσπαθησαν ανεπειτυχώς να να παίξουν τέτοιους ρόλους.Πρέπει να ξέρεις ποιός είσαι και που θες να πάς.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Nα ξέρεις κάτι, πιο σημαντικό απ'όλα είναι να χεις το γνώθι σ'αυτόν. Yπάρχουν άνθρωποι που δεν κάνουν για οικογένεια,γάμο και τα σχετικά. Θα ήταν μέγα λάθος να μπλέξουν λοιπόν διοτι το πιθανότερο θα ήταν να αποτύχουν,και θα ήταν κ δυστυχισμένοι.

Συμφωνώ. Κι επιπλέον, θα κάνουν κ άλλους δυστηχισμένους... σύζηγο, παιδιά κλπ.
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα. Δεν ήξερα που να βάλω το θέμα και το έβαλα εδώ. Είμαι εδώ και πολύ καιρό με μια κοπέλα. Είμαι 30 και αυτή 28. Ζω σε μια επαρχιακή πόλη αλλά δεν είμαι από εδώ ενώ η κοπέλα είναι. Αποφασίσαμε να το επισημοποιήσουμε και την πήρα να γνωρίσει τους δικούς μου. Αυτή φαγώθηκε να αρραβωνιαστούμε στο καλοκαίρι, αλλα οι γονείς μου δεν μπορούσαν λόγω δουλειάς. Και αυτή τους είπε : "Δεν πειράζει, δίνουμε λόγο μεταξύ μας και μετά όποτε μπορείτε έρχεστε". Και αυτή δεν την κόβει αλλά και οι δικοί μου, όπως είναι φυσικό το πήραν στραβά. Κάποια στιγμή, η κοπέλα τους πήρε τηλέφωνο να τους ζητήσει συγνώμη και ο μπαμπάς μου της είπε τι να σε συγχωρέσω κοπέλα μου, δεν είμαι παπάς. Τον πήρε τηλέφωνο μάλιστα και στη γιορτή του να του ευχηθεί. Αυτή μας είπε, όποτε θέλουμε να πάμε για καφέ σπίτι της να γνωρίσουμε το μπαμπά της. Και οι δικοί μου δεν το δέχτηκαν αλλά είπε ο μπαμπάς μου πως αν αποφασίσουμε ημερομηνία να του πω για να έρθουν να τη ζητήσουμε επίσημα. Προχτές επισκεύτηκα τους γονείς μου και τους είπα πως θέλουμε στις γιορτές και ο μπαμπάς μου είπε αν θέλουμε να έρθουν εδώ, να την πάω εγώ πρώτα στο μπαμπά μου για βόλτα και για νέα γνωριμία από την αρχή, αλλιώς δεν έρχονται αυτοί. Αλλά η κοπέλα δε θέλει γιατί τους φοβάται. Τι να κάνω? να τη χωρίσω γι αυτό το λόγο ή να πάω να τη ζητήσω χωρίς τους γονείς μου?

Τι μου θυμίζει?? Τι μου θυμίζει??


αδερφέ στο σχολείο στην έκθεση .......πάτος έτσι?
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Φιλε μου κανε οτι σου λεει το ενστικτο σου ...
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Δεν ήξερα που να βάλω το θέμα και το έβαλα εδώ. Είμαι εδώ και πολύ καιρό με μια κοπέλα. Είμαι 30 και αυτή 28. Ζω σε μια επαρχιακή πόλη αλλά δεν είμαι από εδώ ενώ η κοπέλα είναι. Αποφασίσαμε να το επισημοποιήσουμε και την πήρα να γνωρίσει τους δικούς μου. Αυτή φαγώθηκε να αρραβωνιαστούμε στο καλοκαίρι, αλλα οι γονείς μου δεν μπορούσαν λόγω δουλειάς. Και αυτή τους είπε : "Δεν πειράζει, δίνουμε λόγο μεταξύ μας και μετά όποτε μπορείτε έρχεστε". Και αυτή δεν την κόβει αλλά και οι δικοί μου, όπως είναι φυσικό το πήραν στραβά. Κάποια στιγμή, η κοπέλα τους πήρε τηλέφωνο να τους ζητήσει συγνώμη και ο μπαμπάς μου της είπε τι να σε συγχωρέσω κοπέλα μου, δεν είμαι παπάς. Τον πήρε τηλέφωνο μάλιστα και στη γιορτή του να του ευχηθεί. Αυτή μας είπε, όποτε θέλουμε να πάμε για καφέ σπίτι της να γνωρίσουμε το μπαμπά της. Και οι δικοί μου δεν το δέχτηκαν αλλά είπε ο μπαμπάς μου πως αν αποφασίσουμε ημερομηνία να του πω για να έρθουν να τη ζητήσουμε επίσημα. Προχτές επισκεύτηκα τους γονείς μου και τους είπα πως θέλουμε στις γιορτές και ο μπαμπάς μου είπε αν θέλουμε να έρθουν εδώ, να την πάω εγώ πρώτα στο μπαμπά μου για βόλτα και για νέα γνωριμία από την αρχή, αλλιώς δεν έρχονται αυτοί. Αλλά η κοπέλα δε θέλει γιατί τους φοβάται. Τι να κάνω? να τη χωρίσω γι αυτό το λόγο ή να πάω να τη ζητήσω χωρίς τους γονείς μου?
μεγαλε ακου προσεκτικα τι θα κανεις.
το σαββατο το βραδυ,θα σε κανει η μαμα σου μπανακι και θα κοιμηθεις νωρις να εισαι την κυριακη φρεσκος.μολις ξυπνησεις το πρωι,θα σε ντυσει η μαμα σου,με το κοστουμακι σου,θα βαλει και ο μπαμπας και η μαμα τα καλα τους,και θα πατε σε ενα ζαχαροπλαστειο.θα παρετε κουραμπεδιες,και σοκολατακια,και σφαιρα για το σπιτι τις γκομενας.μολις μπειτε στο σπιτι οι μεγαλοι θα κατσουν στο σαλονι να μιλησουν και εσυ με την γκομενα θα πατε στο παιδικο να παιξετε,με τις κουκλες.οι γονεις σας θα αποφασισουν για εσας τα παντα.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μεγαλε ακου προσεκτικα τι θα κανεις.
το σαββατο το βραδυ,θα σε κανει η μαμα σου μπανακι και θα κοιμηθεις νωρις να εισαι την κυριακη φρεσκος.μολις ξυπνησεις το πρωι,θα σε ντυσει η μαμα σου,με το κοστουμακι σου,θα βαλει και ο μπαμπας και η μαμα τα καλα τους,και θα πατε σε ενα ζαχαροπλαστειο.θα παρετε κουραμπεδιες,και σοκολατακια,και σφαιρα για το σπιτι τις γκομενας.μολις μπειτε στο σπιτι οι μεγαλοι θα κατσουν στο σαλονι να μιλησουν και εσυ με την γκομενα θα πατε στο παιδικο να παιξετε,με τις κουκλες.οι γονεις σας θα αποφασισουν για εσας τα παντα.

:2funny: :2funny: :2funny:
Τα πάντα όλα ! Ετσι κάνουν οι άντρες ρεεεεεεεεε !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μεγαλε ακου προσεκτικα τι θα κανεις.
το σαββατο το βραδυ,θα σε κανει η μαμα σου μπανακι και θα κοιμηθεις νωρις να εισαι την κυριακη φρεσκος.μολις ξυπνησεις το πρωι,θα σε ντυσει η μαμα σου,με το κοστουμακι σου,θα βαλει και ο μπαμπας και η μαμα τα καλα τους,και θα πατε σε ενα ζαχαροπλαστειο.θα παρετε κουραμπεδιες,και σοκολατακια,και σφαιρα για το σπιτι τις γκομενας.μολις μπειτε στο σπιτι οι μεγαλοι θα κατσουν στο σαλονι να μιλησουν και εσυ με την γκομενα θα πατε στο παιδικο να παιξετε,με τις κουκλες.οι γονεις σας θα αποφασισουν για εσας τα παντα.
δικε μου τι τυπος ειναι αυτος ρε :2funny:
πολυ την λεξη ο μπαμπας μου λεει :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
18 σελίδες σε μια μέρα!!!!!!!Πόσο μπροστά είμαστε ρεεεεεεεεεεε!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Α και μην ξεχάσω. Ελλεϊνίδα είναι. Αλλά Φέρνει λίγο [size=15pt]σε Ολλανδέζα[/size] και γι αυτό και έφαγα κόλλημα. Το μόνο της μειονέκτημα είναι πως ακούει Χατζηγιάννη, Χολίδη και την αδερφή της η οποία την κάνει ότι θέλει. Κατά τα άλλα δεν είχα κάνένα πρόβλημα. Αλλα αν γίνει κάτι και μετά η δουλειά στραβώσει δε θα αντέχω τους δικούς μου να μου το χτυπάνε μια ζωή "Εμείς στα παμε αλλα εσύ πουυυυυυυ"

Γι' αυτό δεν έχετε να πείτε τίποτα τύποι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom