Νέα

Dark rooms, sex rooms σε clubs/ μαγαζια στην αθηνα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poseidon777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poseidon777

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2018
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
Γεια σας μύστες. Υπάρχουν μαγαζι/clubs στην Αθήνα, όπου υπάρχουν dark rooms ή μερη οπου μπορεις να παιξεις με την συντροφο σου? εξαιρουνται τα sex cinemas.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
Στον Πειραιά υπάρχουν 2 swingers bars.Μάλιστα το κάθε ένα από αυτά έχει δικό του νήμα. Απορώ πως δεν το ήξερες, μήπως είσαι κάτοικος εξωτερικού;

Σε κάθε περίπτωση πήγαινε στην αναζήτηση και τσέκαρε 2+2 και C4C.
 
OP
OP
P

poseidon777

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2018
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
Στον Πειραιά υπάρχουν 2 swingers bars.Μάλιστα το κάθε ένα από αυτά έχει δικό του νήμα. Απορώ πως δεν το ήξερες, μήπως είσαι κάτοικος εξωτερικού;

Σε κάθε περίπτωση πήγαινε στην αναζήτηση και τσέκαρε 2+2 και C4C.
ναι τα ξέρω τα swinger clubs στην αθηνα. εκτος απο τα swinger και τα sex cinemas, που αλλου γινεται φαση με dark rooms?
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Κάποτε στην Αθήνα υπήρχαν club που υπήρχαν dark rooms!!!!
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Μήπως ψάχνεις τα dark hole house ; νομίζω Υπάρχει ένα στο Γκάζι
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.036
Πόντοι
216
Τύπε, θα σε στεναχωρέσω τώρα, αλλά... άργησες κοντά 30 χρόνια.
Ναι, υπήρχαν dark rooms σε club στην Αθήνα. Κυρίως στα λεγόμενα "rave" clubs. Και, ήταν σε μεγάλο βαθμό γεμάτα gay κοινό. Factory, Avant Garde, το Λάμδα πριν γίνει πλήρως gay στέκι, για ένα ΠΟΛΥ μικρό διάστημα το +Soda... ακόμα πάντως και αν υπήρχαν και σήμερα αυτά τα μαγαζιά, αν δεν ανήκετε στο δημογραφικό 18-25, δύσκολα σας βλέπω να αντέχετε. Μιλάμε για ΠΟΛΛΑ decibel, ακόμα περισσότερο black light και strobe, και πολλά, μα ΠΑΡΑ πολλά ντρόγκια.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.225
Πόντοι
1.056
Τύπε, θα σε στεναχωρέσω τώρα, αλλά... άργησες κοντά 30 χρόνια.
Ναι, υπήρχαν dark rooms σε club στην Αθήνα. Κυρίως στα λεγόμενα "rave" clubs. Και, ήταν σε μεγάλο βαθμό γεμάτα gay κοινό. Factory, Avant Garde, το Λάμδα πριν γίνει πλήρως gay στέκι, για ένα ΠΟΛΥ μικρό διάστημα το +Soda... ακόμα πάντως και αν υπήρχαν και σήμερα αυτά τα μαγαζιά, αν δεν ανήκετε στο δημογραφικό 18-25, δύσκολα σας βλέπω να αντέχετε. Μιλάμε για ΠΟΛΛΑ decibel, ακόμα περισσότερο black light και strobe, και πολλά, μα ΠΑΡΑ πολλά ντρόγκια.


Εντάξει ρε φίλε αμα θέλεις παίρνεις ντρογκια...δεν στα δίνουν με το ζόρι.

Και εγω παω σε Techno party που ολοι ειναι κοκαρισμενοι άλλα εγώ ούτε παίρνω ούτε μου έδωσε κάνεις με το ζόρι! Την βρίσκω με την μουσική και το αλκοόλ!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
566
Κριτικές
3
Like
1.587
Πόντοι
486
Γεια σας μύστες. Υπάρχουν μαγαζι/clubs στην Αθήνα, όπου υπάρχουν dark rooms ή μερη οπου μπορεις να παιξεις με την συντροφο σου? εξαιρουνται τα sex cinemas.
Συχνά πυκνά γίνονται κάποια sex/bdsm events όπου υπάρχουν και play rooms.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.036
Πόντοι
216
Εντάξει ρε φίλε αμα θέλεις παίρνεις ντρογκια...δεν στα δίνουν με το ζόρι.

Και εγω παω σε Techno party που ολοι ειναι κοκαρισμενοι άλλα εγώ ούτε παίρνω ούτε μου έδωσε κάνεις με το ζόρι! Την βρίσκω με την μουσική και το αλκοόλ!
Κοίταξε, άλλο πράγμα το "πάω σε trchno club" και άλλο εντελώς "κατεβαίνω στο dark room". Έχει τη διαφορά του, πως να το κάνουμε.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
566
Κριτικές
3
Like
1.587
Πόντοι
486
Σε spank έχω πάει ......αλλά dark room δεν υπάρχει ......ανοιχτός χώρος ουσιαστικά για να βλέπεις την σκηνή
Στο τελευταίο δε πήγα να σου πω πώς ήταν. Αν θες κλειστό σκοτεινό χώρο τότε γίνεται πιο συγκεκριμένο...
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Παλιά υπήρχε μαγαζί σε υπόγειο στην Αμερικής του Μακαρου του Ψωμιάδη ...after που ο φωτισμός του ήταν μόνο από κάτι κεριά από εδώ κ εκεί .........γινόταν μέσα χαμός ......δεν υπάρχουν ποια τέτοιες μαγαζαρες!!!
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.225
Πόντοι
1.056
Παλιά υπήρχε μαγαζί σε υπόγειο στην Αμερικής του Μακαρου του Ψωμιάδη ...after που ο φωτισμός του ήταν μόνο από κάτι κεριά από εδώ κ εκεί .........γινόταν μέσα χαμός ......δεν υπάρχουν ποια τέτοιες μαγαζαρες!!!

gay bar?? δύσκολα να μαζευτεί str8 κόσμος σε τέτοιο μέρος...
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Τύπε, θα σε στεναχωρέσω τώρα, αλλά... άργησες κοντά 30 χρόνια.
Ναι, υπήρχαν dark rooms σε club στην Αθήνα. Κυρίως στα λεγόμενα "rave" clubs. Και, ήταν σε μεγάλο βαθμό γεμάτα gay κοινό. Factory, Avant Garde, το Λάμδα πριν γίνει πλήρως gay στέκι, για ένα ΠΟΛΥ μικρό διάστημα το +Soda... ακόμα πάντως και αν υπήρχαν και σήμερα αυτά τα μαγαζιά, αν δεν ανήκετε στο δημογραφικό 18-25, δύσκολα σας βλέπω να αντέχετε. Μιλάμε για ΠΟΛΛΑ decibel, ακόμα περισσότερο black light και strobe, και πολλά, μα ΠΑΡΑ πολλά ντρόγκια.
Στο +soda μπαίναμε παίρναμε μπουκάλι και οχι ποτήρι και χορεύοντας είχαμε το δαχτυλο μέσα στην τρύπα για να μην φάμε κανένα χάπι. Ωραία χρόνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom