Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
viper και gl σωστοι.
sinnerman o καθενας ειναι ελευθερος να λεει τη γνωμη του. Γιατι βριζεις ?

καλα κανει και βριζει γιατι εχουν αρρωστησει ορισμενοι.


Ειναι δυνατον να σκοτωνεται ενας συνανθρωπος σου για να πιασει κακοποιους οι οποιοι καλιστα θα μπορουσαν να εχουν κλεψει εσενα εμενα τον σινερμαν τον βαιπερ.. και εσυ να λες οτι πηγαιναν γυρευοντας ??? ειναι αυτο απαντηση ωριμου ανθρωπου ????

Ειναι δυνατον να χαλας για να γαμησεις σε 1 μερα οσα βγαζει αυτος σε ενα μηνα υπο τις χειροτερες συνθηκες και να λες ... πηγαινουν γυρευοντας ??

Δεν θελουν τα μπινελικια τους ? δεν τα αξιζουν ?  
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ΜΑΓΚΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΛΑΟΣ ...ΠΑΝΤΑ ΓΕΝΙΚΕΥΟΥΜΕ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΡΦΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΟΥΜΕ...ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΤΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥΣ....ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥΣ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.... Ο ΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ "ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ" ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΗΤΑΝ ΔΙΑΣΤΗΜΟΜΠΑΤΣΟΣ....ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
Σόρυ που θα στο χαλάσω...αλλά εφόσον το 60% των γιατρών χρηματίζεται,το 85% των μπάτσων είναι σκατοκέφαλα μοσχάρια...

Θα τους παίρνει όλους η μπάλα κ δεν υπάρχει άδικο.

Ας φροντίσουνε να αλλάξουνε το κακό τους όνομα.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
οχι ρε,τον βιπερ...μαναδες,πατεραδες κ.λ.πισω απο μια οθονη λεμε οτι γουσταρουμε ο.κ. μη το γαμαμε κιολας...
Τυπε οτι ειπε για το παιδακι που χαθηκε του τα επεστρεψα σε δικους του ανθρωπους..μπας και παρει χαμπαρι για τι μιλαμε...αλλα ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
οπως το ειπε ο φιλος παραπανω , ο πολεμος ειναι μεταξυ ΠΙΣΤΟΛΑΔΩΝ ΚΑΚΟΠΟΙΩΝ και ΠΙΣΤΟΛΑΔΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

σωστα μεχρι εδω?

καποια στιγμη , αργα η γρηγορα αυτες οι δυο ομαδες θα χτυπηθουν . οποιος ειναι περισσοτερο εκπαιδευμενος , ετοιμος να σκοτωσει , τυχερος , πονηρος , ψυχολογικα ετοιμος ... θα επιβιωσει! καλα μεχρι εδω?

...ε , αποδειχτηκε πως οι μπατσοι εχασαν 0-4 αρα η εκπαιδευση τους ειναι για τον πουτσο , δεν ηταν τυχεροι , ηταν στην κοσμαρα τους ανετποιμοι να σκοτωσουν , δεν ηταν εξυπνοι αρκετα για να νικησουν και σαφως ψυχολογικα ανετοιμοι

επαιξαν κι εχασαν

γιατι ΕΓΩ να στεναχωρηθω ? γιατι? στεναχωρεθηκε ο μπατσος οταν παρεσυρε το παιδακι με τη μηχανη και το σκοτωσε ? στεναχωρεθηκε ο μπατσος οταν σηκωσε κλομπ και χτυπησε τον συνταξιουχο που διαδηλωνε επειδη του κοψαν τη συνταξη? δεν νομιζω...

αρα ? στα @@ οι μπατσακοι

...και στο φιναλε, οποιος μπατσακος κλαιει το μουνι του που παιρνει 3 κι 60 και κανει δυσκολη δουλεια... ας κανει αλλη δουλεια! μπουχτισαμε πια με τις καραμελιτσες αυτες
εισαι μαλακας,κανε κατι για αυτο.σκεψου λιγο ανθρωπινα.
 

Επισκέπτης
Το ξέρω,μέχρι κ στην παρανομία θα έφτανα... :2funny:

Μπάτσος όμως ποτέ.-


Ούτε και γω θα γινόμουν....αλλά όχι γιατί τους μισώ -ίσα ίσα,έχω γνωστό που κάνει αυτό το επάγγελμα,και είναι μια χαρά άτομο-....απλά δε θέλω να μπλέκομαι :)



οχι ρε,τον βιπερ...μαναδες,πατεραδες κ.λ.πισω απο μια οθονη λεμε οτι γουσταρουμε ο.κ. μη το γαμαμε κιολας...


Μεγάλε....ο σίννερ δεν είναι κότα σαν μερικούς μερικούς -ονόματα δε λέμε- και δε νομίζω να είχε πρόβλημα να τον συναντήσει :thumbsup:
 

Επισκέπτης
καλα κανει και βριζει γιατι εχουν αρρωστησει ορισμενοι.


Ειναι δυνατον να σκοτωνεται ενας συνανθρωπος σου για να πιασει κακοποιους οι οποιοι καλιστα θα μπορουσαν να εχουν κλεψει εσενα εμενα τον σινερμαν τον βαιπερ.. και εσυ να λες οτι πηγαιναν γυρευοντας ??? ειναι αυτο απαντηση ωριμου ανθρωπου ????

Ειναι δυνατον να χαλας για να γαμησεις σε 1 μερα οσα βγαζει αυτος σε ενα μηνα υπο τις χειροτερες συνθηκες και να λες ... πηγαινουν γυρευοντας ??

Δεν θελουν τα μπινελικια τους ? δεν τα αξιζουν ? 

Ε και οι μπατσοι λιγους εχουν σκοτωσει ?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ούτε και γω θα γινόμουν....αλλά όχι γιατί τους μισώ -ίσα ίσα,έχω γνωστό που κάνει αυτό το επάγγελμα,και είναι μια χαρά άτομο-....απλά δε θέλω να μπλέκομαι :)
Κοίτα με έναν μπάτσο με πολιτικά πιθανόν δεν θα υπάρξει πρόβλημα,όταν φοράνε την στολή είναι το πρόβλημα.

Αλλά κ το να φοράς την στολή κάτι σε οδηγεί,δεν πάει ο καθένας να γίνει μπάτσος κ ειδικά ματατζής.

Αν στα άλλα σώματα είναι το 60% σκάρτοι,στα ματ είναι το 95%.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
καλα κανει και βριζει γιατι εχουν αρρωστησει ορισμενοι.


Ειναι δυνατον να σκοτωνεται ενας συνανθρωπος σου για να πιασει κακοποιους οι οποιοι καλιστα θα μπορουσαν να εχουν κλεψει εσενα εμενα τον σινερμαν τον βαιπερ.. και εσυ να λες οτι πηγαιναν γυρευοντας ??? ειναι αυτο απαντηση ωριμου ανθρωπου ????

Ειναι δυνατον να χαλας για να γαμησεις σε 1 μερα οσα βγαζει αυτος σε ενα μηνα υπο τις χειροτερες συνθηκες και να λες ... πηγαινουν γυρευοντας ??

Δεν θελουν τα μπινελικια τους ? δεν τα αξιζουν ?  
Οχι μωρε ασε θα ανοιξω διαλογο με το καθε μαλακισμενο εδω μεσα..για τις παπαριες που λεει να το παρει και πανω του...
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
 Ντροπη αυτα δεν λεγονται. Χαθηκε ανθρωπος.
α ναι ?

χμμμ το παιδακι που παρεσυρε και σκοτωσε ο μπατσος της ΔΙΑΣ πριν μερικους μηνες ? τι ηταν ? πατσαβουρα ? δεν ηταν ανθρωπος?

ο παπυς και η κυρια που χτυπηθηκαν ΕΠΙΤΗΔΕΣ απο μοτοσυκλετες ΔΙΑΣ , δεν ειχαν ψυχη?


...ξερεις... ξερεις που θα υπηρχε η απολυτη δικαιοσυνη? χμμμ φαντασου λοιπον , το τσουτσεκι που ειχε παρασυρει ΕΠΙΤΗΔΕΣ τον παπου με τη μηχανη τοτε στη διαδηλωση , η το αλλο το αμουστακο που κοπανουσε τον συνταξιουχο με το κλομπ... φαντασου λεω, να ειναι το θυμα του ΑΚ47. ε??? δικαιοσυνη .

παπαριες ! οποιος μπατσακος δεν γουσταρει, ας παραιτηθει! αφου γουσταρει να αντιμετωπιζει παρανομους και εγκληματιες ... αργα η γρηγορα θα χτυπηθει! ετσι δεν ειναι? ποιος του φταιει?

ποιος σου φταιει κυριε μπατσε???? οποιος πηδαει πολλα παλουκια ... θα χτυπηθει απο καλασνικα! ας προσεχες λοιπον!
 

Επισκέπτης
Ούτε και γω θα γινόμουν....αλλά όχι γιατί τους μισώ -ίσα ίσα,έχω γνωστό που κάνει αυτό το επάγγελμα,και είναι μια χαρά άτομο-....απλά δε θέλω να μπλέκομαι :)






Μεγάλε....ο σίννερ δεν είναι κότα σαν μερικούς μερικούς -ονόματα δε λέμε- και δε νομίζω να είχε πρόβλημα να τον συναντήσει :thumbsup:


Σιγα μη σε παιρνανε εσενα. Εσυ εισαι καλο παιδι δεν κανει για αυτη τη δουλεια. Τωρα βεβαια με την οικονομικη κριση που υπαρχει, μπορει να αναγκαζοσουν να γινεις και μπατσος.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Σωστά. Εσύ για παράδειγμα μας δείχνεις σε κάθε ευκαιρία πόσο σκατόψυχος είσαι.
αχαχαχα...το κρατος τους κατωτατους υπαλληλους του,τους αντιμετωπιζει ως αναλλωσιμους...αν δεν το καταλαβαινεις :dunno:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
σκατα στον ταφο του καθε μπατσου

οταν θα σε επισκεφτει κανενας κακομοιρος συνταξιουχος που δεν εχει να φαει και σκοτωσει καμια μανουλα-πατερουλη-παιδαικια-θειο-θεια-παππου-γιαγια , μην  καλεσεις τον κυριο μπατσο. παρε κανα τηγανι και παλεψε..

ρε αντε απο δω αμορφωτε , γνωριζω πολλα αλβανακια με κανταρια περισσοτερη παιδεια απο τα περισσοτερα χαμενα ελληνικα κορμια οπως του λογου σου
 

Επισκέπτης
Κοίτα με έναν μπάτσο με πολιτικά πιθανόν δεν θα υπάρξει πρόβλημα,όταν φοράνε την στολή είναι το πρόβλημα.

Αλλά κ το να φοράς την στολή κάτι σε οδηγεί,δεν πάει ο καθένας να γίνει μπάτσος κ ειδικά ματατζής.

Αν στα άλλα σώματα είναι το 60% σκάρτοι,στα ματ είναι το 95%.


Το ότι θέλει να φορέσει τη στολή για να προστατεύει τον πολίτη,από κάτι αποβράσματα....δε σου λέει κάτι;;;;


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom