Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
μιλαω σοβαρα γιατι βλεπεις ενα κρατος που υποθαλπτει καθε λαθπομεταναστη και προσβαλλει καθημερινα τον Ελληνα!!!
Συμφωνω απολυτα..Οχι μονο προσβαλλει τον Ελληνα πολιτη,απλα δεν τον υπολογιζει καθολου..
Μενω στο κεντρο απο τοτε που γεννηθηκα και τετοιο χαλι δεν εχει ξαναγινει..
Αυτο βεβαια που εγινε οσοι μενουμε στο κεντρο το ειχαμε προβλεψει εδω και χρονια γιατι η κατασταση εκει πηγαινε.
Ακουσα σημερα οτι γυρισαν λεει γυρω στους 500 λαθρομεταναστες πισω στις χωρες τους με ενα προγραμμα επαναπροωθησης,για να δουμε με αυτους τους αχρηστους πολιτικους που εχουμε μπλεξει..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Συμφωνω απολυτα..Οχι μονο προσβαλλει τον Ελληνα πολιτη,απλα δεν τον υπολογιζει καθολου..
Μενω στο κεντρο απο τοτε που γεννηθηκα και τετοιο χαλι δεν εχει ξαναγινει..
Αυτο βεβαια που εγινε οσοι μενουμε στο κεντρο το ειχαμε προβλεψει εδω και χρονια γιατι η κατασταση εκει πηγαινε.
Ακουσα σημερα οτι γυρισαν λεει γυρω στους 500 λαθρομεταναστες πισω στις χωρες τους με ενα προγραμμα επαναπροωθησης,για να δουμε με αυτους τους αχρηστους πολιτικους που εχουμε μπλεξει..

Διαβασε εδω το τελευταιο ποστ μου.
Μας εκαναν μεταναστες στην ιδια μας τη χωρα.
Αν δεν κανουμε κατι τελειωσαμε ως Ελληνες!
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Συμφωνω απολυτα..Οχι μονο προσβαλλει τον Ελληνα πολιτη,απλα δεν τον υπολογιζει καθολου..
Μενω στο κεντρο απο τοτε που γεννηθηκα και τετοιο χαλι δεν εχει ξαναγινει..
Αυτο βεβαια που εγινε οσοι μενουμε στο κεντρο το ειχαμε προβλεψει εδω και χρονια γιατι η κατασταση εκει πηγαινε.
Ακουσα σημερα οτι γυρισαν λεει γυρω στους 500 λαθρομεταναστες πισω στις χωρες τους με ενα προγραμμα επαναπροωθησης,για να δουμε με αυτους τους αχρηστους πολιτικους που εχουμε μπλεξει..

Να ψηφίσεις Χρυσή Αυγή φίλε όπως και γω.Να ξεβρωμίσουν οι γειτονιές μας.
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Να ψηφίσεις Χρυσή Αυγή φίλε όπως και γω.Να ξεβρωμίσουν οι γειτονιές μας.
Προς το παρον ψηφιζω Καρατζαφερη ο οποιος ηταν ο μοναδικος που φωναζει εδω και χρονια για τους αλλοδαπους..Δεν μας φτανει η φτωχια και οι δυσκολοι καιροι που ερχονται θα εχουμε και τον καθε πικραμενο απο πανω μας..
Τα πραγματα ειναι απλα αλλα για αυτους τους αχρηστους που κυβερνανε μαλλον ειναι δυσκολα..
Εξαρχης επρεπε να ηξεραν ποσους μεταναστες μπορει να αντεξει ο τοπος..Δεν γινεται να μην εχει δουλεια ο Ελληνας στην χωρα του και να εχει ο ξενος..Ο καθενας στη χωρα του εχει καποια δικαιωματα παραπανω,πως να το κανουμε..Οσο για τους δηθεν προοδευτικους και φιλανθρωπους της αριστερας που μενουν στην Κηφισια και στην Εκαλη να ξερουν οτι στο τελος αυτοι θα την πληρωσουν την νυφη..
Ακους κυριε προοδευτικε και ανθρωπιστη Λαζοπουλε και οι λοιποι του συναφιου σου;
 

Επισκέπτης
Προς το παρον ψηφιζω Καρατζαφερη ο οποιος ηταν ο μοναδικος που φωναζει εδω και χρονια για τους αλλοδαπους..Δεν μας φτανει η φτωχια και οι δυσκολοι καιροι που ερχονται θα εχουμε και τον καθε πικραμενο απο πανω μας..
Τα πραγματα ειναι απλα αλλα για αυτους τους αχρηστους που κυβερνανε μαλλον ειναι δυσκολα..
Εξαρχης επρεπε να ηξεραν ποσους μεταναστες μπορει να αντεξει ο τοπος..Δεν γινεται να μην εχει δουλεια ο Ελληνας στην χωρα του και να εχει ο ξενος..Ο καθενας στη χωρα του εχει καποια δικαιωματα παραπανω,πως να το κανουμε..Οσο για τους δηθεν προοδευτικους και φιλανθρωπους της αριστερας που μενουν στην Κηφισια και στην Εκαλη να ξερουν οτι στο τελος αυτοι θα την πληρωσουν την νυφη..
Ακους κυριε προοδευτικε και ανθρωπιστη Λαζοπουλε και οι λοιποι του συναφιου σου;
Βρήκες σπουδαίο άνθρωπο,την σωτηρία του τόπου!!!!! :2funny:


Οι δήθεν προοδευτικοί κ φιλάνθρωποι μένουν κηφισιά κ Εκάλη,ο Καρατζαφέρης τι ακίνητη περιουσία κ μετρητό έχει ξέρεις;
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Μου γινατε ολοι επαναστατες απο το Κεφαλαρι..
Σκοτωσαν ανθρωπο για μια καμερα τα μουνοπανα,ενα παιδακι την ημερα που γεννηθηκε εμεινε ορφανο..
Ντροπη σε αυτους που βιαστηκαν μετα το θανατο του συμπολιτη μας να συνδεσουν τον θανατο ενος αλλοδαπου στα Κατω Πατησια με ρατσιστικη επιθεση και δηθεν αντιποινα..Πουτανα προπαγανδα..Τελικα αποδειχθηκε οτι αυτος που σκοτωθηκε και καλα απο τους ρατσιστες Ελληνες ηταν βαπορακι κυριοι μαλακες δημοσιογραφοι..
Ειστε πουλημενοι και προδοτες ολοι εσεις που φερατε την χωρα εδω που την φερατε
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Βρήκες σπουδαίο άνθρωπο,την σωτηρία του τόπου!!!!! :2funny:


Οι δήθεν προοδευτικοί κ φιλάνθρωποι μένουν κηφισιά κ Εκάλη,ο Καρατζαφέρης τι ακίνητη περιουσία κ μετρητό έχει ξέρεις;
Το οτι ψηφιζω Καρατζαφερη δεν σημαινει οτι συμφωνω με ολα οσα λεει..Ειναι ο μοναδικος ομως που εξαρχης αναφερθηκε στο συγκεκριμενο προβλημα..Ουτε εθνικιστης ειμαι,ουτε εχω προβλημα με τους σωστους αλλοδαπους..
Δεν ξερω σε ποια περιοχη μενεις αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο να νιωθεις ξενος στην γειτονια σου και να μην μπορεις να κυκλοφορησεις το βραδυ..Οπως προειπα ερχονται δυσκολοι καιροι αλλα νομιζω οτι παει παλι να σου στερησουν και την ελευθερια σου και τις ωρες που μπορεις να κυκλοφορεις..
Η χωρα μας αυτη την στιγμη βουλιαζει κι εχουμε και τους μεταναστες απο πανω..Σαν πολυ δεν παει...
 

Επισκέπτης
Το οτι ψηφιζω Καρατζαφερη δεν σημαινει οτι συμφωνω με ολα οσα λεει..Ειναι ο μοναδικος ομως που εξαρχης αναφερθηκε στο συγκεκριμενο προβλημα..Ουτε εθνικιστης ειμαι,ουτε εχω προβλημα με τους σωστους αλλοδαπους..
Δεν ξερω σε ποια περιοχη μενεις αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο να νιωθεις ξενος στην γειτονια σου και να μην μπορεις να κυκλοφορησεις το βραδυ..Οπως προειπα ερχονται δυσκολοι καιροι αλλα νομιζω οτι παει παλι να σου στερησουν και την ελευθερια σου και τις ωρες που μπορεις να κυκλοφορεις..
Δηλαδή αν λυθεί το μεταναστευτικό όπως λέει ο Καρατζαφέρης ντάξει όλα;

Αλήθεια πώς ακριβώς μπορεί να γίνει ο επαναπατρισμός των μεταναστών που περισσεύουν που λέει ο Καρατζαφέρης;

Με την λογική σου πάντως έπρεπε να ψηφίσεις Χρυσαυγή που βγάει τα παλικάρια της για περιπολία.....
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με ενδιαφερει πως θα γινει ο επαναπατρισμος τους..Με ενδιαφερει να φυγουν αυτοι οι οποιοι δεν εχουν χαρτια και ειναι βαρος για τους συμπολιτες μου και για την πολη μου..
Αν νοιαζεσαι περισσοτερο για το καλο των μεταναστων απο το καλο των συμπολιτων σου να πας να τους δωσεις χαρτζηλικακι και να τους περιθαλψεις στο σπιτι σου συναδελφε..
Απο Γιωργακη,Σαμαρα,Παπαρηγα και Τσιπρα προτιμω τον Καρατζαφερη..
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Μαλλον δεν εχεις περασει απο το κεντρο της Αθηνας να δεις τι γινεται και ζεις σε εναν δικο σου κοσμο αγγελικα πλασμενο..
Το να νοιαζεσαι μονο για την παρτην σου δεν ειναι λυση.
Σημερα εχω προβλημα εγω,αυριο εχεις προβλημα εσυ...
Εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε κι εσυ μαλλον εισαι εξω απο τον χορο..
Φιλικα παντα και χωρις διαθεση για τσακωμους..
 

Επισκέπτης
Δεν με ενδιαφερει πως θα γινει ο επαναπατρισμος τους..Με ενδιαφερει να φυγουν αυτοι οι οποιοι δεν εχουν χαρτια και ειναι βαρος για τους συμπολιτες μου και για την πολη μου..
Αν νοιαζεσαι περισσοτερο για το καλο των μεταναστων απο το καλο των συμπολιτων σου να πας να τους δωσεις χαρτζηλικακι και να τους περιθαλψεις στο σπιτι σου συναδελφε..
Απο Γιωργακη,Σαμαρα,Παπαρηγα και Τσιπρα προτιμω τον Καρατζαφερη..
Δεν με κατάλαβες....δέχομαι ότι η λύση είναι να φύγουν,πώς θα γίνει αυτό;
Μαλλον δεν εχεις περασει απο το κεντρο της Αθηνας να δεις τι γινεται και ζεις σε εναν δικο σου κοσμο αγγελικα πλασμενο..
Το να νοιαζεσαι μονο για την παρτην σου δεν ειναι λυση.
Σημερα εχω προβλημα εγω,αυριο εχεις προβλημα εσυ...
Εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε κι εσυ μαλλον εισαι εξω απο τον χορο..
Φιλικα παντα και χωρις διαθεση για τσακωμους..
Όχι δεν έχω περάσει κ δεν ζω καν Αθήνα,πλούσιος δήθεν προοδευτικός αριστερός επίσης δεν είμαι.

Είδα αρκετές αποκαλυπτικές δηλώσεις πάντως καλλιτεχνών που το βιώνουν το πρόβλημα κ δεν τους λες δεξιούς με τίποτα,άρα πρόβλημα σαφώς υπάρχει.

Λύση όμως αν δώσει ο Καρατζαφέρης εγώ θα κάτσω να με κουτσουλήσει περιστέρι(χωρίς διάθεση για τσακωμούς πάντα).
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με κατάλαβες....δέχομαι ότι η λύση είναι να φύγουν,πώς θα γίνει αυτό;Όχι δεν έχω περάσει κ δεν ζω καν Αθήνα,πλούσιος δήθεν προοδευτικός αριστερός επίσης δεν είμαι.
Το πως θα φυγουν δεν ειναι θεμα δικο σου και δικο μου..Πρεπει να επιληφθουν οι αρμοδιοι οι οποιοι οπως φαινεται πλην ελαχιστων εξαιρεσεων κοιμουνται..Αυτους ψηφιζει ο λαος και βγαινουν στην Βουλη για να αντιμετωπιζουν σοβαρα προβληματα..Εγω σαν πολιτης απλα αναφερω το προβλημα..
 

Επισκέπτης
Το πως θα φυγουν δεν ειναι θεμα δικο σου και δικο μου..Πρεπει να επιληφθουν οι αρμοδιοι οι οποιοι οπως φαινεται πλην ελαχιστων εξαιρεσεων κοιμουνται..Αυτους ψηφιζει ο λαος και βγαινουν στην Βουλη για να αντιμετωπιζουν σοβαρα προβληματα..Εγω σαν πολιτης απλα αναφερω το προβλημα..
Δεν συννενοούμαστε.

Λες ψηφίζω-στηρίζω Καρατζαφέρη λόγω μεταναστευτικού,σε ρωτά είναι υλοποιήσιμες οι προτάσεις του;

Αν δεν είναι έχεις έναν φαφλατά κ συνεπώς σε εξαπατάει κ τον ψηφίζεις.
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Δεν συννενοούμαστε.

Λες ψηφίζω-στηρίζω Καρατζαφέρη λόγω μεταναστευτικού,σε ρωτά είναι υλοποιήσιμες οι προτάσεις του;

Αν δεν είναι έχεις έναν φαφλατά κ συνεπώς σε εξαπατάει κ τον ψηφίζεις.
Ο Καρατζαφερης ρε φιλε δεν προκειται ποτε να βγει κυβερνηση για να κανει οτι του γουσταρει..Μια φωνη ειναι μεσα στην βουλη..
Η πλειοψηφια κανει οτι θελει,οτι και να λεει ο Καρατζαφερης δεν εχει την δυναμη αυτη την στιγμη να το πραγματοποιησει..
Λυσεις εχουν ακουστει κατα καιρους αλλα δεν εχει γινει τιποτα..Η λυση με το να μαζευτουν αρχικα σε στρατοπεδα και στην συνεχεια να επαναπατριζονται μια χαρα θα ηταν..Ποιος ομως εχει τα αρχιδια να το κανει;Ο κυριος ζαβος(βλεπε Γιωργακης);;;;
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Μην την ψαχνετε.

Λυση δεν ειναι οι ουτε οι εκλογες ουτε οι μαλακιες που ακουτε!

Προδοτες ειναι ολοι,μασονοι με εβραιους-μασονους πρωθυπουργους-υπουργους πλην τουρκαλβανου καρατζαφερη.
Εχουν σκοπο να αφανισουν την Ελλαδα και τον Ελληνικο λαο!

Μονο με ενοπλη επανασταση οπως του 1821 θα ελευθερωθει η Ελλαδα.

Σημερα δεν εχουμε τουρκοκρατια αλλα Εβραιοκρατια!

Οι προδοσεις που εχουν διαπραξει ειναι αμετρητες και αν υπηρχε πραγματικο Ελληνικο κρατος και πραγματικη Ελληνικη δικαιοσυνη θα ειχαν εκτελεστει ολοι για εσχατη προδοσια και ενισχυση του εχθρου κλπ κλπ.

Αυτοι λοιπον οι κρυπτοεβραιοι προδοτες και οι εβραικες τους συμμοριες του δηλαδη τα κοματα εχουν παραβιασει ολο το Ελληνικο συνταγμα και εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα!

οπως ειπα η Ελλαδα απο την τουρκοκρατια περασε στην εβραιοκρατια γι'αυτο εφτασε η χωρα εδω που εφτασε!
Ολα αυτα που βλεπετε σημερα ειναι αποτελεσμα δολου και προδοσιας και μονο!

Η Ελλαδα ειναι μια πανπλουτη χωρα!
Εχει τεραστιο ορυκτο πλουτο που θα μπορουσε να την κανει υπερδυναμη!


Μονο με ενοπλη επανασταση οπως του 1821 θα ελευθερωθει η Ελλαδα.-

Πριν λιγο εβαλα εδω για την τεραστια προδοσια για τον ταφο του Μεγα Αλεξανδρου!
Δειτε εδω!
Αλλη μια αποδειξη (απο τις χιλιαδες) για το ποιοι κυβερνουν πραγματικα αυτη τη χωρα!

Δειτε και τα υπολοιπα........
 

Επισκέπτης
Μην την ψαχνετε.

Λυση δεν ειναι οι ουτε οι εκλογες ουτε οι μαλακιες που ακουτε!

Προδοτες ειναι ολοι,μασονοι με εβραιους-μασονους πρωθυπουργους-υπουργους πλην τουρκαλβανου καρατζαφερη.
Εχουν σκοπο να αφανισουν την Ελλαδα και τον Ελληνικο λαο!

Μονο με ενοπλη επανασταση οπως του 1821 θα ελευθερωθει η Ελλαδα.

Σημερα δεν εχουμε τουρκοκρατια αλλα Εβραιοκρατια!

Οι προδοσεις που εχουν διαπραξει ειναι αμετρητες και αν υπηρχε πραγματικο Ελληνικο κρατος και πραγματικη Ελληνικη δικαιοσυνη θα ειχαν εκτελεστει ολοι για εσχατη προδοσια και ενισχυση του εχθρου κλπ κλπ.

Αυτοι λοιπον οι κρυπτοεβραιοι προδοτες και οι εβραικες τους συμμοριες του δηλαδη τα κομα εχουν παραβιασει ολο το Ελληνικο συνταγμα και εχουν παραβιασει τον ποινικο κωδικα!

οπως ειπα η Ελλαδα απο την τουρκοκρατια περασε στην εβραιοκρατια γι'αυτο εφτασε η χωρα εδω που εφτασε!
Ολα αυτα που βλεπετε σημερα ειναι αποτελεσμα δολου και προδοσιας και μονο!

Η Ελλαδα ειναι μια πανπλουτη χωρα!
Εχει τεραστιο ορυκτο πλουτο που θα μπορουσε να την κανει υπερδυναμη!


Μονο με ενοπλη επανασταση οπως του 1821 θα ελευθερωθει η Ελλαδα.-

Πριν λιγο εβαλα εδω για την τεραστια προδοσια για τον ταφο του Μεγα Αλεξανδρου!
Δειτε εδω!
Αλλη μια αποδειξη (απο τις χιλιαδες) για το ποιοι κυβερνουν πραγματικα αυτη τη χωρα!

Δειτε και τα υπολοιπα........
Και γιατί φταίει η ας πούμε εβραική τους καταγωγή κ όχι ότι απλά είναι καθαρματάκια;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
γιατι μας φοβουνται τυπε.ο φφφανατικ πιστευει οτι καποια στιγμη ολοι οι ελληνες θα γινουν Σουπερμαν.θα πεταμε,θα ριχνουμε ακτινες απο τα ματια,θα βλεπουμε γυμνες τις γκομενες με ακτινες χι.και αυτο οι εβραιοι και οι αμερικανοι δεν το θελουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom