Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πού ειναι ο αχαχουχας να βαλει τον Μαυρέα τωρα που τον χρειαζομαστε??
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και το Ναταλάκι κάθεται και βάζει μπαλάντες...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
(Αυτός στο πάνελ ποιος είναι ο τσάκας; )
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
είναι η κλασσική μαλακία του απλού μαλάκα που δεν έχει οδηγησει ποτέ φερράρι και απαντάει στον τυπά που την έχει πάει στο όριο....
σιγά....
4 ρόδες να εχει να με πηγαίνει απο δω εκεί που θέλω και όλα τα αλλα είναι άχρηστα...
πλην αυτού δεν εχω τίποτα αλλο να συμπληρώσω σαλιερίτσα μου.

δηλαδή ρε πέρσυ τι σου προσφέρει η φερράρι...????

μουνοπαγίδα ολκής μεν στην οποία όμως ούτε ένα πήδουλο της προκοπής δεν μπορείς να ρίξεις δε (αν δεν γίνεις σαν τελικό σίγμα) ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δηλαδή ρε πέρσυ τι σου προσφέρει η φερράρι...????

μουνοπαγίδα ολκής μεν στην οποία όμως ούτε ένα πήδουλο της προκοπής δεν μπορείς να ρίξεις δε (αν δεν γίνεις σαν τελικό σίγμα) ...

ΌΚ....
ας το πάρουμε με άλλο παράδειγμα που είναι πιο κοντά στα δεδομένα σου....Ειναι σα να με ρωτάς τι έχει να σου προσφέρει στο γαμήσι ως μουνί Η Μπελλούτσι σε σχέση με τη Ντάρια.
Μουνί και τονα μουνί και τ άλλο.......
ή τι διαφορετικό εχει να σου προσφέρει το φιλέτο σε ακριβό γαλλικό εστιατόριο απο το μπέργκερ των γκουντις
φαί τονα φαί και τ άλλο
ή τι διαφορετικό έχει να σου προσφέρει το να ακούς Σοπέν απο αναλογικό στερεοφωνικό συγκρότημα των 5 χιλιάδων ευρώ απο το Mp3 player (δώρο απ το Μαρι Κλερ) με bitrate 128 kbps.

:rolleyes: :rolleyes:

και σαφώς εάν δεν εχεις βιώσει καμμιά απ τις παραπάνω διαφορες διαφορά δεν υπάρχει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ΌΚ....
ας το πάρουμε με άλλο παράδειγμα που είναι πιο κοντά στα δεδομένα σου....Ειναι σα να με ρωτάς τι έχει να σου προσφέρει στο γαμήσι ως μουνί Η Μπελλούτσι σε σχέση με τη Ντάρια.
Μουνί και τονα μουνί και τ άλλο.......

:rolleyes: :rolleyes:

'νταξ... το παράδειγμα αυτό είναι καλύτερο...  ;)

παρόλα αυτά να θυμήσω...

"Λυχνίας σβησθείσης, πάσα γυνή ομοία."
Διογένης,410-323 π.Χ.,Κυνικός φιλόσοφος

:grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
'νταξ... το παράδειγμα αυτό είναι καλύτερο...  ;)

παρόλα αυτά να θυμήσω...

"Λυχνίας σβησθείσης, πάσα γυνή ομοία."
Διογένης,410-323 π.Χ.,Κυνικός φιλόσοφος

:grin:
εμένα μ αρέσει να γαμάω και με τις 6 αισθήσεις.
γιατί τότε έχω να απαντήσω στον Διογένη...
Σαν πετύχει η μαλακία τύφλα να χει το γαμήσι.
Αγνωστος
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εμένα μ αρέσει να γαμάω και με τις 6 αισθήσεις.
γιατί τότε έχω να απαντήσω στον Διογένη...
Σαν πετύχει η μαλακία τύφλα να χει το γαμήσι.
Αγνωστος

"Άδης και γυνή μηδέποτε χορτασθήσωνται...."

Αγνωστος...

και μια που το έφερε η κουβέντα μην το προεξοφλείς ότι η Μπελούτσι κάνει και το καλύτερο γαμίσι.. απλά είναι ερωτικό αντικείμενο του πόθου  ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
και μια που το έφερε η κουβέντα μην το προεξοφλείς ότι η Μπελούτσι κάνει και το καλύτερο γαμίσι.. απλά είναι ερωτικό αντικείμενο του πόθου  ;)

Άσε που μετά τη δεύτερη γέννα πάχυνε και φαίνονται πλέον τα χρόνια της! (47 στα 48!) ;) ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ΌΚ....
ας το πάρουμε με άλλο παράδειγμα που είναι πιο κοντά στα δεδομένα σου....Ειναι σα να με ρωτάς τι έχει να σου προσφέρει στο γαμήσι ως μουνί Η Μπελλούτσι σε σχέση με τη Ντάρια.
Μουνί και τονα μουνί και τ άλλο.......
ή τι διαφορετικό εχει να σου προσφέρει το φιλέτο σε ακριβό γαλλικό εστιατόριο απο το μπέργκερ των γκουντις
φαί τονα φαί και τ άλλο
ή τι διαφορετικό έχει να σου προσφέρει το να ακούς Σοπέν απο αναλογικό στερεοφωνικό συγκρότημα των 5 χιλιάδων ευρώ απο το Mp3 player (δώρο απ το Μαρι Κλερ) με bitrate 128 kbps.

:rolleyes: :rolleyes:

και σαφώς εάν δεν εχεις βιώσει καμμιά απ τις παραπάνω διαφορες διαφορά δεν υπάρχει.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

λοιπόν

όντως το να ακούς τον Σοπέν από το αναλογικό στερεο των 5.000 ευρώ είναι το κάτι άλλο...
το φιλέτο είναι κάτι τελείως διαφορετικό από τα γκούντις...

μου απομένει να δώ τι διαφορά θα μου προσφέρει το πήδημα με την Μπελούτσι (ωσάν εμπειρότερος μπορώ να πω ότι καμμιά φορά τα ερωτικά αντικείμενα του πόθου αποδεικνυονται κομοδίνα ολκής  ;))
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ειναι σα να με ρωτάς τι έχει να σου προσφέρει στο γαμήσι ως μουνί Η Μπελλούτσι σε σχέση με τη Ντάρια.

Ρε Πέρσυ, σε ποιον τα λες αυτά; Καλό παιδί ο Τέρας, αλλά μιλάμε για υπόδειγμα μπαζογαμίας...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε Πέρσυ, σε ποιον τα λες αυτά; Καλό παιδί ο Τέρας, αλλά μιλάμε για υπόδειγμα μπαζογαμίας...
τι να πω.....

εδώ μου λενε ότι επειδή η μπελού εινα 47 48 με δύο γέννες υπάρχει θέμα...
είναι σα να μου λένε ότι αμα στήσω τώρα TVR Griffith του 65 με ένα Skyline του 2005 επειδή απο φανάρια σε φανάρια θα ρίξει σκόνη το σκάιλάιν εγώ στο τέλος της γραμμής θα επιλέξω το σκαιλαιν απο το TVR.
:boobies: :uglystupid: :headbang:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τι να πω.....

εδώ μου λενε ότι επειδή η μπελού εινα 47 48 με δύο γέννες υπάρχει θέμα...
είναι σα να μου λένε ότι αμα στήσω τώρα TVR Griffith του 65 με ένα Skyline του 2005 επειδή απο φανάρια σε φανάρια θα ρίξει σκόνη το σκάιλάιν εγώ στο τέλος της γραμμής θα επιλέξω το σκαιλαιν απο το TVR.
:boobies: :uglystupid: :headbang:

πάντα επιλέγεις αυτό που κρίνεις ότι θα σου κάνει καλύτερα την δουλειά που θέλεις όπως την θέλεις..  ;) ;)

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Προσωπικά δεν αμφισβητώ τον αισθησιασμό της Μόνικας και δεν αμφιβάλω πως καλό σεξ θα κάνει και μακάρι να την είχαμε, αλλά τα 48 είναι 48, πως να το κάνουμε;

Προφανώς δε όλοι μας στο μυαλό μας την έχουμε από την "Μαλένα" που είχε γυριστεί 12 χρόνια πριν.
Δεν τη βλέπουμε και στο σούπερ μάρκετ της γειτονιάς μας κάθε μέρα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Εντάξει, η Μπελού είναι τρόφυ φακ. Υποθέτω αυτό εννοεί ο Πέρσυ.
Άλλο να λες ότι πήδηξες την Μόνικα, και άλλο την Σούλα της γειτονιάς, έστω και αν είναι 20 χρόνια νεότερη.
(για μια φορά ε, όχι συστηματικά)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom