Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
και οι αστροναύτες εκτεθειμένοι είναι όταν βρίσκονται στο διάστημα...
κι αυτοί γυρεύοντας πάνε? :jerking:

εν πάσει περιπτώσει, υπάρχουν κάποια επαγγέλματα τα οποία κάποιος πρέπει να τα κάνει :birdman:
Αλλά μέσα στα της δουλειάς είναι κ το ενδεχόμενο να πεθάνεις μια μέρα...πράγμα που επιλέγεις.



 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
φιλος , διαβασε ακριβως σε παρακαλω τι εχω γραψει και μην παρασυρεσαι η με μπερδευεις με τα αισχρα τυπου <<σκατα στον ταφο >> που εχουν γραφτει απο αλλους. οκ?
Καλα να παθει εγραψες αρωστακι...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πως φαινεται οτι δεν εχετε χρειαστει ποτε τη βοηθεια ενος αστυνομικου.... να δειτε οτι η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι κυριοι! με κεφαλαιο Κ...


Μαλακισμενα

Απο τον βαιπερ δεν περιμενα τετοια αντιληψη επι του θεματος .. σε λυπαμαι βαιπερ
πολλες φορες απο τροχαια περιστατικα μεχρι οτιδηποτε τους εχω ρωτησει ποτε δεν εισεπραξα μαγκια,παιζει ρολο κ τι φατσα εισαι κ πως μιλας,μαλλον οι τρομοκρατες του πληκτρολογιου ειναι καραφλωραντζες του κερατα,ηττοπαθεις loosers,αφραγκοι κ φυσικα αγαμητοι,διαβαζω πολυ μισος.
Προχθες παντως φαγανε τον αλβανο στην καταδιωξη( SXETIKH EIDHSH ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ των συλληφθεντων προχθες ΕΔΩ
 

Συνημμένα

  • listis3.jpg
    listis3.jpg
    327,4 KB · Εμφανίσεις: 10

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Μιλαμε για το γεγονος οτι καποιοι(αναμεσα στους οποιους θα μπορουσε να ειναι ο αδερφος σου, ο συμμαθητης σου, ο κολλητος σου ή ο γιος σου αυριο-μεθαυριο) πηγαν να σταματησουν καποιους αλλους που εκλεψαν-ληστεψαν-ρημαξαν
εδω υπαρχει μια διαφορα . διοτι επειδη εγω γνωριζω τους κινδυνους να αντιμετωπιζω καθημερινα καθαρματα και παρανομους , δεν θα γινομουν ποτε μπατσος . ουτε ο αδερφος , συμμαθητης , γιος κλπ κλπ κλπ

δικαιωμα μου δεν ειναι να πω οχι? δικαιωμα μου δεν ειναι να κερδιζω τα ως προς το ζειν μου πολυ πιο ευκολα , πιο γρηγορα , πιο καθαρα και το κυριοτερο περισσοτερα?

...ε , οποιος διαλεγει να γινει μπατσος , ειναι αμεσα υποψηφιο θυμα συμπλοκης με κακοποιους . απλο δεν ειναι? αρα τι κανει καποιος που επιλεγει στη ζωη του να γινει μπατσος και να αντιμετωπιζει καθημερινα τους παρανομους? δεν επιλεγει να κινδυνευει? σωστα???? αρα παει γυρεοντας!!!
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
πολλες φορες απο τροχαια περιστατικα μεχρι οτιδηποτε τους εχω ρωτησει ποτε δεν εισεπραξα μαγκια,παιζει ρολο κ τι φατσα εισαι κ πως μιλας,μαλλον οι τρομοκρατες του πληκτρολογιου ειναι καραφλωραντζες του κερατα,ηττοπαθεις loosers,αφραγκοι κ φυσικα αγαμητοι,διαβαζω πολυ μισος.
Προχθες παντως φαγανε τον αλβανο στην καταδιωξη( SXETIKH EIDHSH ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ των συλληφθεντων προχθες ΕΔΩ
Ενα μουνι λιγοτερο..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Αν δεν παρετε οπλα θα εχετε και εσεις την ιδια τυχη αν πεσετε θυμα ληστειας η κατι τετοιο.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια να μας απαγορευουν να εχουμε οπλα!

Εσεις ακουστε τους προδοτες και καθιστε σαν τα προβατα να σας σφαξουν!
Ετσι δε διδασκει και ο εβραιοχριστιανισμος......

Η πουστικη εβραικη μισελληινκη θρησκεια.......η οποια εξαφανισε εντελως το ενστικτο επιβιωσης και τη μαχητικοτητα του Ελληνα αλλα και μεσω ψυχολογικου πολεμου-πλυσης εγκεφαλους απο πολυ μικρη ηλικια σας εκανε εντελως ανικανους να επιτεθειτε-σκοτωσετε (αν χρειαστει).
Οποτε ακουστε και τις αυτοκτονικες μαλακιες του εβραιοχριστιανοσμου οπως αν σε πυροβολησουν απο τη μια γυρνα και απο την αλλη,να εισαι προβατο,σφαξε με πασα μου να αγιασω κλπ και θα <<καλοπερασετε>>.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
πολλες φορες απο τροχαια περιστατικα μεχρι οτιδηποτε τους εχω ρωτησει ποτε δεν εισεπραξα μαγκια,παιζει ρολο κ τι φατσα εισαι κ πως μιλας,μαλλον οι τρομοκρατες του πληκτρολογιου ειναι καραφλωραντζες του κερατα,ηττοπαθεις loosers,αφραγκοι κ φυσικα αγαμητοι,διαβαζω πολυ μισος.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Αλλά μέσα στα της δουλειάς είναι κ το ενδεχόμενο να πεθάνεις μια μέρα...πράγμα που επιλέγεις.

φυσικά

αλλά:

1) δεν σημαίνει ότι όταν συμβαίνει πρέπει να λέμε καλά να πάθεις, ήθελές τα και παθές τα, σκατά στον τάφο σου κ.ο.κ.

2) έχει αντιληφθεί κανείς ότι κάποιοι εκεί έξω (έστω κάποιοι από αυτούς μαλάκες, απαίδευτοι, τραμπούκοι κτλ) ρισκάρουν κάθε βράδυ την ζωή τους για 900-1000 Ευρώ?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αν δεν παρετε οπλα θα εχετε και εσεις την ιδια τυχη αν πεσετε θυμα ληστειας η κατι τετοιο.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια να μας απαγορευουν να εχουμε οπλα!

Εσεις ακουστε τους προδοτες και καθιστε σαν τα προβατα να σας σφαξουν!
Ετσι δε διδασκει και ο εβραιοχριστιανισμος......

Η πουστικη εβραικη μισελληινκη θρησκεια.......η οποια εξαφανισε εντελως το ενστικτο επιβιωσης και τη μαχητικοτηα του Ελληνα αλλα και μεσω ψυχολογικου πολεμου-πλυσης εγκεφαλους απο πολυ μικρη ηλικια σας εκανε εντελως ανικανους να επιτεθειτε-σκοτωσετε (αν χρειαστει).
Οποτε ακουστε και τις αυτοκτονικες μαλακιες του εβραιοχριστιανοσμου οπως αν σε πυροβολησουν απο τη μια γυρνα και απο την αλλη,να εισαι προβατο,σφαξε με πασα μου να αγιασω και θα <<καλοπερασετε>>.
Ρε fffanatic κ αν ο άλλος κλέφτης πυροβολεί πιο γρήγορα τί γίνεται;;; :2funny:

Και στα καουμπόικα πεθαίνει ο σερίφης καμιά φορά,μόνο ο Λουκ την γλιτώνει πάντα... :2funny:
 

Επισκέπτης
πολλες φορες απο τροχαια περιστατικα μεχρι οτιδηποτε τους εχω ρωτησει ποτε δεν εισεπραξα μαγκια,παιζει ρολο κ τι φατσα εισαι κ πως μιλας,μαλλον οι τρομοκρατες του πληκτρολογιου ειναι καραφλωραντζες του κερατα,ηττοπαθεις loosers,αφραγκοι κ φυσικα αγαμητοι,διαβαζω πολυ μισος.
Προχθες παντως φαγανε τον αλβανο στην καταδιωξη( SXETIKH EIDHSH ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ των συλληφθεντων προχθες ΕΔΩ


Σκατόφατσες εντελώς...... :S



Αν δεν παρετε οπλα θα εχετε και εσεις την ιδια τυχη αν πεσετε θυμα ληστειας η κατι τετοιο.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια να μας απαγορευουν να εχουμε οπλα!


Άμα είχαμε όπλα ρε μαλάκα,θα είχαμε φάει ο ένας το άλλο...αυτό δε το έχεις σκεφτεί;;;; :headbang:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.451
Like
1.985
Που έχουμε καταντήσει,πραγματικά ζούμε στην κολάσει....    
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Pink_floyd , ακου
εεε μα ειναι δυνατον οταν αποφασιζεις στη ζωη σου να παιζεις πιστολιες , να μην σου κατσει περιπτωση ασχημη και ισως τραυματισμος και θανατος? πες μου τωρα... δεν πηγαινε γυρευοντας??? ναι η οχι?

Φιλαρακι εδω εχουμε τεραστιο θεμα και πραγματικα ντρεπομαι για λογαρισμο μου που δηλωσα οτι σε παω χωρις να σε εχω ψαξει περισσοτερο.

δεν πιστευω μια απο οσα λες.

Αν εσυ δεν εισαι ανθρωπακι ταισμενο απο το δημοσιο(με την ευρυτερη εννοια) εμενα να κατσω να με χυσετε ολοι.
Που ειναι η παιδεια σου αφου λες οτι εχεις σπουδασει ? που ειναι το επιπεδο σου ? που ειναι η κριση σου ?

Εχεις την αστεια πεποιθηση οτι οι αστυνομικοι κανουν το επαγγελμα αυτο απο επιλογη ? Ξερεις κανεναν ? σχολειο δεν πηγες ?συμμαθητες που εγιναν μπατσοι δεν ειχες ποτε ? δεν ειδες ποτε σου οτι αστυνομικοι γινονται τα παιδια απο τις φτωχοτερες οικογενειες ? ουτε να τα στειλουν να σπουδασουν δεν αντεχουν οι οικογενειες τους αυτα τα παιδια .. αυτα τα παιδια πανε και χτυπουν κατι γαμημενοι συνταξιουχοι με 10000 το μηνα συνταξη. Ο παππους μου(μεγαααααλο κουμουνι) παιρνει 400 ευρω συνταξη ,μαζι με τους φιλους του που ειναι ακομα εν ζωη και ξερει πολυ καλα ποιοι υπερασπιζονται τι στις διαδηλωσεις που λες οτι τρωνε ξυλο

Το οτι γνωριζοντας τον κινδυνο , το επιλεγουν ειναι κατι που αξιζει θαυμασμου και οχι της κλασσικης ελληνικης μαλακιας που οτι δεν ειναι επιλογη μας ειναι οπως και δηποτε λαθος ...

Εχω και αλλα να πω αλλα δεν θα σου κανω τη χαρη...

Εχεις δικιο vipermc.. χαιρεται

Οταν θα σου συμγει κατι, γιατι στατιστικα να το παρουμε, εφοσον εχεις χρημα, θα σου συμβει.. και τους χρειαστεις, μπορεις να πεις στον καθρεφτη αυτα που πρεπει και που μονο οι αντρες λενε
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Αν δεν παρετε οπλα θα εχετε και εσεις την ιδια τυχη αν πεσετε θυμα ληστειας η κατι τετοιο.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια να μας απαγορευουν να εχουμε οπλα!

Εσεις ακουστε τους προδοτες και καθιστε σαν τα προβατα να σας σφαξουν!
Ετσι δε διδασκει και ο εβραιοχριστιανισμος......

Η πουστικη εβραικη μισελληινκη θρησκεια.......η οποια εξαφανισε εντελως το ενστικτο επιβιωσης και τη μαχητικοτηα του Ελληνα αλλα και μεσω ψυχολογικου πολεμου-πλυσης εγκεφαλους απο πολυ μικρη ηλικια σας εκανε εντελως ανικανους να επιτεθειτε-σκοτωσετε (αν χρειαστει).
Οποτε ακουστε και τις αυτοκτονικες μαλακιες του εβραιοχριστιανοσμου οπως αν σε πυροβολησουν απο τη μια γυρνα και απο την αλλη,να εισαι προβατο,σφαξε με πασα μου να αγιασω και θα <<καλοπερασετε>>.
Ο καθενας με την αρωστια του εδω μεσα...και μετα αναρωτιεσται που παει η ελλαδα κατα διαολου..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
φυσικά

αλλά:

1) δεν σημαίνει ότι όταν συμβαίνει πρέπει να λέμε καλά να πάθεις, ήθελές τα και παθές τα, σκατά στον τάφο σου κ.ο.κ.

2) έχει αντιληφθεί κανείς ότι κάποιοι εκεί έξω (έστω κάποιοι από αυτούς μαλάκες, απαίδευτοι, τραμπούκοι κτλ) ρισκάρουν κάθε βράδυ την ζωή τους για 900-1000 Ευρώ?
1)Όχι φυσικά,αλλά κ τα κρίμας-θρήνοι κτλ είναι κάπως πλεονασμός,είναι στο επάγγελμα κ τέλος.

2)Και τί;;; επιλογή τους.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Σκατόφατσες εντελώς...... :S




Άμα είχαμε όπλα ρε μαλάκα,θα είχαμε φάει ο ένας το άλλο...αυτό δε το έχεις σκεφτεί;;;; :headbang:

H μεγαλυτερη μαλακια και προπαγανδα προδοτων πολιτικων ως δικαιολογια για να μενουν αοπλοι οι Ελληνες!
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια.

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
H μεγαλυτερη μαλακια και προπαγανδα προδοτων πολιτικων ως δικαιολογια για να μενουν αοπλοι οι Ελληνες!
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια.
Ερώτηξα κ πριν αλλά δεν μου απάντησες....

Σε τί σε διασφαλίζει το όπλο;;;

Ο άλλος μπορεί να τραβάει πιο γρήγορα... :cheesy:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ο καθενας με την αρωστια του εδω μεσα...και μετα αναρωτιεσται που παει η ελλαδα κατα διαολου..

Εσεις οι εβραιοχριστιανοι ειστε αρρωστοι και  ψευδελληνες!

Δεν εχεις παρει χαμπαρι ακομα τι γινεται σε ολα τα επιπεδα!

Πως να παρεις αφου η πλυση εγκεφαλου του εβραιοχριστιανισμους των εβραιων πολιτικων κλπ κλπ κλπ σου εχουν κανει το μυαλο μαγιονεζα!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom