Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν με λαμβανεις...Αν δεν εχεις παιδεια δεν μπορεις να επεξεργαστεις τα ερεθισματα.Ειναι ενα τιποτα, ενω καταπινεις αμασητο οτι σου σερβιρεται ετοιμο. Πρεπει να εισαι ταλεντο για να βγεις απο αυτη την λουμπα...Και εσυ αν ειχες μεγαλωσει διαφορετικα, δεν θα το θεωρουσες δεδομενο.
Οπότε ήρθε το τέλος μας... ή διαφωνείς;;; :grin:

 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
Εκτός από διαμαρτυρίες μπας κ αλλάξω το εκλογικό αποτέλεσμα τί άλλο έχω να κάνω δηλαδή;;;

Αυτό είναι το μόνο μέσο κ είναι αρκετό αν ξέρει κανείς να το χρησιμοποιήσει.

Δεν έχει νόημα η συζήτηση αυτή.

Είναι όλα ελεγχόμενα, "έξυπνε" στη δημοκρατία σου, διότι η ποιότητα της φτάνει μεχρι
εκεί.

Και μην συνεχίζεις να υποστηρίζεις δημοκρατικά "σκιάχτρα" και "ομοιώματα".

Δεν είναι δημοκρατία αυτό που βιώνεις (ετσι όπως το βιώνεις).

Υ.Γ. έφυγα βαριέμαι.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν έχει νόημα η συζήτηση αυτή.

Είναι όλα ελεγχόμενα, "έξυπνε" στη δημοκρατία σου, διότι η ποιότητα της φτάνει μεχρι
εκεί.

Και μην συνεχίζεις να υποστηρίζεις δημοκρατικά "σκιάχτρα" και "ομοιώματα".

Δεν είναι δημοκρατία αυτό που βιώνεις (ετσι όπως το βιώνεις).

Υ.Γ. έφυγα βαριέμαι.
Δημοκρατία είναι,μια χαρά ελεύθερος είσαι,όπως φυσικά κ οι κυβερνήσεις είναι ελεύθερες να σε κατευθύνουνε κ αν πιάσει έπιασε(δυστυχώς πιάνει)...

Καλή η αμπελοδιλοσοφία κ η καταδίκη αλλά χωρίς προτάσεις=0.

Στο καλό...
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Οπότε ήρθε το τέλος μας... ή διαφωνείς;;; :grin:
Εγω ειπα και πριν οτι περναμε σε αλλη φαση... Το τελος εποχης εχει ερθει, το ποσο μαγκες ειμαστε τελικα θα φανει στα επομενα 20-30 χρονια που θα αρχισουν να αποδιδουν αυτα που θα φτιαξουμε τωρα...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εγω ειπα και πριν οτι περναμε σε αλλη φαση... Το τελος εποχης εχει ερθει, το ποσο μαγκες ειμαστε τελικα θα φανει στα επομενα 20-30 χρονια που θα αρχισουν να αποδιδουν αυτα που θα φτιαξουμε τωρα...
Μας βλέπω να επιστρέφουμε εκεί που το αφήσαμε...στον τροχό!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Μας βλέπω να επιστρέφουμε εκεί που το αφήσαμε...στον τροχό!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ξεκινα απο την παρτη σου να αλλαζεις πραγματα και ασε τους αλλους. Αν ηξερες οτι σε βγαζαν φωτο οταν περναγες με κοκκινο θα το περναγες? Αρχισε απο τα μικρα...
 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
Καλή η αμπελοδιλοσοφία κ η καταδίκη αλλά χωρίς προτάσεις=0.

Πετάς και γλωσσίτσα ρε "σοσιαλιστή" και υποστηρικτή του "εργατοπατέρα" που δεν ξέρεις
το στόκο, αν τον αγοράζεις με το κυβικό ή με τον τόνο

Πάρε ένα επιχείρημα (ρε τσόλι)

Μια δημοκρατία η οποία δεν κάνει δημοψηφίσματα δεν είναι δημοκρατία.

τόσο απλά και τόσο βεντούζα.

Υ.Γ. πήγαινε να μετρήσεις τώρα το "φασολάκι" σου στο νιπτήρα με το παχύμετρο.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Πετάς και γλωσσίτσα ρε "σοσιαλιστή" και υποστηρικτή του "εργατοπατέρα" που δεν ξέρεις
το στόκο, αν τον αγοράζεις με το κυβικό ή με τον τόνο

Πάρε ένα επιχείρημα (ρε τσόλι)

Μια δημοκρατία η οποία δεν κάνει δημοψηφίσματα δεν είναι δημοκρατία.

τόσο απλά και τόσο βεντούζα.

Υ.Γ. πήγαινε να μετρήσεις τώρα το "φασολάκι" σου στο νιπτήρα με το παχύμετρο.
του βερνιερου ε?οχι απομιμισεις
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ακομη και στο διαδικτυο βγηκανε καποιοι και ειπανε πως να καθαρισει το πεζοδρομιο απο τους νεκρους αστυνομικους
γιατι το βρωμιζουν κατι τετοιο... τα παραθεσε ο τραμουντανα....

τι ειναι αυτο ρε φιλε? δηλαδη αν σε αυτους ερθει καρκινος... και δεν καταριεμαι απλα σου λεω
αν ερθει καρκινος σε καποια μελη της οικογενειας τους η και στους ιδιους θα γουσταρουνε?

Αν πεσουν θυμα ληστειας και τους δολοφονησουν πχ?

κατσε ντε σημερινοι ειμαστε αυριανοι δεν ειμαστε  :grin:

μην σκάς και τέτοια κατάρα έχουν ρίξει.. ο υπερπόντικας σε μένα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πριν κάτι ημέρες περάσαμε τα ξημερώματα μεθυσμένοι με έναν γνωστό μερικά κόκκινα μόνο... :P

αμα είχατε σκοτωθεί από κανέναν σαν του λόγου σας θα έβγαινε η μανούλα σου και θα κατηγορούσε την έλλειψη αστυνόμευσης μαλάκα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Η Δίας όμως δεν ήτανε εκεί να μας πιάσουνε να μας κοπανήσουμε πρόστιμο να βάλουμε μυαλό!!! >:(

μπορούσε να σας κοπανήσει για να βάλετε μυαλό και κανένας τζώρας οδηγός
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν ξέρω αν υπάρχει θεός,αν υπάρχει παρόλο που δεν βρίσκω τον λόγο με έχει σε εκτίμιση...

Αν δεν υπάρχει είμαι απλά κωλόφαρδος!!!
αυτό είναι το μόνο σίγουρο... με τους πακιστανούς που κάνεις παρέα δροσερό αγόρι τι άλλο θα ήσουνα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Σε παω στοιχημα οτι θα τους βρουνε και δινω ενα 90% να εχουν και νεκρο καταζητουμενο κατα την συλληψη...Επειδη αντισταθηκε (λεμε)
Και δολοφονοι μπατσων στη φυλακη? Εσυ αν ησουν μπατσος τι θα ελεγες στον "συναδελφο" που θα τους προσεχει? :grin:

Πολύ πιθανό να υπάρξει ξεφόρτωμα, σαν τον ματέι ένα πράγμα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πολύ πιθανό να υπάρξει ξεφόρτωμα, σαν τον ματέι ένα πράγμα.

η σαν τον δευτερο αλβανό με το λεωφορείο...
καλύτερα.. γλυτώνουμε τα έξοδα της δίκης, όπως και τα έξοδα διατροφής και συντήρησης τους στην ψειρού...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
δεν τον έχω προλάβει εδώ αλλά από τη συχνότητα που μνημονεύεται έχω καταλάβει πως θα πρέπει τα φασιστάκια να τον βλέπουν στους εφιάλτες τους :2funny:

Μη φας. Ο Πρέζουρας ήταν φανερό ότι προσποιείτο. Έκανε μπούγιο για να υπάρχουν αντιδράσεις. Σε ανύποπτες στιγμές συνδεόταν και άμα τον πετύχαινες στα κανονικά του έλεγε λογικά-λογικότατα πράγματα και έκανε κανονικό διάλογο. Σπανιότατα βέβαια.

Αυτό αποδεικνύει ότι ήταν κανονικός απλά ήθελε να σπάει πλάκα και είχε βρει τον τρόπο να το κάνει. Πολλές φορές ξέφευγε των ορίων με αναφορές σε οικογένειες κτλ. Μια από αυτές τις φορές του κόστισε τη θέση του εδώ...

Το σημαντικότερο βέβαια ήταν η προσφορά του στη βασική θεματολογία του site με πληθώρα φωτογραφιών στις συλλογές 18+.

Η αλήθεια είναι ότι μου έχει λείψει λίγο. Όπως και όλοι που έφυγαν εξ αιτίας της διαγραφής του λίγο έως πολύ. Περνούσαμε ωραία. Για αυτο είμαστε εδώ άλλωστε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Κλαψε λιγο ακομη.

οι κατάρες των σκατόψυχων σαν και του λόγου σου είναι γνωστό ότι δεν πιάνουν και συνήθως γυρνάνε σε αυτόν που τις εκστομίζει..
οπότε δεν έχω λόγο να κλάψω...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
οι κατάρες των σκατόψυχων σαν και του λόγου σου είναι γνωστό ότι δεν πιάνουν και συνήθως γυρνάνε σε αυτόν που τις εκστομίζει..
οπότε δεν έχω λόγο να κλάψω...

ε τοτε παψε να κλαιγεσαι κ να το λες σε καθε ευκαιρια! το εμπεδωσαμε :rolleyes:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το σημαντικότερο βέβαια ήταν η προσφορά του στη βασική θεματολογία του site με πληθώρα φωτογραφιών στις συλλογές 18+.

O πρέζουρας είχε προσφέρει και στην βασική θεματολογία του χώρου, ΦΠ.
Δεν ήταν σωστός, αλλά τουλάχιστον ήταν χρήσιμος.
Κάποιοι άλλοι μας τα ζαλίζουν, και είναι και άχρηστοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom