Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί τον θεωρείς τελιωμένο τον Έλληνα;
και γιατί το εθνικιστής σε χαλάει;

γιατι ο ελληνας δεν εχει αρχιδια και τσαμπουκα,θα ηθελα να ειμαι εθνικιστης αλλα για μια χωρα με αρχιδια οχι για μια χωρα που βγαζει προθυπουργο τον γιωργακη,που το 90% των νεων θελουν να γινουν τραγουδηστες και που αποτελει τον γυφτοπροξενο της ευρωπης
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
γιατι ο ελληνας δεν εχει αρχιδια και τσαμπουκα,θα ηθελα να ειμαι εθνικιστης αλλα για μια χωρα με αρχιδια οχι για μια χωρα που βγαζει προθυπουργο τον γιωργακη,που το 90% των νεων θελουν να γινουν τραγουδηστες και που αποτελει τον γυφτοπροξενο της ευρωπης
Ωραία βεντούζα αυτή... :2funny: :2funny: :2funny:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Οι Έλληνες επειδή ανακαλύψανε την ντοπαμινη για παρκισον(δεν ξέρω αν ισχύει), το τέστ παπ + την λαμπρή ιστορία που κουβαλάνε 2000 χρόνια πριν,δεν είναι. :sunglasses: :rockon:
Βλεπεις την μικρη εικονα...Οι Ελληνες επεζησαν μεσα στην ιστορια γιατι τα περισσοτερα πραγματα που βλεπεις σημερα χτιστηκαν πανω στις βασεις που αυτοι εβαλαν. Και μετα την παρακμη των Ελληνικων πολεων, ο Ελληνισμος επηρεασε αρχικα στην ανατολη, μετα την ρωμη, το βυζαντιο και μετα στην αναγεννηση, τον διαφωτισμο ή και τις επιστημες, την ερευνα, τις τεχνες κτλ

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Βλεπεις την μικρη εικονα...Οι Ελληνες επεζησαν μεσα στην ιστορια γιατι τα περισσοτερα πραγματα που βλεπεις σημερα χτιστηκαν πανω στις βασεις που αυτοι εβαλαν. Και μετα την παρακμη των Ελληνικων πολεων, ο Ελληνισμος επηρεασε αρχικα τον αραβικο κοσμο, μετα την ρωμη, το βυζαντιο και μετα στην αναγεννηση, τον διαφωτισμο ή και τις επιστημες, την ερευνα, τις τεχνες κτλ
Στους έλληνες τελικά τί έμεινε όμως;;; :tits2:

Aυτό μετράει...
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Βλεπεις την μικρη εικονα...Οι Ελληνες επεζησαν μεσα στην ιστορια γιατι τα περισσοτερα πραγματα που βλεπεις σημερα χτιστηκαν πανω στις βασεις που αυτοι εβαλαν. Και μετα την παρακμη των Ελληνικων πολεων, ο Ελληνισμος επηρεασε αρχικα τον αραβικο κοσμο, μετα την ρωμη, το βυζαντιο και μετα στην αναγεννηση, τον διαφωτισμο ή και τις επιστημες, την ερευνα, τις τεχνες κτλ

μιλαω για τον νεοελληνα ο οποιος δεν νομιζω να εχει καμια σχεση με τον προγονο του της αρχαιοτητας
 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16

Μπορείς να το τεκμηριώσεις, ή απλά το λες (λόγω αγκυλώσεων).

Ο πρόγονος σου δηλαδη που πολέμησε (τους "φίλους σου" νάζι) και πέθανε, για να γράφεις εσύ
στο μπουρδέλα.κομ εσύ τον χέζεις ελαφρά την καρδία;

;;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μπορείς να το τεκμηριώσεις, ή απλά το λες (λόγω αγκυλώσεων).

Ο πρόγονος σου δηλαδη που πολέμησε (τους "φίλους σου" νάζι) και πέθανε, για να γράφεις εσύ
στο μπουρδέλα.κομ εσύ τον χέζεις ελαφρά την καρδία;

;;
Γιατί μόνο ο εθνικισμός αποτελεί μονόδρομο για να μην τον χέζεις ελαφρά την καρδία;;; :jerking:
 

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
γιατι ο ελληνας δεν εχει αρχιδια και τσαμπουκα,θα ηθελα να ειμαι εθνικιστης αλλα για μια χωρα με αρχιδια οχι για μια χωρα που βγαζει προθυπουργο τον γιωργακη,που το 90% των νεων θελουν να γινουν τραγουδηστες και που αποτελει τον γυφτοπροξενο της ευρωπης

Συμφωνούμε σε αυτό.

Αλλά το να υποστηρίζεις τον Έλληνα (Τον πατριώτη όχι τον προδότη) το θεωρείς κακό εσύ;

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ακμη και παρακμη, ετσι ειναι η ιστορια δυστυχως...Οι Ρωμαιοι διπλα, βεβαια ειναι καπως καλυτερα :2funny:
Eεεεμ... :cheesy:

Ντάξει εμείς για παρηγοριά θα έχουμε το παράδειγμα των ινδιάνων... :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

ventuzator

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.973
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί μόνο ο εθνικισμός αποτελεί μονόδρομο για να μην τον χέζεις ελαφρά την καρδία;;; :jerking:

Κούνα τα βυζιά σου καλύτερα (και μη γράφεις).

"έξυπνε" Μια πατρίδα όπως η σημερινή δεν αποτελεί πρότυπο για αυτούς που πεθάναν για αυτήν;




 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Συμφωνούμε σε αυτό.

Αλλά το να υποστηρίζεις τον Έλληνα (Τον πατριώτη όχι τον προδότη) το θεωρείς κακό εσύ;

σπανιζει τωρα πια το ειδος ελληνα που λες,αυτο προσπαθω να πω
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Κούνα τα βυζιά σου καλύτερα (και μη γράφεις).

"έξυπνε" Μια πατρίδα όπως η σημερινή δεν αποτελεί πρότυπο για αυτούς που πεθάναν για αυτήν;

εγω σημερα ζω πανεξυπνιδι και για το σημερα μιλαω,αλλα με αυτες τις αναφορες μονο και μονο στο παρελθον ουτε εσυ ουτε οσοι μενουν μονο σε αυτα δεν προκειται να κανουν βημα μπροστα θα μενουν παντα στον κοσμο τους και ο υπολοιπος κοσμος θα τους κοροιδευει και θα τους αγοραζει
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Κούνα τα βυζιά σου καλύτερα (και μη γράφεις).

"έξυπνε" Μια πατρίδα όπως η σημερινή δεν αποτελεί πρότυπο για αυτούς που πεθάναν για αυτήν;
Η πατρίδα όπως κατάντησε δεν γίνεται να αποτελεί πρότυπο,ποιος την κατάντησε έτσι;;;

Απάντηση:το έθνος των ελλήνων που διαβιεί σε αυτήν με την ψήφο τους κ την καμία αντίδραση στην σαπίλα αλλά προσαρμογή τους...

Διαφωνείς κάπου;;;

 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως γουρούνιασμα με πίτσες-μπάλα,γήπεδο κ μπουζούκια η κουλτούρα του δεν νομίζω... :cheesy:

Αν υπηρχαν αυτα τοτε ισως ηταν και ετσι :2funny:

Απο οτι εχω διαβασει παντως, δεν ειχαν μεγαλες διαφορες :o

Ολο μαλακιες εκαναν, μαλλον τοτε περναγανε γιατι οι αλλοι "ηταν στα δεντρα" ακομα. Αυτοι κατεβηκαν απο τα δεντρα ενω εμεις κανουμε ακομα τις ιδιες μαλακιες :2funny:
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
παιδες καλη η κουβεντα αλλα ειμαι αραχωβα και εχω ξυπνημα για σκι το πρωι,τα λεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom