Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα οτι εχουν και οι αλβανοι δικαιωματα στη ζωη,ξυπνατε ρε χαριστικα τους συγκαταλεγουμε στο ανθρωπινο ειδος.
η μονο προσφορα που μπορει να κανεις ενας αλβανος στην ανθρωποτητα ειναι να αυτοκτονησει
Εγω ειχα μεινει παλιοτερα με το αυτοκινητο και οι μονοι που σταματησαν ηταν αλβανοι,μου εδωσαν ρευμα για να φορτισει η μπαταρια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Η μεγαλυτερη μαλακια που μπορει να κανει οδηγος

Ελπιζω να μην το συνηθιζεις....
Πριν κάτι ημέρες περάσαμε τα ξημερώματα μεθυσμένοι με έναν γνωστό μερικά κόκκινα μόνο... :P

 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Μόνο Μέγκα για να ενημερώνομαι αντικειμενικά κ σωστά!!! :2funny:
Δεν αξιζει...Ειδικα αυτη η bitch που το λεει ειναι για κουτουλιδια (ετσι ακριβως). Η τρομοκρατια δε, παει συννεφο...Απο οτι εχω δει φευγαλεα, το alter μου φανηκε ενδιαφερων ειδησεογραφικα αλλα γενικοτερα η tv δεν μετραει πλεον για σοβαρο μεσο πληροφορησης, αφου ειναι ξεκαθαρα χειραγωγημενη.Προτιμω το ιντερνετ...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν αξιζει...Ειδικα αυτη η bitch που το λεει ειναι για κουτουλιδια (ετσι ακριβως). Η τρομοκρατια δε, παει συννεφο...Απο οτι εχω δει φευγαλεα, το alter μου φανηκε ενδιαφερον ειδησεογραφικα αλλα γενικοτερα η tv δεν μετραει πλεον για σοβαρο μεσο πληροφορησης, αφου ειναι ξεκαθαρα χειραγωγημενη.Προτιμω το ιντερνετ...
Δεν βλέπεις tv αλλά όλα τα ξέρεις κρυφοπουτανίτσα!!! :birdman:
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Και οι Αλβανοί καλλιεργούνε τα χωράφια,βγάλανε κοτζάμ Χότζα.

Βάλανε βάσεις στην οικοδόμιση του σοσιαλισμού!!! :rockon:

ειναι δυνατον να τους αφηνουμε ζωντανους και να μην υπαρχουν ελευθεροι σκοπευτες παντου-κυνηγοι αλβανων,μπορουν μετα να τους κανουμε δωρεαν λιπασμα για τους αγρους θα βοηθησουμε και τους αγρωτες ετσι
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
αγροτες σορρυ
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ειναι δυνατον να τους αφηνουμε ζωντανους και να μην υπαρχουν ελευθεροι σκοπευτες παντου-κυνηγοι αλβανων,μπορουν μετα να τους κανουμε δωρεαν λιπασμα για τους αγρους θα βοηθησουμε και τους αγρωτες ετσι
Πλέον δεν ξεχωρίζουνε οι Αλβανοί τους εκπολιτίσαμε,δύσκολο το έργο των ελεύθερων σκοπευτών... :2funny:

Ρε σου έφαγε καμία γκόμενα Αλβανός,σε λήστεψε,τί σου έκανε;;; :cheesy:
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πλέον δεν ξεχωρίζουνε οι Αλβανοί τους εκπολιτίσαμε,δύσκολο το έργο των ελεύθερων σκοπευτών... :2funny:

Ρε σου έφαγε καμία γκόμενα Αλβανός,σε λήστεψε,τί σου έκανε;;; :cheesy:

πας καλα θα ημουν φυλακη τωρα με κατηγορια φονου και κανιβαλισμου στην οικογενεια του.
απλα μου χαλανε την αισθητικη τα μεταλλαγμενα προσωπα τους και κακομοιρικη και μιζερη συμπεριφορα τους
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Η Δίας όμως δεν ήτανε εκεί να μας πιάσουνε να μας κοπανήσουμε πρόστιμο να βάλουμε μυαλό!!! >:(

Αυτο θα ηταν το λιγοτερο...Το χειροτερο θα ηταν να σας κοπαναγε αυτος που περναγε με πρασινο, με τις οποιες συνεπειες...Εκτος απο το γαμησι που θα τρωγατε μετα απο μπατσους και ιδιωτες (αν επιζουσατε)
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Εεε ντάξει έχεις σοβαρούς λόγους... :sunglasses:

ειναι ο μοναδικος λαος σορυ η μοναδικη ρατσα που δεν εχει προσφερει τιποτα στην ανθρωποτυητα και ουτε προκειται και ενταυτου δημιουργουν μονο προβληματα και βρωμιες
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ειναι ο μοναδικος λαος σορυ η μοναδικη ρατσα που δεν εχει προσφερει τιποτα στην ανθρωποτυητα και ουτε προκειται και ενταυτου δημιουργουν μονο προβληματα και βρωμιες
Με τούρκους,αφρικανούς,πανιστανούς,ρουμάνους,βούλγαρους πώς τα πας;;; :cheesy:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αυτο θα ηταν το λιγοτερο...Το χειροτερο θα ηταν να σας κοπαναγε αυτος που περναγε με πρασινο, με τις οποιες συνεπειες...Εκτος απο το γαμησι που θα τρωγατε μετα απο μπατσους και ιδιωτες (αν επιζουσατε)
Δεν ξέρω αν υπάρχει θεός,αν υπάρχει παρόλο που δεν βρίσκω τον λόγο με έχει σε εκτίμιση...

Αν δεν υπάρχει είμαι απλά κωλόφαρδος!!!
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Με τούρκους,αφρικανούς,πανιστανούς,ρουμάνους,βούλγαρους πώς τα πας;;; :cheesy:

δευτεροι στην λιστα για μενα ειναι οι ρωσσοποντιοι αλλα σκουπιδια οπου πηγαν τους διωξαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom