Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
οχι τιποτα δεν θελω να πω....εσυ γραφεις για κοτοπουλακια κουκουλοφορους και πυροβολισμους στο ψαχνο...

και πειραχτηκες ε ?

Ηταν ακραιο το παραδειγμα μου και το παιρνω πισω αλλα νομιζω οτι πριν ο καθε αστυνομικος κανει τον οποιονδηποτε ελεγχο ΣΕ ΥΠΟΠΤΟ οχημα, οι αλλοι 3 πρεπει να σημαδευουν με τα πιστολια τους προς το αυτοκινητο. οπως γινεται στην αμερικη!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Φιλε διαβασες τι εγινε ? Σημα εκαναν τα παιδια για ελεγχο. Δεν παει να πει οτι οποιο αυτοκινητο ειναι υποπτο πρεπει να φωναζεις τις ειδικες δυναμεις.. θα μπορουσε να ειναι μια οικογενεια.. πραγματικα θα μπορουσε

Και οντως, ειναι παιδια, ειναι ΠΑΙΔΙΑ.. ρε γαμωτο εχω ζησει λογω της θεσης που ειχα στη θητεια μου στο στρατο 1 μεγαλη 2μηνη εκπαιδευση πανω απο 2.000 δοκιμους αστυνομικους.. κριμα απο το θεο να εχετε τετοιες αποψεις για τους αστυνομους επειδη μια μειοψηφια τους ειναι μαλακες.
Θα μου πεις οτι κανουμε εμεις για τους αστυνομους, κανει και ο υπολοιπος κοσμος για την ελλαδα... για λιγους μαλακες τρωμε κι εμεις το βρισιμο του αναξιοπιστου και του απατεωνα.

τελοςπαντων
δεν βαζω το χερι μου στη φωτια αλλα εμαθα απο φιλο μεσα στην αστυνομια οτι το αμαξι το ειχαν απο πισω και ενω ηταν μαυρο τζιπ η πινακιδα ανηκε σε κοκκινη κουρσα.εκει ειναι λιγο πιο υποπτα φιλε μου
βεβαια στην αστυνομια γινετε της πουτανας και αο τα 10 που μαθαινεις το 1 ειναι αληθεια
οπως και να εχει εφυγαν 2 παιδια αδικα .αυτο ειναι αληθεια ομως
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
623
Πόντοι
96
να κανω και γω λιγο τον εξυπνακια

εχεις υπο παρακολουθηση ενα μαυρο τζιπ βολβο το οποιο ειναι κλεμενο
και ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ δεν ειναι φορτομενο με 4 μαντραχαλεους για να κλεψει ενα περιπτερο
αλλα για μια αλλη δουλεια πολυ πιο σκληροπυρηνικη και στελνεις 2 μηχανες της ομαδας διας????????
ειναι δυνατον????κι ομως ειναι !!!!
βελεπεις τις φωτογραφιες των παιδιων και ειναι ΠΑΙΔΙΑ ρε πουστη μου
οι καλοι φυλανε τους πλουσιους και στελνους τα παιδια στα δυσκολα..
οσοι λετε οτι ο θανατος των ανθρωπων αυτων δικαιολογηται λογω της φυσης του επαγγελματος, ειστε πνευματικα φτωχοι και διανοητικα καθυστερημενοι

ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ !
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΟΠΟΙΟΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ !
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ 1000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΤΕ...
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Θα μας φλωμωσει στις ψευτιες παλι
με 400 θα μας πει πως μπαινει φετες  :grin:

 ...και τριμματα,τραγι μου,και τριμματα

 
2hyjo76.jpg
 :2funny: :2funny:


 
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
οι καλοι φυλανε τους πλουσιους και στελνους τα παιδια στα δυσκολα..
οσοι λετε οτι ο θανατος των ανθρωπων αυτων δικαιολογηται λογω της φυσης του επαγγελματος, ειστε πνευματικα φτωχοι και διανοητικα καθυστερημενοι

ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ !
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΟΠΟΙΟΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ !
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ 1000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΤΕ...
κανενας θανατος δεν εχει δικαιολογια φιλε τι να λεμε
οτι ηταν μπατσος η αναρχικος η αντιρησιας????
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τους σκεπάσει.
Δυό νέα παιδιά..αδέλφια μας ή φίλοι μας ή άγνωστοι..δεν έχει σημασία..
Δυό σπίτια κλείσανε και τρείς δολοφόνοι ελευθεροι σκορπούν το θάνατο..
Για τη μνήμη των παλικαριών, αφήστε τη συνείδηση μονάχα να γράψει τις αράδες. :'(
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ελά λίγο ιντερνετικό πένθος ακόμα:

Σχόλια για το μακελειό με τους δύο νεκρούς αστυνομικούς της ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΠΟΙΑ ΜΑΝΑ ΑΠΟΨΕ ΘΑ...
ΘΡΗΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ....ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ...ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΤΕΥΝΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΗΝΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ...ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΑΝΑΔΩΝ... ΣΥΛΛΗΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΚΡΙΜΑ... ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ..ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΩΡΟ ΓΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ...Η ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ...

-------------------------

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΝΙΚΟ,ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΡΑΧΤΕΙ ΠΟΛΥ...
ΟΣΟ, ΟΜΩΣ, ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥΣ Κ ΚΑΤΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥΣ,ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΡΓΗ...ΕΛΕΟΣ...ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΝΑΙΣΑΙΝΑΝ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΑ..........
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ....

-------------------------

-ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ 'ΜΠΑΤΣΟΙ' ΕΦΥΓΑΝ.... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ...
-ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΣΠΙΤΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑΝ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ..... ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ; ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ; ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ; ΤΟΣΟ ΑΞΙΖΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ , 3 ΛΕΠΤΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ; ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ GAY,ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΦΡΥΔΙΑ ΣΑΝ ΤΟΥ ΣΥΝΑΦΙΟΥ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΣΥΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ. ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ 800 ΕΥΡΩ... ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤÎ! Ÿ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ.....
ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ...
ΕΝΑΣ ΜΠΑΤΣΟΣ...!

-------------------------

Γεννήθηκα σε ένα ορεινό χωριό, απο γονείς αγρότες, που με μεγάλωσαν με κόπους και στερήσεις. Ανδρώθηκα, σπούδασα, σταθηκα στα πόδια μου... παντρεύτηκα και έκανα δυο πανεμορφες κορες...προσπαθω κάθε μέρα να είμαι σωστός και χρήσιμος άνθρωπος για την οικογένεια μου και για την κοινωνία... βγάζω το ψωμί μου τίμια, χωρίς να ενοχλώ κανέναν... όπως όλοι οι άνθρωποι χαίρομαι, λυπάμαι, γελάω, κλαίω, φοβάμαι, θυμώνω, αγαπάω, μισώ... δεν διαφέρω σε τίποτα α! πο κανεναν σας... και όμως όταν θα μου φυτέψουν μια σφαίρα στο κεφαλι τα κανάλια δεν θα κάνουν δακρυβρεχτα αφιερώματα... οι δρομοι δεν θα γεμισουν απο αγανακτισμένους πολίτες... η ημερομηνία θανάτου μου δεν θα πάρει επετειακό χαρακτήρα... η δίκη των δολοφόνων μου δεν θα γίνει σήριαλ... δεν θα έχω "αλληλέγγυους" και Μ.Κ.Ο. να θρηνούν και να οργίζονται... η γυναίκα μου θα πρέπει να επιστρέψει τον μισθό που προπληρώθηκα, αλλά δεν πρόλαβα να δουλέψω... Ξέρετε γιατί; Γιατί είμαι Αστυνομικός...
Καλό ταξίδι αδέλφια... Να μας προσέχετε απο εκει ψηλά....

-------------------------

Να εκφράσουμε την βαθύτατη θλίψη μας για τα δυο παλικάρια που έχασαν την ζωή τους εν ώρα καθήκοντος. Δυο νέα παιδιά ο Ιωάννης Ευαγγελινέλης και ο Γεώργιος Σκυλογιάννης 22 και 23 ετών αντίστοιχα που θα μπορούσαν να είναι οι φίλοι μας, τα αδέρφια μας, τα παιδιά μας , δικοί μας άνθρωποι.
Μόνο να αναλογιστούμε τον πόνο που θα επικρατεί απόψε στα σπίτια τους. Και όχι μόνο απόψε, αλλά για πολύ καιρό ακόμη. Ο χαμός ενός νέου παιδιού είτε λέγεται Αλέξης και είναι πεζός, είτε Ιωάννης , Γεώργιος , κτλ. δεν παύει να παραμένει μια ανοιχτή πληγή. Σκεφτείτε τις μανάδες τους. Καλό σας Ταξίδι Παλικάρια ! Εύχομαι εκεί που πάτε να είστε καλύτερα...

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε μαγκες δε πατε σε κανενα αλλο θρεντ να μιλησετε για βλαχους τυρια και μηχανες να μιλησουμε για το θεμα εμεις που θελουμε?
ευχαριστω
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κριμα τα παλληκαρια
 

Επισκέπτης
Ότι είναι κάποιος 22 ετών δεν σημαίνει ότι είναι άχρηστος.Άλλοι 22αριδες πετάνε με μαχητικά πολλών εκατομμυρίων ευρώ.Ότι υπάρχει έλλειμμα εκπαίδευσης στην αστυνομία είναι γνωστό.Ότι αναγκάζονται να δουλεύουν 10-12 ώρες τη μέρα αλλά και διπλοβάρδιες είναι γνωστό.Εδώ στην Κερατέα,είναι επί 24ωρου βάσεως μια διμοιρία ΥΜΕΤ και μία ΜΑΤ για το ΧΥΤΑ για τον οποίο αντιδρούν οι κάτοικοι.
Όσοι έχουν πάει έξω,έχουν δει πώς κυκλοφορούν οι αστυνομικοί.Θα έχετε δει καταστολή διαδηλώσεων σε άλλες χώρες με σκυλιά,άλογα,πλαστικές σφαίρες,και υδραντλίες.Εδώ μόνο τους μισθούς των άλλων θέλουμε,από τα άλλα δεν παίρνουμε τίποτα...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Διάβαζα αυτό το θέμα ως επισκέπτης,και πραγματικά εξεπλάγην,για το πόσο χαμηλά μπορεί να φτάσει η "ανθρωπινη" ξεφτιλα.
ΡΕ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ,"ΙΔΕΟΛΟΓΟΙ" ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ,ΠΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΗΝ "ΜΑΓΚΙΑ" ΣΑΣ,ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΑΔΙΚΑ 2 ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ?ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.Η-Μ-Α-Ρ-Τ-Ο-Ν ΔΗΛΑΔΗ.

Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΤΟΥΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom