Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Είμαι εθελοντής αιμοδότης,είχα δώσει αίμα πριν 1,5 μήνα και δεν μπορώ να δώσω.Και το αίμα που δίνω εις γνώση μου ξέρω ότι μπορεί να μεταγγιστεί και σε λαθρομετανάστη.Προσωπικά δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο να πεθαίνει  εκτός αν έχει διαπράξει προηγουμένως έγκλημα ότι χρώμα και αν έχει ότι γλώσσα και ας μιλάει.Απλώς δε γουστάρω να μαζευτεί όλη η Αφρική η Ασία και η Αλβανία εδώ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Eνώ για τους αστυνομικούς-θεούς τους θα τρέξουνε...ουρά θα μαζευτεί λέμε,όλοι από το bou...
Παπαζολη δεν ειναι ολοι καφροι στο μπου...υπαρχουν και ανθρωποι νορμαλ...και οχι μονο φοιτιτακια..
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Κριμα.. ευχομαι να πανε ολα καλα...

Καποια διαδηλωση υπερ τους ? ετσι μια διαμαρτυρια ? βεβαια ... τι να περιμενεις. τα παιδια αυτα δεν ειναι 16, ειναι 21-22 ετων γεροι με γονεις επιχειρηματιες ...  

το χω ξαναπει οτι τα παιδια αυτα κανουν λειτουργημα και αμοιβονται με πενιχρους μισθους. με  σκοπος να μας προστατευουν και να ειστε σιγουροι οτι το προσπαθουν.

Να δω ποτε θα διαταχτουν να ξυλοφορτωσουν και γιατι οχι να πυροβολησουν κανενα κουκουλοφορο κοτοπουλακι σε καμια πορεια, η κανεναν τσαμπα μαγκα γκανγκστερ.Να δουμε μετα για ποτε το σκεφτεται ο καθε τελειωμενος νεοελληνας να καταστρεφει.. κανενας καμμενος μαφιοζος να οπλοφορει και να ριχνει αδιακριτως. Οχι τιποτα αλλο αλλα προφανως απο τυχη δεν χτυπηθηκε καποιος εντελως μη εμπλεκομενος στο συμβαν.

περασα προ ολιγου απο το σημειο και ηταν τραγικο να βλεπεις τα καναλια να ειναι εκει, και τα ασθενοφορα να προσπαθουν να φτασουν ... και 100 μηχανες να κοιταζουν το νεκρο συναδελφο.

ο θεος να συγχωρεσει την ψυχη του νεκρου αστυνομικου και να βοηθησει τους τραυματιες να αναρρωσουν.. Και πουστε.. τους χτυπημενους αστυνομικους πρεπει να προστατευουμε με καλες συνταξεις και οχι τις καριολοκορες των στρατιωτικων και ουτω καθ εξης...
γιατι μπαινεις σε συγκρισεις...ποιος ο λογος να αναφερεις ολα αυτα,που κολλανε με το θεμα.....
μια που λες για πορειες συμπαραστασης...ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΧΟΥΝ και σωματεια.....ποτε τους ειδες να διαμαρτυρηθουν για τα δικαιωματα τους και τους χαμηλους μισθους τους.
δεν συνεχιζω να γραφω αλλο..αλλα δεν υπαρχει λογος να συγκρινεις ανομια πραγματα..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Παπαζολη δεν ειναι ολοι καφροι στο μπου...υπαρχουν και ανθρωποι νορμαλ...και οχι μονο φοιτιτακια..
Ναι,ναι τώρα σε λίγο θα μαζευτεί ουρά,όλοι από το bou.....

Ειδικά με την παράμετρο που ο imaginas έθεσε:

όχι όσοι πάτε σε μπουρδέλα και επιλέγετε ακάποτα και μαλακίες.Το αίμα που θα δώσετε θα μεταγγιστεί σε άλλον ασθενή και είναι κρίμα να αρπάξει κανά "παράσημο" ....
Kαι 2-3 να υπήρχανε πάει τους έκοψε......
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
 και με τι να με πιασουνε;;
 με τα παπακια τους;;
 ή με τα V-strom τους;;;

 Hayabusa σπικινγκ εδω και καιρο,τραγι μου

 Στα 130 βαζω δευτερα χαχαχαχαχαχαχ

 edit

 1ον) Δεν χαρηκα,αλλα και δεν σκοτιστηκα

 2ον) Δεν σκοτωθηκανε,τους σκοτωσανε-εχει διαφορα τραγιιιιιιιι

Καταλαβα
ήρθες κι εφερες και το καλαθι με τα φιδια μαζι  :jerking:
Για το ότι δε χάρηκες, φαίνεται..
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Είμαι εθελοντής αιμοδότης,είχα δώσει αίμα πριν 1,5 μήνα και δεν μπορώ να δώσω.Και το αίμα που δίνω εις γνώση μου ξέρω ότι μπορεί να μεταγγιστεί και σε λαθρομετανάστη.Προσωπικά δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο να πεθαίνει  εκτός αν έχει διαπράξει προηγουμένως έγκλημα ότι χρώμα και αν έχει ότι γλώσσα και ας μιλάει.Απλώς δε γουστάρω να μαζευτεί όλη η Αφρική η Ασία και η Αλβανία εδώ.

 ξερω τι εισαι και τι καπνο φουμαρεις imaginas....
 σε πολλα συμφωνουμε,σε αλλα οχι
 αλλα οι παρεναισεις και οι προτροπες και η φιλανθρωπια να ειναι προς ολους
 και οχι επιλεκτικα
 αυτο ηθελα να τονισω
  και ξερω οτι καταλαβες γιατι πραμα μιλουσα πιο πριν...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
να κανω και γω λιγο τον εξυπνακια

εχεις υπο παρακολουθηση ενα μαυρο τζιπ βολβο το οποιο ειναι κλεμενο
και ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ δεν ειναι φορτομενο με 4 μαντραχαλεους για να κλεψει ενα περιπτερο
αλλα για μια αλλη δουλεια πολυ πιο σκληροπυρηνικη και στελνεις 2 μηχανες της ομαδας διας????????
ειναι δυνατον????κι ομως ειναι !!!!
βελεπεις τις φωτογραφιες των παιδιων και ειναι ΠΑΙΔΙΑ ρε πουστη μου
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
γιατι μπαινεις σε συγκρισεις...ποιος ο λογος να αναφερεις ολα αυτα,που κολλανε με το θεμα.....
μια που λες για πορειες συμπαραστασης...ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΧΟΥΝ και σωματεια.....ποτε τους ειδες να διαμαρτυρηθουν για τα δικαιωματα τους και τους χαμηλους μισθους τους.
δεν συνεχιζω να γραφω αλλο..αλλα δεν υπαρχει λογος να συγκρινεις ανομια πραγματα..


θες να πεις κατι ?

δεν εχει νοημα να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα αλλα οπως και ο στρατος ετσι και η αστυνομια δεν μπορουσαν να εχουν συνδικαλισμο μεχρι και σχεδον προσφατα ετσι ωστε να διαμαρτυρυθουν με τον τροπο που ξερεις και εσυ και οι περισσοτεροι.  

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
να κανω και γω λιγο τον εξυπνακια

εχεις υπο παρακολουθηση ενα μαυρο τζιπ βολβο το οποιο ειναι κλεμενο
και ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ δεν ειναι φορτομενο με 4 μαντραχαλεους για να κλεψει ενα περιπτερο
αλλα για μια αλλη δουλεια πολυ πιο σκληροπυρηνικη και στελνεις 2 μηχανες της ομαδας διας????????
ειναι δυνατον????κι ομως ειναι !!!!
βελεπεις τις φωτογραφιες των παιδιων και ειναι ΠΑΙΔΙΑ ρε πουστη μου
Καλά μπορεί κ τα παιδιά να πήγανε να το παίξουνε ήρωες κάνοντας την σύλληψη της ζωής τους...

Δεν είναι να το ψάχνεις,αυτή είναι η ΕΛ.ΑΣ,ευτυχώς για το σώμα κ για τους πολίτες δεν έχουμε άλλου επιπέδου εγκληματίες συνήθως(τις λίγες φορές που συμβαίνει κάποιος αστυνομικός θα πέσει).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να κανω και γω λιγο τον εξυπνακια

εχεις υπο παρακολουθηση ενα μαυρο τζιπ βολβο το οποιο ειναι κλεμενο
και ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ δεν ειναι φορτομενο με 4 μαντραχαλεους για να κλεψει ενα περιπτερο
αλλα για μια αλλη δουλεια πολυ πιο σκληροπυρηνικη και στελνεις 2 μηχανες της ομαδας διας????????
ειναι δυνατον????κι ομως ειναι !!!!
βελεπεις τις φωτογραφιες των παιδιων και ειναι ΠΑΙΔΙΑ ρε πουστη μου
τι στελνεις ;τανκς;
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
θες να πεις κατι ?

δεν εχει νοημα να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα αλλα οπως και ο στρατος ετσι και η αστυνομια δεν μπορουσαν να εχουν συνδικαλισμο μεχρι και σχεδον προσφατα ετσι ωστε να διαμαρτυρυθουν με τον τροπο που ξερεις και εσυ και οι περισσοτεροι.  
Τι να απαντησεις ρε πινκ? εριξα μια ματια στο θρεντ για την δολοφονια δυο νεων ανθρωπων  και εφριξα με τα φοιτιτακια και τις μπουρδες που γραφανε...μεχρι και χιτλερ καπου πηρε το ματι μου... :jerking: :jerking: :jerking:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σίγουρα δεν σας ενδιαφέρει η γνώμη μου
Σίγουρα δεν θα αλλάξετε τα πιστεύω σας
Σίγουρα δεν θα μου αλλάξετε τα πιστεύω μου
Σας διαβάζουνε όμως και σας κρίνουνε
Νομίζω ότι το έχετε καταλάβει ότι προκαλείται
Εκτός εάν αυτός είναι ο στόχος σας για να προσελκύεται την προσοχή του κοινού.
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
θες να πεις κατι ?

δεν εχει νοημα να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα αλλα οπως και ο στρατος ετσι και η αστυνομια δεν μπορουσαν να εχουν συνδικαλισμο μεχρι και σχεδον προσφατα ετσι ωστε να διαμαρτυρυθουν με τον τροπο που ξερεις και εσυ και οι περισσοτεροι.  
οχι τιποτα δεν θελω να πω....εσυ γραφεις για κοτοπουλακια κουκουλοφορους και πυροβολισμους στο ψαχνο...
 

Επισκέπτης
gabadoo άνοιξες θέμα για την εργαζόμενη ότι χρειάζεται αίμα και δεν απάντησα;Αν το έκανες και το έβλεπα (πολλά σοβαρά θέματα χάνονται από την πρώτη σελίδα υπέρ των ηλιθίων θεμάτων) θα έγραφα πρώτος.Δεν είμαι βιομήχανος,υπάλληλος είμαι που μπορεί να καταλήξω και εργάτης,και σέβομαι όλους τους εργαζομένους.Κι επειδή σέβομαι τον κόσμο,και καβαλάω ενίοτε και μηχανή,έγινα αιμοδότης,για να μπορεί να σωθεί ένας άνθρωπος.Και να σε πληροφορήσω,ότι ακόμα και στους αλλοδαπούς μιλάω στον πληθυντικό ευγενείας,άλλο αν θέλω να απελαθούν επειδή δεν τους χωράει όλους η Ελλάδα.Και ναι,και στους αλλοδαπούς υπάρχουν καλοί άνθρωποι και οικογενειάρχες,δεν είναι όλοι καθάρματα,αλλά δύσκολα τους βλέπεις...
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
να κανω και γω λιγο τον εξυπνακια

εχεις υπο παρακολουθηση ενα μαυρο τζιπ βολβο το οποιο ειναι κλεμενο
και ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ δεν ειναι φορτομενο με 4 μαντραχαλεους για να κλεψει ενα περιπτερο
αλλα για μια αλλη δουλεια πολυ πιο σκληροπυρηνικη και στελνεις 2 μηχανες της ομαδας διας????????
ειναι δυνατον????κι ομως ειναι !!!!
βελεπεις τις φωτογραφιες των παιδιων και ειναι ΠΑΙΔΙΑ ρε πουστη μου

Φιλε διαβασες τι εγινε ? Σημα εκαναν τα παιδια για ελεγχο. Δεν παει να πει οτι οποιο αυτοκινητο ειναι υποπτο πρεπει να φωναζεις τις ειδικες δυναμεις.. θα μπορουσε να ειναι μια οικογενεια.. πραγματικα θα μπορουσε

Και οντως, ειναι παιδια, ειναι ΠΑΙΔΙΑ.. ρε γαμωτο εχω ζησει λογω της θεσης που ειχα στη θητεια μου στο στρατο 1 μεγαλη 2μηνη εκπαιδευση πανω απο 2.000 δοκιμους αστυνομικους.. κριμα απο το θεο να εχετε τετοιες αποψεις για τους αστυνομους επειδη μια μειοψηφια τους ειναι μαλακες.
Θα μου πεις οτι κανουμε εμεις για τους αστυνομους, κανει και ο υπολοιπος κοσμος για την ελλαδα... για λιγους μαλακες τρωμε κι εμεις το βρισιμο του αναξιοπιστου και του απατεωνα.

τελοςπαντων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom