Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αυτο μου ηρθε προχειρο :2funny:

απλα η πλειοψηφια δεν ειναι ταυτοσημη με την ορθοτητα. προφανως και πιστευω οτι το κανει εις γνωση του. δεν γινεται να πιστεψω οτι καποιοι ειναι τοσο μαλακες κ δεν μπορουν να δουν ποσο σαπιοι ειναι κ αυτοι κ οι ιδεες τους.

πες με χιτλερ κ οτι αλλο θελεις. δεν κατελυσα καμια δημοκρατια. γνωμη εξεφρασα.

Σεβαστή, αλλά απομονώνεσαι.

Και το ζουμί είναι εδώ: Πλειοψηφία και ορθότητα. Αδιάφορο εάν είναι αναγκαία και ικανή συνθήκη, επί της ουσίας ο καθένας νομίζει ότι αυτό που επιλέγει είναι το σωστό.

Εάν θεωρείς ότι εσύ (εγώ και ο οποιοσδήποτε άλλος) είσαι καλύτερη, γνωρίζεις καλύτερα, σκέφτεσαι ορθότερα κλπ, απομονώνεσαι και οδηγείσαι σε άλλα μονοπάτια (αγαπημένη μου έκφραση).

Και είναι απλό. Ο Μιχαλολιάκος πιστεύει ότι έχει το απόλυτο δίκιο και πιστεύει επίσης ότι ΝΔ και ΠΑΣΟΚ είναι τρόμπες.

Γιατί εσύ (ο οποιοσδήποτε εσύ) είσαι πιο κατάλληλος να ορίσεις το ορθό και το μη και δεν είναι ο Μιχαλολιάκος πχ?

Μεγάλο θέμα και προσοχή σε αυτά εάν θες την ταπεινή γνώμη μου.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ποιος δινει βαση στο λαζοπουλο μωρε?

αμφιβάλλεις ότι είναι πολλοί εκείνοι που επηρεάζονται?

και το θέμα είναι να μπορεί κανείς να διακρίνει την σάτιρα από την είδηση, και την είδηση από την ιδεολογική προπαγάνδα (πολλοί είναι αυτοί που τον έχουν αναγάγει σε εκφραστή της λαϊκής οργής και αγανάκτησης και καταπίνουν αμάσητα όσα τους σερβίρει)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σεβαστή, αλλά απομονώνεσαι.

Και το ζουμί είναι εδώ: Πλειοψηφία και ορθότητα. Αδιάφορο εάν είναι αναγκαία και ικανή συνθήκη, επί της ουσίας ο καθένας νομίζει ότι αυτό που επιλέγει είναι το σωστό.

Εάν θεωρείς ότι εσύ (εγώ και ο οποιοσδήποτε άλλος) είσαι καλύτερη, γνωρίζεις καλύτερα, σκέφτεσαι ορθότερα κλπ, απομονώνεσαι και οδηγείσαι σε άλλα μονοπάτια (αγαπημένη μου έκφραση).

Και είναι απλό. Ο Μιχαλολιάκος πιστεύει ότι έχει το απόλυτο δίκιο και πιστεύει επίσης ότι ΝΔ και ΠΑΣΟΚ είναι τρόμπες.

Γιατί εσύ (ο οποιοσδήποτε εσύ) είσαι πιο κατάλληλος να ορίσεις το ορθό και το μη και δεν είναι ο Μιχαλολιάκος πχ?

Μεγάλο θέμα και προσοχή σε αυτά εάν θες την ταπεινή γνώμη μου.

σεβαστα τα οσα λες κ τα δεχομαι κυριως γτ μου αρεσει ο τροπος εκφρασης σου, οταν δεν ειρωνευεσαι.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Υπουργός Προστασίας του Πολίτη: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να πρόκειται για τρομοκρατία
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

foulas

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
111
Like
38
Πόντοι
1
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΣ

Διαγράψτε παρακαλώ αυτό το εμετικό πόστ και μαζί και το σκουπίδι που το έγραψε....
εισαι ανθρωπος εσυ ρε που γραφεις τετοια πραγματα !!!! ??? αντε να χαθεις τσογλανι.!!!! δεν εχεις θεση στην κοινωνια!!! σιγα μην εχεις και αρχιδια !!! αρχιδι εισαι !!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ευχομαι ρε παλιοπουστα να σου χωσουν ενα καλασνικοφ στο κωλο και να πεθανεις απο αιμοραγιασ ρε πουστοπαιδο......αφου βλεπεις να σκοτωνουν αφου θα εχουν βιασει 1-1 τα μελη της οικογενειας σου :jerking:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε μπασταρδογεννήματα σκοτώσατε δύο παλικάρια μπράβο σας
Που είστε τώρα βρε αρουραίοι? ξαναγυρίσατε στους υπονόμους σας?
Γαμώ τα μουνιά των μανάδων σας που σας ξέρναγαν γαμημένοι δολοφόνοι
Βγείτε έξω απο τα λαγούμια σας δεν θα σας πειράξει κανείς βρε κουτά παιδιά μην κατουριέστε τώρα απο τον φόβο σας
να εύχεσται μόνο να μην σας πιάσουν ζωντανούς, που δεν....
 
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
  Στ'αρχιδια μας...

  Οι κινδυνοι του επαγγελματος

  Και για να μην ξεχνιομαστε :

είμαι σίγουρος ότι την ημέρα της δολοφονίας του Γρηγορόπουλου θα έκραξες όσους σου έλεγαν ότι πήγαινε γυρεύοντας (και είχες δίκιο)

τώρα γιατί πιστεύεις ότι έχεις πάλι δίκιο?

υποτίθεται ότι σε τούτη την χώρα από αρχαιοτάτων χρόνων σεβόμαστε τη μνήμη των νεκρών :jerking:

περίμενε τουλάχιστον να κρυώσουν τα πτώματα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αντέ ρε διαγράψτε αυτό το ποστ και αυτό το απόβρασμα και να μπλοκαριστεί να μην ξαναμπεί στο σάιτ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom