Νέα

Cath (Erito-girls)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aeroporosa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
τι λεει ρε παιδεια αυτη η γκομενα???
γνωριζει κανεισ?
απο τισ φωτογραφιεσ παντωσ ειναι ο τυποσ που μ'αρεσει.
αν γνωριζει κανεισ τιποτα,παρακαλω να με διαφωτισει. :think:
 

Επισκέπτης
O συναγωνιστης ονοματι Εκτορας την ξερει καλα...
 

Επισκέπτης
Γαμω τα κοριτσια με πολλη καλα Αγγλικα και πολυ καλη πιπα .
Εχει παρει δυο τρια κιλα λογο του οτι εκοψε το τσιγαρο και αποφασισε να το ξαναρχξσει.
Σπουδαζει και ζει στο Λονδινο τα τελευταια τρια χρονια , απο Πραγα μερια και παρα πολυ GFE.
Ξερει δε να γαμιεται και πολυ καλα εαν αυτο ρωτας. :2funny: :2funny:
Εχει κανει και ενα φεγγαρι στο Avanguard. :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Καλησπερα ektora,kαλησπερα lalak,εκτορα με στεναχωρησες,θελω να σε ρωτησω κατι και αν θελεις μου απαντας,ενω η κοπελα φαινεται οτι ειναι
η αγαπημενη σου,εχεις βαλει νομιζω 7αρια σ εμφανιση,συμμετοχη κτλ,τι ηταν αυτο που σε τραβηξε τοσο πολυ πανω της?
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
κοιτα η καθ ειναι το κατι αλλο...παρολο που εχω φορτωσει θα ειμαι ειλικρινης,πηγαινε και θα δεις,εχει φινετσα,εχει στυλ,ωραια γυναικα,ποδαρες..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
χιλνικ ειναι γυναικαρα,οχι πορνο σταρ,
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Γαμω τα κοριτσια με πολλη καλα Αγγλικα και πολυ καλη πιπα .
Εχει παρει δυο τρια κιλα λογο του οτι εκοψε το τσιγαρο και αποφασισε να το ξαναρχξσει.
Σπουδαζει και ζει στο Λονδινο τα τελευταια τρια χρονια , απο Πραγα μερια και παρα πολυ GFE.
Ξερει δε να γαμιεται και πολυ καλα εαν αυτο ρωτας. :2funny: :2funny:
Εχει κανει και ενα φεγγαρι στο Avanguard. :rockon:
Απο Brno για την ακριβεια.  Εκει ζει η οικογενεια της που ειναι σχετικα φτωχη.  Τα τρια κιλα φαινονται ειδικα στον πισινο της που ηταν παντα το αδυνατο σημειο της για μενα.  Πεσμενος και οχι τουρλωτος οπως γουσταρω.  Τα υπολοιπα οπως τα λεει ο Β.
 

dvdmaniac

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ημασταν περιπου τρια χρονια,ως επαγγελματικη σχεση,αλλα στα μισα περιπου η σχεση αρχισε να γινεται πιο προσωπικη,οταν θα επρεπε να γινει το μεγαλο βημα δηλ να τα παρατησει,νομιζω δειλιασαμε και οι δυο,εμενα με ειχε κουρασει το οτι ενω της το λεγα πολυ πιο πριν αυτη το ανεβαλε συνεχως ,αυτη ισως να φοβοταν αν θα το προχωρουσα πραγματικα,παντως το κυνηγησα αρκετα και δεν το μετανοιωσα ποτε
που την γνωρισα,παντως ακομη και αυτα τα πανω κατω ζηστα
Ρε παιδιά είχα αρχίσει να απορώ και εγώ. Την έχω πατήσει με αυτ'ην την κοπέλα χωρίς να την έχω δει καν. Σας παρακαλώ πείτε κάποια πράγματα να μάθουμεγια αυτήν. Φαίνεται ότι είναι κάτι πραγματικά ερωτικό.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ρε παιδιά είχα αρχίσει να απορώ και εγώ. Την έχω πατήσει με αυτ'ην την κοπέλα χωρίς να την έχω δει καν. Σας παρακαλώ πείτε κάποια πράγματα να μάθουμεγια αυτήν. Φαίνεται ότι είναι κάτι πραγματικά ερωτικό.
Το μεγαλο της προσον σπανιο στο χωρο (αλλη μια εχω δει ετσι αλλα αυτη ηταν περιπτωση) ειναι τα αγγλικα της και η ικανοτητα της να ανοιγει συζητηση σε αδιανοητο θεμα και να την συντηρει! Να σκεφτεις αρχισαμε να μιλαμε για τις οδικες μεταφορες στην Πολωνια με επιχειρηματα επιπεδου, μετα γιατι οι Ελληνες ζουνε πιο πολλα χρονια (μια ενδιαφερουσα θεωρια), κλπ.  Παντως την πρωτη φορα για να τη φερω εκει που ηθελα ζοριστικα αλλα μετα εκανε pay-back.  Αυτα και μη κολλατε μαγκες με καμια...πληρωμενη ή απληρωτη (στο κατω-κατω ολες πληρωνονται στο τελος με τον ενα η αλλα τροπο).
 

Επισκέπτης
Εγω παντως δεν θα την παταγα μαζι της γιατι βαριεμαι να μιλαω με τις σιτυτουριστριες...
Ενα hello,oh yes baby you like it?,και ενα goodnight και αντε γεια μετα δρομο :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Εγω παντως δεν θα την παταγα μαζι της γιατι βαριεμαι να μιλαω με τις σιτυτουριστριες...
Ενα hello,oh yes baby you like it?,και ενα goodnight και αντε γεια μετα δρομο :2funny: :2funny:

Ειναι ακρως υγιεινη σταση θα ελεγα.  Αλλα τελικα πηδαμε και με τον εγκεφαλο μας, μας αρεσει η οχι...Και οπως λεει και ο Bruce και για little bit of human touch...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Λοιπόν...με φτιάξατε...θα την πάρω την Cath.

Έτσι και μου βγει μάπα...σας έχω κάνει thread CT - promoters, και έχω βάλει τα avatar σας κορνίζα ως "WANTED"!!!
[size=12pt]
LOL
[/size]
 
OP
OP
aeroporosa

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
καταρχασ σασ ευχαριστω για τισ απαντησεισ στο θεμα μου.
θα συμφωνισω ομωσ και με τον προλαλισαντα civ που υποστηριζει πωσ,πρεπει να εχει και το πρωσον η γκομενα να μπορει να πει δυο κουβεντεσ.
δεν ειμαστε μηχανακια να παταμε τι μιζα οποτε γουσταρουμε και να πυρονουν οι μπιελεσ.. :idiot:
 
OP
OP
aeroporosa

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
cath η diana?
ποια ειναι καλητερη επιλογη?
 

Επισκέπτης
cath η diana?
ποια ειναι καλητερη επιλογη?
Aλλο το ενα αλλο το αλλο.
Μιλφειγ η Dianna , 23 Ιανουαριων η Cath.
Μηχανακι η Dianna , Πιο GFE Η Cath.
Λες και καμμια κουβεντα με την Cath, Συνεχια γαμας με την Dianna αντε να πεις και κανα Priviet.
Διαλεξε και παρε αυτο που ζητας .
 
OP
OP
aeroporosa

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
γεια σου μεγαλε baby.!!!
φιλε ευχαριστω για την γνωμη σου,την οποια για μενα μετραει.
στισ κριτικεσ για τα κοριτσια ψαχνω να βρω την δικη σου την οποια εμπιστευομαι αν και δεν εχω παει ακομα με city tour,οπωσ καταλαβεσ ψαχνω να βρω ποια ειναι ιδανικη για ενα πρωταρη στο χορο αυτο... :think:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
στην καρδια και στο δευτερο κεφαλι... :2funny: :2funny:οπως και εγω...απλα με μια στις 100 μπορει και να την ψιλοπατησεις..και πιστευω οτι επειδη δεν γινεται να γινει τιποτα,πρεπει να απομακρυνεσαι :sunglasses:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οτι τον αγαπαει και αυτη :2funny: :2funny: :2funny:
τι να πει,στην αρχη τιποτα,σιγα σιγα ομως την εψηνα,αφου την
ηθελα επρεπε να την διεκδικησω,στο τελος τα καταφερα,της ξηγηθηκα ομως,σε γουσταρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom