Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
P

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Τελικα δεν εχει ανοιξει το CALIGULA DIAMOND,αγνωστο ποτε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
μια ερωτηση προς τους παλιοτερους θαμωνες του κλαμπ
οχι πολυ παλιωτερα θυματε κανεις μια πληθωρικη παρουσια ,ψηλη με βυζαρες απο ρωσια(τι λεω τωρα)ξανθοκοκκινο μαλι μακρυ ματαρες ακλουτσικα ελληνικα γυρω στα 24-25 τοτε,με το ονομα Αννα?(το πραγματικο της)
κατι διαπιστωσα προσφατα
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
μια ερωτηση προς τους παλιοτερους θαμωνες του κλαμπ
οχι πολυ παλιωτερα θυματε κανεις μια πληθωρικη παρουσια ,ψηλη με βυζαρες απο ρωσια(τι λεω τωρα)ξανθοκοκκινο μαλι μακρυ ματαρες ακλουτσικα ελληνικα γυρω στα 24-25 τοτε,με το ονομα Αννα?(το πραγματικο της)
κατι διαπιστωσα προσφατα
Καταλαβα ποια λες,περιπου πριν 8-10 μηνες ηταν στο μαγαζι,ειχε ερθει απο Αθηνα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αν ειναι αυτη ελπιζω να τα καταφερει....ειναι σε κεντρο απεξαρτησης
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Χθεσινη επισκεψη και πολυ μπαζο στο Gold μετρημενα μου φαινονται τα ψωμια του
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
επισκεψη χθες το βραδυ....4 κοπελες ολες κι ολες,εγω και αλλη μια παρεα 4 ατομων.ρωταω αν ισχυει ο δωρεαν χορος,μου λενε οχι πλεον αλλα αφου το ξερεις αν παρεις ενα πριβε θα εχεις αλλο ενα δωρεαν.μου εκαναν και χαρη δηλαδη....παιρνω ενα πριβε με τη μελαχρινη Ρουμανα Σουζανα με τα βυζια-δολοφονους.ηταν αρκετα καλη.ερχεται ο τυπος και μου λεει πρεπει να το πληρωσεις τωρα το πριβε,ετσι ειναι εδω το συστημα.το πλωρωνω και μου αφηνει και την καρτα free dance.δεν το εχω ξαναδει σε μαγαζι να πληρωνεις στο ενδιαμεσο.μετα πηρα μια μικρουλα Ρωσσιδα με ωραιο σφιχτο κορμακι της οποιας το ονομα δε θυμαμαι τωρα.επισης η μουσικη ηταν παρα πολυ δυνατη μπιτατη που δεν ταιριαζει σε τετοιους χωρους

το νοημα ειναι οτι δεν καταλαβαινω το λογο υπαρξης δυο ιδιων μαγαζιων που το ενα δουλευει με 4 γυναικες και το αλλο με 3,και το αποτελεσμα ειναι και τα δυο να βρισκονται σε παρακμη
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
επισκεψη χθες το βραδυ....4 κοπελες ολες κι ολες,εγω και αλλη μια παρεα 4 ατομων.ρωταω αν ισχυει ο δωρεαν χορος,μου λενε οχι πλεον αλλα αφου το ξερεις αν παρεις ενα πριβε θα εχεις αλλο ενα δωρεαν.μου εκαναν και χαρη δηλαδη....παιρνω ενα πριβε με τη μελαχρινη Ρουμανα Σουζανα με τα βυζια-δολοφονους.ηταν αρκετα καλη.ερχεται ο τυπος και μου λεει πρεπει να το πληρωσεις τωρα το πριβε,ετσι ειναι εδω το συστημα.το πλωρωνω και μου αφηνει και την καρτα free dance.δεν το εχω ξαναδει σε μαγαζι να πληρωνεις στο ενδιαμεσο.μετα πηρα μια μικρουλα Ρωσσιδα με ωραιο σφιχτο κορμακι της οποιας το ονομα δε θυμαμαι τωρα.επισης η μουσικη ηταν παρα πολυ δυνατη μπιτατη που δεν ταιριαζει σε τετοιους χωρους

το νοημα ειναι οτι δεν καταλαβαινω το λογο υπαρξης δυο ιδιων μαγαζιων που το ενα δουλευει με 4 γυναικες και το αλλο με 3,και το αποτελεσμα ειναι και τα δυο να βρισκονται σε παρακμη
Η Σουζανα ειναι η γνωστη αλλα αρκετα ποιο αδυνατη.
Συμφωνω μαζι σου οτι και τα δυο βρισκονται σε παρακμη και κοντα στο λουκετο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ερχεται ο τυπος και μου λεει πρεπει να το πληρωσεις τωρα το πριβε,ετσι ειναι εδω το συστημα.το πλωρωνω και μου αφηνει και την καρτα free dance.δεν το εχω ξαναδει σε μαγαζι να πληρωνεις στο ενδιαμεσο.

όντως από τα  αξιοαπίστευτα αυτό....ή αλλιώς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!
 

FOF

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Η Σοφη η Γαλ'ιδα που δούλεβε στο παλιο μαγαγι ξ'ερετε τι έγινε εχω καιρο να παω απο εκει
 

FOF

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχάριστω Πρόεδρε. ξέρουμαι ονομα μαγαζιού?????
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Α ρε Πρόεδρε μέσα σ' όλα είσαι..........
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Σε ευχάριστω Πρόεδρε. ξέρουμαι ονομα μαγαζιού?????
Το μαγαζι ειναι μολις περασεις το Δισπηλιο αριστερα ,δεν θυμαμαι ονομα ,νομιζω οτι δεν ειχε πινακιδα.Πριν 5 ημερες πηγα με εναν φιλο αλλα δεν καθησαμε ,την πηρε το ματι μου με εναν πελατη,99% ηταν αυτη.
 

FOF

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πρόεδρε την Σόφη την γνώρισα πριν βάλει βιζια τοτε εκανε καλα γουστα. ξερεις αν το τηλ. 69........295 ειναι το ιδιο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom