Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ketas

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες... Επειδή είμαι καινούργιος... Ξέρεις κανείς σε ποιο στριπτίτζαδικο μπορώ να γαμησω; και πως;...
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Χαχαχα ωραίος ο φίλος συμφωνώ θα προσθέσω κ το fever
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Χαχαχα ωραίος ο φίλος συμφωνώ θα προσθέσω κ το fever

εγώ θα προσθέσω και το le cabaret...με μεγαλύτερο τίμημα...Που δεν θεωρώ πως αξίζει.
Ασχέτως αν έχει ωραία μουνιά, ουτε φυσικά τα 100 και τα 120 για fever στη καβάτζα αξίζουν...γιατι από οσο είδα είναι οι περισσότερες κάτω του μετρίου πλέον.....
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Επίσκεψη blue iguana χθες, ειχε κόσμο για Κυριακή. 4-5 κοπελες, χορευτικο ανα 30λεπτο καπου εκει. Service αψογο, οι τιμές λίγο πιο πανω απ'οτι θα περιμενα και το ποτό της κοπέλας έρχεται σε μικρο ποτηρι σαν μαρτινι.

Κατα τ'αλλα, η βικτωρια, απο ρουμανια, μου ταιριαξε σαν χημεια και κερασα μερικά ποτά + εκανα 4 χορούς αλλα γενικώς μετρημένη και οχι για κατι παραπανω. Ο χορός της ήταν καλός και ιδαιτερα αισθησιακος (εχει λίγη κυταριτιδα αλλα εμενα δεν με χαλαει καθολου).

Γνωρισα και κάποιες άλλες κοπέλες, μια ακομα απο ρουμανια, μια απο ουγγαρια και ρωσία αλλά ονόματα γενικώς δεν συγκρατω ευκολα. Κερασα μονο ενα ποτό στην ουγγαρεζα γιατι είχε χαβαλέ σαν χαρακτηρας.

Ισως με τα χρηματα που εδωσα να επερνα ενα μπουκαλι ή σαμπανια αλλα ετσι οπως το είδα δυσκολα θα έπερνα κοπέλα σπίτι απο εκεί για περαιτέρω. Συνολικά ήταν μια ωραια και ευχαριστη βραδια.
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Ετοιμαζομαι για επισκεψη στο εν λογω στριπ εχω διαβασει κριτικες σχετικα με κοριτσια και ψυχαγωγια θελω να μαθω ποσα χρηματα πρεπει να ξοδεψω για να περασω μια ωραια βραδια? Ποσο ειναι οι τιμες στους χορους και στα ποτα?
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
εφυγε η ντανιελα αθηνα δθστηχως.....η καλυτερη κολαρα που χω πιασει...
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
χθες παντως που πηγα ηταν εκει
α ναι? οκ αφου ειναι ακομα εκει λογικα δεν εφυγε..εγω το ανεφερα επειδη στο προφιλ της αλλαξε τοποθεσια μονιμης διαμονης την αθηνα γενικα φιλε εφεραν κανα καινουριο girl η τα ιδια παιζουν μπαλα??νομιζω η ντανιελα ειναι τοπ μαζι με τη μαρκελα που μας τη κοπανησε στη ρουμανια και μαλιστα παντρευτηκε...
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν η βικτωρια δουλευει ακομα εκει? οταν θα ξανακατεβω θεσσ/ικη λεω να τιμησω το μαγαζι..
 

sok13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει τλκ κανείς τί παίζει με Ντανιέλα. Ανήκει ακόμα στο ρόστερ τού μαγαζιού ή έφυγε Αθήνα όπως διάβασα Πίο πάνω;;
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Θυμαται κανεις πριν καποια χρονια μια μικαελα τσεχα,μελαχρινη, κοντουλα....τρελο μουνι.Ξερει κανενας τι απεγινε?
 

Deadpool22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
37
Like
970
Πόντοι
200
Κάποιος που πήγε πρόσφατα αν μπορεί να, αξίζει για μια καλοκαιρινή επίσκεψη η καλύτερα χειμώνα που θα ναι γεμάτο το ρόστερ?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716

και γω την ιδια ενημερωση περιμενω, μαλλον δε παταει ανθρωπος. Αν εκαναν τους χορους 5 ευρω οπως την αθηνα θα ειχαν ουρες. Ακομα κι αν ο χρονος των χορων πεσει στο μισο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
και γω την ιδια ενημερωση περιμενω, μαλλον δε παταει ανθρωπος. Αν εκαναν τους χορους 5 ευρω οπως την αθηνα θα ειχαν ουρες. Ακομα κι αν ο χρονος των χορων πεσει στο μισο
το δε πατάει άνθρωπος για το Ιγκουανα μάλλον θα αργησουμε να το πούμε γιατί το χειμώνα γινόταν χαμός, υπήρξαν φορές που πήγα και δε βρήκα ούτε θέση στο μπαρ να στριμωχτω...
Από κει και πέρα μπορείς να τυπωσεις μια κάρτα χορού από το site του μαγαζιού και να πληρώσεις 10 ευρώ ένα χορό όπου όπως έχω γράψει και έχει διάρκεια και οι κοπέλες βγάζουν το στριγκακι και σου πετάνε και τη σούφρα τους μες τη μούρη...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom