Νέα

Blue Iguana Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 699
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Εκτός από τη Ντάνιελα και την Λιζα υπάρχει τίποτα καινούργιο στο μαγαζι; έχω πολύ καιρό να παω και δε θέλω πάλι αυτές...
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
173
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Φίλε αλ Πατσίνο αυτό που λες δεν ισχύει πλέον με την εκτύπωση. Είναι 10 είσοδος ποτό και 20 πριβε. Υποτίθεται έχουν προσπέκτους κάρτες που μοιράζουν ανα διαστημδατα ραντομ στο κέντρο. Αν βρεις αρχικά και πας με καρτελάκι ισχύει το δεκαυερω. Είναι βέβαια για μια φορά να το χρησιμοποιήσεις
 

polymatakias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
0
Φίλε αλ Πατσίνο αυτό που λες δεν ισχύει πλέον με την εκτύπωση. Είναι 10 είσοδος ποτό και 20 πριβε. Υποτίθεται έχουν προσπέκτους κάρτες που μοιράζουν ανα διαστημδατα ραντομ στο κέντρο. Αν βρεις αρχικά και πας με καρτελάκι ισχύει το δεκαυερω. Είναι βέβαια για μια φορά να το χρησιμοποιήσεις
φιλε η εκτυπωση ισχυει,την παρασκευη πηγε φιλος μου με εκτυπωση.οσο για τις προσπεκτ καρτες καθε μερα μοιραζουν ,τουλαχιστον εγω βρισκω καθε πρωι στο παμπριζ του αυτοκινητου μου
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
173
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
A OK γιατί μίλησα μαζί με έναν στο fb τους και μου είπε δεν ίσχυε. Ίσως όσοι το αναφέρουν ότι το ξέρουν δήλ τους το δίνουν χαριστικά κάπως έτσι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
A OK γιατί μίλησα μαζί με έναν στο fb τους και μου είπε δεν ίσχυε. Ίσως όσοι το αναφέρουν ότι το ξέρουν δήλ τους το δίνουν χαριστικά κάπως έτσι.
κι όμως μάλλον έχεις δίκιο γιατί βλέπω τώρα στο σαιτ τους ότι δεν υπάρχει κάρτα για εκτύπωση...
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
φιλε η εκτυπωση ισχυει,την παρασκευη πηγε φιλος μου με εκτυπωση.οσο για τις προσπεκτ καρτες καθε μερα μοιραζουν ,τουλαχιστον εγω βρισκω καθε πρωι στο παμπριζ του αυτοκινητου μου
που παρκαρεις ?? να ρθω να παρκαρω κ εγω
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Σοβαρα τωρα δεν εχεις δει τα χαρτακια? Αφησε το αμαξι δωδεκανησου, τσιμισκη, πολυτεχνειου παρασκευη  ή σαββατο και θα δεις να ειναι γεματο χαρτια το παμπριζ. Εδω εχουν βγαλει διαφημιστικα το καλιγουλα χωρις να εχει προσφορα πανω...
Σχετικα με το μαγαζι πως παει το ροστερ εχει παει κανεις?
 

Gatoulis40

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεψη στο μαγαζι τεταρτη εντυπωσεις αρκετα καλες αρκετα κοριτσια για καθημερινη ξεχωρισα την βικτωρια ενα πολυ δυνατο μωρο για τρελα γουστα κερασα ποτακια και εκανα ενα 2 πλο χορο μαζι της και 3 ακομη με αλλες κοπελες μια απο ρουμανια απο τσεχια και ουγγαρια στα θετικα και το αριστο σερβις θα ξαναπηγαινα!!!
 

David-david

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αλάνια τι παίζει με ντανιελα λιζα στο μαγαζι για κανένα ξενοδοχείο μετα υπάρχει...έχουμε καμία πληροφορία ;;η κανένα φραπέ στο μαγαζι μέσα με τις ίδιες ...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Αλάνια τι παίζει με ντανιελα λιζα στο μαγαζι για κανένα ξενοδοχείο μετα υπάρχει...έχουμε καμία πληροφορία ;;η κανένα φραπέ στο μαγαζι μέσα με τις ίδιες ...
Με καμια απο εκει μεσα δεν παιζει τιποτα
 

David-david

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφέ ποτέ μην λες ποτέ όλο και κάτι μπορει να γινει απλά πρέπει να το φερθείς σωστά το θέμα ...σε τετοια μαγαζιά όλα γίνονται μην παιρνεις όρκο ...ειδικά αν εισαι και λιγο φράγκατος να το θυμάσαι αυτο τα λεφτα κοιτάνε αυτές...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Αδερφέ ποτέ μην λες ποτέ όλο και κάτι μπορει να γινει απλά πρέπει να το φερθείς σωστά το θέμα ...σε τετοια μαγαζιά όλα γίνονται μην παιρνεις όρκο ...ειδικά αν εισαι και λιγο φράγκατος να το θυμάσαι αυτο τα λεφτα κοιτάνε αυτές...
Φιλε ειμαι τακτικος θαμωνας σε αυτου του ειδους τα μαγαζια εδω και χρονια ,συμφωνω οτι κοιταζουνε τα φραγκα , αλλα για τις συγκεκριμενες που αναφερεις ξεχασετο,
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Έχω πάρει κοπέλα (Τι κοπέλα 1972 γενν. είναι) από το Blue Iguana αλλά με πολύ κόπο, αρκετά piccolάκια (Mini Champagne 30 €), εξόδους για φαί και ποτό μέχρικαι σε θέατρο πήγαμε. Βέβαια η κυρία είχε επίπεδο και το άξιζε. Το sex μαζί της όμως ήταν μέτριο αλλά και εγώ ήμουν μέτριος όπως μου είπε αργότερα !
 

David-david

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι φιλε πες τα σε τετοια μαγαζιά όλα γίνονται τα λεω για τον φίλο που τα βλέπει δύσκολα ...1972 μεγαλούτσικια λιγο αλάνι μου αν δεν εχεις γράψει λαθος και είναι 1982 ...απλά όπως ανέφερα πιο πάνω θέλει λιγο μαρμίτα μολις εχεις λεφτα είναι διαφορετικά τα πράγματα ...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Ετσι φιλε πες τα σε τετοια μαγαζιά όλα γίνονται τα λεω για τον φίλο που τα βλέπει δύσκολα ...1972 μεγαλούτσικια λιγο αλάνι μου αν δεν εχεις γράψει λαθος και είναι 1982 ...απλά όπως ανέφερα πιο πάνω θέλει λιγο μαρμίτα μολις εχεις λεφτα είναι διαφορετικά τα πράγματα ...
4
Φιλαρακι ειδικα για αυτες τις δυο στο λεω και παλι .... ξεχασετο
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Έχω πάρει κοπέλα (Τι κοπέλα 1972 γενν. είναι) από το Blue Iguana αλλά με πολύ κόπο, αρκετά piccolάκια (Mini Champagne 30 €), εξόδους για φαί και ποτό μέχρικαι σε θέατρο πήγαμε. Βέβαια η κυρία είχε επίπεδο και το άξιζε. Το sex μαζί της όμως ήταν μέτριο αλλά και εγώ ήμουν μέτριος όπως μου είπε αργότερα !
Φιλε πριν ποσα χρονια εγινε αυτο?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
4
Φιλαρακι ειδικα για αυτες τις δυο στο λεω και παλι .... ξεχασετο
Φιλε πριν ποσα χρονια εγινε αυτο?

Αυτο εγινε το 2017. Η κυρια δουλευει τωρα στο Fever. Ειναι οντως γεννηθεισα το 1972 αλλα με κορμι διαβολικο ! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom