Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ρε παιδια τον 'φραπε' πως τον ζητας απο τις κοπελες...Το τελευταιο διαστημα εχω παει αρκετες φορες στο baby gold,αλλα δεν εχω παρατησει τιποτα σχετικο...μηπως ορισμενες γκομενες χτυπανε τον 'φραπε'??

Πάρε π.χ. Μαρίνα, Μπιάνκα ή Έιντζελ για πριβέ (50€) και δε χρειάζεται να πεις τίποτα τα αναλαμβάνου όλα αυτές
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Ρε παιδια τον 'φραπε' πως τον ζητας απο τις κοπελες...Το τελευταιο διαστημα εχω παει αρκετες φορες στο baby gold,αλλα δεν εχω παρατησει τιποτα σχετικο...μηπως ορισμενες γκομενες χτυπανε τον 'φραπε'??

των φρονιμων τα παδια πριν χορεψουν "μαγειρευουν" ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδια τον 'φραπε' πως τον ζητας απο τις κοπελες...Το τελευταιο διαστημα εχω παει αρκετες φορες στο baby gold,αλλα δεν εχω παρατησει τιποτα σχετικο...μηπως ορισμενες γκομενες χτυπανε τον 'φραπε'??

πας με πολυ προσοχη στον βοθρατζη την ωρα που σκαει μυτη για την αποφραξη των w.c.(κουφια να ειναι η ωρα) και μολις βαλει τα γαντια του λες...."κ.βοθρατζη ποια να παρω?" και σου απανταει στο αυτι και στα μουλωχτα...."αυτην που εχει τουλαχιστον ενα διαμερισμα".....βγαλε συμπερασμα....

υ.γ. το συμβαν ειναι πραγματικο και ουδεμια σχεση εχει με την επιστημονικη φαντασια των θρεντ των αποχωρησεων των προηγουμενων ημερων.. :grin:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια καμια αστεια ατακα απο την κλεοπατρα του gold εχει να μου πει κανενας :birdman: :birdman:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Διαβασα στις κριτικες, οτι ενα μελος εδωσε 100 ευρω για ενα φραπε. Εχει γραφτει και ξαναγραφτει...Μην καθεστε να σας πιανουν κοτσους..Προσφατα, μπροστα μου ενας μαγκιορος πιτσιρικος πληρωσε για φραπε 35 ευρω..!!!
ρε παιδια ειστε σοβαροι??? 100 ευρω????
θα σας πω την προσωπικη (εξαιρετικη) εμπειρια μου απο το μαγαζι...
ειμαι απο Θεσσαλονικη και εχω επισκεφθει ολες και ολες 2 φορες το μαγαζι.
και τις 2 ομως ημουν τυχερος και καταφερα να περασω με ελαχιστο εως μηδενικο κοστος πολυ καλες στιγμες μετα το κλεισιμο. και μιλαω για 2 διαφορετικες γυναικες που απο οτι ειδα και απο οτι διαβαζω ειναι απο τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου.
αυτοχαρακτηριστηκα τυχερος γιατι πρωτον δεν ειμαι κανενας αδωνις και δευτερον  πιστευω οτι ηταν θεμα τυχης και συγκυριας να μιλησω με αυτες τις κοπελες τη δεδομενη στιγμη. ισως αν δεν ημουν εγω ο τυχερος να ηταν καποιος αλλος αν και με την πρωτη εχουμε κρατησει επαφη και εχει ανεβει και Θεσσαλονικη για βολτα.
και για να σας ειμαι ειλικρινης, ημουν ετοιμος την πρωτη φορα (01/2007) να ρωτησω την κοπελα αφου τελειωσαμε αν επρεπε να πληρωσω...
αισθανθηκα ηλιθιος οταν καταλαβα τι γκαφα θα εκανα.
θα μου πειτε γιατι δεν αναφερω ονοματα. επειδη οπως εχω πεισε αλλο θρεντ καποτε, οτι εκανα
με τις κοπελες αυτες ηταν σε προσωπικο επιπεδο και οχι στις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες τους. οποτε αν πω ονοματα το μονο που θα καταφερω ειναι να τις εκθεσω ( μη γελατε) και να τρεξουν ολοι να ζητησουν το ιδιο...
οσο για το ερωτημα του φιλου για το πως ζητας να στον παιξουν η καλυτερη λυση ειναι να μην το ζητας και να ερθει απο εκει που πρεπει. απορω ομως πως μπορειτε (οσοι το κανετε) μπροστα σε τοοοοοσο κοσμο...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
και τις 2 ομως ημουν τυχερος και καταφερα να περασω με ελαχιστο εως μηδενικο κοστος πολυ καλες στιγμες μετα το κλεισιμο. και μιλαω για 2 διαφορετικες γυναικες που απο οτι ειδα και απο οτι διαβαζω ειναι απο τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου.

Μπορεις να γινεις σαφεστερος ? Και σε ρωταω διοτι αυτο που καταλαβα απο το ποσταρισμα σου, ειναι οτι κατεβηκες απο την Θεσ/νικη..πηγες 2 φορες ολες και ολες στο μαγαζι και εφυγες και τις 2 φορες με γυναικες τις οποιες μαμισες με ελαχιστο  κοστος..Σωστα ??        Ασε τα ονοματα των γυναικων αφου λες οιτι θα "εκτεθουν"..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια ειστε σοβαροι??? 100 ευρω????
θα σας πω την προσωπικη (εξαιρετικη) εμπειρια μου απο το μαγαζι...

απορω ομως πως μπορειτε (οσοι το κανετε) μπροστα σε τοοοοοσο κοσμο...

ελα ντε....αυτο λεω και γω!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μπορεις να γινεις σαφεστερος ? Και σε ρωταω διοτι αυτο που καταλαβα απο το ποσταρισμα σου, ειναι οτι κατεβηκες απο την Θεσ/νικη..πηγες 2 φορες ολες και ολες στο μαγαζι και εφυγες και τις 2 φορες με γυναικες τις οποιες μαμισες με ελαχιστο  κοστος..Σωστα ??        Ασε τα ονοματα των γυναικων αφου λες οιτι θα "εκτεθουν"..
Προσωπικά μου έχει συμβεί το ίδιο ακριβώς σε άλλο μαγαζί... Ο κολλητός μου έχει πληρώσει 5-6 φορές από καμμιά 500άρα τη φορά για ποτά χορούς.... Το μόνο που κέρδισε ήταν μετά από την 4η φορά καλούς φραπέδες. Εγώ μετά τη δεύτερη φορά έφαγα μπριτζόλα και μάλιστα με κάνα δυό ποτά. Απλά πήγα να του κάνω παρέα και βρέθηκα σε ταβερνείο μετά τη δεύτερη επίσκεψη. Να επισημάνω ότι θεωρώ τον κολλητό μου απείρως πιο όμορφο από μένα.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Μπορεις να γινεις σαφεστερος ? Και σε ρωταω διοτι αυτο που καταλαβα απο το ποσταρισμα σου, ειναι οτι κατεβηκες απο την Θεσ/νικη..πηγες 2 φορες ολες και ολες στο μαγαζι και εφυγες και τις 2 φορες με γυναικες τις οποιες μαμισες με ελαχιστο  κοστος..Σωστα ??        Ασε τα ονοματα των γυναικων αφου λες οιτι θα "εκτεθουν"..
τι δεν καταλαβες ρε φιλε?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ μετά τη δεύτερη φορά έφαγα μπριτζόλα και μάλιστα με κάνα δυό ποτά. Απλά πήγα να του κάνω παρέα και βρέθηκα σε ταβερνείο μετά τη δεύτερη επίσκεψη.

Τί σημαίνει μπριτζόλα γιατί δεν είμαι καλός στην ορολογία ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αμα εισαι σκατατζης ολα πανε.....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
τι δεν καταλαβες ρε φιλε?

Ολα καλα..Τωρα τα καταλαβα ολα...!

Υ.Γ. - Σορυ που αργησα να σου απαντησω, αλλα οπως παρκαριζα εχθες στο μαγαζι, ορμηξαν εξω μερικες στριπτηζουδες, με πηγαν στο σπιτι μου, μου το καθαρισαν, μου επλυναν και σιδερωσαν ολα τα ρουχα..μετα με μαμισαν και φευγοντας πριν απο λιγο, μου αφησαν και 200 ευρω η καθε μια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom