Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.395
Κριτικές
19
Like
9.887
Πόντοι
9.095
Eυχαριστω βοθρε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ντίβα του κώλου.Αλλά εμένα σαν ομορφιά δεν με χαλάει  :rockon:

αληθεια το μαρακι το γλυκο μου το ειδες τις προαλλες που βρεθηκες στο ιδρυμα αναξιοπαθουντων φραπεδιαρηδων?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από κατάποση εξωφρενικής ποσότητας αλκοόλ σε ροκομεταλλάδικο βρεθήκαμε ως δια μαγείας (δηλαδή κανείς δεν θυμόταν πως φτάσαμε μέχρι εκεί...ούτε καν οι οδηγοί) στο μπάρ του ιδρύματος. Τι να πώ ρε παιδιά...σαν χιλιοπαιγμένη ελληνική ταινία το μαγαζί. Ίδιες κοπέλες, ίδιο (αδιάφορο πλέον) πρόγραμμα και ουρά από συναγωνιστές για τον φραπέ τους.
Το μόνο που έχω να πώ πάντως είναι οτι αυτή η Μαρίνα είναι πολύ μουνί αλλά τα 50 δεν θα μου τα φάει...χικ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το μόνο που έχω να πώ πάντως είναι οτι αυτή η Μαρίνα είναι πολύ μουνί αλλά τα 50 δεν θα μου τα φάει...χικ...

εμενα μου τα φαγε και χθες....και πολλακις χθες.....και θα μου τα τρωει πολλακις αυριο....ειναι θεα,ειναι μουναρα!ειναι σαν να εχει βγει απο κομπιουτερ!:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
εμενα μου τα φαγε και χθες....και πολλακις χθες.....και θα μου τα τρωει πολλακις αυριο....ειναι θεα,ειναι μουναρα!ειναι σαν να εχει βγει απο κομπιουτερ!

Σε καταλαβαίνω γι αυτό το αποφεύγω και γω...αν γίνει η αρχή ενδέχετε να καταντήσω πρεζάκι και εξαρτημένος από το μαγικό της χέρι.
 

Επισκέπτης
εμενα μου τα φαγε και χθες....και πολλακις χθες.....και θα μου τα τρωει πολλακις αυριο....ειναι θεα,ειναι μουναρα!ειναι σαν να εχει βγει απο κομπιουτερ!:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
μπουαχαχχαχαχαχααχαχχααχχα!!!!!θεος θεος!!!!εχο πεθανι στα γελια λεμε...!!δε πεζεσε ρε φραπεδιαρι γαμοτο σου!!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Το αστείο είναι το Μαρινάκι παρότι είναι όμορφη και γλυκιά κοπέλα στο επίσημο site του Baby Gold δεν παίζει ούτε μια φωτό της.Είναι 'χαμηλών τόνων' κορίτσι φαίνεται...
 

Επισκέπτης
Το αστείο είναι το Μαρινάκι παρότι είναι όμορφη και γλυκιά κοπέλα στο επίσημο site του Baby Gold δεν παίζει ούτε μια φωτό της.Είναι 'χαμηλών τόνων' κορίτσι φαίνεται...
φαινεται οτι στο επισημο σαιτ του μαγαζιου κανουν τσαπατσουλικη δουλεια  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

JFK!!!

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
To prive γίνεται σε δωματίο όπως του Lido ή του ανατολή;;H χύμα στο καναπέ;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σε καταλαβαίνω γι αυτό το αποφεύγω και γω...αν γίνει η αρχή ενδέχετε να καταντήσω πρεζάκι και εξαρτημένος από το μαγικό της χέρι.

και τί χερι?με προιστορια στις τενοντιτιδες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το αστείο είναι το Μαρινάκι παρότι είναι όμορφη και γλυκιά κοπέλα στο επίσημο site του Baby Gold δεν παίζει ούτε μια φωτό της.Είναι 'χαμηλών τόνων' κορίτσι φαίνεται...

ναι ..ναι....χαμηλων τονων και δυνατων εκτιναγματων μαγματος εκ οσχεος ανδρος μοριου!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παμε λιγο να κανουμε και εναν καταλογο τεμαχιων για το συγκεκριμενο ιδρυμα πτυελοσυνης!εχει καιρο να γινει νομιζω..... :rockon:

1)μαρινα(θεα!!!!!!)
2)μαρτα(ατακτο εντελως...)
3)ενυ(θεα νο 2,γυναικαρα τρελλη)
4)χαρα(ας της πει καποιος οτι ειναι οπτικος βιασμος για τους γυρω της...καιρος να εγκαταλειπει τα στριπ και να πιασει δουλεια ως τραβελι...θα της παει κιολας εμφανισιακα)
5)τριξυ(το ιδιο ισχυει και για αυτην)
6)κατερινα(ειχε λειψει ενα διαστημα,αλλα επεστρεψε δριμυτερη)
7)grayce(το ιδιο και αυτο το μελαχροινο κουκλι)
8)αιγλη(με τα γυαλακια της καβλωνει ακομη και μουμιοποιημενο μαθουσαλα!) :rockon:
9)η ψηλη και αχαρη φιλη της που ουτε ονομα δεν θελω να συγκρατησω......
10)μονικα(αδερφη μαρτας)
11)παολα(ειναι κατι σαν επιστημονας,σαν πνευματικος μας πατερας αυτο το κοριτσι μονο που καιρος ειναι να την κανει και αυτη...την βαρεθηκε ο κοσμος!)
12)τσαρλι(το τσαρλακι ειναι πιο μεγαλο απο οτι δειχνει στο σκοταδι....αρκετα πιο μεγαλο)
13)η κοντορεβυθουλα στριππερ(δεν μπορω να ενθυμουμαι ονοματα στριππερ που με χτυπανε στον αστραγαλο για να μου ζητησει να χορεψουμε.... :2funny:
14)η ηρα(η οποια εχει γινει πολυ κυλιαρα τελευταια...της παει το νεο λουκ μαλλιου ;)σωστη αλλαγη)
15)σονια(οπως λεμε αργιτικα πεπονια..)
16)νικολ(ex σιροκο,τεσσερα)...δεν μου λεει κατιτις....
17)αλις(πρωην ανατολη) τα ιδια με την νικολ
18)τζοαννα(η πιο παλαβη που υπαρχει εκει μεσα)
19)βερονικα(της παει και αυτηνης το νεο λουκ που εχει καθιερωσει...καφεκοκκινο μαλλακι
και υπηρεσιες σωστες..)
20)βικυ(μελαχροινη θεα)
21)σοφια(πρωην baby o υπογειο,baby o ρεντη,baby o Πειραιως..χρονια στο κουρμπετι και αυτη,ανωμαλο λουκ με καρφι ρωγα...)
22)ειντζελ(πως καταντησε ετσι αυτη?)
23)ντενιζ(κολλητη της παολα,πολυ ενδιαφερον ο κωλος της τουμπανο...αλλα περα απο αυτο οχι κατι ιδιαιτερο)
24)σειλα(πολυ ομορφο και ερωτικο κοριτσι
25)μαρια(οι υπηρεσιες,το ατομο,η γυναικαρα...να σαι καλα μωρακλα μου!)
26)μοντεστα(μουναρος,αλλα πολυ περιεργη)
27)μπιανκα(βουλγαρα αρπαχτρα)
28)μισελ(νεο σχετικα τεμαχιο..πολυ καλη κορμοστασια...σαν τον βεληγκεκα ενα πραμα,μικρο βυζι,πλαστικη στην μυτουλα για να την κανουμε γαλλικη.....κλπ...)
29)κλεοπατρα(καιρος ειναι να καταλαβει οτι την περιμενει χωρις αναθεση και διαγωνισμους μια θεση στο δημοσιο ως βοηθος σκουπιδιαρη) :tickedoff:
30)ερικα(μεταγραφη απο λιντο..τελικα τα τελευταια 2 χρονια τα αντικρυστα μαγαζια εχουν κανει μεταγραφες,παλια δεν γινοταν σπανια..)
31)ουλιανα(πρωην αφροδιτη,λιντο κλπ..αδιαφορη φατσα,φανταστικος κωλος)
32)μια μπουρουχα μεγαλου βεληνεκους,ψηλη,αχαρη,με χοντρα δακτυλα,ατσουμπαλη,ενα χαλι μαυρο....δεν κραταω ονομα σε αυτες ως συνηθως....
33)βιβιαν(καλο....καλο.....)
34)λυδια(τρελλο κορμι αυτη η πατουρα....αν ειχα τετοιο κορμι επ'ουδενι θα βρισκομουνα σε τετοια ιδρυματα να μου ζητουν καφε,θα διαλεγα το δρομο του πολυτελους cg και θα χεζομουνα στο ταληρο! :rockon:)
35)μιρελλα(η περσυνη μεταγραφη απο το διπλανο sierra...μια ομορφη παρουσια σχετικα με τα αλλα κοντοπιθαρια του καταστηματος,αλλα τιποτε το αξιολογο για εκει...)
36)μια μελαχροινη ψηλη με γαλανα εντονα ματια,λεπτα χειλη και λαδωμενο ισιο μαλλι προς καρε(μοιαζει λιγο με κλεοπατρα αλλα ειναι σαφως καλυτερη)..σπαστικια μεχρι αηδιας...τις προαλλες μου ελεγε οτι ειναι και bi-sexual!
37)ελενη η θεια που φερνει το καλο λαδι απο τον μελιγαλα...

ετσι μωρη αρρωστια,να μην νομιζουν μερικοι οτι δεν υπαρχουμε! :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom