Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
τελικα απ οτι εχω καταλαβει ολοι πανε baby gold αλλα κανενας δεν δινει αναφορα.χτες τιγκα το μαγαζι απο νεολαια και λοιπους ,μονο η ταμπελα τους ελειπε με το nickname τους για να αναγνωριστουν.τους εβλεπες ολους διαβασμενους και κατατοπισμενους.το μαγαζι αλλαξε σκηνικο ,εκανε μια ανανεωση στον χωρο,καναπεδες πλαστικοι (για να πλενονται πιο ευκολα τα :jerking:)και γενικα σαν να μου φανηκαν νεες αφιξεις.
διακρινα μια πιπινατη (δεν θυμαμαι ονομα) που μιλαει ΜΟΝΟ αγγλικα και εχει φατσουλα λολιτας...πολυ γλυκα.εγω το μηνιατικο το δωσα σε μπιανκα και ντενιζ.μεγαλες λερες και οι δυο....προσοχη δαγκωνουν :uglystupid: :dancing: :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
εγω το μηνιατικο το δωσα σε μπιανκα και ντενιζ.μεγαλες λερες και οι δυο....προσοχη δαγκωνουν :uglystupid: :dancing: :rockon:

Η Ντενιζ ειναι η Ρουμανα που εχει το μαλι παντα κοτσο ?
Για την Μπιανκα σε κταλαβαινω, αλλα η Ντενιζ ? Αν δεν μπορεις να το γραψεις δημοσια, γραψε ΠΜ..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τελικα απ οτι εχω καταλαβει ολοι πανε baby gold αλλα κανενας δεν δινει αναφορα.χτες τιγκα το μαγαζι απο νεολαια και λοιπους ,μονο η ταμπελα τους ελειπε με το nickname τους για να αναγνωριστουν.τους εβλεπες ολους διαβασμενους και κατατοπισμενους.το μαγαζι αλλαξε σκηνικο ,εκανε μια ανανεωση στον χωρο,καναπεδες πλαστικοι (για να πλενονται πιο ευκολα τα :jerking:)και γενικα σαν να μου φανηκαν νεες αφιξεις.
διακρινα μια πιπινατη (δεν θυμαμαι ονομα) που μιλαει ΜΟΝΟ αγγλικα και εχει φατσουλα λολιτας...πολυ γλυκα.εγω το μηνιατικο το δωσα σε μπιανκα και ντενιζ.μεγαλες λερες και οι δυο....προσοχη δαγκωνουν :uglystupid: :dancing: :rockon:

η μπιανκα μεγαλη καρια...απο παλια ηταν αλλωστε απο τα αλλα ιδρυματα παραγωγης πολιτισμου που εφτιαχνε εργοχειριες....αλλα στο γκολντ το εχει παραχεσει με την υπερχρεωση του φραπε....καιρος να το γραψει καποιος γιατι το παρακανε τοσα χρονια...100 ευρω η φραπα παει πολυ μωρη.Για να δουμε τωρα ποιο πιτσιρικι θα στα δινει....50 και πολλα σου ειναι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Ντενιζ ειναι η Ρουμανα που εχει το μαλι παντα κοτσο ?

ναι αυτη ειναι...φιλη της παολας απο πρωην ερωτικα και αυτη....καλο τεμαχιο....κορυφαια πισω αναρτηση,αλλα.....
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
τελικα απ οτι εχω καταλαβει ολοι πανε baby gold αλλα κανενας δεν δινει αναφορα. …

Όχι όλοι συναγωνιστή.

… χτες τιγκα το μαγαζι απο νεολαια και λοιπους ,μονο η ταμπελα τους ελειπε με το nickname τους για να αναγνωριστουν.τους εβλεπες ολους διαβασμενους και κατατοπισμενους.το μαγαζι αλλαξε σκηνικο ,εκανε μια ανανεωση στον χωρο,καναπεδες πλαστικοι (για να πλενονται πιο ευκολα τα :jerking:)και γενικα σαν να μου φανηκαν νεες αφιξεις.
διακρινα μια πιπινατη (δεν θυμαμαι ονομα) που μιλαει ΜΟΝΟ αγγλικα και εχει φατσουλα λολιτας...πολυ γλυκα.εγω το μηνιατικο το δωσα σε μπιανκα και ντενιζ.μεγαλες λερες και οι δυο....προσοχη δαγκωνουν :uglystupid: :dancing: :rockon:

Επίσκεψη στο Baby Gold χτες, Σάββατο 15/12/07, ώρα 05:30, μετά από πολύ καιρό.
Τιμές: είσοδος - ποτό 12,50 €, χορός 10 € απλός – 50 € πριβέ, ποτό γυναικείο 10 € μονό - 20 € διπλό.
Περί ανανέωσης, συμφωνώ με το συναγωνιστή.
Κόσμο είχε πάρα πολύ, όπως πάντα. Γενικά ήταν γεμάτο σχεδόν ως το κλείσιμο. Κοινώς, αποφύγετέ να πάτε Σάββατο. Καλύτερα καθημερινή με ελλείψεις, παρά Σάββατο με πλήρη σύνθεση.
Κατά τα άλλα, τα γνωστά ως συνήθως. Έχω την εντύπωση ότι δεν πήρε το μάτι μου πουθενά την Μαρίνα και την Έιντζελ.
Επένδυσα σε Σοφία και Κατερίνα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Εκεί αυτοί με το 12,5... δεν αλλάζουν μυαλά! Να κλέβουνε και το πανηνταράκι ακόμα!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σε μερικά από αυτά τα ιδρύματα πάμε σαν τους εισπράκτορες με τα κέρματα, είναι κι ο χορός που έχει 12 σε άλλα, τώρα θα βάλουν και δώρο οι αθεόφοβοι
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Εισοδος 15 ευρω λογω εορτων..Το προγραμμα ομως παραμενει το ιδιο..Η Τριξυ να πηδιεται με την Χαρα..( αναρωτιεμαι σε ποσα χρονια θα το αλλαξουν..Μπλιαχ πια..Ημαρτον).

Η ομαδα ειχε αρκετες κοπελλες που λογω των ημερων στοχευουν στον 13ο μισθο σας..

Μαρινα, Μαρτα με την αδελφη της, Μπιανκα, Ελενη, Σοφια, Σονια, Νικολ, Τσαρλι, Αιγλη, Βιβιαν, Μοντεστα, Κατερινα, Γκρεις, Σειλα, Σουζανα, Αουρα, Παολα, Ντενιζ, Εννυ, Κλεοπατρα, και τα 2 κοντοπουτανα.

Το μαγαζι 5 ημερες πριν τα Χ'στουγεννα, ηταν μονο στο 60% γεματο με νεαροκοσμο που πηγε στο στριπτηζαδικο, επειδη απλα "το βρηκε ανοικτο και με διαθεσιμο παρκιν..".



 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Εισοδος 15 ευρω λογω εορτων..Το προγραμμα ομως παραμενει το ιδιο..Η Τριξυ να πηδιεται με την Χαρα..( αναρωτιεμαι σε ποσα χρονια θα το αλλαξουν..Μπλιαχ πια..Ημαρτον).

Η ομαδα ειχε αρκετες κοπελλες που λογω των ημερων στοχευουν στον 13ο μισθο σας..

Μαρινα, Μαρτα με την αδελφη της, Μπιανκα, Ελενη, Σοφια, Σονια, Νικολ, Τσαρλι, Αιγλη, Βιβιαν, Μοντεστα, Κατερινα, Γκρεις, Σειλα, Σουζανα, Αουρα, Παολα, Ντενιζ, Εννυ, Κλεοπατρα, και τα 2 κοντοπουτανα.

Το μαγαζι 5 ημερες πριν τα Χ'στουγεννα, ηταν μονο στο 60% γεματο με νεαροκοσμο που πηγε στο στριπτηζαδικο, επειδη απλα "το βρηκε ανοικτο και με διαθεσιμο παρκιν..".

Θείε και πριν 6 μήνες (να μην πω πέρυσι) να έγραφες το ίδιο ρόστερ θα ποστάριζες... Δεν αλλάζουν σύνθεση ποτέ αυτοί;
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Θείε και πριν 6 μήνες (να μην πω πέρυσι) να έγραφες το ίδιο ρόστερ θα ποστάριζες... Δεν αλλάζουν σύνθεση ποτέ αυτοί;

Σιγα μην θυμαται κανεις τι γραφαμε ενα χρονο πριν...

Παρεπιπτοντως, ακριβως ενα χρονο πριν ( στις 18/12/06) σκοτωθηκε σε τροχαιο η Τζεσικα..

Την θυμαται κανεις ?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Σιγα μην θυμαται κανεις τι γραφαμε ενα χρονο πριν...

Παρεπιπτοντως, ακριβως ενα χρονο πριν ( στις 18/12/06) σκοτωθηκε σε τροχαιο η Τζεσικα..

Την θυμαται κανεις ?
H Tzessika ήταν φίλη θείε Πάπ. r.i.p στην κοπέλα γιατί ήταν καλή ψυχή και δεν είχε κάνει μαλακίες σε κανέναν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
>> Tzessika ήταν φίλη θείε Πάπ. r.i.p στην κοπέλα γιατί ήταν καλή ψυχή και δεν είχε κάνει μαλακίες σε κανέναν.
Ολες καλές είναι...
Απλά μερικές την είχαν δει γκόμενες, είχαν αγοράσει και ζαρουλιόμ με τα λεφτά μερικών αγαπούληδων και τώρα δεν είναι πια εδώ............ Η συγκεκριμένη ήταν πολύ όμορφη κοπέλα απλά περίεργη. Τεσπα... Ξέρω πολλές λεπτομέρειες αλλά επειδή έχει φύγει θα το σεβαστώ πλήρως.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Οταν λέω περίεργη, εννοώ στις απόψεις της.. Ας μην πούμε άλλα.... RIP.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκες η Λανα τι παιζει απο χορευτικες επιδοσεις?Την κοβω πολυ απομακρη...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.395
Κριτικές
19
Like
9.887
Πόντοι
9.095
Η γνωστη Παολα(survivor,go straight)ειναι εκει?ξερει κανεις που ειναι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom