Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fonias

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες για δωστε τη βοηθεια σας και λιγη απο τη γνωση σας:PP
ποιες striper να προτιμησουμε για uber-διασκεδαση?
κοινως καλο χορο,καταπληκτικο πριβέ και γενικα να είναι κόλλαση.
 

Επισκέπτης
Νικολ,Ευα,Εμμυ,Αιγλη,Ηρα,Σονια,Μαρια...οσες απ'αυτες ειναι ακομη εκει,ειναι τελειες για τη δουλεια που τις θελεις...
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Λυδία - Βίκυ εμφάνιση και χορός, Βίβιαν εγγύηση για κάτι πιο έμπειρο, γενικώς.



 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
απορω γιατι δεν αναφερει κανεις την μαρινα? εχθεσ που πηγα μετα απο κανα 2μηνο απουσιας μου φανηκε μικροτερο το βυζι της. δεν την πηρα χορο γιατι ηταν πολυ απασχολημενη. (μηπως γι'αυτο δεν την αναφερετε πολυ? )το μικρυνε ή ξεφουσκωσε μονο του? παντως την παρακολουθουσα. καθοταν πολυ ωρα σε πριβε(σπεσιαλ οπωσ λενε μερικες). αν θυμαμαι καλα χρεωνει 50€. αλλα σου βγαζει το εργαλειο να παρει αερα , ριχνει το απαραιτητο υγρο για τις τριβες και  :jerking:
ποια αλλη ειναι της ιδιας σχολης? αν υπαρχει.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
απορω γιατι δεν αναφερει κανεις την μαρινα? εχθεσ που πηγα μετα απο κανα 2μηνο απουσιας μου φανηκε μικροτερο το βυζι της. δεν την πηρα χορο γιατι ηταν πολυ απασχολημενη. (μηπως γι'αυτο δεν την αναφερετε πολυ? )το μικρυνε ή ξεφουσκωσε μονο του? παντως την παρακολουθουσα. καθοταν πολυ ωρα σε πριβε(σπεσιαλ οπωσ λενε μερικες). αν θυμαμαι καλα χρεωνει 50€. αλλα σου βγαζει το εργαλειο να παρει αερα , ριχνει το απαραιτητο υγρο για τις τριβες και  :jerking:
ποια αλλη ειναι της ιδιας σχολης? αν υπαρχει.

Μπιάνκα
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πηγα παρασκευη baby gold και πηρα μια μελαχρινη με βυζαρα για prive μου εκανε πρωτα χορο μετα μου πεταει εξω το καυλι και αρχιζει φραπαδουρα.....αρχισε να το παιζει γρηγορα κ ημουν ετοιμος να χυσω στα πρωτα 2 λεπτα,της ειπα πιο σιγα,αλλα ηθελε να με τελειωσει γρηγορα απο οτι φανηκε,αρχισε να με ανεβοκατεβαζει γρηγορα και δεν αντεξε το πουλι μου......αλλα τα 70 ευρω τα εσκασα
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ρε μαγκες εσεις χυνετε τοσο γρηγορα στην φραπαδουρα? εγω σε 2 λεπτα εχω τελειωσει,λυπαμαι το 50ευρο ρε γαμωτο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πηγα παρασκευη baby gold και πηρα μια μελαχρινη με βυζαρα για prive μου εκανε πρωτα χορο μετα μου πεταει εξω το καυλι και αρχιζει φραπαδουρα.....αρχισε να το παιζει γρηγορα κ ημουν ετοιμος να χυσω στα πρωτα 2 λεπτα,της ειπα πιο σιγα,αλλα ηθελε να με τελειωσει γρηγορα απο οτι φανηκε,αρχισε να με ανεβοκατεβαζει γρηγορα και δεν αντεξε το πουλι μου......αλλα τα 70 ευρω τα εσκασα

70?οχι ρε συ....ελα να σου φτιαξω εγω αμα ειναι καφε...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
3,70 τον πλήρωσα στο Καβούρι σήμερα με θέα τη θάλασσα....
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

dimis7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μπιανκα και παλι Μπιανκα!!!Αληθεια ειναι ακομα εκει?Να υποθεσω απο τη συζυτηση πως ναι εεε???
 

dimis7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μπιανκα και παλι Μπιανκα!!!Αληθεια ειναι ακομα εκει?Να υποθεσω απο τη συζυτηση πως ναι εεε???
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πηγα την παρασκευη EROTICA ,ενταξει γαματες γκομενες αλλα ουτε πριβε εχει,τι να τις κανεις.....για αυτο μετα πηγα BABY GOLD για prive πηρα την κοπελιτσα με τα γυαλακια και μου τον εβγαλε εξω εκει στην γωνια του καναπε μπροστα στα τραπεζια (σοου εγινα) και αρμεγε....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
H ανακαινισις τελειωσε. Αλλαξαν καναπεδες, χαλια και το μπαρ. Δυστυχως δεν αλλαξαν το κυριωτερο..Τις γυναικες. Παραμενουν οι ιδιες 1000φορεμενες πατσαβουρες των 150,000 km στο μοτερ τους και αντι να τις στειλουν για ΚΤΕΟ τις εχουν ακομα εκει μπας και βρουν κανενα πιτσιρικι που πανω στην καυλα του θα δωσει ακομα και 70 ευρω για μια φραπεδια.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
επειδη ειμαι πλεον εξωτερικο, η Νομικη ειναι ακομα στο ΒΑΒΥ Ο/ΒΑΒΥ GOLD????   :think: :think: :think:
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
συναδελφοι ειμε απο τουσ παλιουσ που πηγενα στο βαβυ ο.τορα ομοσ εχο να παο κατι χρονια ξερετε εαν η επιστημη δουλεθη ακομα εκει....για μενα απο τα καλητερα μορα που εχουν περασει...οχι σε θεμα φραπαδουρασ δεν εκανε αυτη τετοια..αλλα ητανε οραιο μορο...ξερει κανεισ κατι για αυτη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom