Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Απο τα πολυ καλα στριπτιζαδικα το Gold.Απο κει θα ελεγα Μαρινα δαγκωτο.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
δαγκωτο ή φτυσωτο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οποιος καταλαβε καταλαβε....
φτυσωτο?  :huh: δεν καταλαβα ρε φιλε  :think: παντως οσες φορες παιρνουμε Μαρινα περιμενουμε ουρα για τον καφε μας.Και απο ομορφια ειναι μοντελακι κανονικο.Νομιζω οτι μας ειχε πει οτι ειναι ουκρανικης και ρουμανικης καταγωγης.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
φτυσωτο = να δωσω ορισμο φραπανταρ ????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Άμα το δαγκώνει κιόλας τώρα, προκόψαμε...

ελα καπετανιε της κυματισμενης ηδονης ...σοβαρεψου...η ουκρανορουμανα κορασις αρκειται στα προειπωθεντα!και αυστηρως εκει!
 

Επισκέπτης
μισογεματο το μαγαζι κατα τις 4+....αδιαφορες κ βαριεστημενες οι κοπελες...αρκετες για Τριτη...τπτ το ιδιαιτερο....τπτ ενδιαφερον....εχει πεσει αρκετα το μαγαζι...η κατασταση χαρακτηριζεται με μια προταση:να θες να χαλασεις χρημα κ να μην μπορεις ή να μην θελουν να τα παρουν.... :P :P :P
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το Μαρινάκι ήταν παρών?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μισογεματο το μαγαζι κατα τις 4+....αδιαφορες κ βαριεστημενες οι κοπελες...αρκετες για Τριτη...τπτ το ιδιαιτερο....τπτ ενδιαφερον....εχει πεσει αρκετα το μαγαζι...η κατασταση χαρακτηριζεται με μια προταση:να θες να χαλασεις χρημα κ να μην μπορεις ή να μην θελουν να τα παρουν.... :P :P :P

καλα βρε mclein ακομη με τα στριπ ασχολεισαι?θα μου πεις..παλι καλα που ασχολειται και καποιος και ψιλοενημερωνει..εσυ και ο λεο μεινατε βασικα στελεχη των θρεντ...οι υποδελοιποι ειναι σε αποχες μακροχρονιες...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
καλα βρε mclein ακομη με τα στριπ ασχολεισαι?θα μου πεις..παλι καλα που ασχολειται και καποιος και ψιλοενημερωνει..εσυ και ο λεο μεινατε βασικα στελεχη των θρεντ...οι υποδελοιποι ειναι σε αποχες μακροχρονιες...

Θα επανακάμψουν που θα πάει... πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούϊ!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλα βρε mclein ακομη με τα στριπ ασχολεισαι?θα μου πεις..παλι καλα που ασχολειται και καποιος και ψιλοενημερωνει..εσυ και ο λεο μεινατε βασικα στελεχη των θρεντ...οι υποδελοιποι ειναι σε αποχες μακροχρονιες...

μας εκανε ζημια (ή καλο?)  ρουφιανα η thailand..  :think:
 

Επισκέπτης
καλα βρε mclein ακομη με τα στριπ ασχολεισαι?θα μου πεις..παλι καλα που ασχολειται και καποιος και ψιλοενημερωνει..εσυ και ο λεο μεινατε βασικα στελεχη των θρεντ...οι υποδελοιποι ειναι σε αποχες μακροχρονιες...
οταν κ αν σταματησω να περναω καλα....θα σταματησω ν'ασχολουμαι κ με τα στριπ...
προς το παρον....περναω καλα...μαθαινω ξενες γλωσσες....ερχομαι σ'επαφη με ποικιλες νοοτροπιες κ ιδεες...βλεπω κ κανενα κωλο στην τελικη...ολα μια χαρα...ασε που εγω ειμαι 20 χρονων κ εχω καιρο για παιχνιδι...απλα παιζω με παιχνιδια για πραγματικα ενηλικους!!!

Υ/Γ-->για την μαρινα δεν προσεξα...νεξτ ταιμ...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
καλα βρε mclein ακομη με τα στριπ ασχολεισαι?θα μου πεις..παλι καλα που ασχολειται και καποιος και ψιλοενημερωνει..εσυ και ο λεο μεινατε βασικα στελεχη των θρεντ...οι υποδελοιποι ειναι σε αποχες μακροχρονιες...

Τώρα να τα ακούσεις θες μου φαίνεται. Άμα βάλουν τη φωτογραφία σου έξω από τα στριπτιζάδικα δεν θα παραξενευτεί κανείς. "Α ναι, πορτιέρης δεν είναι;" "Όχι, σερβιτόρος" "Όχι, ρε παιδιά ΣΙΓΟΥΡΑ δίνει κάρτες για χορούς"
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μας εκανε ζημια (ή καλο?)  ρουφιανα η thailand..  :think:

και τα 2,αλλα τουλαχιστον η thailand ειναι κατι που ζεις τουλαχιστον πραγματικες ερωτικες εμπειριες και στην τελειως τσαμπε φαση...οποτε καλυτερα να κολλησεις με thai παρα με το μικρο αφροδιτη...φιλτατε rokkos!
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Θα γυρισει ο τροχος!!! Απο δω και περα το μαγαζι θα δουλευει φουλ προγραμμα μεχρι Φεβρουαριο που παει για ανακαινηση.Αντε ρε παιδια να βοηθησουμε στην ανακαινηση!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θα γυρισει ο τροχος!!! Απο δω και περα το μαγαζι θα δουλευει φουλ προγραμμα μεχρι Φεβρουαριο που παει για ανακαινηση.Αντε ρε παιδια να βοηθησουμε στην ανακαινηση!!!

ανακαινιση?υπαρχει αυτη η λεξη στο gold?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom