Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

makaronia

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα...
Ελπίζω να μην ενοχλώ...(πολύ τουλάχιστον!) καθώς είμαι κοπέλα

Παντρεύομαι και θέλω να κάνω μπάτσελορ στο baby gold. Δεν μπορώ να πω πως εκδηλώνομαι σεξουαλικά στα μαγαζιά, απλά μου αρέσει το θέαμα και είχα περάσει καλά μια φορά που είχα πάει σε μιας άλλης φίλη το μπάτσελορ.

Θέλω να ρωτήσω (ελπίζω πάντα πως δεν ενοχλώ) κάποια πράγματα κι αν κάποιος από σας μπορεί  και ξέρει ας μου απαντήσει.

Ο κάσπερ ("ο μαλάκας ο κάσπερ" όπως λέτε οι περισσότεροι χιχιχι) χορεύει κάθε βράδυ; Ενδιαφέρομαι για μεσοβδόμαδα. Αλλοι άντρες χορεύουν; (αυτος ο κρις που λεει το σαϊτ;) Οι γυναίκες είναι ωραίες; Εμένα προσωπικά η τέλεια μις σιλικόνη δε μου κάνει αίσθηση, προτιμώ τις ατέλειες...

Εχει δει κανείς μπάτσελορ γυναικών σε αναλογο μαγαζι; Δεν θέλω να με πιάσουν και να με δέσουν κλπ κλπ μου αρέσει απλά να βλέπω, γυναικείο(παίρνουμε και καμια ιδέα) και αντρικό στριπτίζ.

Ξέρει κανείς πόσο πάει το μπουκάλι στο τραπέζι; Μήπως να μην πω πως είναι μπάτσελορ για να γλιτώσω κάποια επιπλέον χρέωση; Σκέφτομαι και το sadist το οποίο ακούγεται ξεχωριστό .
Ευχαριστώωωωωω
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πηγαινε Gold,παρε πρωτα ομως τηλ να κανονισεις
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Παιδιά καλημέρα...
Ελπίζω να μην ενοχλώ...(πολύ τουλάχιστον!) καθώς είμαι κοπέλα

Παντρεύομαι και θέλω να κάνω μπάτσελορ στο baby gold. Δεν μπορώ να πω πως εκδηλώνομαι σεξουαλικά στα μαγαζιά, απλά μου αρέσει το θέαμα και είχα περάσει καλά μια φορά που είχα πάει σε μιας άλλης φίλη το μπάτσελορ.

Θέλω να ρωτήσω (ελπίζω πάντα πως δεν ενοχλώ) κάποια πράγματα κι αν κάποιος από σας μπορεί  και ξέρει ας μου απαντήσει.

Ο κάσπερ ("ο μαλάκας ο κάσπερ" όπως λέτε οι περισσότεροι χιχιχι) χορεύει κάθε βράδυ; Ενδιαφέρομαι για μεσοβδόμαδα. Αλλοι άντρες χορεύουν; (αυτος ο κρις που λεει το σαϊτ;) Οι γυναίκες είναι ωραίες; Εμένα προσωπικά η τέλεια μις σιλικόνη δε μου κάνει αίσθηση, προτιμώ τις ατέλειες...

Εχει δει κανείς μπάτσελορ γυναικών σε αναλογο μαγαζι; Δεν θέλω να με πιάσουν και να με δέσουν κλπ κλπ μου αρέσει απλά να βλέπω, γυναικείο(παίρνουμε και καμια ιδέα) και αντρικό στριπτίζ.

Ξέρει κανείς πόσο πάει το μπουκάλι στο τραπέζι; Μήπως να μην πω πως είναι μπάτσελορ για να γλιτώσω κάποια επιπλέον χρέωση; Σκέφτομαι και το sadist το οποίο ακούγεται ξεχωριστό .
Ευχαριστώωωωωω

Τα έχει πει όλα ο mclein στο thread "Θέμα: Πού να κάνω μπάτσελορ; Είμαι γυναίκα" απαντώντας τα ερωτήματα σου.
Μετά από 10 χρόνια και πολλά χρήματα "επενδεδυμένα" σε διάφορα παρόμοια καταστήματα ανά την υφήλιο, θεωρώ ότι δεν υπάρχει πληρέστερη απάντηση απ' αυτή που σου έχει δώσει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδιά καλημέρα...
Ελπίζω να μην ενοχλώ...(πολύ τουλάχιστον!) καθώς είμαι κοπέλα

Παντρεύομαι και θέλω να κάνω μπάτσελορ στο baby gold. Δεν μπορώ να πω πως εκδηλώνομαι σεξουαλικά στα μαγαζιά, απλά μου αρέσει το θέαμα και είχα περάσει καλά μια φορά που είχα πάει σε μιας άλλης φίλη το μπάτσελορ.

Θέλω να ρωτήσω (ελπίζω πάντα πως δεν ενοχλώ) κάποια πράγματα κι αν κάποιος από σας μπορεί  και ξέρει ας μου απαντήσει.

Ο κάσπερ ("ο μαλάκας ο κάσπερ" όπως λέτε οι περισσότεροι χιχιχι) χορεύει κάθε βράδυ; Ενδιαφέρομαι για μεσοβδόμαδα. Αλλοι άντρες χορεύουν; (αυτος ο κρις που λεει το σαϊτ;) Οι γυναίκες είναι ωραίες; Εμένα προσωπικά η τέλεια μις σιλικόνη δε μου κάνει αίσθηση, προτιμώ τις ατέλειες...

Εχει δει κανείς μπάτσελορ γυναικών σε αναλογο μαγαζι; Δεν θέλω να με πιάσουν και να με δέσουν κλπ κλπ μου αρέσει απλά να βλέπω, γυναικείο(παίρνουμε και καμια ιδέα) και αντρικό στριπτίζ.

Ξέρει κανείς πόσο πάει το μπουκάλι στο τραπέζι; Μήπως να μην πω πως είναι μπάτσελορ για να γλιτώσω κάποια επιπλέον χρέωση; Σκέφτομαι και το sadist το οποίο ακούγεται ξεχωριστό .
Ευχαριστώωωωωω

δεν τις πας σε κανα ρεμπεταδικο καλυτερα?αλλα ξεχασα..οι σημερινες γυναικες πρεπει να ειναι "In" και οχι ξενερωτες......
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Κρις και Σοφία αφού κοιτάς και κοπέλες και να πεις από πριν τι θες, μη παν χαμενα τα λεφτά σου...
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Κάποιος μου είπε ότι το μαγαζί έχει live sex shows. Αληθεύει; Αν ναι, ξέρει κάποιος συνάδελφος τι περίπου παίζει και ποιες μέρες;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες γινοταν πανικος,πηρα Βερονικα πολυ καλη και Κλεοπατρα χαλια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χθες γινοταν πανικος,πηρα Βερονικα πολυ καλη και Κλεοπατρα χαλια

γαμω τα γουστα σου γαμω......ακου βερονικα και κλεοπατρα...η πρωτη μοιαζει με σιαμαμιδι και η αλλη με την κλεοπατρα των ανω περταλωνων την βρωμιαρα με το σκατο στο στριγκακι!κανε ενα ροστεριν....εχει ερθει τιποτα νεο?
 

dimis7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ειναι εκει ακομα η Bianca?????
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πηγα χθες baby gold πηρα μια ξανθουλα...μου επαιξε το θηριο μου με 50 ευρω και ξεχαρμανιασα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκες μου ειπαν για μια Λανα μ@@@@ρα ξερει κανεις τιποτα παραπανω γι αυτη???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom