Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
μια ερωτηση φιλε βασο.πως γινεται να τις θυμασαι ολες αυτες?με στυλο και με μπλοκακι σκας μυτη στα στριπ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
19)βερονικα(της παει και αυτηνης το νεο λουκ που εχει καθιερωσει...καφεκοκκινο μαλλακι
και υπηρεσιες σωστες..)
28)μισελ(νεο σχετικα τεμαχιο..πολυ καλη κορμοστασια...σαν τον βεληγκεκα ενα πραμα,μικρο βυζι,πλαστικη στην μυτουλα για να την κανουμε γαλλικη.....κλπ...)

32)μια μπουρουχα μεγαλου βεληνεκους,ψηλη,αχαρη,με χοντρα δακτυλα,ατσουμπαλη,ενα χαλι μαυρο....δεν κραταω ονομα σε αυτες ως συνηθως....

36)μια μελαχροινη ψηλη με γαλανα εντονα ματια,λεπτα χειλη και λαδωμενο ισιο μαλλι προς καρε(μοιαζει λιγο με κλεοπατρα αλλα ειναι σαφως καλυτερη)..σπαστικια μεχρι αηδιας...τις προαλλες μου ελεγε οτι ειναι και bi-sexual!

ετσι μωρη αρρωστια,να μην νομιζουν μερικοι οτι δεν υπαρχουμε! :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

19) Μετα απο τοσα χρονια, το μονο που μου αρεσει σ'αυτην ειναι το Erase me των Diorama που χορευει..

28) Ρουμανα, με νερουλιασμενα βυζια/καπουλια..ντεκαφαινε.

32) Τανια - Τσεχα ..απαραδεκτη.

36) Φιλη της Σονιας ( ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.. :jerking:)

33) Προσεξα και την Γκαμπι την Βουλγαρα..

Αρρωστια ? Ποια αρρωστια ? Μια χαρουλα φαινεσαι..!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
19) Μετα απο τοσα χρονια, το μονο που μου αρεσει σ'αυτην ειναι το Erase me των Diorama που χορευει..

28) Ρουμανα, με νερουλιασμενα βυζια/καπουλια..ντεκαφαινε.

32) Φιλη της Σονιας ( ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.. :jerking:)

33) Προσεξα και την Γκαμπι την Βουλγαρα..

Αρρωστια ? Ποια αρρωστια ? Μια χαρουλα φαινεσαι..!

32)ξερω τί γιου μιν....

επισης ξεχασα να αναφερω και μια ακομη μελαχροινη παρουσια,αδυνατη καρε μαλλακι,αλλα παροτι την εχω δει τον τελευταιο καιρο αρκετες φορες δεν συγκρατω ονομα....που θα παει ομως?θα το βρω,θα το βρω.......
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
επισης ξεχασα να αναφερω και μια ακομη μελαχροινη παρουσια,αδυνατη καρε μαλλακι,αλλα παροτι την εχω δει τον τελευταιο καιρο αρκετες φορες δεν συγκρατω ονομα....που θα παει ομως?θα το βρω,θα το βρω.......
απο εσενα δεν το περιμενα αυτο με τιποτα φιλε βασο.... ;) ;) ;) :grin: :grin:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
βασο καλοριζικος με το μαστερ.....ποτε ορκιστηκες?
δηλαδη η πιο πανω αναφορα σου με την λιστα ειναι η πτυχιακη σου εργασια...δεν εκανες κανενα λαθος και οι πρυτανεις σου δωσαν το πτυχιο.
ναι αλλα ,ξεχασες μια ακομα γυναικια παρουσια απο το baby gold....την θειτσα με το καλαθακι που κανει καμια γυρα στα τραπεζια και μοσχοπουλαει γαρδενιες.μια θυληκη γατα που περασε ξωφαλτασα απο το baby και πηγαινε προς παντειο με μαυρο ασπρο τρχωμα μηπως την ειδες????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασο καλοριζικος με το μαστερ.....ποτε ορκιστηκες?
δηλαδη η πιο πανω αναφορα σου με την λιστα ειναι η πτυχιακη σου εργασια...δεν εκανες κανενα λαθος και οι πρυτανεις σου δωσαν το πτυχιο.
ναι αλλα ,ξεχασες μια ακομα γυναικια παρουσια απο το baby gold....την θειτσα με το καλαθακι που κανει καμια γυρα στα τραπεζια και μοσχοπουλαει γαρδενιες.μια θυληκη γατα που περασε ξωφαλτασα απο το baby και πηγαινε προς παντειο με μαυρο ασπρο τρχωμα μηπως την ειδες????

οχι γιατι η ματια μου πεφτει κατευθειαν στα μαντροσκυλα που βρισκονται λικνιζομενα και μοσχομυρωδατα σε ενα κλουβι με δυνατη μουσικη,καπνο και μπομπα πριν την παντειο...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Στο μαγαζι αυτο δεν ειχε ουτε κουραμπιεδες ουτε μελομαρακονα εχθες..

Ειχε μονο..

1) Μαρινα 
2) Ελενη
3) Χαρα
4) Τριξυ
5) Μαρτα
6) Κατερινα
7) Βιβιαν
8) Γκρεις
9) Βερονικα που δουλευε ντουετο με την 10)Γιαννα (μακρυ μαλι, μελαχροινη με διχτυωτο φορεματακι).Συνηθως η Γιαννα, που δεν κανει χορους στην πιστα, δουλευει ντουετο με την Ιρινα (μελαχροινη Λεττονη) αλλα η τελευταια ειναι στην χωρα της..
11) Βικυ
12) Λανα
13) Τσαρλι
14) Ενυ
15) Παολα
16) Αλεξανδρα
17) Ηρα
18) Σοφια
19) Ειτζελ
20) Σειλα
21) Λυδια
22) Μισελ
23) Αλισια
24) Χριστινα
25) Τατιανα ( Τσεχα,ατσουμπαλη ξανθια μπουρουχα.Οποιος ξερει κατι
    παραπανω για αυτην ας γραψει.)
26) Μπιανκα
27) Νικολ
28) Αουρορα

Απο αγορια ειχε τα ολα της Λεοντειου, της Σιβιτανιδιου και του 1Οου Λυκειου αλλοδαπων Γκραβας..


 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ξεχασες μια ακομα γυναικια παρουσια απο το baby gold....την θειτσα με το καλαθακι που κανει καμια γυρα στα τραπεζια και μοσχοπουλαει γαρδενιες.μια θυληκη γατα που περασε ξωφαλτασα απο το baby και πηγαινε προς παντειο με μαυρο ασπρο τρχωμα μηπως την ειδες????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: έχω πέσει κάτω με το post σου ΤΑΡΖΑΝ :2funny: :2funny:  :thumbsup:


nokia τρομερή ανταπόκριση,σωστή λίστα και γενικά άψογη ενημέρωση.Τα σέβη μου.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προς τον λιστα-ρχο Vaso..

Στην υπεροχη λιστα σας, θα πρειπει να μπουν και οι Αουρορα ( αυτη με το φιδι) και οι Εστερα / Αορα (Λιθουανες που κανουν απρογραμματιστες εμφανισεις-αρπαχτες).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Προς τον λιστα-ρχο Vaso..

Στην υπεροχη λιστα σας, θα πρειπει να μπουν και οι Αουρορα ( αυτη με το φιδι) και οι Εστερα / Αορα (Λιθουανες που κανουν απρογραμματιστες εμφανισεις-αρπαχτες).

σαφως...σωστοτατη η επισημανσις.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Περυσινα και προπερσινα σταφυλια..Δυστυχως.

Κατερινα,Βιβιαν,Γκρεις,Μαρινα,Ειτζελ,Λυδια,Γιαννα,Αουρορα,Μαρτα, Μονικα, Νικολ, Χριστινα, Αιγλη και Σονια.

Απο κοσμο ηταν σχεδον γεματο με "ανεπαφους με τον χωρο" νεαρους/ες, που απλα επειδη δεν πηγαν Ψυρρη πηγαν στο Γκολντ..

Διαβασα στις κριτικες, οτι ενα μελος εδωσε 100 ευρω για ενα φραπε. Εχει γραφτει και ξαναγραφτει...Μην καθεστε να σας πιανουν κοτσους..Προσφατα, μπροστα μου ενας μαγκιορος πιτσιρικος πληρωσε για φραπε 35 ευρω..!!!
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα στις κριτικες, οτι ενα μελος εδωσε 100 ευρω για ενα φραπε. Εχει γραφτει και ξαναγραφτει...Μην καθεστε να σας πιανουν κοτσους..Προσφατα, μπροστα μου ενας μαγκιορος πιτσιρικος πληρωσε για φραπε 35 ευρω..!!!

Ρε παιδια τον 'φραπε' πως τον ζητας απο τις κοπελες...Το τελευταιο διαστημα εχω παει αρκετες φορες στο baby gold,αλλα δεν εχω παρατησει τιποτα σχετικο...μηπως ορισμενες γκομενες χτυπανε τον 'φραπε'??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom