Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ολα καλα..Τωρα τα καταλαβα ολα...!

Υ.Γ. - Σορυ που αργησα να σου απαντησω, αλλα οπως παρκαριζα εχθες στο μαγαζι, ορμηξαν εξω μερικες στριπτηζουδες, με πηγαν στο σπιτι μου, μου το καθαρισαν, μου επλυναν και σιδερωσαν ολα τα ρουχα..μετα με μαμισαν και φευγοντας πριν απο λιγο, μου αφησαν και 200 ευρω η καθε μια..

Θεοοοοοοοοοοοόόόόόόςςςςς    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια ειστε σοβαροι??? 100 ευρω????
θα σας πω την προσωπικη (εξαιρετικη) εμπειρια μου απο το μαγαζι...
ειμαι απο Θεσσαλονικη και εχω επισκεφθει ολες και ολες 2 φορες το μαγαζι.
και τις 2 ομως ημουν τυχερος και καταφερα να περασω με ελαχιστο εως μηδενικο κοστος πολυ καλες στιγμες μετα το κλεισιμο. και μιλαω για 2 διαφορετικες γυναικες που απο οτι ειδα και απο οτι διαβαζω ειναι απο τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου.
αυτοχαρακτηριστηκα τυχερος γιατι πρωτον δεν ειμαι κανενας αδωνις και δευτερον  πιστευω οτι ηταν θεμα τυχης και συγκυριας να μιλησω με αυτες τις κοπελες τη δεδομενη στιγμη. ισως αν δεν ημουν εγω ο τυχερος να ηταν καποιος αλλος αν και με την πρωτη εχουμε κρατησει επαφη και εχει ανεβει και Θεσσαλονικη για βολτα.
και για να σας ειμαι ειλικρινης, ημουν ετοιμος την πρωτη φορα (01/2007) να ρωτησω την κοπελα αφου τελειωσαμε αν επρεπε να πληρωσω...
αισθανθηκα ηλιθιος οταν καταλαβα τι γκαφα θα εκανα.
θα μου πειτε γιατι δεν αναφερω ονοματα. επειδη οπως εχω πεισε αλλο θρεντ καποτε, οτι εκανα
με τις κοπελες αυτες ηταν σε προσωπικο επιπεδο και οχι στις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες τους. οποτε αν πω ονοματα το μονο που θα καταφερω ειναι να τις εκθεσω ( μη γελατε) και να τρεξουν ολοι να ζητησουν το ιδιο...
οσο για το ερωτημα του φιλου για το πως ζητας να στον παιξουν η καλυτερη λυση ειναι να μην το ζητας και να ερθει απο εκει που πρεπει. απορω ομως πως μπορειτε (οσοι το κανετε) μπροστα σε τοοοοοσο κοσμο...
Μερικοί απο μας ξέρουμε τις κοπέλες στο Baby Gold απο το παλιό Baby O.Επίσης τις γνωρίζουμε και απο άλλα μαγαζιά φυσικά εδώ και χρόνια.Αναφέρεις ότι 2 κοπέλες απο κει μέσα τις 'μπριζόλιασες' με ελάχιστo κόστος και φυσικά μετά το κλείσιμο του μαγαζιού.Μπορείς να πεις ποιές ήταν έστω και σε pm? Γιατί και εγώ μπορώ να βγώ τώρα και να πω ότι γάμησα την Sylvia Saint ξετρελάθηκε με το στύλ μου και κόβει τις πορνοταινίες για την πάρτυ μου.Αν μπορείς γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.
 

Επισκέπτης
Μερικοί απο μας ξέρουμε τις κοπέλες στο Baby Gold απο το παλιό Baby O.Επίσης τις γνωρίζουμε και απο άλλα μαγαζιά φυσικά εδώ και χρόνια.Αναφέρεις ότι 2 κοπέλες απο κει μέσα τις 'μπριζόλιασες' με ελάχιστα κόστος και φυσικά μετά το κλείσιμο του μαγαζιού.Μπορείς να πεις ποιές ήταν έστω και σε pm? Γιατί και εγώ μπορώ να βγώ τώρα και να πω ότι γάμησα την Sylvia Saint ξετρελάθηκε με το στύλ μου και κόβει τις πορνοταινίες για την πάρτυ μου.Αν μπορείς γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.
αυτη ηταν που στις 5.00 τα ξημερωματα φωναζε εξω απο το σπιτι σου οτι σε λατρευει και οτι θα αυτοκτονησει αν δεν την ξαναγαμησεις απο το κωλο? ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτη ηταν που στις 5.00 τα ξημερωματα φωναζε εξω απο το σπιτι σου οτι σε λατρευει και οτι θα αυτοκτονησει αν δεν την ξαναγαμησεις απο το κωλο? ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:


οχι βρε...η εγγονη της γεωργιας βασιλειαδου! :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ολα καλα..Τωρα τα καταλαβα ολα...!

Υ.Γ. - Σορυ που αργησα να σου απαντησω, αλλα οπως παρκαριζα εχθες στο μαγαζι, ορμηξαν εξω μερικες στριπτηζουδες, με πηγαν στο σπιτι μου, μου το καθαρισαν, μου επλυναν και σιδερωσαν ολα τα ρουχα..μετα με μαμισαν και φευγοντας πριν απο λιγο, μου αφησαν και 200 ευρω η καθε μια..
Και δηλαδή τώρα πρέπει να καμαρώνεις γι αυτό ;  :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μερικοί απο μας ξέρουμε τις κοπέλες στο Baby Gold απο το παλιό Baby O.Επίσης τις γνωρίζουμε και απο άλλα μαγαζιά φυσικά εδώ και χρόνια.Αναφέρεις ότι 2 κοπέλες απο κει μέσα τις 'μπριζόλιασες' με ελάχιστo κόστος και φυσικά μετά το κλείσιμο του μαγαζιού.Μπορείς να πεις ποιές ήταν έστω και σε pm? Γιατί και εγώ μπορώ να βγώ τώρα και να πω ότι γάμησα την Sylvia Saint ξετρελάθηκε με το στύλ μου και κόβει τις πορνοταινίες για την πάρτυ μου.Αν μπορείς γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.
Πανούλη μου καλέ, εάν αναφέρεσαι στον σαλονικιό ας σου απαντήσει εκείνος. Εγώ προσωπικά έχω φάει μπριτζόλες και μάλιστα προσφάτως σε έξοδο με στριπτηζούδες μου έκαναν και το τραπέζι στα μπουζούκια.....  :dancing: :dancing:. Αλλά ήμαρτον εάν περιμένεις στο διαδίκτυον να σου δώσω λεπτομέρειες..... Ακόμα και στο πμ δεν παίζει.. Οταν κανονίσεις τσάρκα και κάνουμε τουνόυαςμπεττερ πάρτυ θα μάθεις όσες λεπτομέρειες θέλεις....... :booty:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πανούλη μου καλέ, εάν αναφέρεσαι στον σαλονικιό ας σου απαντήσει εκείνος. Εγώ προσωπικά έχω φάει μπριτζόλες και μάλιστα προσφάτως σε έξοδο με στριπτηζούδες μου έκαναν και το τραπέζι στα μπουζούκια.....  :dancing: :dancing:. Αλλά ήμαρτον εάν περιμένεις στο διαδίκτυον να σου δώσω λεπτομέρειες..... Ακόμα και στο πμ δεν παίζει.. Οταν κανονίσεις τσάρκα και κάνουμε τουνόυαςμπεττερ πάρτυ θα μάθεις όσες λεπτομέρειες θέλεις....... :booty:
Αν έλεγε και τα ονόματα δεν θα έλεγα όχι.Αλλά μπριζόλα μέσα στο μαγαζί με ελάχιστο κόστος δεν παίζει αδερφέ.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
βρε νοκια χαλαρωσε το πνευμα σου και ποσταρε καμμια λιστουλα να γουσταρουμε......

Περιμενε λιγο βρε Vaso..Ειναι νωρις για να βγω περιπολια..!

Απο την χθεσινη περιπολια παντως, δεν υπαρχει τιποτε αξιο αναφορας.

Τουναντιον, αρχισε το γνωστο "after X'mass hangover" των μαγαζιων..

Αισθανομαι οτι ζουμε το τελος των στριπτηζαδικων..Σε 3 χρονια ολα θα ειναι ενα παρελθον σε ολους μας.Δεν γνωριζω τι μορφη θα παρουν, αλλα σιγουρα δεν θα ξαναζησουμε στιγμες Prelude, Sirocco, Dolls..

Αιτιες ?

1) Η μη αναναιωση του "εμπορευματων" αλλα μονο η ανακυκλωση τους
  (Βλεπε τις προσφατες λιστες..γραφουμε ονοματα και διπλα που
   δουλευε πριν..π.χ Βικτωρια ex 4, ex Gold κλπ..
2) Η οικονομικη δυσπραγια της μεσαιας ταξεως που αποτελει την αιμοδοσια
  αυτων των μαγαζιων..
  ( Ακομα και οι νεαροι που ειναι πανω στα ντουζενια τους, "σφιγγονται"
    να δωσουν 50 ευρω στο φραπε..Kαι η μεσαια ταξη αποτελει πλεον
    ειδος προς εξαφανηση σε αυτα τα μαγαζια..)

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αλλά μπριζόλα μέσα στο μαγαζί με ελάχιστο κόστος δεν παίζει αδερφέ.

Δεν υπαρχει τετεια περιπτωση με αυτες τις καρχαριες / καρτομαζωχτρες..

Οχι μονο δεν παιζει μπριζολα με ελαχιστο κοστος, αλλα χρειαζεται και παρουσια στο μαγαζι για αρκετα πουτακια πριν..

Ολα τα αλλα, περι τζαμπα μπριζολας τα διαβαζω και γελαω..

Nokia σπικιν.. ;)
 

Επισκέπτης
2) Η οικονομικη δυσπραγια της μεσαιας ταξεως που αποτελει την αιμοδοσια
  αυτων των μαγαζιων..
  ( Ακομα και οι που ειναι πανω στα ντουζενια τους, "σφιγγονται"
    να δωσουν 50 ευρω στο φραπε..Kαι η μεσαια ταξη αποτελει πλεον
    ειδος προς εξαφανηση σε αυτα τα μαγαζια..)

sorry για το ασχετο,απλα μια παρατηρηση.

η μεσαια ταξη εξαφανιζεται σιγα σιγα κ απ'την κοινωνια μας.

οι φτωχοι -> φτωχοτεροι,οι πλουσιοι -> πλουσιοτεροι κ αυτοι που χρωστανε περισσοτεροι!!!

επισης να συμπληρωσω στο θεμα με τις μπριζολες:
παϊδακια τρωνε αυτοι που ζητουν το συντομο κ γρηγορο κ δεν μπορουν πολλα +.
μπριζολιτσες τρωνε αυτοι που μπορουν να παιξουν κ λιγο περισσοτερο μπαλιτσα.
τελικα ομως οι πιο μαγκες κ διαχρονικοι ειναι αυτοι που τρωνε το φιλετο,αφενως τρωνε το καλυτερο αφετερου τρωνε ΠΑΝΤΑ!!!

υστερογραφο,φιλε nokia εχεις τα χαιρετισματα του "δικου" μας,καλα να περνας!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
sorry για το ασχετο,απλα μια παρατηρηση.

η μεσαια ταξη εξαφανιζεται σιγα σιγα κ απ'την κοινωνια μας.

οι φτωχοι -> φτωχοτεροι,οι πλουσιοι -> πλουσιοτεροι κ αυτοι που χρωστανε περισσοτεροι!!!

επισης να συμπληρωσω στο θεμα με τις μπριζολες:
παϊδακια τρωνε αυτοι που ζητουν το συντομο κ γρηγορο κ δεν μπορουν πολλα +.
μπριζολιτσες τρωνε αυτοι που μπορουν να παιξουν κ λιγο περισσοτερο μπαλιτσα.
[size=11pt]τελικα ομως οι πιο μαγκες κ διαχρονικοι ειναι αυτοι που τρωνε το φιλετο,αφενως τρωνε το καλυτερο αφετερου τρωνε ΠΑΝΤΑ!!![/size]

+1000, ειδικά στην τελευταία φράση!!! :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Οχι μονο δεν παιζει μπριζολα με ελαχιστο κοστος, αλλα χρειαζεται και παρουσια στο μαγαζι για αρκετα πουτακια πριν..

Ολα τα αλλα, περι τζαμπα μπριζολας τα διαβαζω και γελαω..

Nokia σπικιν.. ;)
Φίλε μάλλον πρέπει να αλλάξεις μάρκα κινητού.... Τα Ερικσον είναι καλύτερα πλέον.... :booty: Και επειδή δεν θέλω να πω ονόματα ούτε σε πμ ούτε δημοσίως θα σε αφήσω να εξακολουθείς να αγοράζεις nokia......
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αδερφέ δεν μίλησα για μέσα στο μαγαζί  :idiot:
Ο φίλος που έκανα παράθεση στο post του έγραψε να εννοηθεί ότι έγινε το story μέσα στο μαγαζί.Γι'αυτό και το διευκρίνισα αυτό.Δεν αμφισβητώ σε καμία περίπτωση ότι μπορεί να κάνει μια στρίπερ σχέση με πελάτη και να κάνουν έρωτα και τα συναφή.Αλλά μέσα στο μαγαζί είναι ο επαγγελματικός της χώρος και δεν μπορεί να δράσει προσωπικά αλλά επαγγελματικά.Είναι υπάλληλος μην το ξεχνάμε αυτό.Εκτός καταστήματος πολιτισμού βεβαίως θα κάνει ότι γουστάρει και θα  γαμηθεί με όποιον γουστάρει.Δεν αμφισβήτησα τέτοιες καταστάσεις διότι τις έχω βιώσει και γω  :)
 

ironman20

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
babz gold εχω φαει και εγω στο κλεισιμο σε ξενοδοχειο.Μου πηγε γυρω στα 100 γιουρο συνολο αλλα ημουν πολυ ντιρλα που δεν θυμαμαι και πολλαα!!!! :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
babz gold εχω φαει και εγω στο κλεισιμο σε ξενοδοχειο.Μου πηγε γυρω στα 100 γιουρο συνολο αλλα ημουν πολυ ντιρλα που δεν θυμαμαι και πολλαα!!!! :rockon: :rockon:

με 100 γιουρια? :2funny: :2funny:ρε μπας και απο την πολυ μπεκρα πηγες με τον βοθρατζη απο το baby gold? :2funny:
 

ironman20

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τι να σε πω ρε παιδι παιζειιιιιιιιι!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom