Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο φίλος που έκανα παράθεση στο post του έγραψε να εννοηθεί ότι έγινε το story μέσα στο μαγαζί.Γι'αυτό και το διευκρίνισα αυτό.Δεν αμφισβητώ σε καμία περίπτωση ότι μπορεί να κάνει μια στρίπερ σχέση με πελάτη και να κάνουν έρωτα και τα συναφή.Αλλά μέσα στο μαγαζί είναι ο επαγγελματικός της χώρος και δεν μπορεί να δράσει προσωπικά αλλά επαγγελματικά.Είναι υπάλληλος μην το ξεχνάμε αυτό.Εκτός καταστήματος πολιτισμού βεβαίως θα κάνει ότι γουστάρει και θα  γαμηθεί με όποιον γουστάρει.Δεν αμφισβήτησα τέτοιες καταστάσεις διότι τις έχω βιώσει και γω  :)
Σε πολλά από αυτά τα μαγαζιά, εάν γίνει κάτι τέτοιο ο υπεύθυνος σε περίπτωση ντου από τα στρουμφάκια περνάει αυτόφωρο. Αυτό όντως είναι σχεδόν αδύνατο και εάν κάποια κοπέλα υπερβεί εαυτόν θα φάει χοντρό μπινελίκωμα μετά συν άλλα πολλά που εξαρτώνται απ τον μαγαζάτορα. Τα περισσότερα μαγαζιά επίσης έχουν κάμερες παρακολούθησης. Βεβαίως όταν γίνονται σε ένα μαγαζί Σόδομα και Γόμορα ορισμένες φορές δεν μπορείς να μαρμαρώσεις όλο το κατάστημα. :dancing: :dancing: :uglystupid: Εχω υπάρξει παρών σε περίπτωση που η γκόμενα τον έχει βγάλει κανονικά και έχει κάτσει απάνω του. Η παρέα μου (μαζί με τις άλλες κοπέλες που ήταν στο τραπέζι!!!!!!!!) κοιτάμε αποσβολωμένοι το θέαμα. Μάλιστα η μία από αυτές έχει εκνευριστεί αφόρητα και θέλει να την πιάσει την μπριζόλα απ τα μαλλιά....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Να προσθέσω επίσης για απίστευτες ιστορίες που μου έχουν περιγράψει κοπέλες. Στο πριβέ πολλοί λαλούν και δεν ξέρουν τι κάνουν.......Ειδικά μετά από 4-5 ποτά και 3-4 συνεχόμενα πριβέ η αντίδραση πολλές φορές δεν είναι τόσο φυσιολογική όσο του μάστερ φράπαντάρ που απλά ζητάει το ρόφημά του. (και μάλιστα ευγενικά) :cum:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Στην 12ετή θητεία μου στα στρίπ τα 100 € για φραπέ μέσα σε μαγαζί το έχω δει.Τα 100€ με στρίπερ εκτός μαγαζιού για 'μπριζόλα' σε ξενοδοχείο επίσης το έχω δεί.Παίζει εκεί να έχει γίνει κάνα κέρασμα δυνατό σε πουτά μέσα στο μαγαζί και μετά να γίνει η ξήγα και σε ξενοδοχείο για +100 γιούρια.Οπότε να μην το αποκλείσουμε και αυτό.Αλλά να γαμήσει τώρα κάποιος ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΤΡΙΠ και ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ αυτό ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ.Όπως δεν έχω δει να 'μπριζολιάσει' κάποιος πελάτης χύμα στο τραπέζι στρίπερ μέσα σε μαγαζί.Τι να πω μπορεί τα 2 τελευταία απλώς μπορεί να μην πέσανε στην αντίληψή μου  :sunglasses:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
με 100 γιουρια? :2funny: :2funny:ρε μπας και απο την πολυ μπεκρα πηγες με τον βοθρατζη απο το baby gold? :2funny:

Πιθανοι αλλοι υποψηφιοι

1) Οι γεροι του μαπετ σοου
2) Αυτος που πουλαει τα αρκουδακια και
3) Η λουλουδου με τις γαρδενιες..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
τους 2 στην πορτα ξεχασες ;)

Εμ..με αυτα που διαβαζω, σε λιγο θα ξεχασω και το ονομα μου...Μπριζολιασματα τζαμπα...μπιζολιασματα χυμα στο τραπεζι..Μπριζολιασματα με 100 ευρω..

Αλλα δεν βαριεσαι..!! Ασε τον κοσμο να γραφει οτι θελει.

Οι πραγματικοι της νυκτας, ξερουν πολυ καλα τι παιζει..με ποιες παιζει και ποιες ειναι οι ταριφες τους..






 

Επισκέπτης
εγω εχω μια αλλη απορια,η ψησταρια/καντινα που διπλα απ'το γκολντ παρεχει μπριζολα ?
αν ναι,ειναι στα καρβουνα ή στο γκριλ ?

η ιδια ερωτηση ισχυει κ για το κινητο καταστημα απεναντι απ'το Baby O της Πειραιως!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Στην 12ετή θητεία μου στα στρίπ τα 100 € για φραπέ μέσα σε μαγαζί το έχω δει.Τα 100€ με στρίπερ εκτός μαγαζιού για 'μπριζόλα' σε ξενοδοχείο επίσης το έχω δεί.Παίζει εκεί να έχει γίνει κάνα κέρασμα δυνατό σε πουτά μέσα στο μαγαζί και μετά να γίνει η ξήγα και σε ξενοδοχείο για +100 γιούρια.Οπότε να μην το αποκλείσουμε και αυτό.Αλλά να γαμήσει τώρα κάποιος ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΤΡΙΠ και ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ αυτό ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ.Όπως δεν έχω δει να 'μπριζολιάσει' κάποιος πελάτης χύμα στο τραπέζι στρίπερ μέσα σε μαγαζί.Τι να πω μπορεί τα 2 τελευταία απλώς μπορεί να μην πέσανε στην αντίληψή μου  :sunglasses:
Δεν ξέρω εάν αυτός που έφαγε μπριζόλα είχε επισκεφτεί το ίδρυμα 10-20 φορές, ούτε ξέρω τι λεφτά είχε χαλάσει. Εγώ λέω αυτό που είδα. Τώρα εάν είσαι σαν τον Κατμαν και περιμένεις να γαμήσεις εκεί μέσα είναι αλήθεια ότι δεν έχεις ελπίδα. Επίσης η πολύμηνη σχέση μου με στρίπερ μου έμαθε και τον τρόπο δουλειάς τους. Οταν κάποιος τα χώνει, δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο να μπριζολιάσει. Η δουλειά έχει πάντα προτεραιότητα. Εάν τώρα σε κάποιον διαπιστώσουν κάτι που γουστάρουν και δεν είναι διατεθειμένος να πληρώσει ίσως πάρει την ευκαιρία του εκτός μαγαζιού. Επαναλαμβάνω κάποιοι που ομιλούν για τσακωμούς με την αλήθεια ίσως πρέπει να διαπιστώσουν εάν είναι τσακωμένοι με την πραγματικότητα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Επαναλαμβάνω κάποιοι που ομιλούν για τσακωμούς με την αλήθεια ίσως πρέπει να διαπιστώσουν εάν είναι τσακωμένοι με την πραγματικότητα.

Eγω εγραψα αυτο ποσταρισμα ως απαντηση στα γραφομενα τα δικα σου και μερικων αλλων. Ομως αποφασισα να το διαγραψω διοτι σας θεωρω "χαμηλου ειδικου βαρους" για να αρχισω διαλογο μαζι σας..εστω και σε επιπεδο χιουμορ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Οι πραγματικοι της νυκτας, ξερουν πολυ καλα τι παιζει..με ποιες παιζει και ποιες ειναι οι ταριφες τους..
Εγώ φιλαράκο που είμαι πραγματικός της ημέρας μπορώ να σου δείξω τι παίζει μια νύχτα. Αλλά μάλλον σου αρέσει να μένεις βαθειά νυχτωμένος......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Eγω εγραψα αυτο ποσταρισμα ως απαντηση στα γραφομενα τα δικα σου και μερικων αλλων. Ομως αποφασισα να το διαγραψω διοτι σας θεωρω "χαμηλου ειδικου βαρους" για να αρχισω διαλογο μαζι σας..εστω και σε επιπεδο χιουμορ.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να συγκρίνουμε το ειδικό μας βάρος. Νύχτα κατά προτίμηση που είναι και η ειδικότητά σου.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ φιλαράκο που είμαι πραγματικός της ημέρας μπορώ να σου δείξω τι παίζει μια νύχτα. Αλλά μάλλον σου αρέσει να μένεις βαθειά νυχτωμένος......

Αμ..τα θελει η κωλαρα σου να σ'αρχισω στα μπινελικια..

Σου 'πα δεν κανω κεφι να ασχολειθω μαζι σου ουτε σε επιπεδο χιουμορ, οποτε παρατε με ησυχο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Αμ..τα θελει η κωλαρα σου να σ'αρχισω στα μπινελικια..

Σου 'πα δεν κανω κεφι να ασχολειθω μαζι σου ουτε σε επιπεδο χιουμορ, οποτε παρατε με ησυχο.
Αλλαξε κινητό μαγκάκι, άσε τα μπινελίκια, παράγγειλε κάνα φραπέ, βρες κάνα γκομενάκι και πάρτο αλλιώς. Εκτός από τις προφανείς στερήσεις που διαβλέπω έχεις και παντελή έλλειψη χιούμορ. Περαστικά......
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Σορυ ντοκτορα..δεν θα ασχολειθω μαζι σου, οσες παθησεις και να μου βρεις. Κουραζω και τα υπολοιπα μελη με ποσταρισματα ασχετα με το θεμα, απο τα οποια ζηταω συγνωμη.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αδέρφια ηρεμία,αγάπη και φραπέδες  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom