Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Πριβε χορος με Κλεοπατρα  = no frape / πολυ κινηση με ζαλισε και μου στουμπαγε τον πουτσο σε σημειο να ποναω / γλυφομουνι τρελο σε τετοιο σημειο που αηδιασα / ωραιο κορμι και προσωπο αλλα ο χορος της ειναι λες και ειναι σε τσιρκο / δε συνισταται ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
:think: :think: :think:

Βοηθα υπουργε μου γιατι μολις ξυπνησα..

Αμα εχεις προβλημα με το ΕΣΡ, ριξε πμ..

Εσυ κοιμασαι και ο Υπουργος δουλευει / η Κλεοπατρα οταν μου εκανε πριβε εκανε κατι ακροβατικα αλλα Ζαν Κλοντ Βανταμ και σε ορισμενες κινησεις της σου μοστραρε το φρεσκοξυρισμενο αιδοιο της κατευθειαν στο προσωπο σου κι ετσι θελοντας και μη την εγλυφες ....
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παλικαρια θα μου λυση καποιος την απορια για την σοφια απο gold? :idiot: κανει φραπε
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
είναι σαν να ρωτας....."έχει βοθρατζη το γκολντ"? :2funny: :jerking:
παλικαρια θα μου λυση καποιος την απορια για την σοφια απο gold? :idiot: κανει φραπε

Δεν σε καλυψε ο φιλος προηγουμενως ? Αντε να σου πω εγω..

Θα ξημερωσει αυριο ο ηλιος ?

 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
θα ξημερωση θα ξημερωση απλα σε δυο τελευταιες αποπειρες να ξημερωση... δεν ξημερωσε 
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οχι ακριβως την πηρα για χορο μετα τον πρωτο ρωτησε για δευτερο την ρωτησα για τιποτα special και λεει μονο αυτα κανω
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
χθες πηγα ΒG οι κοπελες ειναι ολες εκλεκτες αλλα θελει πολυ χρημα εκει για να το φχαριστηθεις. δεν μπορεις να παρεις χορο με 10€ και να περασεις ευχαριστα αφου δεν σ αφηνουν να πιασεις τιποτα οι περισσοτερες παρα μονο αν τα σκασεις. πηρα πριβε (με παζαρι 30€ και πολλα της ηταν) με μια χοντρογρια γιατι απλα δυστυχως μου καβλωσε την ωρα που περασε χωρις να την δω καλα καλα και επαιξε κανονικα φραπεδια αλλα χαλι η κυρια.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
οχι ακριβως την πηρα για χορο μετα τον πρωτο ρωτησε για δευτερο την ρωτησα για τιποτα special και λεει μονο αυτα κανω

Με ολο το συμπαθειο αδελφε, με καρτουλα-καρτουλα δεν κανεις τιποτε.
Πες της εξ'αρχης το παραμυθι και χωστης μια 50αρα..κατα προτιμηση πρωινες ωρες για να εχει πιει και τα σφυνακια της..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριβε χορος με Κλεοπατρα  = no frape / πολυ κινηση με ζαλισε και μου στουμπαγε τον πουτσο σε σημειο να ποναω / γλυφομουνι τρελο σε τετοιο σημειο που αηδιασα / ωραιο κορμι και προσωπο αλλα ο χορος της ειναι λες και ειναι σε τσιρκο / δε συνισταται ....

καλα ρε πηγες στο μαγαζι με τα τοσο ομορφα πλασματα κα πηρες πριβε την πατσαβουρα? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθες πηγα ΒG οι κοπελες ειναι ολες εκλεκτες αλλα θελει πολυ χρημα εκει για να το φχαριστηθεις. δεν μπορεις να παρεις χορο με 10€ και να περασεις ευχαριστα αφου δεν σ αφηνουν να πιασεις τιποτα οι περισσοτερες παρα μονο αν τα σκασεις. πηρα πριβε (με παζαρι 30€ και πολλα της ηταν) με μια χοντρογρια γιατι απλα δυστυχως μου καβλωσε την ωρα που περασε χωρις να την δω καλα καλα και επαιξε κανονικα φραπεδια αλλα χαλι η κυρια.

καλα ρε και συ...μπαζογρια πηρες?να γιατι τις κρατουν στα ιδρυματα....τις παιρνουν τελικα αρκετοι  απο εδω μεσα και μας την μοστραρουν μετα την ειδησουλα για να ξερασουμε.....για να βγαλω περισσοτερα πες μας και ποια πηρες...μηπως την θεια ελενη?απο την καυλαματα?μπουαχχχχχχχχχχχχχ
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δεν θυμαμαι vasos αλλα δεν φταιω εγω, το πουλι μου με πηγε χωρις να το θελω. και γω αηδιασα μετα οταν την καλοειδα.θα ξαναπαω σημερα να αντιλογισω.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν θυμαμαι vasos αλλα δεν φταιω εγω, το πουλι μου με πηγε χωρις να το θελω. και γω αηδιασα μετα οταν την καλοειδα.θα ξαναπαω σημερα να αντιλογισω.

προσεχε γιατι ο αντιλογισμός μπορει να φερει τα πραματα ετσι ωστε να παιζεις εσυ κλειτοριδοφραπε στην μπαζογρια και να ξαναπληρωσεις 50 ευρω..... :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κατερινα-Γκρεις και ξερο ψωμι...
Τα 2 κορυφαια θεικα πλασματα του μαγαζιου...
"Αγγιζουν τη τελειοτητα"...ΤΕΛΟΣ.

Υ.Γ.."The best cafe in Town"..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
κυριακή βράδυ έχει πολυκοσμία ή είναι χαλαρά?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
προσεχε γιατι ο αντιλογισμός μπορει να φερει τα πραματα ετσι ωστε να παιζεις εσυ κλειτοριδοφραπε στην μπαζογρια και να ξαναπληρωσεις 50 ευρω..... :2funny:
δεν  διαβασες καλα 30 της εδωσα εκανα λαικη το μουνι οπως μου πε μια κοπελια. τουλαχιστον στα λεφτα καταφερνω και γλυτωνω κατι! ναι οντως της ζητησα να της το γλυψω αλλα δεν μ αφησε!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
καλα ρε να γλειψεις την κλεοπατρα?πας καλα?εσενα θα πρεπει να σε βαζουν μεσα αν τον εχεις παιξει 2φορες πρωτα...
πηγα χθες την ωρα πουχε το σοου η παολα κατα τις 4.πολυς κοσμος.πηρα αρχικα την ιωαννα.απορω γιατι ο βασος την κραζει αλλου.και φραπεδιαρα και καλη στο χορο και σφιχτο κωλο ειχε και σκαμπιλακια αφηνε..στη συνεχεια ομως ειδα πώς χορευε η μισελ και επειδη ειμουν στο μπαροκ στου ψυρη και μεσα ηταν ενα μουνι με βυζια αλλο πραμα, πηρα την μισελ που ειναι βυζαρου κι αυτη.σε 3χουρους απλους μεκανε να χυσω παντως, αν και ημουν ηδη μες στη καυλα.πολυ ευχαριστημενος.και καλη κινηση και σωματαρα με βυζια και δεκτικη σε ολα πλην δαχτυλο στο μουνι.μπραβο στην κοπελα.

wobasor kyriaκη ειναι χαλαρα ρε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom