Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
What do you mean my darling ????

τί να εννοει βρε ζαχοπουλε?οτι θα πρεπει να εκτονωθεις 2 φορες at least πριν σκασεις το 12,5ευρω στην εισοδο γιατι αν δε συμβει αυτο θα παιρνετε εσυ και ο diky την εκαστοτε γεωργια βασιλειαδου των στριπ....... :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ο DIKY ειναι ξεφτυλας μεγαλος γιατι πηρε τη θειτσα μεσα σε μια τετοια μουνοθυελλα / με εκανε ρομπα και κρυβομουνα μετα απο οσους ηταν μεσα στο Baby Gold / oσο για την Κλεοπατρα μου εκανε ενα κλικ η κοπελα ρε παιδια - τι να κανω ??? / την επομενη φορα θα αντιλογισω και εγω ... 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ο DIKY ειναι ξεφτυλας μεγαλος γιατι πηρε τη θειτσα μεσα σε μια τετοια μουνοθυελλα / με εκανε ρομπα και κρυβομουνα μετα απο οσους ηταν μεσα στο Baby Gold / oσο για την Κλεοπατρα μου εκανε ενα κλικ η κοπελα ρε παιδια - τι να κανω ??? / την επομενη φορα θα αντιλογισω και εγω ... 

Για τον DIKY.. Το ματι μου δεν σκαναρισε την θειτσα εχθες..Πιθανως να πηρες την Μονικα..

Για τον Υπουργο..Τωρα τα περι Κλεοπατρας..γουστα ειναι αυτα..αμα σου αρεσε εσενα τοτε ολα καλα..

Για τον pipinomaniac..Kαλα τα λες..Ειχανε καλη διασκαλα.. ;)

Για τον septic..Ναι..η Μισελ εχει μεγαλα βυζακια αλλα νερουλιασμενα..
Οσο για το δακτυλακι σιγα σιγα..κατσε να γνωριστειτε πρωτα.. ;)

Υ.Γ. - τελικα το μισο bourdela.com ηταν μεσα στο μαγαζι και το παιζαμε αγνωστοι μεταξυ αγνωστων..
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ναι οντως!ολοι εκει ησασταν πουλακια μου.εγω οταν εφυγα μαλιστα εδωσα την εισοδο μου σε καποιον τυπα στο μπαρ γιατι δεν ηθελα να πιω..δεν φανταζομαι ναταν κανενας απο σας ε?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια ενα εγω να πω.....τελεια και παυλα ΜΑΡΙΑ εισαι ΚΑΥΛΑ! :rockon: :rockon:
η τελεια υπαρξη,το τελειο κορμι,Ο χαρακτηρας!!!!!!!!!!μπραβο κουκλα μου...χθες θυμηθηκα ξανα οτι υπαρχουν γυναικες σαν εσενα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
παιδια ενα εγω να πω.....τελεια και παυλα ΜΑΡΙΑ εισαι ΚΑΥΛΑ! :rockon: :rockon:
η τελεια υπαρξη,το τελειο κορμι,Ο χαρακτηρας!!!!!!!!!!μπραβο κουκλα μου...χθες θυμηθηκα ξανα οτι υπαρχουν γυναικες σαν εσενα...
Βασούλη..... 7 αστέρια και ενημέρωση χωρίς φωτό δε λέει πλέον. Θα ζητήσω απ τους μοντεράτορες να σου βγάλουν μερικά πάραυτα..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μπορεις να το εξηγησεις λιγακι ? μετα απο τοσο καιρο η γκομενα κ εσυ στο γκολντ,τωρα την παρατηρησες ? τωρα τα καταλαβες ολα αυτα ? οταν λες,η τελεια υπαρξη κ Ο χαρακτηρας τι εννοεις ?
Οτι ειναι η απολυτα προθυμη φραπεδιαρα ? Αν θελεις μας εξηγεις περι τινος προκειται!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπορεις να το εξηγησεις λιγακι ? μετα απο τοσο καιρο η γκομενα κ εσυ στο γκολντ,τωρα την παρατηρησες ? τωρα τα καταλαβες ολα αυτα ? οταν λες,η τελεια υπαρξη κ Ο χαρακτηρας τι εννοεις ?
Οτι ειναι η απολυτα προθυμη φραπεδιαρα ? Αν θελεις μας εξηγεις περι τινος προκειται!!!

οτι και να πω δεν θα το καταλαβεις.....
 

Επισκέπτης
εξηγησε το μου εσυ και θα προσπαθησω να καταλαβω.εχω και παρεα που γνωριζει τα κοζια καλυτερα απο μενα,μαλλον κ απο σενα.αν θελεις φυσικα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι..Το μονο ενδιαφερον που ειδα, ηταν μια καυλα Ferrari στο παρκιν...Διοτι μεσα τα πραγματα ηταν για  :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Για να μην απαντάω σε 4 pm ταυτόχρονα η κοπέλα που κάνει το σόου με το φίδι λέγεται Ωρόρα.Η άλλη με το full piercing λέγεται Τρίξυ.Καλά πουτά και καλούς χουρούς  :rockon:
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παίδες προς γνώση και συμμόρφωση, πήγα την προηγούμενη παρασκευή στο εν λόγω λαγούμι και πήρα για χορο μια κοπελιτσα με γυαλάκια, πέρα απο το γεγονός ότι με έκλεψε μου έκανε και ενα πριβε εντελώς ντεκαβλέ, σε μια φάση μου λέει πάμε για τον 3ο? και ειχε κατσει γυρω στα 3 λεπτα χωρίς υπερβολές!!! Φυσικά  και την ξαπόστειλα και πήρα την Μισελ με τις βυζάρες η οποία με απογειωσε, τύφλα να έχει το Ζέπελιν! Γι αυτο μάγκες προσοχή...γιατί να πετάτε τα ευρουδακια σας τζάμπα?
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Υπάρχει άλλη Μισέλ πέρα από το κοντοπούτανο;
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Για λουμίδη δεν γνωρίζω αλλά irish πολυ πιθανό...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
προσφατη επισκεψη στο ιδρυμα και ενα θα πω!ΠΑΡΑΚΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!ήταν μόνο τα μπαζα....ελειπαν οι μαρια,μαρινα,ενυ,μοντεστα,λυδια,βικυ και ηταν η ζαννα :jerking:,η νικολ(πρωην τεσσερα,σιροκο κλπ..),η αλις(πρωην ανατολη) :idiot:,η νικυ ο κοντορεβυθουλης που αντι για σκουπιδιαρα ηθελε στριπ παναθεμα την...μα πώς ειναι δυνατον?ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!Η ψηλή και άχαρη φίλη της ιρινας,χεσε μεσα πολυχρονη......να χεσω και την ανακαινιση και ολα......μονο η μαρτα και η σοφια,η βιβιαν,η κατερινα και η μαμα χριστινα θυμιζαν κατι απο στριπ.....η κλεοπατρα η γυφτισσα(τί γυφταριο ειναι αυτο ρε?ελεος.....με αυτες θα γεμίζετε το μαγαζι τις καθημερινες?)ελεος.....ρε..........δωστε στο μαγαζι μια ωθησηηηηηηηηηηηη.ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΛΕΜΕ........... :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Καλα ρε Vasos που τις θυμασαι ολες ρε θηριο .
Παει μαλλων γερασα εγω δεν θυμαμαι τι εφαγα το μεσημερι.
 

Επισκέπτης
αμα βλεπεις τις ιδιες κ τις ιδιες συνεχεια,καποτε τις μαθαινεις.
αυτο ειναι θεμα ανθρωπου,αλλος μαθαινει σε 2 ακουσματα/αναγνωσεις ενω αλλος σε 10.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom