Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mιας και αναφερατε τους φραπεδες..ακουσα οτι εχθες σερβιριστηκαν απο Μαρινα, Σουζανα , Κατερινα,Γκρεις, Βερονικα,Γιαννα, Ενυ, Τσαρλυ, Ηρα, Χριστινα, Λυδια, Παολα και Νικολ.
 

Επισκέπτης
Παολα,Τσαρλυ ??????????????????????????? (αλλαξαν οι καιροι) ;) ;) ;) ;)

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:


κριμα που δεν παρευρεθηκαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

υστερογραφο:ποιος ηταν ο ηρωας που ηπιε φραπεδια απ'τα χερια της Ενυ ???????????????????????
Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :rockon:


 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Χμμ..πιθανως να το εγραψα λαθος για Λυδια και Νικολ..Μαλλον βοηθοι σερβιτορου θα επρεπε να γραψω..αλλα δεν βαζω και το χερι στο ευαγγελιο..

Αναφορικα με την Ενυ, πιστευω αρκετοι στην πορεια της καριερας της.. ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Να προσθέσω επίσης για απίστευτες ιστορίες που μου έχουν περιγράψει κοπέλες. Στο πριβέ πολλοί λαλούν και δεν ξέρουν τι κάνουν.......Ειδικά μετά από 4-5 ποτά και 3-4 συνεχόμενα πριβέ η αντίδραση πολλές φορές δεν είναι τόσο φυσιολογική όσο του μάστερ φράπαντάρ που απλά ζητάει το ρόφημά του. (και μάλιστα ευγενικά) :cum:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[move]ΤΙ ΓΑΜΑΤΟ ΠΟΣΤ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ! :2funny: :2funny: :2funny:
[/move]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παολα,Τσαρλυ ??????????????????????????? (αλλαξαν οι καιροι) ;) ;) ;) ;)

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

αντε ρε...αρχισε φραπογαλα η παολα?δεν το πιστευω....θα παω να τρελλαθω.. :grin:

κριμα που δεν παρευρεθηκαμε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

αν η παολα αρχισε τους φραπεδες κριμα που απουσιαζαμε..οντως...να της ριξουμε και εμεις ενα ξω-φλοκι! :2funny:
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Mια ξανθιά μουνάρα Ρουμάνα ονόματι Κάρλα δουλεύει στο Gold?Την πέτυχα μέσα στις γιορτές στο μαγαζί αλλά στις λίστες του μαγαζιού που ανα καιρούς δημοσιεύουν οι συνφραπεδιάρηδες εδώ μέσα δεν βλέπω το όνομά της.Ελπίζω να σερβίρει και φραπεδάκι,το βράδυ που την πέτυχα την είχαν καβατζώσει σε ένα τραπέζι και δεν έμαθα αν είναι φραπεδιάρα.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Έχω την εντύπωση ότι αναφέρεσαι στη γνωστή Κάρλα (πρώην Μούσσες - νυν Diamond Dolls).
Αυτή νομίζω πως δούλευε στο Baby Gold για μικρό χρονικό διάστημα, μεταξύ των δύο μαγαζιών που είπα. Τώρα δουλεύει στο Diamond Dolls στην πόρτα ως υποδοχή. Οπότε, τουλάχιστον προς το παρόν, με αυτήν ξέχνα χορό, φραπέ κ.τ.λ.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ολα καλα..Τωρα τα καταλαβα ολα...!

Υ.Γ. - Σορυ που αργησα να σου απαντησω, αλλα οπως παρκαριζα εχθες στο μαγαζι, ορμηξαν εξω μερικες στριπτηζουδες, με πηγαν στο σπιτι μου, μου το καθαρισαν, μου επλυναν και σιδερωσαν ολα τα ρουχα..μετα με μαμισαν και φευγοντας πριν απο λιγο, μου αφησαν και 200 ευρω η καθε μια..
Μερικοί απο μας ξέρουμε τις κοπέλες στο Baby Gold απο το παλιό Baby O.Επίσης τις γνωρίζουμε και απο άλλα μαγαζιά φυσικά εδώ και χρόνια.Αναφέρεις ότι 2 κοπέλες απο κει μέσα τις 'μπριζόλιασες' με ελάχιστo κόστος και φυσικά μετά το κλείσιμο του μαγαζιού.Μπορείς να πεις ποιές ήταν έστω και σε pm? Γιατί και εγώ μπορώ να βγώ τώρα και να πω ότι γάμησα την Sylvia Saint ξετρελάθηκε με το στύλ μου και κόβει τις πορνοταινίες για την πάρτυ μου.Αν μπορείς γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.
αγαπητοι μυαλοπωλες.
τι θα κερδιζα αν ποσταριζα ενα ψεμμα και να δεχτω την ηλιθια ειρωνια σας???
δικαιωμα σας να μη με πιστευετε και δικαιωμα μου ειναι να μη δωσω καμια αλλη εξηγηση.
αυτο που ειπα ειναι οτι ημουν ΤΥΧΕΡΟΣ και μετα τη δουλεια σε προσωπικο και οχι επαγγελματικο επιπεδο εκανα κατι. δεν ξερω αν το ξεχασατε αλλα το σεξ γινεται και χωρις χρηματα καμια φορα.




 

Επισκέπτης
ετσι κ αλλιως ξεχαστε χορους κ φραπεδες κ οποιο αλλο ονειρο/φαντασιωση εχετε κατα νου περι Καρλας!

Η κοπελα τα εχει κοψει εδω κ καιρο τ'αθληματα.Πλεον γεμιζει την κοιλιτσα της με ποτακια/νερακια κ την τσεπη της με €υρουλακια.Ολα αυτα επι του καναπεως.;)
Βεβαια,για να μην την αδικω,οταν ειναι σε καποιον καναπε παντα χορευει στους ρυθμους του εκαστοτε κομματιου που παιζει την ωρα που εσεις κερνατε!

Καλα κρασια δηλαδη.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
αγαπητοι μυαλοπωλες.
τι θα κερδιζα αν ποσταριζα ενα ψεμμα και να δεχτω την ηλιθια ειρωνια σας???
δικαιωμα σας να μη με πιστευετε και δικαιωμα μου ειναι να μη δωσω καμια αλλη εξηγηση.
αυτο που ειπα ειναι οτι ημουν ΤΥΧΕΡΟΣ και μετα τη δουλεια σε προσωπικο και οχι επαγγελματικο επιπεδο εκανα κατι. δεν ξερω αν το ξεχασατε αλλα το σεξ γινεται και χωρις χρηματα καμια φορα.
Πωλητής μυαλών δεν είμαι ούτε σε ειρωνεύτηκα ηλίθια.Αφού τις γάμησες και τις 2 τσάμπα μαγκιά σου.Απλώς εδώ κάνουμε και περιγραφές στην καθεμιά έστω και σε Pm πως γίνεται το όλο στόρυ.Εσύ έγραψες για δύο ανώνυμες χωρίς περιγραφές, θολά και αόριστα.Ας είναι έτσι και δεν τρέχει τίποτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ετσι κ αλλιως ξεχαστε χορους κ φραπεδες κ οποιο αλλο ονειρο/φαντασιωση εχετε κατα νου περι Καρλας!

Η κοπελα τα εχει κοψει εδω κ καιρο τ'αθληματα.Πλεον γεμιζει την κοιλιτσα της με ποτακια/νερακια κ την τσεπη της με €υρουλακια.Ολα αυτα επι του καναπεως.;)
Βεβαια,για να μην την αδικω,οταν ειναι σε καποιον καναπε παντα χορευει στους ρυθμους του εκαστοτε κομματιου που παιζει την ωρα που εσεις κερνατε!

Καλα κρασια δηλαδη.

κριμα τετοιο κουριτσι να κατανταει ετσι...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Πωλητής μυαλών δεν είμαι ούτε σε ειρωνεύτηκα ηλίθια.Αφού τις γάμησες και τις 2 τσάμπα μαγκιά σου.Απλώς εδώ κάνουμε και περιγραφές στην καθεμιά έστω και σε Pm πως γίνεται το όλο στόρυ.Εσύ έγραψες για δύο ανώνυμες χωρίς περιγραφές, θολά και αόριστα.Ας είναι έτσι και δεν τρέχει τίποτα.
το site εκτος απο πληροφοριες πιστευω οτι ειναι και για καταθεσεις καποιων εμπειριων. αν κανω λαθος σαν ιεραρχικα ανωτερος, διορθωσε με.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
το site εκτος απο πληροφοριες πιστευω οτι ειναι και για καταθεσεις καποιων εμπειριων. αν κανω λαθος σαν ιεραρχικα ανωτερος, διορθωσε με.
Μη δίνεις σημασία σε 'ιεραρχίες' και τα συναφή.Απλώς στις εμπειρίες που αναφέρονται σε γνωστά στέκια όπως για παράδειγμα τα στρίπ γράφουμε και μερικές περιγραφές για την κοπέλα πάνω κάτω.Και πάλι αν έκανες τέτοιο σκηνικό μαγκιά σου ειλικρινά το λέω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μη δίνεις σημασία σε 'ιεραρχίες' και τα συναφή.Απλώς στις εμπειρίες που αναφέρονται σε γνωστά στέκια όπως για παράδειγμα τα στρίπ γράφουμε και μερικές περιγραφές για την κοπέλα πάνω κάτω.Και πάλι αν έκανες τέτοιο σκηνικό μαγκιά σου ειλικρινά το λέω.
Ειλικρινά πάνο δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο κομπλεξικό λόγο να μην πιστέψει κάποιος ένα ποστ από ένα login. Το καταλαβαίνω στην παρέα μου να έχουν πρόβλημα γιατί με ξέρουν και με βλέπουν μπροστά τους. Εκεί να το παίξω μάγκας και να πω φίδια. Αν και πλέον οι δικοί μου γνωστοί, με αυτά που έχουν δει, ακόμα και τη μεγαλύτερη παπαριά να τους πω θα την πιστέψουν....Εδώ πάντως δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέμματα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εχουν πολλοι αλλοι κ πολλους λογους να πουν ψεμματα.

ο κυριοτερος λογος ειναι η πληρης ανυπαρξια τους σ'αυτο που λεμε real life.
και δλδ θα βρούνε ύπαρξη από ένα ανύπαρκτο login? Οκ πάσο, αλλά ειλικρτινά με όρους απλής λογικής δεν το καταλαβαίνω. Εδώ μέσα είμαι απλά ένα ip και τίποτα παραπάνω.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ειλικρινά πάνο δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο κομπλεξικό λόγο να μην πιστέψει κάποιος ένα ποστ από ένα login. Το καταλαβαίνω στην παρέα μου να έχουν πρόβλημα γιατί με ξέρουν και με βλέπουν μπροστά τους. Εκεί να το παίξω μάγκας και να πω φίδια. Αν και πλέον οι δικοί μου γνωστοί, με αυτά που έχουν δει, ακόμα και τη μεγαλύτερη παπαριά να τους πω θα την πιστέψουν....Εδώ πάντως δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέμματα.
Πάλι δεν έκανα παράθεση στα δικά σου γραπτά.Αλλά γενικά εγώ προσωπικά έχω μάθει να μην πιστεύω τον καθένα που μου λέει κάτι να το αποδέχομαι χωρίς στοιχεία και αποδείξεις.Τώρα με τον FILOXENOUMENOS όπου και του απηύθυνα κάποιες ερωτήσεις τα είπαμε όμορφα και ωραία και φυσικά τα συμφωνήσαμε  ;) Καταλαβαίνεις εδώ μέσα έχω διαβάσει πέρα απο αληθινά περιστατικά μέχρι και παραμύθια που ο Lester ωχριά μπροστά τους.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Πήγα χτές babygold και τολμώ να πω δεν ήταν άσχημα.έβαλα και την κριτική μου στον κατάλογο.
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η σοφια απο gold δινει φραπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom