Νέα

Αυτό που θέλουν οι γυναίκες...(τι στο δαίμονα είναι;)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silver_bullet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
ΝΑ καταλάβω δεν σας έχει τύχει δηλαδή να την πέσετε σε γκόμενα και να σας ρωτήσει πρώτα τι αυτοκίνητο έχετε? Με το εκκαθαριστικό θα βγαίνουμε σε λίγο για να την πέσουμε σε κανά μωρό. Τίποτα εδώ δεν κοιτάνε να περάσουν καλά(από όλες τις απόψεις) αλλά να βρουν το πλούσιο καλόπαιδο για να την βγουν στις φίλες και να εφυσηχαστούν οι  ανασφάλειές τους όπως και η γκρίνια των γονέων τους!!! ΚΑι μετά ψάχνουμε για φιλελέυθερα μωράκια....
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Εγω πάντως που με ιδιαιτερο ενδιαφερον παρακολουθω τις συγκεκριμενες συζητήσεις και μαι και λογω δουλειας διαβαζω συνεχεια ερευνες συμπεριφιρας καταναλωτη εχω να πω το εξης:

Dear friends ειστε (οι περισσότεροι) σε καταναλωτικο αδιεξοδο. Ειναι η Ελληνιδα δυσκολη? Ειναι κομπλεξικη και ξυνη... Ειναι ευκολη ? ειναι παρταλι και πουτανα... Θελει δωρα ? ειναι παραδοπιστη και εμμεση πουτανα... Εγω ενα ξερω αμα ξοδευατε για μια γκομενα οσα δινετε σε φραπεδες cg, ct, και lapdance , μια χαρα θα την βγαζατε και εσεις και η γκομενα...ας παρουμε ενα παραδειγμα απλο:

1 ανθοδεσμη Ε 50
Φαγητο σε καλο εστιατοριο Ε 120
2-3 ποτα  σε κλαμπ της παραλιακης 35
και 5 εσεις 60
βαλε και 15-20 σε βενζινες

Εχουμε τα λεφτα που θα διναμε σε 1 city tour (φτηνο) για μια ωρα

Λογικα εαν η γκομενα σας γουσταρει... γιατι εαν δεν σας γουσταρει τοτε ειστε μαλακες που βγηκατε απο την αρχη... θα εχετε ενα ΣΚ με καλο πολυ καλο σεξ.

Τωρα τα λεφτα που ξοδευετε ενα βραδι σε ενα στριπαδικο μην μου πειτε οτι ειναι λιγοτερα απο μια καλη εξοδο ( που μετα θα πηδηξετε κιολας) και οχι απλα φραπεδακι.

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ απλα: O αντρας ο σωστος θελει τις πουτανες του και τις στριπτιζουδες του οχι για να καλυπτει συναισθηματικα κενα ( γιατι τοτε ειναι χειροτερο θυμα, και αυτα τα μικρα αντολικα βαμπιρ τα μυριζονται αμεσως) αλλα για να ξεδινει και να γεμιζει μπαταριες ευκολα γρηγορα και προπαντως χωρις δεσμευση.

Γιατι η πουτανα κανει τα παντα αναλογα πως θα την πληρώσεις. Και σ'αγαπω θα σου πει και καλυνηχτα τζουτζουκο μου θα πει φτανει να τρεχει το ταξιμετρο.

οι γυναικες θελουν ανδρες με ΛΕΦΤΑ αισθηματα!

Αυτο να λεγεται... τωρα η καθεμια φτανει εκει οπου την παιρνει αλοιως γινεται γελοια... Το ιδιο ισχυρι και για εμας... Γιατι δηλαδη η μουναρα 25+_ με την κορμαρα και τις βυζαρες - και αν της κοβει κιολας ακομα καλυτερα- να παει με τον οποιο ωραιο και αντρακλα 35αρη αφου υπαρχουν πολλοι ωραιοι 35αρηδες και με λεφτα και με αισθηματα για να διαλεξει??? γιατι να παει με τον ωραιο κουριερ αντι με τον ωραιο στελεχαρα της πολυεθνικης? Γιατι οποιος αντρας ειναι επιτυχημενος και με λεφτα να ειναι και φλουφλης? Γιατι μονο τα φτωχαδακια με το παπι ειναι μαγκες? Δεν το καταλαβαινω. Οι γυναικες πανε με τον δυνατοτερο απο κτισεως κοσμου... Οι υπολοιποι παιρνουν οτι περισσευει... Η νομιζετε οτι αν οι Ταυλανδες ειχαν την αγοραστικη δυναμη των Ελληνων θα εδιναν σημασια στους μισους απο εδω μεσα που πανε στην Ταυλανδη και πινουν φραπεδες και ακουνε βανδη??? Και μαζευονται σαν τους βλαχους στο "Μυκονος " στο Πουκετ και μιλανε για τον Θρυλο και την Παναθα???
Η νομιζετε οτι οι αν οι  Ουκρανες η οι Ρωσιδες ηταν στο επιπεδο της υπολοιπης Δυτ Ευρωπης, η οταν η Μοσχα γινει η Νεα Υορκη της Ευρωπης - που θα γινει συντομα - νομιζετε οτι η Μοσχοβιτισσα που κανει μπαλετο απο τα 5 και ακουει οπερα θα ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ απο το χχχχχ προαστειο της αθηνας με το Σκοντα η το ασπρο Χιουνται που νομιζει οτι με 3 πριβε θα την βγαλει γκομενα? και θα του εχει και υποχρεωση???


Ευτυχως μαγκες που  για ολους τους ανασφαλεις και ταλαιπωρους Ελληναρες που φοβουνται να ορθωσουν αναστημα θα ερθουν σε λιγα χρονια οι Κινεζες ( ηδη η Κυπρος γεμιζει) και εδω θαμαστε να λεμε , γιατι χαλασαν οι Ρωσιδες και οι Ουκρανες αλλα ευτυχως που υπαρχουν τα κινεζακια που ειναι καλα και χαμογελανε οχι σαν τις αλλες τις μουλαρες κτλ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ , ΜΟΥΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΜΟΥΝΗΔΕΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΧΕΡΙ!

 

quantum

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επανέρχομαι στο αρχικο ερώτημα.Ενας που γνωρίζει μέσω κοινου γνωστού έχει λιγότερες πιθανότητες να της κανει μαλακια, θα ξερει τα βασικα για αυτον, ενω ο αγνωστος μπορει να πει οτι παραμυθια θελει πχ να χει εξαρχης δυο-τρεις γκομενιτσες.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διακρίνω μία σοβαρή παράλειψη κόμητα. Η γκόμενα ελευθέρας βοσκής δε θα καθήσει να γαμηθεί με αυτό το μπάτζετ, αλλά θέλει και άλλο μπάτζετ για το ψήσιμο και επιπλέον μπάτζετ για τα sms που πρέπει να στέλνεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Επανέρχομαι στο αρχικο ερώτημα.Ενας που γνωρίζει μέσω κοινου γνωστού έχει λιγότερες πιθανότητες να της κανει μαλακια, θα ξερει τα βασικα για αυτον, ενω ο αγνωστος μπορει να πει οτι παραμυθια θελει πχ να χει εξαρχης δυο-τρεις γκομενιτσες.

Απλώς οι γυναίκες δεν εμπιστεύονται την κρίση τους.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Todok εχεις δικιο εν μερει... η γκομενα ελευθερας βοσκης ενα δεν καθησει να γαμηθει με αυτο το μπατζετ το οποιο ειναι νομιζω το νορμαλ για να γινει το ραντεβου σχεση η "σχεση" τοτε η δεν γουσταρει η θελει πολυ κυνηγι
και αυτο μετα ειναι στην διακριτικη μας ευχερεια: Θεωρουμε οτι το αξιζει η οχι? Ενα το αξιζει προχωραμε με πολλες τρελλες και το ρισκαρουμε... Αλλα το κυνηγι γκομενας ειναι οπως καθε κυνηγι... η βγαινεις με το οπλο στο δασος και μπορει να γυρισεις πεινασμενος και απραγος η να γυρισεις με το καταπληκτικοτερο θηραμα... αλλοιως αν δεν το αντεχεις πας στα συσκευασμενα που ειναι σιγουρα και με τιμοκαταλογο :)
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Επανέρχομαι στο αρχικο ερώτημα.Ενας που γνωρίζει μέσω κοινου γνωστού έχει λιγότερες πιθανότητες να της κανει μαλακια, θα ξερει τα βασικα για αυτον, ενω ο αγνωστος μπορει να πει οτι παραμυθια θελει πχ να χει εξαρχης δυο-τρεις γκομενιτσες.
Εαν ο κοινος γνωστος ειναι δικος σου τοτε ξερεις ολα τα "αδυνατα σημεια της" αν στην γνωρισει φιλη της με την οποια εχεις καλη σχεση... τοτε εισαι αρχηγος γιατι εαν εισαι συστημενος απο φιλη της τοτε δεν χανεις με τιποτα.

Οταν εισαι αγνωστος λες οτι θελεις με κινδυνο αν η σχεση υπερβει το Σαββατοβραδο να γινειε ρόμπα ξεκουμπωτη...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Σχετικά με το σχόλιο του απεχθούς κόμητος Βρόνσκυ για τις Ρωσίδες, Ουκρανές και την Μόσχα. Ήδη η Μόσχα είναι πιά ακριβή για τον μέσο Αμερικάνο - ευρωπαίο. Είμαι μέλος του World Sex Archives του μεγαλύτερου μπουρδελοσάιτ παγκοσμίως, από το 1998. Τον τελευταίο 1-1,5 χρόνο τα ριπόρτς από Μόσχα έχουν σχεδόν εκμηδενισθεί. Ο μέσος χομπίστας πουτανιάρης βρίσκει πια την Μόσχα πάρα πολύ ακριβή για το χόμπυ του. Στο Nightflight, το πιο γνωστό μπαρ με πουτάνες που συχνάζουν ξένοι, η ταρίφα το 1999-2000 ήταν 150-200$. Τώρα είναι 400-500$ για μια ώρα.

Σ'αυτά πρέπει να προσθέσουμε και το κόστος διαβίωσης στην Μόσχα, η οποία είναι από τις 2-3 ακριβότερες πόλεις στον κόσμο.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
νομιζετε οτι η Μοσχοβιτισσα που κανει μπαλετο απο τα 5 και ακουει οπερα θα ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ απο το χχχχχ προαστειο της αθηνας με το Σκοντα η το ασπρο Χιουνται που νομιζει οτι με 3 πριβε θα την βγαλει γκομενα? και θα του εχει και υποχρεωση???[/color]

Μου φαίνεται τρελό στερεότυπο πάντως... ο Ελληνάρας με το άσπρο χιουντάι, σκόντα κλπ από το προάστειο κλπ χχχχ, χχχχ που θα πάει στη Ρωσίδα...
Εδώ μέσα τουλάχιστον, είναι καμιά 20αριά που απέχουν παρασάγγας από το στερεότυπο... Φαντάσουν έξω. Και να σου πω, σκόντα παίρνει αρκετός κόσμος(και πολλοί ταρίφες για γλήγορο ΑΒΤ και δεν συμμαζεύεται) και χιουντάι (χωρίς να θίγω κανέναν) αλλοδαποί και απελπισμένοι. Και αν πάνε στο κωλάδικο, πλέον κάθονται στην γωνιά τους. Αφού μία τσουπ κάνεις το βλέμμα σου και έχεις δει 2 cayenne, 3 X5, 1 cayman, 145 BMW, 124 Mercs...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εγω πάντως που με ιδιαιτερο ενδιαφερον παρακολουθω τις συγκεκριμενες συζητήσεις και μαι και λογω δουλειας διαβαζω συνεχεια ερευνες συμπεριφιρας καταναλωτη εχω να πω το εξης:

Dear friends ειστε (οι περισσότεροι) σε καταναλωτικο αδιεξοδο. Ειναι η Ελληνιδα δυσκολη? Ειναι κομπλεξικη και ξυνη... Ειναι ευκολη ? ειναι παρταλι και πουτανα... Θελει δωρα ? ειναι παραδοπιστη και εμμεση πουτανα... Εγω ενα ξερω αμα ξοδευατε για μια γκομενα οσα δινετε σε φραπεδες cg, ct, και lapdance , μια χαρα θα την βγαζατε και εσεις και η γκομενα...ας παρουμε ενα παραδειγμα απλο:

1 ανθοδεσμη Ε 50
Φαγητο σε καλο εστιατοριο Ε 120
2-3 ποτα  σε κλαμπ της παραλιακης 35
και 5 εσεις 60
βαλε και 15-20 σε βενζινες

Εχουμε τα λεφτα που θα διναμε σε 1 city tour (φτηνο) για μια ωρα

Λογικα εαν η γκομενα σας γουσταρει... γιατι εαν δεν σας γουσταρει τοτε ειστε μαλακες που βγηκατε απο την αρχη... θα εχετε ενα ΣΚ με καλο πολυ καλο σεξ.

Τωρα τα λεφτα που ξοδευετε ενα βραδι σε ενα στριπαδικο μην μου πειτε οτι ειναι λιγοτερα απο μια καλη εξοδο ( που μετα θα πηδηξετε κιολας) και οχι απλα φραπεδακι.

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ απλα: O αντρας ο σωστος θελει τις πουτανες του και τις στριπτιζουδες του οχι για να καλυπτει συναισθηματικα κενα ( γιατι τοτε ειναι χειροτερο θυμα, και αυτα τα μικρα αντολικα βαμπιρ τα μυριζονται αμεσως) αλλα για να ξεδινει και να γεμιζει μπαταριες ευκολα γρηγορα και προπαντως χωρις δεσμευση.

Γιατι η πουτανα κανει τα παντα αναλογα πως θα την πληρώσεις. Και σ'αγαπω θα σου πει και καλυνηχτα τζουτζουκο μου θα πει φτανει να τρεχει το ταξιμετρο.

Αυτο να λεγεται... τωρα η καθεμια φτανει εκει οπου την παιρνει αλοιως γινεται γελοια... Το ιδιο ισχυρι και για εμας... Γιατι δηλαδη η μουναρα 25+_ με την κορμαρα και τις βυζαρες - και αν της κοβει κιολας ακομα καλυτερα- να παει με τον οποιο ωραιο και αντρακλα 35αρη αφου υπαρχουν πολλοι ωραιοι 35αρηδες και με λεφτα και με αισθηματα για να διαλεξει??? γιατι να παει με τον ωραιο κουριερ αντι με τον ωραιο στελεχαρα της πολυεθνικης? Γιατι οποιος αντρας ειναι επιτυχημενος και με λεφτα να ειναι και φλουφλης? Γιατι μονο τα φτωχαδακια με το παπι ειναι μαγκες? Δεν το καταλαβαινω. Οι γυναικες πανε με τον δυνατοτερο απο κτισεως κοσμου... Οι υπολοιποι παιρνουν οτι περισσευει... Η νομιζετε οτι αν οι Ταυλανδες ειχαν την αγοραστικη δυναμη των Ελληνων θα εδιναν σημασια στους μισους απο εδω μεσα που πανε στην Ταυλανδη και πινουν φραπεδες και ακουνε βανδη??? Και μαζευονται σαν τους βλαχους στο "Μυκονος " στο Πουκετ και μιλανε για τον Θρυλο και την Παναθα???
Η νομιζετε οτι οι αν οι  Ουκρανες η οι Ρωσιδες ηταν στο επιπεδο της υπολοιπης Δυτ Ευρωπης, η οταν η Μοσχα γινει η Νεα Υορκη της Ευρωπης - που θα γινει συντομα - νομιζετε οτι η Μοσχοβιτισσα που κανει μπαλετο απο τα 5 και ακουει οπερα θα ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ απο το χχχχχ προαστειο της αθηνας με το Σκοντα η το ασπρο Χιουνται που νομιζει οτι με 3 πριβε θα την βγαλει γκομενα? και θα του εχει και υποχρεωση???


Ευτυχως μαγκες που  για ολους τους ανασφαλεις και ταλαιπωρους Ελληναρες που φοβουνται να ορθωσουν αναστημα θα ερθουν σε λιγα χρονια οι Κινεζες ( ηδη η Κυπρος γεμιζει) και εδω θαμαστε να λεμε , γιατι χαλασαν οι Ρωσιδες και οι Ουκρανες αλλα ευτυχως που υπαρχουν τα κινεζακια που ειναι καλα και χαμογελανε οχι σαν τις αλλες τις μουλαρες κτλ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ , ΜΟΥΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΜΟΥΝΗΔΕΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΧΕΡΙ!

Σωστός σε όλα κόμη.
Η Ελληνίδα 23+ θέλει ότι της λένε οι άλλοι, εντός συνόρων ότι πιο σφιγμένο υπάρχει και έξω σαν το βλάχο που κατέβηκε στην Αθήνα. Οι υπόλοιπες απλά άνθρωποι γένους θηλυκού. Το 60% των επιδιώξεων τους τουλάχιστον, είναι ίδιες και το υπόλοιπο όχι παράλλογες
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Και σαν παντρεμενος λεω το εξης. Την πουτανα δεν την πληρωνω για να την γαμησω αλλα για να φυγει οταν την γαμησω.
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
Το θέμα αυτό απαντάται πολύ εύκολα με 2 τρόπους.

1)Μόνολεκτικά:
Ε9 ανδρός(Επίσης γνωστό και ώς σημείο G Γυναικός)

2)Περιφράστικα:
Ο ορισμός του περιζήτητου άνδρα είναι αυτός που μπορεί να βγάζει πιο πολλά χρήματα από όσα δύναται να ξοδέψει η γυναίκα του.Ο ορισμός της πετυχημένης γυναίκας είναι αυτή που παντρεύτηκε τον άνωθεν άνδρα...
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Βασική μου ιδεολογία είναι να είμαι και να παραμένω ΟΠΑΔΟΣ του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ όπως το έχω ξαναγράψει πολλές φορές εδώ μέσα. Όπερ σημαίνει αγαπητοί φίλοι άντρες ότι στις ανθρώπινες συμπεριφορές-σχέσεις-συναισθήματα-ιδεολογίες δεν μπορούμε και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να βλαζουμε ταμπέλες, ταυτότητες και κανόνες.
Ο "ποιητής" λοιπόν θέλει να πει εδώ (εγώ είμαι αυτός...!) ότι βασική μου άποψη είναι ότι οι άντρες κατά βάση (χωρίς να βγάζω και τον εαυτό μου) σκέφτονται πρώτον με το κάτω κεφάλι πρώτα (!) και δεύτερον είναι πολύ πιο συναισθηματικοί τύποι όσο και αν ακούγεται παράξενο. Αντίθετα οι γυναίκες και ένα μάτσο χάλια να είναι ξέρουν να προσποιηθούν, να φερθούν, να φτιαχτούν, να αναγνωρίσουν το πεδίο, να εξερευνήσουν τον αντίπαλο με μια ματιά, να σκεφτούν λογικά και με έμφαση στο μέλον και κυρίως ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ του παιχνιδιού άνετα...
Δυστυχώς είναι η φύση τους τέτοια. Υπάρχουν μερικοί άντρες που χωρίς να έχουν λεφτά, ομορφιά ακόμα και τρόπο μπορούν και βγάζουν τα καλύτερα μουν...του πλανήτη γκόμενες και το αναφέρω αυτό για να μη μείενι ακάλυπτο. Είναι πολύ απλό επενδύουν σε ανασφαλείς γυναίκες που προφανώς ΑΠΛΑ αισθάνονται ότι δεν θα τους φύγει ο άντρας ότι και να είναι.
Και εδώ κρύβεται μια αλήθεια όπως σωστά είπε πιο πάνω ένας παντρεμένος (;) άντρας. Ο κάθε άντρας κατά βάση (εκτός κάποιων ειδικών άρρωστων περιπτώσεων) αν του φύγει μια γυναίκα ή από μόνος του χέστηκε αν τελικά φύγει. Μια γυναίκα όμως το θεωρεί μεγάλη ΗΤΤΑ και ΝΤΡΟΠΗ που ξεπλένεται με αίμα και ΕΚΔΙΚΙΣΗ. Φυσικά όπως προανέφεα τίποτα δεν είναι απόλυτο απλά ισχύει σε γενικές γραμμές.
Με λίγα λόγια αν κατορθώσουμε να ελέγξουμε τις κινήσεις και αισθήματα μας, αναγνωρίζουμε τον αντίπαλο μας (δεν πάμε με το σκεπτικό ΕΙΜΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ τέλειωσε) και σκεφτούμε και λίγο πιο ορθολογικά όλα θα αλλάξουν....Εκείνο που δε ξέρω είναι όμως αν έχει αξία μετά ο τύπος σχέσεων που θα δημιουργούνται...
Προσωπικά πάντως για να κλείσω την τοποθέτησή μου (και ευχαριστώ για την ανάγνωση σας...!) προτιμώ μια τύπισσα που θα συμπεριφέρεται μαζί μου ως τρελά ερωτευμένη πάντα, παντού και με κάθε εκδήλωση παρά μια χαζή και αδιάφορη ή μαζεμένη έστω και αν το κάνει με απόλυτη επιτυχία από ηθοποιία...όποιος κατάλαβε τι εννοώ κατάλαβε και γιατί το λέω... ;)
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εγω πάντως που με ιδιαιτερο ενδιαφερον παρακολουθω τις συγκεκριμενες συζητήσεις και μαι και λογω δουλειας διαβαζω συνεχεια ερευνες συμπεριφιρας καταναλωτη εχω να πω το εξης:

Dear friends ειστε (οι περισσότεροι) σε καταναλωτικο αδιεξοδο. Ειναι η Ελληνιδα δυσκολη? Ειναι κομπλεξικη και ξυνη... Ειναι ευκολη ? ειναι παρταλι και πουτανα... Θελει δωρα ? ειναι παραδοπιστη και εμμεση πουτανα... Εγω ενα ξερω αμα ξοδευατε για μια γκομενα οσα δινετε σε φραπεδες cg, ct, και lapdance , μια χαρα θα την βγαζατε και εσεις και η γκομενα...ας παρουμε ενα παραδειγμα απλο:

1 ανθοδεσμη Ε 50
Φαγητο σε καλο εστιατοριο Ε 120
2-3 ποτα  σε κλαμπ της παραλιακης 35
και 5 εσεις 60
βαλε και 15-20 σε βενζινες

Εχουμε τα λεφτα που θα διναμε σε 1 city tour (φτηνο) για μια ωρα

Λογικα εαν η γκομενα σας γουσταρει... γιατι εαν δεν σας γουσταρει τοτε ειστε μαλακες που βγηκατε απο την αρχη... θα εχετε ενα ΣΚ με καλο πολυ καλο σεξ.

Τωρα τα λεφτα που ξοδευετε ενα βραδι σε ενα στριπαδικο μην μου πειτε οτι ειναι λιγοτερα απο μια καλη εξοδο ( που μετα θα πηδηξετε κιολας) και οχι απλα φραπεδακι.

Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι πολυ απλα: O αντρας ο σωστος θελει τις πουτανες του και τις στριπτιζουδες του οχι για να καλυπτει συναισθηματικα κενα ( γιατι τοτε ειναι χειροτερο θυμα, και αυτα τα μικρα αντολικα βαμπιρ τα μυριζονται αμεσως) αλλα για να ξεδινει και να γεμιζει μπαταριες ευκολα γρηγορα και προπαντως χωρις δεσμευση.

Γιατι η πουτανα κανει τα παντα αναλογα πως θα την πληρώσεις. Και σ'αγαπω θα σου πει και καλυνηχτα τζουτζουκο μου θα πει φτανει να τρεχει το ταξιμετρο.

Αυτο να λεγεται... τωρα η καθεμια φτανει εκει οπου την παιρνει αλοιως γινεται γελοια... Το ιδιο ισχυρι και για εμας... Γιατι δηλαδη η μουναρα 25+_ με την κορμαρα και τις βυζαρες - και αν της κοβει κιολας ακομα καλυτερα- να παει με τον οποιο ωραιο και αντρακλα 35αρη αφου υπαρχουν πολλοι ωραιοι 35αρηδες και με λεφτα και με αισθηματα για να διαλεξει??? γιατι να παει με τον ωραιο κουριερ αντι με τον ωραιο στελεχαρα της πολυεθνικης? Γιατι οποιος αντρας ειναι επιτυχημενος και με λεφτα να ειναι και φλουφλης? Γιατι μονο τα φτωχαδακια με το παπι ειναι μαγκες? Δεν το καταλαβαινω. Οι γυναικες πανε με τον δυνατοτερο απο κτισεως κοσμου... Οι υπολοιποι παιρνουν οτι περισσευει... Η νομιζετε οτι αν οι Ταυλανδες ειχαν την αγοραστικη δυναμη των Ελληνων θα εδιναν σημασια στους μισους απο εδω μεσα που πανε στην Ταυλανδη και πινουν φραπεδες και ακουνε βανδη??? Και μαζευονται σαν τους βλαχους στο "Μυκονος " στο Πουκετ και μιλανε για τον Θρυλο και την Παναθα???
Η νομιζετε οτι οι αν οι  Ουκρανες η οι Ρωσιδες ηταν στο επιπεδο της υπολοιπης Δυτ Ευρωπης, η οταν η Μοσχα γινει η Νεα Υορκη της Ευρωπης - που θα γινει συντομα - νομιζετε οτι η Μοσχοβιτισσα που κανει μπαλετο απο τα 5 και ακουει οπερα θα ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ απο το χχχχχ προαστειο της αθηνας με το Σκοντα η το ασπρο Χιουνται που νομιζει οτι με 3 πριβε θα την βγαλει γκομενα? και θα του εχει και υποχρεωση???


Ευτυχως μαγκες που  για ολους τους ανασφαλεις και ταλαιπωρους Ελληναρες που φοβουνται να ορθωσουν αναστημα θα ερθουν σε λιγα χρονια οι Κινεζες ( ηδη η Κυπρος γεμιζει) και εδω θαμαστε να λεμε , γιατι χαλασαν οι Ρωσιδες και οι Ουκρανες αλλα ευτυχως που υπαρχουν τα κινεζακια που ειναι καλα και χαμογελανε οχι σαν τις αλλες τις μουλαρες κτλ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ , ΜΟΥΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΜΟΥΝΗΔΕΣ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΤΑΙ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΧΕΡΙ!

Νομίζω πως ο κόμης τα είπε όλα !
+1
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Αυτο που εχω παρατηρησει εγω με τις γυναικες διαφερει αναλογα με την ηλικια τους.
εφηβια Τον πιο μαγγα του σχολειου που εχει το καλυετερο παπι κτλ. πολλες φορες δεν ειναι και ο πιο ωραιος.
φοιτητρια στην αρχη εναν τελοιοφοιτο που εχει αμαξι και την δυνατοτητα να της δειξει τα κατατοπια.
εργοζομενη παντα κοιταει να ειναι καποιος ανωτερος της σε θεση και μισθο
30+ οτι και στο εργαζομενη αλλα να εχει σπιτι εξοχικο καλο αυτοκινητο και επειδη εχει αρχισει και το βιολογικο ρολοι να χτυπαει να εχει καλα χαρακτηριστικα γενικη αιματος-ουρων και οτι αλλες εξετασεις υπαρχουν και να εχει εξασφαλισμενο οικονομικα το μελλον του παιδιου μεχρι να τελειωσει σπουδες στο ΜΙΤ και αν γινεται να δουλευει πολλες ωρες.
Α και να τους ξεχρεωσει τα καταναλωτικα που εχουν παρει για τα ινστιτουτα και τις κρεμες.
Το παραδειγμα που αναφερω ειναι πολυ ακραιο και υπαρχουν και εξαιρεσεις.
Θυμμαι μια φιλη μου 35+ που μου ελεγε <<Εγω το μονο που θελω ειναι να βρω καποιον να μου κανει ενα παιδι χωρις γαμο αλλα να μου εξασφαλισει το παιδι,δεν ζηταω πολλα>>
Αυτη η κοπελλα χρωσταει 140.000 ευρω σε τραπεζες περιπου 100.000 στεγαστικο και 40.000 καταναλωτικα και πιστωτικες με μισθο δημοσιου 1200 ευρω.Και ζηταει ενα θυμα να την γαμησει στην καλυτερη περιπτωση-το ιδανικο θα ηταν σπερματεκχυση να βλεπει το παιδι 2 φορες το μηνα και να του εχει καλυμενα και ολα τα εξοδα και καμια δοση στην τραπεζα.
Και δεν φτανουν αλα αυτα αλλα συμπεριφερεται σαν πιπινα και εχει ξεκανει και πολλα πιτσιρικια το πολυ μεχρι 25.Μετα ειναι μεγαλοι και μαλακες.Μετα απο αυτη την συζητηση που ειχα με αυτη την κοπελλα αρχισα να παρατηρω οτι οι περισσοτερες ανυπαντρες γυναικες 30+εχουν πανω κατω τις ιδιες βασεις.
Οπως επισης και στις περισσοτερες γυναικες ενω ψαχνουν ενα καλο παιδι κτλ η μεγαλη τους καψουρα υπηρξε καποιος <<αλητης>> και τα σχετικα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ωραία περίπτωση jepeto...

έχω μια παρόμοια φίλη που είναι 42...με τα ίδια μυαλά, απλώς χρωστάει αρκετά λιγότερα...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
+10000000000  θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον φίλο GUSHALLO και JEPETO....H πρώην μου γκόμενα που παρ'ολίγο να παντρευτώ (θεός φυλάξοι) τώρα χρωστά άπειρα λεφτά (είνα 35 ετών) σε δάνεια και κάρτες και μου ζήτησε πριν παντρευτώ την νυν γυναίκα μου να της κάνω ένα παιδί! Φυσικά και γέλασα και αρνήθηκα.

Καλά, όλες την ίδια τρέλα κουβαλάνε τελικά?
 

Επισκέπτης
Εγώ το έχω πει... όοοοοοολες οι δυτικές θα πρέπει να περνάνε την εφηβεία τους (13-19) σε χώρα της ανατολής (όπως π.χ. Κίνα, Ταϊβάν, Κορέα, κτλ). Θα είχαν πολύ λιγότερα προβλήματα. Τώρα, έτσι σκατά όπως τα έχουν κάνει, ας το φτιάξουν. Γιατί οι ίδιες τα έχουν κάνει σκατά, ο άντρας δεν είχε ιδιαίτερες αλλαγές στην "κοινωνική" του θέση. Κι όχι μόνο τα έχουν κάνει σκατά, αλλά εξοργίζονται και θυμόμουν κι από πάνω... ε, δεν πειράζει... ξυδάκι!!!
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Οσον αφορα τον τιτλο τον τιτλο του θρεντ παντως εγω δεν εχω απαντηση.
Ας παρει ο καθενας μας τα γυναικεια περιοδικα για ενα χρονο και να τα διαβασει σε συνδυασμο με το preety woman που ολες κατα βαθος ψαχνουν τον <<ιπποτη>> και αναλογιστει πως οι περισσοτερες εχουν γαλουχιθει για πριγκιπισσες απο τα σπιτια τους σε συνδυασμο με τα θρησκευτικα στερεοτυπα τυπου μονογαμιας κτλ.Και βγαλει ακρη τοτε θα το φωναξω οτι ειναι ΘΕΟΣ.
Σαν συμπερασμα καταληγω ομως οτι ουτε αυτες ξερουν τι θελουν.
Αναφερομενος παντα στις Ελληνιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom