Νέα

Αυνανισμός για γνωστή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 360
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
? αυτο μου θυμησε ταινια 8mm και τον "machine"
τι ταινιαρα και αυτη φοβερη?ειχα συζητηση με εναν φιλο τοτε για το αν υπαρχουν οντως snuff movies και μετα απο ψιλοερευνα ερασιτεχνικη τελειως
στα πλαισια της περιεργειας μου ειχε πει οτι καπου διαβασε οτι λατινικη αμερικη εχουν παιξει και αληθινα δυστυχως.ξεκαρφωτο απλα μου το θυμησες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
τι ταινιαρα και αυτη φοβερη?ειχα συζητηση με εναν φιλο τοτε για το αν υπαρχουν οντως snuff movies και μετα απο ψιλοερευνα ερασιτεχνικη τελειως
στα πλαισια της περιεργειας μου ειχε πει οτι καπου διαβασε οτι λατινικη αμερικη εχουν παιξει και αληθινα δυστυχως.ξεκαρφωτο απλα μου το θυμησες.
σαφως υπαρχουν, αλλα ειναι πολυ υποχθονια η φαση ολη, με πολυ χρημα και τρελα αρρωστα βιτσια.
αυτο ελειπε να ειναι ετσι χυμα γνωστο σε ολους.
σε οποια χωρα ειναι σε κατασταση πεινας και τελειως αγραμματοσυνης, παιζει στανταρ πιστευω.
οι σκηνες της ταινιας αυτο εδειχνε ετσι κι αλλιως, απλα το εβγαζε πιο "ευγενικα" ας πουμε, για να μπορει να περασει σε προβολη.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Για βοηθηστε με ενα θεμα που αρχισε να με ταλανιζει τελευται. Πριν καμια 10ετια εριξα την πρωτη μαλακια σε ενα δυνατο καυλακι που γνωρισα μεσω κοινων γνωστων. Απο τοτε εχει γινει συνηθεια και την τιμαω τακτικα οταν ερθει η αναγκη. Πλεον εφτασα σε σημειο να θελω μα βλεπω φωτογραφιες της για να τον παιζω η να σκεφτομαι ποτε θα ερεθι η ωρα να ανοιξω καμια φωτο της και να καυλωσω.
Μου φαινεται οτι εχει γινει εθισμος οποτε ειμαι καλα γιατρε; Φυσικα τη βλεπω μονο απο φωτο και σιγουρα αδυνατον να παιξει το οτιδηποτε γιατι ειναι μακρυα, παντρεμενη κλπ και δε την εχω γαμησει ποτε, ελαχιστα εχουμε συναντηθει στο παρελθον αλλα τα βυζακια της με τρελαινουν, εχει κορμαρα και γαμω τα προσωπα. Και η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει η φαση ''τον παιζω με την .....''

Και αν αυτο δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο δωστε καμια ιδεα να τη φαντασιωθω σημερα μιας που την ανεφερα:cheesy:
Φιλε εχω την εντυπωση οτι εισαι λιγο μαλακας. :P
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
σαφως υπαρχουν, αλλα ειναι πολυ υποχθονια η φαση ολη με πολυ χρημα και τρελα αρρωστα βιτσια.
αυτο ελειπε να ειναι ετσι χυμα γνωστο σε ολους.
σε οποια χωρα ειναι σε κατασταση πεινας και τελειως αγραμματοσυνης, παιζει στανταρ πιστευω.
οι σκηνες της ταινιας αυτο εδειχνε ετσι κι αλλιως, απλα το εβγαζε πιο "ευγενικα" ας πουμε, για να μπορει να περασει σε προβολη.
παντως αποτυπωθηκε παρα πολυ καλα στην ταινια.ειδικα εκει που παει ο κειτζ με τον υπαλληλο του τσονταδικου σε ενα καταγωγι για να αγορασουν υποτιθεται snuff ταινιες το ολο σκηνικο ειναι τελειως νοσηρο.απο αποψη φατσες κλπ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
παντως αποτυπωθηκε παρα πολυ καλα στην ταινια.ειδικα εκει που παει ο κειτζ με τον υπαλληλο του τσονταδικου σε ενα καταγωγι για να αγορασουν υποτιθεται snuff ταινιες το ολο σκηνικο ειναι τελειως νοσηρο.απο αποψη φατσες κλπ.
φιλε η ατακα απο ολο το εργο που με στιγματισε ηταν 2 λεξεις μονο.
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ.
ηθελα να σπασω την οθονη, μου εβγαλε τεραστιο θυμο.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
τι ταινιαρα και αυτη φοβερη?ειχα συζητηση με εναν φιλο τοτε για το αν υπαρχουν οντως snuff movies και μετα απο ψιλοερευνα ερασιτεχνικη τελειως
στα πλαισια της περιεργειας μου ειχε πει οτι καπου διαβασε οτι λατινικη αμερικη εχουν παιξει και αληθινα δυστυχως.ξεκαρφωτο απλα μου το θυμησες.
Υπαρχει μια ταινια που βασιζεται στο concept του snuff movie αλλα ειναι πολυ ανωμαλια. a serbian film
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
φιλε η ατακα απο ολο το εργο που με στιγματΙσε ηταν 2 λεξεις μονο.
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ.
ηθελα να σπασω την οθονη, μου εβγαλε τεραστιο θυμο.
με βρισκεις συμφωνο.ειδες ομως πως το βλεπουμε πλεον και στην ζωη μας αυτο το ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ?μας γαμανε ορθιους και ορθοκωλομπρουμυτα
πολυ απλα ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ.σε ολους τους τομεις και ολοι.απλα στην ταινια εχει μονο να κανει με αρρωστα σεξουαλικα βιτσια και φετιχ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
με βρισκεις συμφωνο.ειδες ομως πως το βλεπουμε πλεον και στην ζωη μας αυτο το ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ?μας γαμανε ορθιους και ορθοκωλομπρουμυτα
πολυ απλα ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ.σε ολους τους τομεις και ολοι.απλα στην ταινια εχει μονο να κανει με αρρωστα σεξουαλικα βιτσια και φετιχ.
μα γι'αυτο με επιασε θυμος.
επειδη αυτο γινεται και στην καθημερινοτητα μας.
δεν εννοουσα μονο την ταινια και το concept της.
υπαρχει γυρω μας εδω και χρονια.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
μα γι'αυτο με επιασε θυμος.
επειδη αυτο γινεται και στην καθημερινοτητα μας.
δεν εννοουσα μονο την ταινια και το concept της.
υπαρχει γυρω μας εδω και χρονια.
αστα γαματα.σου στελνω κομματαρα απο τολη για χαλαρωμα-τονωση.
:rockon::rockon:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
Υπαρχει μια ταινια που βασιζεται στο concept του snuff movie αλλα ειναι πολυ ανωμαλια. a serbian film
πω πω αρρωστη τελειως.την εχω δει.με μια μαλακο πρωην μου που ειχε την φοβερη ιδεα να την δουμε .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.220
Κριτικές
60
Like
20.248
Πόντοι
14.936
+1 απο μενα στην πρωην :grin:
ξεχασα και την ελλεεινη σειρα dvd "faces of death".αμερικανια στυλ ντοκιμαντερ με εκτελεσεις ακρωτηριασμους και γενικοτερα bizarre θεματολογια.
δεν αντεξα να δω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom