Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 511
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
ωραιο κονδυλωμα εχει στον πουτσο του αυτος που σε γαμαει απο πισω
Καλα εσυ εκτος απο αητος στα ματια εισαι και γιατρος...Ελα,πες τι αλλο εχει ανακαλυψει η τεραστια αντιληψη σου?Ε,ρε γελοιοι κομπλεξικοι που ειστε μερικοι,παντα ψαχνετε κατι να βρειτε να πειτε για να μειωσετε αυτο που ζηλευετε.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.610
Κριτικές
15
Like
6.290
Πόντοι
2.046
@pastelios ... Προμοτορα... Γράψε και εδώ για την.. ξέρεις... Μέντορα... @dimigoall
ααασε ρε με την πατσαβουρα...επειδη δηλαδη κανει τρομερη πιπα εχει κωλαρα τα καταπινει εχει καλη συμπεριφορα στο δωματιο γενικοτερα θα μας κανει οτι θελει??????????
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Καλα εσυ εκτος απο αητος στα ματια εισαι και γιατρος...Ελα,πες τι αλλο εχει ανακαλυψει η τεραστια αντιληψη σου?Ε,ρε γελοιοι κομπλεξικοι που ειστε μερικοι,παντα ψαχνετε κατι να βρειτε να πειτε για να μειωσψωετε αυτο που ζηλευετε.
Τι να ζηλέψω ακριβώς? το ξεχαρβαλωμένο κωλάντερο σου?
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Τι να ζηλέψω ακριβώς? το ξεχαρβαλωμένο κωλάντερο σου?
Εσυ γκιωνη για να σταζεις τοσο φαρμακι,εκτος του οτι στανταρακι εισαι μικροψωλης ,δεν πρεπει και να σου σηκωνεται κιολας,γιαυτο κοιτας να κατακρινεις τους παντες και τα παντα...Πρωτα δεν σου αρεσαν τα ποδια μου που τα βρηκες σαν αρσιβαριστα,μετα οταν ειδες πως οχι απλα εχω κατι που φαινεται θυληκο,αλλα παραφαινεται κιολας,ξεψυρισες καθε χιλιοστο της φωτογραφιας για να πεις οτι αυτος που με γαμαει εχει κονδυλωμα,και τωρα που τρως ταπωμα λες πως εχω ξεχαρβαλωμενο κωλαντερο...Μονο που ολα αυτα που λες,εχω γαμιαδες και με ψωλαρες (σε αντιθεση με εσενα) που τα λατρευουν...Και για να σε προλαβω γιατι ξερω τι θα πεις("αφου εχεις ηδη γαμιαδες τι ψαχνεις εδω μεσα τοτε?" )εδω ψαχνω και αλλους γαμιαδες που γουσταρουν το ιδιο που γραφω στο αρχικο ποστ,κατι το οποιο δεν μου προσφερουν οι γαμιαδες που ηδη εχω.Ελα αντε κομπλεξαρα απο κει χαμω,παιξε τον φιφη σου τωρα με το ξεχαρβαλωμενο κωλαντερο μου...
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Εσυ γκιωνη για να σταζεις τοσο φαρμακι,εκτος του οτι στανταρακι εισαι μικροψωλης ,δεν πρεπει και να σου σηκωνεται κιολας,γιαυτο κοιτας να κατακρινεις τους παντες και τα παντα...Πρωτα δεν σου αρεσαν τα ποδια μου που τα βρηκες σαν αρσιβαριστα,μετα οταν ειδες πως οχι απλα εχω κατι που φαινεται θυληκο,αλλα παραφαινεται κιολας,ξεψυρισες καθε χιλιοστο της φωτογραφιας για να πεις οτι αυτος που με γαμαει εχει κονδυλωμα,και τωρα που τρως ταπωμα λες πως εχω ξεχαρβαλωμενο κωλαντερο...Μονο που ολα αυτα που λες,εχω γαμιαδες και με ψωλαρες (σε αντιθεση με εσενα) που τα λατρευουν...Και για να σε προλαβω γιατι ξερω τι θα πεις("αφου εχεις ηδη γαμιαδες τι ψαχνεις εδω μεσα τοτε?" )εδω ψαχνω και αλλους γαμιαδες που γουσταρουν το ιδιο που γραφω στο αρχικο ποστ,κατι το οποιο δεν μου προσφερουν οι γαμιαδες που ηδη εχω.Ελα αντε κομπλεξαρα απο κει χαμω,παιξε τον φιφη σου τωρα με το ξεχαρβαλωμενο κωλαντερο μου...
το ότι θεωρείς οτι τρωω ταπωμα με τις χαζομαρες που απαντας+ συν οτι εμαι μικροψωλης κ δεν μου σηκωνεται κ οτι αλλο σκεφτει η χαζή σου η κεφάλα,με διασκεδάζει αφάνταστα...γράψε κ άλλα
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
το ότι θεωρείς οτι τρωω ταπωμα με τις χαζομαρες που απαντας+ συν οτι εμαι μικροψωλης κ δεν μου σηκωνεται κ οτι αλλο σκεφτει η χαζή σου η κεφάλα,με διασκεδάζει αφάνταστα...γράψε κ άλλα
Αφου εσυ ρε σαχλαμαρα ασχολεισαι και πετας ο,τι σου βγαζει η σκατοψυχιά σου με τον οποιονδηποτε εδω μεσα(που δεν τον ξερεις κιολας) και μαλιστα σε καθε σχολιο σου βρισκεις και κατι διαφορετικο να πεις απο το προηγουμενο για να δειχθεις σαν καποιος,εμενα λες πως λεω ο,τι κατεβαζει η χαζη μου η κεφαλα?
Αϊντε βρε μαλακοβιολη Μικυ Ρουρκ απο τα Lidl,τραβα σε κανενα ψυχιατρο,και ασε τα βαρυγδουπα nickname και τα σχολια γιατι φαινεσαι τι τρομπας εισαι.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Αφου εσυ ρε σαχλαμαρα ασχολεισαι και πετας ο,τι σου βγαζει η σκατοψυχιά σου με τον οποιονδηποτε εδω μεσα(που δεν τον ξερεις κιολας) και μαλιστα σε καθε σχολιο σου βρισκεις και κατι διαφορετικο να πεις απο το προηγουμενο για να δειχθεις σαν καποιος,εμενα λες πως λεω ο,τι κατεβαζει η χαζη μου η κεφαλα?
Αϊντε βρε μαλακοβιολη Μικυ Ρουρκ απο τα Lidl,τραβα σε κανενα ψυχιατρο,και ασε τα βαρυγδουπα nickname και τα σχολια γιατι φαινεσαι τι τρομπας εισαι.
καλα κάνω κ σχολιάζω μιας κ το φορουμ ειναι Δημοσιο κ οχι ΙΧ.
σκουξε όσο θες,αν θέλω να σχολιάσω θα το κάνω.
δεν σου αρέσει,πιες Ξυδι.
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
καλα κάνω κ σχολιάζω μιας κ το φορουμ ειναι Δημοσιο κ οχι ΙΧ.
σκουξε όσο θες,αν θέλω να σχολιάσω θα το κάνω.
δεν σου αρέσει,πιες Ξυδι.
Σχολιαζε βρε παπαρα,δεν σου το απαγορευσε κανεις,ουτε καν εγω(αλλα τετοια αντιληψη και IQ ραδικιου εχεις,που αυτο καταλαβες),
εσυ με καθε σου σχολιο δειχνεις απλα πως εισαι και σκατοψυχος και πως δεν εχεις τιποτα αλλο να κανεις στην ανυπαρκτη ζωουλα σου απο το να σταζεις φαρμακι...Το ξυδακι για εσενα ειναι,εγω δεν καθομαι να κρινω και να κατακρινω κανεναν ειδικα εδω μεσα στο ξεκαρφωτο γιανα νιωσω πως εχω αξια,εσυ το κανεις...Αλλα ακομα χαμπαρι δεν εχεις παρει,ορθιος κοιμασαι και ξενοδοχειο πληρωνεις...χαχαχα
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Σχολιαζε βρε παπαρα,δεν σου το απαγορευσε κανεις,ουτε καν εγω(αλλα τετοια αντιληψη και IQ ραδικιου εχεις,που αυτο καταλαβες),
εσυ με καθε σου σχολιο δειχνεις απλα πως εισαι και σκατοψυχος και πως δεν εχεις τιποτα αλλο να κανεις στην ανυπαρκτη ζωουλα σου απο το να σταζεις φαρμακι...Το ξυδακι για εσενα ειναι,εγω δεν καθομαι να κρινω και να κατακρινω κανεναν ειδικα εδω μεσα στο ξεκαρφωτο γιανα νιωσω πως εχω αξια,εσυ το κανεις...Αλλα ακομα χαμπαρι δεν εχεις παρει,ορθιος κοιμασαι και ξενοδοχειο πληρωνεις...χαχαχα
γέλα με τα χάλια σου Φρουντ, μου θες να κάνεις κ ψυχανάλυση στο μπουρδελα...
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
γέλα με τα χάλια σου Φρουντ, μου θες να κάνεις κ ψυχανάλυση στο μπουρδελα...
Α,τωρα το επιασες βρε αητε μου?Οτι εδω και τοση ωρα σε εχω ξεβρακωσει και σε γλενταω? εχεις εκτεθει εσυ απο μονος σου βρε τραχανοπλαγια,δεν χρειαζεται να κανω εγω καμια ψυχαναλυση σε κανενα ψυχασθενη σαν και εσενα,και ειδικα στο bou...Ελα,περαστικα σου γκιωνη,και καλο ψωλοβροντηγμα...
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Α,τωρα το επιασες βρε αητε μου?Οτι εδω και τοση ωρα σε εχω ξεβρακωσει και σε γλενταω? εχεις εκτεθει εσυ απο μονος σου βρε τραχανοπλαγια,δεν χρειαζεται να κανω εγω καμια ψυχαναλυση σε κανενα ψυχασθενη σαν και εσενα,και ειδικα στο bou...Ελα,περαστικα σου γκιωνη,και καλο ψωλοβροντηγμα...
βάλε καμμια φωτο να γελασουμε.
τα αλλα που λες πανε καδο,τζαμπα κουραζεσαι.
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
βάλε καμμια φωτο να γελασουμε.
τα αλλα που λες πανε καδο,τζαμπα κουραζεσαι.
Να βαλω καμια φωτο για να τον παιξεις θες να πεις,γιατι για αυτο κωλοχτυπιεσαι τοση ωρα και προσπαθεις να προκαλεσεις...Μαλακα μου ποσο εισαι,πας γυμνασιο ακομα????
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Να βαλω καμια φωτο για να τον παιξεις θες να πεις,γιατι για αυτο κωλοχτυπιεσαι τοση ωρα και προσπαθεις να προκαλεσεις...Μαλακα μου ποσο εισαι,πας γυμνασιο ακομα????
οχι τώρα βγάζω δόντια.
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
416
Like
829
Πόντοι
81
Απολυτα λογικο αυτο με βαση αυτα που γραφεις.Αντε,κρατα ενα κατω απο το μαξιλαρακι σου να το δωσεις στην νεραϊδα οπως στο παραμυθι που σου πουλησε η μαμα,ναι?Μπραβο το αγορι...
η νεραϊδα εισαι εσύ?
 

BareFuckMyAss

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2024
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Τύπισσα πολύ χωσιμο βλέπω στον τύπο @Καταχθόνιος εκδικητής ,μήπως τον γουστάρεις :confused::confused:
Λαθος βλεπεις,το αναποδο συνεβει,εγω απλως απαντησα.Ποιος απο τους δυο μας ξεκινησε να θαβει τον αλλον χωρις λογο και χωρις να τον ξερει κιολας καν,εγω η αυτος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom